PDA

View Full Version : Чувството наречено - ЛЮБОВ



maksimal
04-21-2010, 18:01
Как бихте описали чувството "ЛЮБОВ" ?

Изживявали ли сте го някога?
Влюбени ли сте?
:oops:

pentxayc
04-21-2010, 18:03
три изпита за двеста марки и едно прасе

чорапи <3

SemperFidelis
04-21-2010, 18:04
Тъп, тъп - колко да си тъп?

maksimal
04-21-2010, 18:08
Тъп, тъп - колко да си тъп?

Тъп, тъп - ти си по тъп!?!... 8) и не е по темата :booooomb:

pentxayc
04-21-2010, 18:08
гаденмазен

d3d0ks7eR
04-21-2010, 18:26
Няма такова чуство ! Който го казва е най-големия заблуден човек ...И още по заблуден ако и го защитава тази теза ...Та ,няма такова чуство ...След време в някоя двойка започва няква загриженост ,която всички викат "Любов" и като стане някой фал и аре махай са в тъча не ща да те виждам ... А и след време даже се губи смисъла да думата "любов" ...

SemperFidelis
04-21-2010, 18:42
Няма такова чуство ! Който го казва е най-големия заблуден човек ...И още по заблуден ако и го защитава тази теза ...Та ,няма такова чуство ...След време в някоя двойка започва няква загриженост ,която всички викат "Любов" и като стане някой фал и аре махай са в тъча не ща да те виждам ... А и след време даже се губи смисъла да думата "любов" ...

maksimal ...

Тъп, тъп - колко да си тъп?

soul1199
04-21-2010, 19:13
не съм влюбена

SpOrTs_GiRl
04-21-2010, 19:14
Да си влюбен и да обичаш са две напълно различни неща.

FAIL
04-21-2010, 19:20
Как бихте описали чувството "ЛЮБОВ" ?

Изживявали ли сте го някога?
Влюбени ли сте?
:oops:


чувството любов - дай пари и да правим любов

аа никога не съм бил влюбен неискам и да бъда 8-) 8-) 8-)

maksimal
04-21-2010, 19:25
Тъп, тъп - колко да си тъп?[/quote]

ae tih0 e

SemperFidelis
04-21-2010, 19:27
ae tih0 e
Научи БЪЛГАРСКИЯТ език и пиши на кирилица.

sladka_celuvka
04-21-2010, 19:28
Няма такова чуство ! Който го казва е най-големия заблуден човек ...И още по заблуден ако и го защитава тази теза ...Та ,няма такова чуство ...След време в някоя двойка започва няква загриженост ,която всички викат "Любов" и като стане някой фал и аре махай са в тъча не ща да те виждам ... А и след време даже се губи смисъла да думата "любов" ...
явно някоя мацка бая силно те е наранила за да го твърдиш това :( съжелявам те :(
по темата: любов за мен е... чувство като никое друго,нещо прекрасно,което не може да се опише с прости думи.Чувство което поражда толкова други заедно с него...чувство на загриженост ако любимия/та не се чувства добре имаш чувството че теб те боли също така,а ако е радостен/на летиш в облаците заедно с него/нея..дори когато имаш чувството че това е най-лошия ден в живота ти една негова/нейна дума един негов/неен жест и от най-лошият ден се превръща в най-хубавия,а дните прекарани заедно са изпълнени със спокойствие и радост.А когато те гушне имаш чувството че нищо лошо няма да ти се случи..А целувката е израз на тази голяма любов.. (извинете ме че се унесох :) ) това е за мен любовта (по-скоро част от това което е за мен,просто не искам да ви отнемам от времето да четете) :)

FAIL
04-21-2010, 19:36
ae tih0 e
Научи БЪЛГАРСКИЯТ език и пиши на кирилица.

Момче стига си използвал цитатите на другите много е дразнещо некво немога те разбера кво искаш да покажеш или кажеш бате ако ще наизустяващ символи като първобидните поне си кажи че си първобиден нали да знае да не се притесняваме за теб :? :? :?

pentxayc
04-21-2010, 19:56
ae tih0 e
Научи БЪЛГАРСКИЯТ език и пиши на кирилица.

Момче стига си използвал цитатите на другите много е дразнещо некво немога те разбера кво искаш да покажеш или кажеш бате ако ще наизустяващ символи като първобидните поне си кажи че си първобиден нали да знае да не се притесняваме за теб :? :? :?

ама първобиден ли е,я кажи

FAIL
04-21-2010, 19:57
ae tih0 e
Научи БЪЛГАРСКИЯТ език и пиши на кирилица.

Момче стига си използвал цитатите на другите много е дразнещо некво немога те разбера кво искаш да покажеш или кажеш бате ако ще наизустяващ символи като първобидните поне си кажи че си първобиден нали да знае да не се притесняваме за теб :? :? :?

ама първобиден ли е,я кажи

Ем нека той си го признае :D :D :D

pentxayc
04-21-2010, 20:02
ааа... искам да затоплиш

SemperFidelis
04-21-2010, 20:03
Поправи си поне думата...

sladka_celuvka
04-21-2010, 20:05
айде изядете го за една дума еее.... поне като сте в тази тема напишете нещо свързано с нея... както аз направих одеве :)

F4ence
04-21-2010, 20:05
Ами преди си мислех, че има ... сега мисля, че няма такова нещо ... незнам това е много странно чувство че да се описва.
Според мен това е чувство което те кара постоянно да мислиш за обичания човек, да не можеш без да го чуеш, без да го видиш... без да знаеш как е. И не защото ти се нуждаеш от нещо , а просто защото те е грижа за него. Чувство което те кара да затаиш дъх когато го видиш, което те кара да цениш малките неща. Да се чустваш добре даже само от това да седите и да се гледате без даже да говорите и да се докосвате ... Чувство което не те кара да спиш, не мислиш за никого друг. Чувство което не може да ти позволи да изневериш.... Това за мен е чиста любов . Но това се случва много рядко , а и когата се случи бързо отшумява и се превръща само в навик от това да обичаш. И все пак има такова нещо!

FAIL
04-21-2010, 20:06
Поправи си поне думата...

ШШШ ходи в Нов Български после стани преподавател по Български език и ще можеш да намираш пре достатачно грешки на децата ама парво отиди в детската и в училище да ти дадат началното образование господин философчо :grin: :grin: :grin:

pentxayc
04-21-2010, 20:07
продавам кози моля обадете ми се

DarknessAngel
04-21-2010, 20:58
Любов има. Рядко.
Привързаност също,която се бърка с любовта. Твърде често.
Реално не смея да твърдя,че знам какво е любовта.

Forest_girl
04-21-2010, 22:44
Има любов и жалко за хората, които не са успели да я усетят...но само това, че не разбирате нещо или не сте го изпитали не значи, че не съществува. Това е най-хубавото чувство на земята!

XTREMEFREERIDE
04-22-2010, 06:15
има я, има я.
поне мен ме е намерила ..
ама много хора се подиграват с това вече,
което е жалко.

alex4o
04-22-2010, 10:34
Любов има! Но както се казва: "Любов има,но трябва първо да я създадеш - чуждото сърце се взима,когато своето дадеш!" :)

Любовта е едно от най-висшите чувства,което човек е способен да изпитва. Любовта е навсякъде около нас! :)
И м/у другото се сещам за един цитат от "Песента на колелетата": "С мъки,с нещастия е пълен тоя свят,но все пак има нещо,което е хубаво,което стои над всичко друго - любовта между хората!"

LovEsIckk
04-22-2010, 10:56
Преди 2 години го изживях за пръв път.
Дори не знаех,че е любов.. не вярвах,че е това..Имах толкова връзки преди т'ва,но просто чувствах нещо специално.
След като се разделихме разбрах,че е било любов.

soul1199
04-22-2010, 14:28
продавам кози моля обадете ми се :razz: къф ти е номера :razz:

bratignat
04-22-2010, 14:50
За добро вече не се заблуждавам. Мъжете с добро възпитание се самозалъгват, че търсят хубава и умна жена и проектират представите си, колко е умна, тази, която искат. Жените пък са затвърдили митът, че търсят, добричкият, чувствителен и умен мъж, когато търсят просто хубав или поне да е богат.
Дори в началото бях силно озадачен, защо високите темерути, или пъпчивите глупаци с много богати родители си тръгваха с момичето.

