PDA

View Full Version : Кръв



justonegirlwithonehope
04-21-2010, 20:13
Напоследък ми се струпаха доста неща, под много голямо напрежение съм, нямам никакъв апетит.От няколко дни не съм хапнала нищо, карам само на цигари и вода и днес повръщах кръв.Някой може ли да ми даде съвет какво да направя освен да се консултирам с лекар .. :(

Abigoria
04-21-2010, 20:23
Яж! И иди на лекар!

Greennight
04-23-2010, 15:49
Кво искаш сигурно си на 12 и си 40 кила... цигарите съсипват... 8)

ImmortalSportFreak
04-23-2010, 18:52
Яж! И иди на лекар!
тва + добавка
Сирай цигарите докато не е много късно !

Moonstalker
04-23-2010, 19:38
О, отрязах си ръката. Кажете ми, защо липсва?
Много ясно, че ще повръщаш кръв. К'во да повръщаш? Храната дето не си я яла?
Ужас. Сами си го причинявате. Върви на лекар и почвай да ядеш.

kalpazanka
04-24-2010, 06:32
Повръщала ли си преди да повърнеш кръв?

dydka
04-24-2010, 11:53
то не е казано ,че е повръщала буквално кръв ..ако е повръщала и преди това най-вероятно да и са се раздразнили сливиците и т.н. и е нормално да има леко кръв аз до скоро бях в болница ,защото след всяко хранене бърках с четката за зъби и повръщах да изкарвам храната си понеже 1 месец гладувах и накаря влязох в болница после ми беше гузно да ме карат да ям по малко колкото да има нещо и така,но смятам че мина този период.И се храни дори да нямаш апетит по малко поне нещичко.

Sisi7u
04-24-2010, 12:04
почвай да ядеш ..
спри цигарите ...
отиди на лекар той сиг ще ти предпише
антидепресанти 8-) ...
приспивателно също може ... 8-) ...
и къф е смисъла и кефа в това да се съсипваш ?!

justonegirlwithonehope
04-27-2010, 13:53
Не съм повръщала преди това, просто станах сутринта, пригади ми се - отидох в банята и повърнах.Беше само кръв.Не го правя умишлено просто нямам апетит, отидох на лекар, първоначално не искаха да ме приемат, после ме мотаеха през всички лекари понеже не можеха да остановят какво ми има и накрая се разбра, че бъбреците ми са силно възпалени - най-вече левия.На 16 съм, наистина съм малко кг. - 44, но пък съм и ниска и съм със съвсем нормално телосложение.Нито съм слаба, нито дебела.Тааа в момента ходя по болници и така. :)