PDA

View Full Version : Microsoft Office ??



s1db1
04-21-2010, 22:02
значи когато пускам Microsofta и се опитвам да пиша нещо и то не става,а ми изписва : Съветник за активиране Трябва да активирата инсталацията за да използвате пълноценно всички нейни компоненти. Как желаете да активирате вашето копие на софтуера ?
- ...по интернет
- ...по телефона

и после когато давам "напред"
и почва да се инсталира ама изведнъж спира ..
една приятелка ми каза че тряабва да си изтегля някакъф крак на microsofta може ли някой да ми каже какво трябва да направя,защото мн ми е нужна програмата ??

Valento
04-21-2010, 22:05
значи когато пускам Microsofta и се опитвам да пиша нещо и то не става,а ми изписва : Съветник за активиране Трябва да активирата инсталацията за да използвате пълноценно всички нейни компоненти. Как желаете да активирате вашето копие на софтуера ?
- ...по интернет
- ...по телефона

и после когато давам "напред"
и почва да се инсталира ама изведнъж спира ..
една приятелка ми каза че тряабва да си изтегля някакъф крак на microsofta може ли някой да ми каже какво трябва да направя,защото мн ми е нужна програмата ??

Сваляй <<< ТОВА >>> (http://zamunda.net/details.php?id=4765&hit=1) , работи без проблем!

s1db1
04-21-2010, 22:43
ама то тва е неро...то не ми върши работаа ...

Valento
04-21-2010, 22:48
ама то тва е неро...то не ми върши работаа ...
Не е неро а е "ISO" image файл....просто го маунтни с DaemonTools и си го инстални !Показва ти го като неро за да си запишеш този image фаил на диск и след това инстал! \:D/