PDA

View Full Version : НЕ МОГА



waller12345
04-22-2010, 11:20
Имам наистина странен проблем :(... Ходя с 1 момиче от 3 месеца, вече почти стават 4, но аз немога да бъда така както съм обикновено, странното е че, когато с нея ходим на кафе, имам някакъв си срам, незнам какви неща да си говоря с нея и т.н. :(... А не съм от тези срамежливите, защото при другите момичета, момчета каквото и да е, съм най-лудия, така да се изкажа и не ми пука за нищо, никакъв срам нямам, но при нея не мога, не ме е срам толкова много, но аз си го наричам срам :(... Не знам за какво да си говоря с нея и като отидем на кафе седим като някакви си откъсаци... Мисля че започвам да ставам банален и просто ми е много гадно, защото наистина до сега не сам обичал така никой. Дори когато я питам айде да ходим на кафе, тя не иска понякога, много рядко ходим на кафе най-много 10-15 пъти от както започнахме да ходим, аз знам защо е, защото на нея и е толкова скучно когато сме на кафе, днес отново бяхме на кафе и пак така стана седим си и не знаем какво да си говорим... Започна да ми оффка неска както винаги, и когато я питам какво стана тя ми казва скучно ми е, с прости думи иска да ми каже, че не й говоря нищо. ПРОСТО НЕЗНАМ КАКВО ДА СИ ГОВОРЯ С НЕЯ АЗ СЪМ НА 16 ГОДИНИ(9 клас), А ТЯ СЛЕД 3 МЕСЕЦА СТАВА НА 18(11 клас)... от едно училище сме, на междучасията винаги сме заедно, но отново си седим като некви клоуни и не си говорим нищо... Тя винаги пита мойте фр-та дали и при тях не говоря, а те казват "па той не млъква :D", и това наистина е така. До сега не ме е питала, защо не говоря, но искам да ме попита, за да си призная наистина, че не знам какво да й говоря... :(
Дайте ми някакви съвети какво да правя, защото това няма да продължи много дълго така. ЗНАМ ТЯ Е ПРАВА ОТ КАКТО ХОДИМ, ВИНАГИ С НЕЯ МИ СТАВА НЕщО, НЕ МОГА ДА СЕ ДЪРЖА ТАКА СПОКОЙНО И МЕ Е СТРАХ ДА НЕ СГРЕшА НЕщО. ТЯ НАИСТИНА ДОСТА МЕ ТЪРПИ, НО ВСЯКО ТЪРПЕНИЕ СЕ ИЗчЕРПВА, А АКО ТОВА МОМИчЕ МЕ ЗАРЕЖИ, НЕ... НЕ, ТОВА НЕ МОГА ДА СИ ГО ПОМИСЛЯ :( :booooomb:

ВСЕ ПАК Й ОБЕЛВАМ НЯКОЛКО ДУМИ, НО СЛЕД ТВА ВЕчЕ НЕЗНАМ КАКВО ДА Й ГОВОРЯ... :x

valdesbg
04-22-2010, 11:24
В ебаси пародията са те вкарали като главно действащо лице....

waller12345
04-22-2010, 11:27
твоя съвет определено не ме зарадва

valdesbg
04-22-2010, 11:32
А ти само хубави и/или безполезни съвети ли искаш?

Напиши го там в първия пост да знаят хората да не се хабят за глупости.

Сериозно - извади си главата от пясъка(г*за) и гледай реално на нещата.

dimitar_ak
04-22-2010, 11:35
Защо например не смените кафето с друго занимание?

waller12345
04-22-2010, 11:38
Еми например с какво...? То аз дори и в даскало не мога да й говоря, да беше само в кафето ... :(

dimitar_ak
04-22-2010, 12:29
Не мога, не искам. А нея искаш ли? Вложи малко инициатива или ще гледаш скоро как я забавлява друг. Има ли целувки, прегръдки, секс или само си ходите на кафе?

waller12345
04-22-2010, 12:32
Има всичко, но не й секс... За какво да й говоря, не знам просто не знам....... :(

Everytime
04-22-2010, 12:34
брат кажи си и директно уе,кажи и че като излезнете губиш ума и дума.. не и казвай че те е срам само : )

waller12345
04-22-2010, 12:37
МИ КАТО СИ ПОМИСЛЯ МАЛКО, РАЗБИРАМ чЕ ТОВА НЕ Е ОТ СРАМ, А И НЕ МЕ Е СРАМ ПРИ НЕЯ... ПРОСТО Е ТОВА, КОГАТО СЪМ С НЕЯ НЕ МОГА ДА БЪДА СПОКОЕН И НЕ ЗНАМ КАКВИ НЕщА ДА Й ГОВОРЯ ЗА ДА Я ЗАБАВЛЯВАМ... :x :? :(

waller12345
04-22-2010, 12:42
просто страдам... много гадно ми става, че съм ебати тъпака и имам някакъв проблем и не мога да бъда спокоен и да я забавлявам когато сме заедно......... :(
това е всеки ден, не знам казваме си 2-3 думи и млкваме това е.... след няколко минути още няколко думи и това е ......

Punisherrr
04-22-2010, 12:51
Ми щом толкова те е страх да говориш пред нея и нямате много какво да си кажете,не се ли замисляш,че може би нещо не си пасвате? Това,че е по-голяма от теб ли те стресира толкова и те е страх да кажеш к'вото и да е,за да не се изложиш или какво?
И нали ходите от 2-3 месеца и сте излизали 15 пъти.. моля ти се остави ''обичам я толкова...'' за по-късно,щото само се филмираш допълнително ;)

waller12345
04-22-2010, 12:55
Е това че сме излизали 10-15 пъти проблем ли е да я обичам ... НИЕ СМЕ ЗАЕДНО ПОчТИ ЦЯЛ ДЕН, ДОБРЕ чЕ ДО НАС СА И ПРИЯТЕЛИ, АКО ГИ НЯМАшЕ И ТЯХ НЕ ЗНАМ... КАКВО МЪЛчАНИЕ щЕ БЪДЕ ...

пРОБЛЕМА МИ Е чЕ НЕЗНАМ НА КАКВИ ТЕМИ ДА СИ ГОВОРЯ С НЕЯ И Т.Н. :( :-x

Smile91
04-22-2010, 13:14
Аз се чудя как още те търпи.. ,извинявай все пак , но е така .. да ходите на кафе и то само 15 пъти за тези 3 - 4 месеца .. сигурно и по телефона е така, ако изобщо си звъните.. Изобщо не разбирам.. ако толкова я обичаш както твърдиш, ти дори един ден като тя не е до теб, щеше да ти е гадно,щеше да направиш нещо , не да си седиш,да мълчиш и да чакаш да падне нещо от небето.. Досега, ако сте говорили едва ли щяхте да сте на това дередже.. Другите сигурно ви се чудят дали сте гаджета или непознати.. Просто се опитай да говориш с нея, ходете на различни места, показвай колко държиш на нея,но ако това продължи така и ти все така си мълчиш като излизате,според мен няма смисъл да продължавате.. и извинявай за нападките,но просто си изразявам мнението ;)

waller12345
04-22-2010, 13:41
Е какво направи ти малчим си да, но не си помисляйте, че не си обелваме и дума... Говорим си, но това за мен е много малко, не е например както си говоря с някой фр-та безспиртно с нея просто е малко по-различно, не знам, но не е както да си говоря с някой фр за некфи тъпи неща, защото обикновено това си говорим с фр-та... С нея ме е страх да говоря за некви глупости, може би и за това нашите разговори не са много много дълги ?:?

SadBoy93
04-22-2010, 13:55
Не зная какво точно те тревожи толкова много, когато си около нея. Все пак, щом ходите, очаква се, че имате нещо общо помежду си както и теми за разговор. Ако не можеш превъзмогнеш това, което ти пречи да се държиш нормално, моят съвет е да се разделите. От връзката се очаква да получите спокойствие и приятни моменти, а не допълнителни тревоги и проблеми. Ако, въпреки всичко, не смяташ да се отказваш, най-добре помисли как да направиш преживяванията ви по интересни за нея. И по-добре не ходете по кафенетата. Заведи я на някакво място, което ще ви даде възможности за общи преживявания и ще ви сближи (от рода на коколандия и всякакви подобни). Успех, каквото и да решиш!

y0urhottie
04-28-2010, 16:30
Аз пък мисля,че взимаш нещата твърде навътре!Твърдиш,че я обичаш затова изпитваш страх да не изцепиш някоя простотия и да изглеждаш като глупак в очите и.Това не е правилно.. Бъди себе си.Нищо не губиш , ако тя не го оцени явно не сте един за друг ... А това с любовта го забрави преодолява се! ;)

alexcheto0
04-28-2010, 19:25
Е какво направи ти малчим си да, но не си помисляйте, че не си обелваме и дума... Говорим си, но това за мен е много малко, не е например както си говоря с някой фр-та безспиртно с нея просто е малко по-различно, не знам, но не е както да си говоря с някой фр за некфи тъпи неща, защото обикновено това си говорим с фр-та... С нея ме е страх да говоря за некви глупости, може би и за това нашите разговори не са много много дълги ?:?

Еми ти в стремежа си да си перфектен в нейните очи изглеждаш такъв.. задръстен.. Извинявай,че ти го казвам ама как може да мълчиш, естествено че ще и е тъпо! Просто покажи какъв си наистина, не се филмирай толкова, нека види, че си забавен, нека те опознае, то с мълчание до никъде няма да стигнете. :D Поеми инициативата, все пак си момче налии.. Отведи я на кино.. ще коментирате филма, няма какво толкова да говорите, но поне ще свикнеш даа не се притесняваш така. :wink:

IndependentGirl
04-28-2010, 19:43
Мисля, че се притесняваш от това, че тя е по-голяма от тебе и се страхуваш да не се изложиш с нещо или да не те помисли за незрял.. Не знам как изобщо сте останали заедно толкова време като казваш, че не знаете за какво да си говорите и нямате общи теми.. все едно поддържате само физическа връзка, а пък дори и секс не правите..
Направи нещо по въпроса, за да промениш нещата, а ако видиш, че нищо не става.. просто няма смисъл да сте заедно.. :}

djipsito
04-28-2010, 19:54
И на мен ми се е случвало тва.. мн е гадно, питай я нещо което те интересува или й разказвай кво си видял или кво е станало в час по еди кво си, ако се сетиш за нещо забавно й кажи.. ии така темите ще се навържат.. Пробвай..

blok24
04-28-2010, 23:33
кажи и че много я обичаш и когато сте заедн0 се притесняваш да не зфрешиш нещо защото тя е много важна за теб и я целуни ,, п0слее започни да я питаш помни ли за дадени весели случки ала бала разказвай и забавни истории от твоя живот накарай я и тя да ти разкаже нещо ии готов0 ;) успехх

justwondering
04-29-2010, 07:34
Е ти искаш направо на дълбокото да скочиш без да си намокриш краката. (ама и аз едни метафори :D )

Та, исках да кажа, че щам нямате теми на разговор, явно не я познаваш достатъчно добре и не знаеш за какво обича да говори. А за да я опознаеш, трябва да почнеш от по-общи теми, тези, които нарече "некфи тъпи неща". Почни от тъпите, по-общи неща и ще стигнеш до интересните. Под "тъпи теми" разбирай филми, книги, музика и т.н. Успех. :)

Lyubeto
04-29-2010, 07:47
Какво значи ,че за 3-4 месеца сте ходили на кафе само 15 пъти .Една нормална връзка не е висене по кафенетата... Нямам думи за поколението ви.Значи ако отидете 300 пъти на кафе за 3 месеца , всичко ще е наред. В частност по проблема ти нямам съвет който да ти там.Тъй като ти трябва сам да преодолееш това . Колкото и съвети да ти дадем дефакто ти излизаш с момичето , а не ние и ти си говориш с нея , а не ние .Дерзай ...

sasitata
04-29-2010, 08:23
трябва по някакъв начин да се отпуснеш

Niakoitam
04-29-2010, 10:15
Разбирам те. Ти просто не си я опознал достатъчно, а сте тръгнали. Може би си от тези хора, които обичат да говорят каквото им дойде на акъла, но пред нея се притесняваш. Да не я обидиш, да не изглеждаш като простак в очите и или да не вземе да се развали връзката ви. Ти се опитваш все още да я опознаеш, защото не знаеш как ще реагира на дадени изказвания от твоя страна, а не искаш да и станеш неприятен или досаден. Не искаш да и плямпаш само простотии а нещо съществено. И аз съм така, даже аз съм така и сред приятели и познати и някои път е много гадно. Не искам да ръся простотии оо рода на "Леле колко си дебела" и разни такива работи. Понякога наистина няма какво съществено да кажа и просто си мълча и слушам другите какво си говорят. И с някои момичета няма какво да си кажа, защото ме е страх да не ги обидя и просто ги изучавам. Има и такива момичета, които са просто от вратата за краката и ме отпускат, при което може и да не могат да ми затворят устата. Ако са по бъбриви или по бъзикчийки, които усещам че няма да се обидят така лесно леко по-леко почват да включвам и простотиите. Ако ме предизвикват и още повече. Е, има си и изключения. С едно момиче така преди време не спирахме да се бъзикаме и да си говорим разни простотии. Излезнахме веднъж приятелски на кафе с нея и нейни приятелки като тя очакваше явно да съм същият като в училището. Не...казахме си няколко думи през цялото време и това беше.После даже явно се притесняваше и няколко дни ме подминаваше като пътен знак в училището докато аз не и казах: "Аз в кафето май малко се поизложих", а тя ми отговори с усмивка: "Ами то и аз малко." После пак продължихме да си се бъзикаме по старому. При положение че тя не е по-голяма с 2 години от мен както при твойто момиче, което може да те спече допълнително, а е с 5 години по-малка от мен. :) Та така. Просто те е страх да не се изложиш и какво ще си помисли и за това е така. Като гледам май от нейна страна нещата са същите. Прекалено малко сте се опознали преди да тръгнете. Харесали сте си предимно външността.

waller12345
04-29-2010, 12:27
Kato vidqh, che ne sum edinstveniq se pouspokoih malko... :)

Sega opredeleno si govorim poveche ot vsqkoga i na neq i e mnogo po-zabavno ot predi 8-) Razbrah, che tq ne obicha mnogo bazici, za towa sega znam pone na kakwi temi i kakvo da govorq :) :-D

justonegirlwithonehope
04-29-2010, 16:59
Ако е от срам, значи наистина имаш чувства към нея, някой хора са така.Когато хлътнат по някой губят и говор и картина пред тях.

Ако пък не е от срам, ами просто не знаете какво да си кажете може би не сте един за друг и ще е по-добре да се разделите.

ПП: Не разбрах само на кафе ли излизате по-така, като изключим даскалото, щото там не се брои особено много.Понеже, ако е само на кафе е кофти, не за друго, ами щото от както сте тръгнали сте излизали на саме около 10-15 пъти, което за мен лично не е пълноценна връзка.Помсили добре дали я искаш, да не я загубиш и дали я обичаш или е навик, привързаност . . :?

Късмееееет :P