Е предполагам, че може да има 3-4 на нашата планета, дето наистина да обичат. Знам ли, обичам фантастиката....

g0ssip
05-01-2010, 20:30
Няма такова чуство ! Който го казва е най-големия заблуден човек ...И още по заблуден ако и го защитава тази теза ...Та ,няма такова чуство ...След време в някоя двойка започва няква загриженост ,която всички викат "Любов" и като стане някой фал и аре махай са в тъча не ща да те виждам ... А и след време даже се губи смисъла да думата "любов" ...

Ако трябва да сме честни ти си "най-големият заблуден човек" в случая :-D Нека само да те светна, че тази загриженост която започва след време в някоя двойка се нарича "Обич", а не "Любов".. Там, където свършва любовта, започва обичта, но по темата "Любов" не мисля, че могат да говорят хора, на които това чувство им е непознато както на хората са им непознати "зелените човечета с антенки по главата"

ReachlessGirl
05-02-2010, 06:24
Не ми се пише в 8432890489049 тема за любовта .. :?

vdzvezdata
05-03-2010, 17:20
Незнам за вас но според мен няма любов поне засега така мисля не мога да си го обясня просто как двама ще са толкова влюбени че да изживеят остатъка от живота си заедно :lol: ако някой може да докаже че има любов може и да ме разобеди :(

nakata9669
05-03-2010, 18:52
Според мен истинската любов е изчезнала малко по малко зарадии все по разпуснатите поколения.... мноого малко хора искат да се обвържат в дългаа връзка с любим човек... ноо въпреки всичко все още се срещат хора коитоо обичат истински... ии мога смело да твърдя, че съм сред тях .... Обичамм си слънцетоо невероятноо мноого!!!
Любовта се е преварнала в пари, коли, апартаменти .. силикон ... тва е.. Истинското пламъче го няма.. Среща се единствено при обикновенните хора- онези, които оценят дории камъчето, дадено от любим човек ии го пазят доо сетния си дъх ... :mrgreen: :mrgreen:

vdzvezdata
05-04-2010, 05:27
Според мен истинската любов е изчезнала малко по малко зарадии все по разпуснатите поколения.... мноого малко хора искат да се обвържат в дългаа връзка с любим човек... ноо въпреки всичко все още се срещат хора коитоо обичат истински... ии мога смело да твърдя, че съм сред тях .... Обичамм си слънцетоо невероятноо мноого!!!
Любовта се е преварнала в пари, коли, апартаменти .. силикон ... тва е.. Истинското пламъче го няма.. Среща се единствено при обикновенните хора- онези, които оценят дории камъчето, дадено от любим човек ии го пазят доо сетния си дъх ... :mrgreen: :mrgreen:

Mже би е така :( :)

vdzvezdata
05-04-2010, 05:28
Според мен истинската любов е изчезнала малко по малко зарадии все по разпуснатите поколения.... мноого малко хора искат да се обвържат в дългаа връзка с любим човек... ноо въпреки всичко все още се срещат хора коитоо обичат истински... ии мога смело да твърдя, че съм сред тях .... Обичамм си слънцетоо невероятноо мноого!!!
Любовта се е преварнала в пари, коли, апартаменти .. силикон ... тва е.. Истинското пламъче го няма.. Среща се единствено при обикновенните хора- онези, които оценят дории камъчето, дадено от любим човек ии го пазят доо сетния си дъх ... :mrgreen: :mrgreen:

Mоже би е така :( :)

Team
05-04-2010, 05:31
Бих го описал като приятна болка в стомаха
ДА влюбен съм лудо в едно прекрасно момиче

GaLkAsS
05-04-2010, 18:36
Незнам н е съм била влюбена досега.Нямала съм чак толкова сериозна връзка :D

matix832
05-04-2010, 20:29
Любовта е чувство което го е имало и ще продалжава да го има независимо дали искаме или не. Аз лично съм се влюбвал два пъти и двата пъти свърши зле, затова сега се оглеждам само за секс а не за нещо по сериозно.

pebals
05-05-2010, 15:15
не може да се опише... :)

nerazbranoZLO
05-05-2010, 17:48
Любов - много обширно понятие, за всеки различно. Има го в големи коичества.
И да, влюбен съм. :cry: Но любовта е несподелена. :cry: Засега. :cry: