PDA

View Full Version : Раздвоена съм.



kordinaciq
04-22-2010, 13:21
Здравейте, имам една приятелка(най-добра)на 10 е.Скачала на леглото все едно прави...И дядо и я е видял.След време, може би години не зн точно я попитал защо го е правила(всъщност не знам точно кога я е питал, и аз се обърках но да кажем, че е така) и тя отговорила, че иска да разбере някои работи.Той и казал че м/у тях няма да има повече тайни.влезли в малка стая която нар. дупка увеличили музиката и се съблякъл.Казал да наплюнчи ръката си и да му пипне...Но тя взела вода и го направила с парцал и вода.Облизал я по врата казал че е първа стъпка.После и бръкнал долу (знам че има мн глупости.Направо ми се гади)и и разтривал...Казал че когато иска може пак. :shock: Казах на най-добрите ми приятели които всъщност са и нейни най-добри.После каза на други.решихме да кажем на техните.Отидох вечерта да нося семките които беше забраила вън Тя вика няма да излезна ето баща ми.Аз н му казах трябва да говоря с майка и.И продължих: Трябва да казжа нещо обаче за сега ще премълча.Той вика ама за нея ли?!Аз казвам да итой вика ще те утрепя.И той и казва същото и мойта фр хукна по стълбите.Аз се разревах не са държах на краката си отидохме да викнем момчето с което са било по-отдавна фрта обаче беше късно е не мн ама пак 20 и 40 някъде Момчето понеже я познава от по-отдавна не и вярва казва че е жадна за внимание. и аз знам че мн лъже и ми казва тайните.Та да се върна на въпроса.Да кажа ли всичко.Тя каза че е сложила край!

ILoweSea
04-22-2010, 13:24
Не че разбрах много, но по-добре кажи, за да си нямаш проблеми.

kordinaciq
04-22-2010, 13:32
Но тя няма да ми се доверява повече за нищо.Моита фр вика че някой ден може да я изнасили така

kordinaciq
04-22-2010, 13:34
НО ПЪК НАЛИ Е СЛОЖОЛА КРАЙ УЖ !

Alex4o0o
04-22-2010, 13:41
не майка й а полиция трябва да уведомиш.ако си истинска приятелка,ще го направиш,въпреки че тя може да се расърди за известно време,но по добре ли е да е жертва на педофилия! :(

kordinaciq
04-22-2010, 13:45
Ама той све пак и е дядо!!!Пък не може да лъже за такова нещо.Баща и я удря с колана с железен череп!!! :o

kordinaciq
04-22-2010, 13:48
Каза, че ще ме убие!Не и вярвам за тва ама чесно е малко откачена ми се види.Сиг щото я обиждат мн като мен :smt087 Един път ме заключи пред входа.Ама айеде мани тва.Искала да драска и ме разкарви и викам дращи земята.И почна.И после не моише да носи потни щото аз я одрах

ILoweSea
04-22-2010, 13:48
Закрила на детето!

kordinaciq
04-22-2010, 13:52
Е...не, че я бие само леко я удря едвам едвам

nIkEnCeTy_bE
04-22-2010, 13:59
Как си мълчала до сега бе ?! След време ще разбере, какво си направила в знак на приятелството ви. ВМесто да стоиш и да си мълчиш, така можеш да и докажеш, че я обичаш и си загрижена. Тя ще бъде супер безмозъчна, ако ти се разсърди за такова нещо. Това за мен е сериозно. Вземи изплюй камъчето най накрая - това е най доброто решение! Ако не ти повярват - полиция или закрила на детето. майкоооооооо :?

Bimmer
04-22-2010, 14:00
Не тя, колкото дядото е за убиване...
И аз мисля, че по-добре да кажеш на техните, при положения, че толкова много хора знаят тази 'тайна', не може да е сигурна, че ти си го направила : )
а другото е написано

kordinaciq
04-22-2010, 14:42
Не знам.Радвоена съм.Ми техните ако не повярват, ами ако е лъжа!!!

SmilezZz
04-22-2010, 14:47
Закрила на детето!

kordinaciq
04-23-2010, 11:58
Казах на майка и.Преди това ревах а също малко и пред нея.Разсъри се, но и мина :grin: