PDA

View Full Version : как да си пренастроя клавиатурата? плс хелп!



SpAcE_LaDy
04-22-2010, 14:58
Здравейте!

Имам проблем и понеже не мога да го реша сама, се обръщам към вас.. ако случайно има знаещи хора тук :)

Взех си лаптоп и при работа с него забелязах, че не всяка буква/знак отговаря на бутона, на който е означено, че я има..
например "@" -та не е на цифрата 2 като натисна Shift, а е там, където трябва да са ми двойните кавички, а кавичките пък се появяват след като сменя езика на български, натисна Shift и съответния бутон..

знакът # го няма изобщо и сякви подобни глупости.. имате ли идеи как се пренастройват бутоните на клавиатурата, сиакм да си ги направя да съответстват на това, което е отбелязано на бутоните..

дано някой знае.. мерси предварително :)

Valento
04-22-2010, 15:56
Преинсталирай си драйверите на клавиатурата...трябва да имаш диск!

doomkillerr
04-22-2010, 16:27
Аз по скоро бих казал да погледне езика по който е настроена клавиатурата... Има значение точно какъв е "EN" - английския език по който се пише и кой символ на кой бутон се пада. Също така е хубаво да се остави само 1 език във всяка категория:

http://img72.imageshack.us/img72/6161/screenshot001ks.jpg

MaGuSs
04-22-2010, 17:18
Здравейте!

ако случайно има знаещи хора тук :)

-мерси предварително :)

Тука винаги има знаещи... :)

SpAcE_LaDy
04-22-2010, 18:02
Аз по скоро бих казал да погледне езика по който е настроена клавиатурата... Има значение точно какъв е "EN" - английския език по който се пише и кой символ на кой бутон се пада. Също така е хубаво да се остави само 1 език във всяка категория:

http://img72.imageshack.us/img72/6161/screenshot001ks.jpg

направих го както на картинката, която си показал.. СТАНА! Мерси много!!! чудех де маех се кво ли може да е.. мерси много за помощта!

doomkillerr
04-22-2010, 18:23
направих го както на картинката, която си показал.. СТАНА! Мерси много!!! чудех де маех се кво ли може да е.. мерси много за помощта!

Радвам се, че можах да помогна... :)