PDA

View Full Version : кво като сме на 13



Страници : [1] 2

sladuranata1112
04-22-2010, 16:16
здравейте!зачетох се в така доста темички за момичета които са влюбени и незнаят как да постъпят и всички ги нападат .те искат съвет а получават нападки.....аз също съм на 13 и знам какво е да искаш някой и не мисля че сме малки за да се влюбим ...може би не така както по-големите но детската любов е най-сладка...... :) :)

walcheto
04-22-2010, 16:22
от една страна сте малки кво правите на 13 държите се за ръка ... и на тва ли му викате LOVE :lol: :-D казвам го защото познават такива на ваща възраст...

SkylineDrift
04-22-2010, 16:23
Искат да ви кажат,че това поколение 13-годишни сте много разглезени.Гримове,парфюми и тем подобни...Не ви нападат,сравняват тяхното поколение с вашето...ако ме разбирате какво искам да обясня :)

ForzaFelipe
04-22-2010, 16:27
Aбе има хора дето са на 13 и са разбрали какво е истинска любов и такива дето са на 20 и незнаят какво е това.Сигурен съм че ма доста деца който и на 13 знаят какво е истинската любов.И ккаво като примерно само се държат за ръце???Ми то има доста дето правят секс ама това лубовта не го знаят какво животно е...

sladuranata1112
04-22-2010, 16:27
ами не се държим само за ръце има такива дето се ебат и т.н.(аз съм против това на тая възраст но има и токива ) пък дори и да се държим за ръце кво от тво нали си се кефим а и невярвам някой на 13 с гадже да прави само това.... :D :D

lipsvashh_mi
04-22-2010, 16:32
защото,моето момиче,вместо да изживявате детството си и да залягате над книгите(особено 7мокласниците),пишете по форуми и искате съвети...защото нещо прекалено бързо започнахте да растете,и ако е нормално на 12-13 да водите полов живот-то на 20 какво ще правите се чудя....

sladuranata1112
04-22-2010, 16:37
за ученето ние си учим (поне аз)но опитвам се да кажа че е съвсем нормално да се влюбиш истински на 13 :) :) защо трябва постоянно да ни нападате .......

DqVoLsKoJeLaNiE
04-22-2010, 16:39
Не е важна възрастта, а сивото вещество в черепната кутия...А половин-един час във форума няма да отнеме крайно много от времето на 13-годишните. И наистина има хора на 13, които са разбрали какво е истинска любов и без секс..иначе и аз съм против воденето на полов живот на тази възраст, но все пак всеки си решава сам...Относно съветите..за какво е този форум, освен да си помагаме без да се има предвид възрастта, етноса и т.н. :)

SemperFidelis
04-22-2010, 16:43
за ученето ние си учим (поне аз)но опитвам се да кажа че е съвсем нормално да се влюбиш истински на 13 :) :)

Отивай да учиш и не ми говори, че е нормално да се влюбиш на 13, защото ти дори не знаеш какво е това "влюбване".

DevilWish
04-22-2010, 16:57
Оф сега така си мислиш, но след години като усетиш любовта ще си викаш малее ,защото съм си мислила, че обичам.
Просто дестката представа за влюбване е винаги ужасна драма. . ;)

britzy
04-22-2010, 17:06
за ученето ние си учим (поне аз)но опитвам се да кажа че е съвсем нормално да се влюбиш истински на 13 :) :)

Отивай да учиш и не ми говори, че е нормално да се влюбиш на 13, защото ти дори не знаеш какво е това "влюбване".
+10000000000000000000000
седнала тука да ни учи кво е аджеба влюбване
и как тя го е изживяла-аре бегай бе,кфа любов на 13?
ти не знаешоще пикае ли ти се,ебе ли ти се
само родителска обич може да усещаш по това време
някои хора цял живот не се влюбват истински,че ти ли бееее хахахахахахаха
върви учи,че пишеш "леко" неграмотно :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

hahavteen
04-22-2010, 17:15
Абе, в любовта на 13 винаги има особен чар. И аз съм била малка, и аз съм се влюбвала в батковци, и аз съм страдала и съм си мислела, че знам какво е любов и съм се самонавивала. Е и? На тая възраст на повечето момичета вече им е дошъл мензиса, тялото им се променя и хормоните бушуват. Вие на 13 да не би с кукли да сте си играли? :? Според мен няма нищо лошо в тези вълнения. Няма лошо да си мислиш че обичаш. Все от някъде се почва нали?

stern
04-22-2010, 17:25
абе всеки по различен начин расте и изживява нещата и аз съм била на 13, когато се влюбих в този който сега още харесвам, а са съм на 15..но според мен чувствата ми към него станаха по-силни с времето, а и сигурно с годините...

а ако някои се пита защо 2 години го харесвам и нищо не става - ами прекалено ме е страх да му го кажа, защото си станахме с времето бая близки и ме е страх, че ако му кажа той ще започне да ме игнорира или няма да разбере или и аз нз, просто ме е страх.... ;)

а и за "britzy" - кФа мислих, че се пише с В - кВа...не го казвам, за да се заяждам, а защото спомена нещо за неграмотно писане ;)
е и аз не съм от най-грамотно пишещите на компютър, защото пиша бързичко..sry ;)

PEACE :-)

britzy
04-22-2010, 17:31
абе всеки по различен начин расте и изживява нещата и аз съм била на 13, когато се влюбих в този който сега още харесвам, а са съм на 15..но според мен чувствата ми към него станаха по-силни с времето, а и сигурно с годините...

а ако някои се пита защо 2 години го харесвам и нищо не става - ами прекалено ме е страх да му го кажа, защото си станахме с времето бая близки и ме е страх, че ако му кажа той ще започне да ме игнорира или няма да разбере или и аз нз, просто ме е страх.... ;)

а и за "britzy" - кФа мислих, че се пише с В - кВа...не го казвам, за да се заяждам, а защото спомена нещо за неграмотно писане ;)
е и аз не съм от най-грамотно пишещите на компютър, защото пиша бързичко..sry ;)

PEACE :-)
такааам,от цялото ти мнение отсеях само смисленото-където беше споменат моят никнейм-кФа го написах нарочно с Ф,ако не ти е ясно,иронично.
е явно сии леко нз-куха за да не загрееш за какво иде реч.
забележи ,че съм една от малкото ,които пишат най-грамотно във форума и е пунктуационно издържано
айде върви се заяждай другаде

stern
04-22-2010, 17:36
казах, че не го пиша, за да се заяждам и не не съм куха, много си разбирам от ирония, просто не ти се разбира от написанато, но все тая
;)

britzy
04-22-2010, 17:40
казах, че не го пиша, за да се заяждам и не не съм куха, много си разбирам от ирония, просто не ти се разбира от написанато, но все тая
;)
добре сори,прибързах
заеби,стига сме флудили ценната тема :D

simi4ka
04-22-2010, 17:43
за ученето ние си учим (поне аз)но опитвам се да кажа че е съвсем нормално да се влюбиш истински на 13 :) :)

Отивай да учиш и не ми говори, че е нормално да се влюбиш на 13, защото ти дори не знаеш какво е това "влюбване".
Ам и какъв е проблема ,аджеба, ако сме си влюбени и си учим , а и плюс това живота си е наш . И какво правим като хлътнем по някого ако мога така да се изразя . Очите си можеш да затвориш за неща ,които не искаш да виждаш , а сърцето ,еми там става по сложно , НЕ ! :?

fenastz
04-22-2010, 17:46
Такова.
Просто някои хора са ужасно ограничени или ги е яд, че на 13 са били пълни загубеняци и никой не ги е харесвал.
Обичайте се, бе !

pentxayc
04-22-2010, 17:57
здравейте!зачетох се в така доста темички за момичета които са влюбени и незнаят как да постъпят и всички ги нападат .те искат съвет а получават нападки.....аз също съм на 13 и знам какво е да искаш някой и не мисля че сме малки за да се влюбим ...може би не така както по-големите но детската любов е най-сладка...... :) :)

косми по анала имаш ли?
докато не ти пораснат не пиши.

