PDA

View Full Version : moqt problem ...



dessitooo
04-22-2010, 14:25
eto kak1v e i moq problem .. zna4i ... imam 4uvstvoto 4e na tozi svqt s1m sama .. obi4am edno mom4e .. ala ve4e 2ra godina stana nemoga da go zabravq .. vse edno ima ne6ty specialno v nego prsoto toi ne mi izliza ot uma .. vsqka ve4er pla4a za nego .. imahme sii edna pesen s nego kogato q 4uq ii cqlata nastr1hvam .. predii bqhme mnogo dobre obi4ahme se vsi4ko be6e nared dokato toi ne me zarqza .. ii togava az go prieh mnogo tejko izkarah si qda v/u rakata s1s staklo tolkova mnogo plakah .. tova se slu4i tozi septemvri iii sega predi 2 sedmici si uredihme sre6ta .. toi me ima kato priqtelka / sestra ii si misle6e 4e s1m go zabravila .. ala az togava bqh s edna priqtelka a tq znae6e 4uvstvata mi k1m nego ... ii taka mnogo qko si be6e govorihme si vsi4ko .. ala po edno vreme priqtelkata mi mu kaza ela da ti kaja ne6ty ii mu e kazala 4e az ne s1m go zabravila i 4e go obi4am i ot tam natat1k toi sprq da mi govori da me gleda ... ii izob6to nsh ne prave6e izl1gal q e 4e e imal gadje samo i samo za6toto e znael 4e tq 6te mi kaje .. ii taka de razhojdahme se trimata ii togava sednahme na edna peika ii az dadoh ideq s moita priqtelka da otidem pri mom4etata na dr peika .. da se zapoznaem ii dokato otidohme toi si tr1gva6e azz tr1gnah da bqgam kam nego no toi kato me vidq .. ii toi tr1gna da bqga ii taka si otide i ot togava ne s1m go vijdala ii smqtam taka da napravq dokato ne go zabravq .. ili pone dokato toi ne me pot1rsi da ne mu pi6a po skaip i izob6to vsqkakvi vr1zki s nego .. ala ne mislq 4e tova 6te podeistva i drug p1t s1m opitvala .. ii ne deistva s1vsem poludqvam ... molq vii ako se setite ne6ty kajete trqbva mi va6ata pomo6t .. tolkova s1m t1jna ... nemoje da prod1ljava taka , no razbrah ii 4e nemoga da go zabravq ... neznam kakvo da pravq POMOGNETE MI
:smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022

nIkEnCeTy_bE
04-22-2010, 14:52
Кирилизирай си темата, иначе ще я заключват.

По темата: Абе момиче, защо му ходиш след гъза? Зарязал те е, явно не е знаел кво иска, не те е обичал, край, това е свърши! 2 години са дълго време. Ти си плакала, а той кой знае колко е сменял. Защо ревеш за някой, който не си заслужава. Защо излизаш с него, като знаеш, че се нараняваш и ще те боли от тази среща? Защо приятелката ти се намесва? А неговата постъпка - да бяга, това е най глупавото. Бяга, защото неможе да ти каже, че не те обича вече, неможе да ти каже, че всичко е свършило, бяга, защото неиска да те нарани, а така още повече го прави! Не си заслужава, щом сте скъсали - това е края. Недей се тормози пвоече, дори да те потърси, ти го отхвърли - не виждаш ли, че пак ще си наранена? Защо, недей така?! Ще си намериш някой, излизай с приятели, слушай весела музика, изтрий ваща песен или не я слушай. Просто не си мисли за него, не те заслужава!

П.С. На колко сте?

dessitooo
04-22-2010, 15:39
emi .. znam 4e naistina nqma smisal no i toi e nqmal druga otkakto sk1sahme noo opitvah se po hilqdi na4ina no nemoga prosto nemoga da go izbiq ot glavata si :(

ameli
04-22-2010, 15:58
Намери си друг.

lenito_sf
04-22-2010, 16:11
КИРИЛИЦАТА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА!



По темата.. просто се абстрахирай да мислиш за него. :)

ecstazy
04-22-2010, 17:04
Кирилизирай си темата, иначе ще я заключват.

По темата: Абе момиче, защо му ходиш след гъза? Зарязал те е, явно не е знаел кво иска, не те е обичал, край, това е свърши! 2 години са дълго време. Ти си плакала, а той кой знае колко е сменял. Защо ревеш за някой, който не си заслужава. Защо излизаш с него, като знаеш, че се нараняваш и ще те боли от тази среща? Защо приятелката ти се намесва? А неговата постъпка - да бяга, това е най глупавото. Бяга, защото неможе да ти каже, че не те обича вече, неможе да ти каже, че всичко е свършило, бяга, защото неиска да те нарани, а така още повече го прави! Не си заслужава, щом сте скъсали - това е края. Недей се тормози пвоече, дори да те потърси, ти го отхвърли - не виждаш ли, че пак ще си наранена? Защо, недей така?! Ще си намериш някой, излизай с приятели, слушай весела музика, изтрий ваща песен или не я слушай. Просто не си мисли за него, не те заслужава!

П.С. На колко сте? права си.
Понапъни се малко и с времето ще видиш, че ще го забравиш. А за да го забравиш трябва да си го изкараш от главата, ще те боли много, но ще видиш, че накрая изобщо няма да ти пука за него. Давам ти 13-14 години. Всички знаем, че за да забравиш човек, който е всичко за нас е МНОГО трудно. Някои дори не могат. Но с воля всичко става :) Ще видиш, че ще срещнеш някой друг и сама няма да усетиш кога си го забравила. :)

britzy
04-22-2010, 17:36
за щастие не ти четох шльокавската простотия-ама съм сигурна ,че си яко във филмите
ииииии пиши на кирилица
амаан

dPa3HuTeJl
04-22-2010, 17:51
Пффф.. ти на колко си,бе? Като гледам не си някоя 15-16 и нагоре.. значи не си много голяма , тва е лапешка история , не че аз съм много голям ама поне мога да пиша като хората :lol:
И за да не спамя , по темата: Забрави мръсното копеле като буквално бяга от тебе и тръгни с някой друг,игнорирай го напълно и знае ли човек.. може да почне да те харесва 8-)