PDA

View Full Version : Тема за коса



Transform
04-21-2010, 19:01
Пореднара тема за това как да порасне косата по бързо?! Да , но искам да ми предложите шампоан,вода или някаква маска и аз незнам какво да е за да ми порасне косата,нещо от което сте имали ефект.Момче съм,но ми трябва нещо много бързо за да ми порасне косата!Ще ви помоля да отговаряте "наистина",не да казвате , много тепа тема и др.
Мерси предварително!

darrie
04-21-2010, 19:10
Хининова вода - казвам от опит.
Тривитаминол - за това само съм слушала.

nn11
05-10-2010, 13:17
Хайде и аз да се включа с моя проблем ... :-o Значи косата ми е суха в крайщата, малко мазна в корените и уредява.. :( Не я горя с преса, ами само си я чупя с пяна за коса... Нещо да ми предложите хубава маска за коса или шампоан, балсам ? :)

tonie__
05-10-2010, 14:03
nn11 - можеш да си слагаш бебешка пудра в корените,но не често,колкото да ти поеме мазнотията ( 8-) ) ако примерно предния ден си си мила косата.иначе би трябвало да си вземеш шампоан за мазна коса,нали той се нанася в корените,въпреки че може да си вземеш и за нормална коса някакъв абсолютно обикновен да видиш как е.Погледни и шампоаните ОРЗЕН :)

Transform - постригвай си често краищата поне,така расте по-бързо.имам Хининов шампоан и Хининова вода,можеш да пробваш с тях.Тривитаминола се прави на маска,надали ти се занимава и също е мазен,кажи каква ти е косата :)

nn11
05-10-2010, 15:24
:) Ами аз лично ще си взема маска за коса с змийско масло.. сетих се че, преди си бях правила маската и косата ми беше мн добре :) Тя е за увредена и суха коса, а за в корените може да пробвам орзена :)

nn11
05-10-2010, 15:29
Tonie а Орзена добър ли е ?

tonie__
05-10-2010, 16:00
ами те нали са само два вида и не ми се е налагало засега да го ползвам,НО доколкото знам са много хубави и мисля,че цената е достъпна :)

Melanie
05-10-2010, 16:20
Орзена много го харесвах, но само след първите няколко измивания и после си загуби ефекта. Не го препоръчвам.