MaLkaTa_LaDy
04-22-2010, 18:09
На мен пък темата ми харесва, въпреки че оттадвна надживях тези години. Не удобрявам ограниченото мислене на някои хора, които до толкова се влиаят от възрастта. Добре, влюбване е прекалена дума. Но предполагам всеки помни първата си по-силна любов и как се срещаш с едно ново чувство, за които всички ти говорят, а ти сам не можеш да се справиш с него и се притесняваш много, много... Това, че децата не са подбрали най-подходящите думи за изказа си и са казали влюбване, вместо силно привличане, не ви дава правото да се присмивате над проблема им. Съгласна съм, че има някои много идиостки теми, но има и някои много нормални за онази възраст на 13-14 години. И също така съм срещала хора на тази възраст, които мислят много по-зряло отколкото някои 18 годишни.
П.п. Споменах възрастта около 14. Затова да добавя, че аз съм на 15, но далеч не се чувствам на толкова. И е глупаво да съдиш за интелекта на хората по годините им.

ScarletBite
04-22-2010, 18:13
Има 13-годишни и 13-годишни.

Повечето, които въртят любов на тази възраст, са от типа дечица, които се пудрят с на мама козметиките, ходят на училище с вечерен грим, пускат си курвенски снимки в кенефите на близките кафенца с нацупени устнички, пишат си в профилчетата в скайпчето глупости от рода на "Ку4къЪъ с1м, нУ н3 тфоИтЪъ", обясняват как не могат да живеят без гадженцето, с което ходят от най-много месец, правят се на различни и непукисти (щото е модерно сега) и все такива идиотщини...
=> На това се присмиваме.

Вероятно има и изключения.Вероятно има и деца, които осъзнават, че са си деца, наслаждават се на трепетчетата, но не се вкарват във глупави филми.Единици са, убедена съм.За съжаление, обаче, всяка една от малолетните курвички, за които писах по-горе, твърди, че е точно такова изключение.

britzy
04-22-2010, 18:17
Има 13-годишни и 13-годишни.

Повечето, които въртят любов на тази възраст, са от типа дечица, които се пудрят с на мама козметиките, ходят на училище с вечерен грим, пускат си курвенски снимки в кенефите на близките кафенца с нацупени устнички, пишат си в профилчетата в скайпчето глупости от рода на "Ку4къЪъ с1м, нУ н3 тфоИтЪъ", обясняват как не могат да живеят без гадженцето, с което ходят от най-много месец, правят се на различни и непукисти (щото е модерно сега) и все такива идиотщини...
=> На това се присмиваме.

Вероятно има и изключения.Вероятно има и деца, които осъзнават, че са си деца, наслаждават се на трепетчетата, но не се вкарват във глупави филми.Единици са, убедена съм.За съжаление, обаче, всяка една от малолетните курвички, за които писах по-горе, твърди, че е точно такова изключение.
много правилно,но щом всяка такава кучка се мисли за изключение,то тогава самото понятие се самоизключва,защото всички ще са такива и...
оф дано разбра XD

Pa3yMeH
04-22-2010, 18:21
Aбе има хора дето са на 13 и са разбрали какво е истинска любов и такива дето са на 20 и незнаят какво е това.Сигурен съм че ма доста деца който и на 13 знаят какво е истинската любов.И ккаво като примерно само се държат за ръце???Ми то има доста дето правят секс ама това лубовта не го знаят какво животно е...

+1 Аз примерно знам пък не съм някъв много голям :)

CrAzYanDlaZy
04-22-2010, 18:29
защото,моето момиче,вместо да изживявате детството си и да залягате над книгите(особено 7мокласниците),пишете по форуми и искате съвети...защото нещо прекалено бързо започнахте да растете,и ако е нормално на 12-13 да водите полов живот-то на 20 какво ще правите се чудя....

