PDA

View Full Version : ujas



dikity
04-21-2010, 19:59
dr. teen molq pomogni mi nz kakvo da pravq ..znachi imam si priqtel ot dve godini i polovina vsichko beshe ok e karahme se am se pak si bqhme ok ..minalata sedmica v subota az se skarah s maika mu mn jestoko ...sled koeto toi mi zvani i mi kreshti razmenqme si ubidi ..pri koeto kusame sled dva dni se chyvame po tel toi mi kazva che veche nqma syshtite chystva kam men pri koeto az placha a toi ne seedno ne my puka za men ..sled koeto razbiram che e bil na diskoteka i se e zapoznal s edno momiche i si govorat po tel ..az mu zvanah i pomolih dokato sym v grada da ne se chyva i vijda s neq ...kato se nadqvah da mi kaje che ne e nishto che me obicha vse oshte ..taka kakto i az ..i sq dokolkoto znam ne se chyvat am az iskam da sum s nego molq te dai mi savet kakvo da pravq shtoto e nevazmojno za edna sedmica da mu ischeznat chystvata kam men ne go vqrvam kaji mi kak da postypq kakvo da napravq :-# :-#

Dekkuy
04-21-2010, 20:07
първо - редактирай си текста на български .. второ - доктора отдаавна не пише в форума .. трето - тос явно е мамино синче щом се е ядосал точно след кат се скара с майка му .. и последно - най - вероятно още те обича просто е както казах по горе .. остави го малко да си сабере мислите ;dd ! ; )

Dekkuy
04-21-2010, 20:10
или просто наистина са му ухладнели чуствата .. смисал .. станало му е безинтересно вече .. :)

nIkEnCeTy_bE
04-21-2010, 20:18
1. Кирилица
2. Виждаш как се държи с теб, не си заслужава. Не се наранявай. 2 години са си 2 години вярно, това е доста време. След толкова време да ти каже, че вече не те обича, явно и толкова те е обичал. Незнам доколко го е показвал и доказвал. Явно е намерил нова тръпка. Не си заслужава. Продължавай напред и толкова. Искаш, не искаш, по-добре ще ти е без него, определено.

Jus7DreamBoy
04-21-2010, 21:22
Пича явно вече няма чувства към теб и може би му е писнало да се занимава с теб и си е намерил момиче остави нещата така :)

SmilezZz
04-22-2010, 10:54
А каква беше причината,да се скараш с майка му ?

Иначе щом се държи така,не си заслужава да му обръщаш внимание..Били сте дълго време и може би му е омръзнало..Или пък не те е обичал или те обича,но му трябва време,за да си изясни някои нещо..
Ти си го познаваш най-добре..

П.С - Писането на кирилица е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО

PlezLaaa
04-22-2010, 14:03
Поговорете, питай го в какви отношения са с другото момиче, ако иска да бъде с теб-пак ще бъдете заедно, ако не-животът продължава. :wink:

kalpazanka
04-23-2010, 07:56
Ключ.
Следващата ти тема да е на кирилица.