PDA

View Full Version : what now



justask
04-22-2010, 13:48
Girl of my life, her ex-boyfriend is a total douchebag.He ruined her life.Now I am near her trying to support her, i love her so much, she knows about my feelings but she needs time as she said to me. what shall i do? Being around her is so good and so painful for me. I want her.. But for now she doesn't want serious relationship.i am in fucked up situation..

Eclipsercho
04-22-2010, 13:51
Try again, this time на Български.

Т'ва е Български форум, все пак. :-x

SadBoy93
04-22-2010, 14:02
If you really love her so much, you have to give her enough time to prepare herself for serious relationship. If you don't think you can, forget for her.

theonly
04-22-2010, 14:54
Защо се мъчиш да си превеждаш проблема на английски,още по малко хора ще те разберат ?

sladka_celuvka
04-22-2010, 15:59
If you really love her so much, you have to give her enough time to prepare herself for serious relationship. If you don't think you can, forget for her.
forget about her* :)

VampireGirl666
04-22-2010, 16:51
Give her a time to realise what she really want.

DevilWish
04-22-2010, 16:52
Give her a time to realise what she really want.
I support you ;)

britzy
04-22-2010, 17:22
Give her a time to realise what she really want.
а e излишно,понеже time е неброимо,a се слага само когато има прилагателно
така че :lol:
иначе "американчето"да пише в САЩфорум :lol: :lol: :lol:
аа и се пише wantS

JackSparrow
04-22-2010, 17:36
Give her a time to realise what she really want.
а e излишно,понеже time е неброимо,a се слага само когато има прилагателно
така че :lol:
иначе "американчето"да пише в САЩфорум :lol: :lol: :lol:
аа и се пише wantS
че и realize също..

britzy
04-22-2010, 17:41
Give her a time to realise what she really want.
а e излишно,понеже time е неброимо,a се слага само когато има прилагателно
така че :lol:
иначе "американчето"да пише в САЩфорум :lol: :lol: :lol:
аа и се пише wantS
че и realize също..
мм дам,ама преди reаlise има to,след него е инфинитив

fenastz
04-22-2010, 17:49
Yes you are in a fucked up situation. Find another girl. When she sees how happy you are she will realize that she wants to be with you too. It's the best solution to your problem. :)

pentxayc
04-22-2010, 17:55
фикам фикам дайне мутар

umri
04-22-2010, 18:48
Girl of my life, her ex-boyfriend is a total douchebag.He ruined her life.Now I am near her trying to support her, i love her so much, she knows about my feelings but she needs time as she said to me. what shall i do? Being around her is so good and so painful for me. I want her.. But for now she doesn't want serious relationship.i am in fucked up situation..
You are an emotional prostitute.

ScarletBite
04-22-2010, 19:16
Yes, she needs time and also space to make out her mind.But you need to be around her, support her and be a friend for her.
She may be scared to get vulnerable again and she's probably afraid of the depth of your feelings.Make sure she doesn't see him in you before you get together or something like that :)

LadyDi
04-22-2010, 19:31
Suck it up and be a man. Support her if you feel that you can put up with it. Otherwise, you are just another douchebag ruining his own life instead of hers. Is she more important?

Мрън-мрън, не ви ли писна?

GregoryHouse
04-22-2010, 19:37
Защо се мъчиш да си превеждаш проблема на английски,още по малко хора ще те разберат ?

Това му е целта може би?

You now... her answer is not negative after all...so be patient. If u push her she probably will reject you. Give her time... keep reminding her about yourself...but dont be annoying :) Waiting maybe is painful but failure is even more painful :)

loliii
04-22-2010, 19:45
Ейй колко мнения има, всеки се старае да си покаже уменията по английски. :D
I needS транслатион. :D

LadyDi
04-22-2010, 19:50
loliii, интересното е, че на английски се допускат минимални грешки... А на български...

Axe_vs_Sword
04-22-2010, 20:13
loliii, интересното е, че на английски се допускат минимални грешки... А на български...
О, от началните класове до сега винаги съм имал по-висока оценка по английски :д

loliii
04-22-2010, 20:28
loliii, интересното е, че на английски се допускат минимални грешки... А на български...
А още по-интересното е, че дори си поправят грешките на английски, а когато някой пише "удобрявам" и "сагласен съм" никой не обръща внимание. :?
Народе????

sladka_celuvka
04-22-2010, 20:46
добре не помислихте ли,че няма как това да е американец... щом е влезнал в тоя форум точно пък в "Любовната" секция без да знае бг ???? малко е странно... :-o

FAIL
04-22-2010, 20:50
Girl of my life, her ex-boyfriend is a total douchebag.He ruined her life.Now I am near her trying to support her, i love her so much, she knows about my feelings but she needs time as she said to me. what shall i do? Being around her is so good and so painful for me. I want her.. But for now she doesn't want serious relationship.i am in fucked up situation..

Ехх разгеле тема на англйиски език сега вече мога спокойно да употреба думата

FAIL :D leave it all behind :)

lubomirky
04-22-2010, 20:51
добре не помислихте ли,че няма как това да е американец... щом е влезнал в тоя форум точно пък в "Любовната" секция без да знае бг ???? малко е странно... :-o

no shit, sherlock?

LadyDi
04-22-2010, 21:01
loliii, интересното е, че на английски се допускат минимални грешки... А на български...
О, от началните класове до сега винаги съм имал по-висока оценка по английски :д
Похвално.

sladka_celuvka
04-22-2010, 21:08
добре не помислихте ли,че няма как това да е американец... щом е влезнал в тоя форум точно пък в "Любовната" секция без да знае бг ???? малко е странно... :-o

no shit, sherlock?
подигравай се подигравай се ама като гледам не сте престанали да пишете на английски....

GregoryHouse
04-22-2010, 21:09
Лейди ти пък какво толкова се чудиш... и аз съм така, просто за да изкарам по висока оценка по български се е налагало да уча...а по английски не. Просто ми идва отвътре. А аз не обичам да се напрягам особено за нещо което не ми е интересно. Добре с правописа мисля, че съм над средното ниво, но все пак никога не е само до правипис. :) Въпроса е не колко ти е оценката... въпроса е да имаш минималното което се изисква. Въпреки, че оценката би трябвало да е огледало на знанията - не е и това е факт. Аз например над четворка не съм имал. :) Не се напрягайте всеки да си пише както му харесва. Да дразни, но то си е за тяхна сметка :)

Axe_vs_Sword
04-22-2010, 21:47
Хехе, така е. Освен това, предмета винаги ми е бил любим. Всичките учителки съм запомнил, повечето от които с добро. Ок, ок, спирам още сега. Хубави времена просто!
И се извинявам за оф-топика, ако изобщо темата е била сериозна.

lubomirky
04-22-2010, 22:22
добре не помислихте ли,че няма как това да е американец... щом е влезнал в тоя форум точно пък в "Любовната" секция без да знае бг ???? малко е странно... :-o

no shit, sherlock?
подигравай се подигравай се ама като гледам не сте престанали да пишете на английски....

ъхъм, всички го помислихме за англичанин/хамериканец и решихме да му говорим на родния език ;>

GregoryHouse
04-22-2010, 22:26
Ба не знам що си ми толкова антипатичен пич...дали затва че се правиш на интересен или щото не си интересен....просто млъкни и си избивай комплекса и тъпите идеи насадени от някой друг някъде където няма да пречиш...

LadyDi
04-23-2010, 04:56
Лейди ти пък какво толкова се чудиш... и аз съм така, просто за да изкарам по висока оценка по български се е налагало да уча...а по английски не. Просто ми идва отвътре. А аз не обичам да се напрягам особено за нещо което не ми е интересно. Добре с правописа мисля, че съм над средното ниво, но все пак никога не е само до правипис. :) Въпроса е не колко ти е оценката... въпроса е да имаш минималното което се изисква. Въпреки, че оценката би трябвало да е огледало на знанията - не е и това е факт. Аз например над четворка не съм имал. :) Не се напрягайте всеки да си пише както му харесва. Да дразни, но то си е за тяхна сметка :)
Остави оценките, знам как се изкарват в училище. Проблемът е, че повечето нямат и твоя правопис, а на английски пишат правилно. Странното е, че българският е фонетичен език и се изписва това, което се чува в повечето случаи, а при английския не е така. Как може някои да пише правилно на английски, а да не може на родния си език?

GregoryHouse
04-23-2010, 05:34
Лейди ти пък какво толкова се чудиш... и аз съм така, просто за да изкарам по висока оценка по български се е налагало да уча...а по английски не. Просто ми идва отвътре. А аз не обичам да се напрягам особено за нещо което не ми е интересно. Добре с правописа мисля, че съм над средното ниво, но все пак никога не е само до правипис. :) Въпроса е не колко ти е оценката... въпроса е да имаш минималното което се изисква. Въпреки, че оценката би трябвало да е огледало на знанията - не е и това е факт. Аз например над четворка не съм имал. :) Не се напрягайте всеки да си пише както му харесва. Да дразни, но то си е за тяхна сметка :)
Остави оценките, знам как се изкарват в училище. Проблемът е, че повечето нямат и твоя правопис, а на английски пишат правилно. Странното е, че българският е фонетичен език и се изписва това, което се чува в повечето случаи, а при английския не е така. Как може някои да пише правилно на английски, а да не може на родния си език?

E не винаги. Чувала си за термина "мързелив език". Така,че обикновено съкращаваме много съгласни на едно място, бъркаме често а/ъ , я/е защото на различни места се изговарят различно :) Просто правилата са събирани от цяла България и ако едно е правилно в София друго не е и обратното във Пловдив примерно. Случва се :) И аз се чудя понякога как се пише някоя дума :P Но да грамотността на населението сериозно спада.

Axe_vs_Sword
04-23-2010, 08:14
От къде ти хрумна, че повечето пишат правилно на английски? Когато правим най-обикновена диктовка, госпожата после ги връща шарени, шарени... само пример.

justask
04-23-2010, 10:56
Мерси на всички.Писах на английски,защото ми беше по интересно и по-лесно така,а пък като чета колко прости мнения има в другите теми, по-добре по-малко хора да ме разберат,но да ми дадат по-добър съвет.tnx

Axe_vs_Sword
04-23-2010, 11:00
E, човек, да беше пояснил :д

BonbonaBaby
04-23-2010, 13:11
I don't know :-o

LoveRetroMusic
04-23-2010, 14:16
САМТАЙМС ЛЮН, САМТАЙМС ЛИН!

VampireGirl666
04-24-2010, 16:19
Give her a time to realise what she really want.
а e излишно,понеже time е неброимо,a се слага само когато има прилагателно
така че :lol:
иначе "американчето"да пише в САЩфорум :lol: :lol: :lol:
аа и се пише wantS
че и realize също..
мм дам,ама преди reаlise има to,след него е инфинитив

Опитах се да помогна, а не да показвам колко знам по английски. Вие работете така в часовете си, а не показвайте само по форумите колко сте "добри". Все пак, мерси за поправките! Не мисля, че съм направила огромни грешки. Всички разбраха това, което искам да кажа! :) След като знаете толкова много английски, защо не седнете да научите и българския? :wink: Кога се пише главна буква, запетайка, точка...

awerw
04-24-2010, 17:37
леле в бг имало скрити англичани :shock:

britzy
04-24-2010, 19:43
леле в бг имало скрити англичани :shock:
:razz: :razz: :razz: :razz:
сигурно,ако става въпрос за автора-то явно са и разбирачи,щом намират правилния раздел :lol:

CwalkIn
04-24-2010, 21:35
If you really love her so much, you have to give her enough time to prepare herself for serious relationship. If you don't think you can, forget for her.
Forget върви с предлога about . (баахти умния аз) :razz:

DekoDenev
04-25-2010, 05:20
in the rules of love there is one which is the most important...If somebody loves you it will fly away from 1000000 miles ,but he will come back to you cause nothing else metters without the person your heart beat about!"!!!!!!! dont forget these words and dont pressure the girl. I was waiting for my girlfriend for 2 years before we start a relationship and i can say i am the happiest person right now ...but i was patient when i had to be....Take care

britzy
04-25-2010, 06:01
If you really love her so much, you have to give her enough time to prepare herself for serious relationship. If you don't think you can, forget for her.
Forget върви с предлога about . (баахти умния аз) :razz:
верно :razz: :razz:

Nakadah
04-25-2010, 06:54
Кви сте ми прости :-)

не се ли усетихте че за да се регистрираш трябва да напишеш годината на създаване на БГ? и как ще го направи индивида ако не говори БГ?

:razz: :razz: :razz: :razz:

ПС: В бг няма човек дето да говори Английски! ФАКТ! 8)

soni4kuu
04-25-2010, 06:57
Give her a time to realise what she really want.

8) само дето е "....what she really wants" :D

Priceless
04-25-2010, 07:54
Ей, англичани. 8-)

ReachlessGirl
04-25-2010, 09:01
блах .. добре, че в български форум си пише на родния ни език!!! .. :x

justask
04-25-2010, 11:03
по темата - вчера бях почти цял ден с момичето, тя изглежда вече малко по-щастлива, споделя ми разни работи, прекарахме си много яко.Не съм пробвал да задълбочавам нещата.Мисля си, че когато е готова, може би тя ще ме потърси за нещо по-сериозно, не искам да я притискам.

xNiKx
04-27-2010, 09:56
Girl of my life, her ex-boyfriend is a total douchebag.He ruined her life.Now I am near her trying to support her, i love her so much, she knows about my feelings but she needs time as she said to me. what shall i do? Being around her is so good and so painful for me. I want her.. But for now she doesn't want serious relationship.i am in fucked up situation..
Бикам а хомоу, дюшбег!

xNiKx
04-27-2010, 09:57
loliii, интересното е, че на английски се допускат минимални грешки... А на български...
А още по-интересното е, че дори си поправят грешките на английски, а когато някой пише "удобрявам" и "сагласен съм" никой не обръща внимание. :?
Народе????
Да не говорим за "незнам" и "немога"...

InnoraX
04-27-2010, 10:02
Bulgarian Mother F**eR DonT You SpeaK IT?!