много точно казано ;)

CherryS
04-22-2010, 18:29
Искат да ви кажат,че това поколение 13-годишни сте много разглезени.Гримове,парфюми и тем подобни...Не ви нападат,сравняват тяхното поколение с вашето...ако ме разбирате какво искам да обясня :) ;-)

hahavteen
04-22-2010, 18:40
А вие на колко се влюбихте за първи път? На 14? И ако може да ми обясните къде пише след коя възраст може човек да се влюби? За мен е глупаво да се поставят такива ограничения и да се убива ентусиазма. За мен всяка една любов си е истинска независимо на каква възраст. Просто на 13 е различна. Както и на 16. И после на 30 пак е различна. Това не я прави по-малко истинска! Човек се учи, добива опит, започва да разбира някои неща... Вие в първи клас сте писали бавно, съсредоточено, било ви е трудно.. А сега вече изобщо не се замисляте. Това значи ли че в първи клас не сте ПИСАЛИ? Просто защото е ставало малко по-бавно и ви се е струвало трудно? Напротив. Писали сте. Буквички, думички, изречения.. Не е било лесно и не е било перфектно. Тогава е било истински проблем за вас но сега се смеете като си спомнята за сълзите и тръшкането над тетрадката. Защо при любовта да е различно? Защо да не може и в любовта да се усъвършенстваме като във всяко друго нещо?

pentxayc
04-22-2010, 18:43
12 ми беше първата любов,беше със седмокласничка.

ScarletBite
04-22-2010, 19:04
Има 13-годишни и 13-годишни.

Повечето, които въртят любов на тази възраст, са от типа дечица, които се пудрят с на мама козметиките, ходят на училище с вечерен грим, пускат си курвенски снимки в кенефите на близките кафенца с нацупени устнички, пишат си в профилчетата в скайпчето глупости от рода на "Ку4къЪъ с1м, нУ н3 тфоИтЪъ", обясняват как не могат да живеят без гадженцето, с което ходят от най-много месец, правят се на различни и непукисти (щото е модерно сега) и все такива идиотщини...
=> На това се присмиваме.

Вероятно има и изключения.Вероятно има и деца, които осъзнават, че са си деца, наслаждават се на трепетчетата, но не се вкарват във глупави филми.Единици са, убедена съм.За съжаление, обаче, всяка една от малолетните курвички, за които писах по-горе, твърди, че е точно такова изключение.
много правилно,но щом всяка такава кучка се мисли за изключение,то тогава самото понятие се самоизключва,защото всички ще са такива и...
оф дано разбра XD
Именно! :)
Това отговаря на въпроса на авторката за негативизма ни към любовта на 13.Предубедени сме :)

PepSsSi
04-22-2010, 19:12
за ученето ние си учим (поне аз)но опитвам се да кажа че е съвсем нормално да се влюбиш истински на 13 :) :) защо трябва постоянно да ни нападате .......\

О, я стига....след 4-5 години друга ще я запееш. То и аз като бях на 13 си мислех колко съм влюбена, как той е ЕДИНСТВЕНИЯ, дрн-дрън. Хубаво е да, наистина е много хубаво и сладко, но истинската любов идва по-късно,когато човек порасне емоционално, когато е готов да носи сам живота на гърба си. Не ми отговаряй, знам,че сега няма да се съгласиш, но след време ще разбереш

mArMaLaDkA
04-22-2010, 19:18
За 2 страници видях толкова клишета накуп, колкото не съм виждала общо в целия форум. :-o

SpOrTs_GiRl
04-22-2010, 19:23
абе всеки по различен начин расте и изживява нещата и аз съм била на 13, когато се влюбих в този който сега още харесвам, а са съм на 15..но според мен чувствата ми към него станаха по-силни с времето, а и сигурно с годините...

