PDA

View Full Version : Аз го харесвамм...



Elizabett
04-21-2010, 18:05
Здравейте отново! ...Аз пак съм с проблеми :-D Харесвам едно момче страшно много,но не съм сигурна,че той споделя чуствата ми.Искам да разбера това,ние си говорим с него,мисля,че има нещо между нас..ноо не съм сигурнаа :( ...Дайте ми някакви съвети,относно това...Как да разбера дали и той ме харесва? Благодаря ви предварително! :)

pentxayc
04-21-2010, 18:07
аз па не го харесвам

onestar
04-21-2010, 18:10
Продължавайте да задълбочавате отношенията си, направи всичко възможно за да се сближите максимално.

Мм... намекни му нещо за разходка в парка, кино, или просто обиколка около блока и... ако изпитва нещо нещата постепенно ще се получат.

justonegirlwithonehope
04-21-2010, 18:12
Опитай се да се сближите още повече и по поведението му се опитай да разбереш дали има нещо по-специално към теб или те има само за приятелка. (:

britzy
04-21-2010, 18:19
Отговорите са на лице.
Мисля,че темата е изчерпана :D :D :D

daliteen
04-21-2010, 18:21
аз па не го харесвам
Млъкни по дяволите.... :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

pentxayc
04-21-2010, 18:24
накарай ме ве кравар

SemperFidelis
04-21-2010, 18:44
Как да разбера дали и той ме харесва?
Ми 'що не го питаш? ... Не става само с гримове - трябва и акъл!

BonbonaBaby
04-21-2010, 18:58
Здравейте отново! ...Аз пак съм с проблеми :-D

Ай обесни ми тва къф проблем е ? Ти луда ли си ква си ? Малеееее колко си злееее....

По темата: Ми кат незнаеш кво да направиш и да питаш и да не питаш като не го можеш,не се захващай по-добре :wink:

sladka_celuvka
04-21-2010, 19:11
ae да престанете с нападките комплексари такива :-x писна ми във всяка тема да ви гледам как обиждате някой тук не е мястото да показвате какви комплексари сте... като сте с IQ под 20 моля хванете букварчето и си учете,а не да давате безсмислени коментари с които не помагате на никой а само доказвате колко жалки същества сте.. :-x
ПО темата: поговори с него разходете се и ако той се притеснява а ти си почти сигурна че те харесва просто му го кажи :)
Хайде успех ти желая :-)

soul1199
04-21-2010, 19:12
питай го директно

fenastz
04-21-2010, 21:03
аз па не го харесвам

:razz: :razz: :razz: :razz:

DarknessAngel
04-21-2010, 21:07
Излизайте, използвай езика на тялото, провокирай го бе, да му се невиди. Ако откликне - едно честито от мен. Ако не откликне обаче, вариантите са два - или означава "не" ... или е гей и отново означава "не" ... 8-)

iveetyy
04-21-2010, 21:13
Сближи се с него . . разговори , излизания , ала бала . .
По-горе ти казаха . .
и в краен случай - говори с него,не ти е зашита устата!

vanesa0pld
04-21-2010, 21:40
ae да престанете с нападките комплексари такива :-x писна ми във всяка тема да ви гледам как обиждате някой тук не е мястото да показвате какви комплексари сте... като сте с IQ под 20 моля хванете букварчето и си учете,а не да давате безсмислени коментари с които не помагате на никой а само доказвате колко жалки същества сте.. :-x
ПО темата: поговори с него разходете се и ако той се притеснява а ти си почти сигурна че те харесва просто му го кажи :)
Хайде успех ти желая :-)

siamskatakotka
04-21-2010, 21:55
Ами моята идея може да ти се стори малко странна ( тя си е такава де :D ) , но все пак ... Аз ти предлагам , чрез малка измама , женска хитринка , лъжа или както искаш го наречи да го омаеш ... :-D Значи първо си направи едно скайпче (фалшиво :grin: )на момче / момиче измисли си име намери някакви снимки и се представи за непознат/а . Уж случайно намери възлюбения ти и станете близки приятели . Предразположи го така , че до 1 - 2 седмици да ти се доверява и да ти каже харесва ли някоя , има ли си гадже и т.н :) Това е от мен малко смешно и донякъде подло , но все пак има и благородни лъжи :)

Dekkuy
04-21-2010, 22:06
siamskatakotka ..и аз сам го праила тос номер хах .. и без да ставате големи фр мое се разбере .. Elizabett - над мен момичето е права .. получава се с феика .. мога да ти помогна сау ми каји скаипа му и ше разбера дали те или не ;dd :D

Nakadah
04-22-2010, 08:13
Как да разбера дали и той ме харесва?:)

Като го питаш

justwondering
04-22-2010, 08:24
с такива като pentxayc решението е само едно- правите се, че не сте видели коментарите им, те пишат седмица 2 глупости и никой като не се заяжда с тях и не им обръща внимание и спират, щото им доскучава. Като при децата- играят си с играчката и като им писне- я хвърлят. :wink:

по темата- хората казаха, излизайте повече на кино, на разходка и постепенно ще разбереш дали те харесва. Това с фалшивия скайп може да стане, но пък (според мен) е детинско и тъпо, но както си решиш. :)

Elizabett
04-23-2010, 11:40
Благодаря на всички...ще послушам съветите ви,ще се опитам да се сближа повече с него и т.н. :-)