а ако някои се пита защо 2 години го харесвам и нищо не става - ами прекалено ме е страх да му го кажа, защото си станахме с времето бая близки и ме е страх, че ако му кажа той ще започне да ме игнорира или няма да разбере или и аз нз, просто ме е страх.... ;)

а и за "britzy" - кФа мислих, че се пише с В - кВа...не го казвам, за да се заяждам, а защото спомена нещо за неграмотно писане ;)
е и аз не съм от най-грамотно пишещите на компютър, защото пиша бързичко..sry ;)

PEACE :-)
такааам,от цялото ти мнение отсеях само смисленото-където беше споменат моят никнейм-кФа го написах нарочно с Ф,ако не ти е ясно,иронично.
е явно сии леко нз-куха за да не загрееш за какво иде реч.
забележи ,че съм една от малкото ,които пишат най-грамотно във форума и е пунктуационно издържано
айде върви се заяждай другаде
Първо - не бъди толкова груба и арогантна с хората.. И второ - моля те, недей да изтъкваш "пунктуацията" си - нямаш дори главни букви, да не говорим за другите грешки. Не съди другите за неща, в които и ти не си перфектна.

Priceless
04-22-2010, 19:34
О, да. И аз имах една такава голяма любов на 13. Мда. Сега даже не мога да се сетя как точно се казваше, но .. да, тогава си мислех, че го обичам отвратително много и ревах 3 дена като си замина от даскало. Мдаа ...

loliii
04-22-2010, 19:38
от една страна сте малки кво правите на 13 държите се за ръка ... и на тва ли му викате LOVE :lol: :-D казвам го защото познават такива на ваща възраст...
Ми всъщност повечето хич не се държат за ръка, ами и други неща правят в последно време. Не мога да разбера едно - ако само се държат за ръчички значии са малки и това не е любов, а ако правят секс пак са малки за това, не са готови, бла-бла... все са малки.. Да ви кажа познавам хора, които са под 15 години и имат по-нормална връзка от хора , които са над 18. Тъй че си зависи от човека. Не може да сравнявате любовта и да казвате, че една любов е по-силна от друга, лицемерно е.

yanev4
04-22-2010, 19:40
иди да си продупчиш пъпа..

simi4ka
04-22-2010, 20:08
от една страна сте малки кво правите на 13 държите се за ръка ... и на тва ли му викате LOVE :lol: :-D казвам го защото познават такива на ваща възраст...
Ми всъщност повечето хич не се държат за ръка, ами и други неща правят в последно време. Не мога да разбера едно - ако само се държат за ръчички значии са малки и това не е любов, а ако правят секс пак са малки за това, не са готови, бла-бла... все са малки.. Да ви кажа познавам хора, които са под 15 години и имат по-нормална връзка от хора , които са над 18. Тъй че си зависи от човека. Не може да сравнявате любовта и да казвате, че една любов е по-силна от друга, лицемерно е.
съгласна :P

sladka_celuvka
04-22-2010, 20:17
Детска любов или не, все си е любов...Може би с годините отсяваме истинската любов от детската,но дори да е така всяко живо същество трябва да има радост в живота си :)

mrfahrenheit
04-22-2010, 20:25
абе всеки по различен начин расте и изживява нещата и аз съм била на 13, когато се влюбих в този който сега още харесвам, а са съм на 15..но според мен чувствата ми към него станаха по-силни с времето, а и сигурно с годините...

а ако някои се пита защо 2 години го харесвам и нищо не става - ами прекалено ме е страх да му го кажа, защото си станахме с времето бая близки и ме е страх, че ако му кажа той ще започне да ме игнорира или няма да разбере или и аз нз, просто ме е страх.... ;)

а и за "britzy" - кФа мислих, че се пише с В - кВа...не го казвам, за да се заяждам, а защото спомена нещо за неграмотно писане ;)
е и аз не съм от най-грамотно пишещите на компютър, защото пиша бързичко..sry ;)

PEACE :-)

забележи ,че съм една от малкото ,които пишат най-грамотно във форума и е пунктуационно издържано


Колко много хора живеят в заблуда. :shock:

А авторката ще я посъветвам да изчака малко ,за да може сама да разбере защо биват нападани тя и връстниците и.

babybyme
04-22-2010, 20:32
Оф сега така си мислиш, но след години като усетиш любовта ще си викаш малее ,защото съм си мислила, че обичам.
Просто дестката представа за влюбване е винаги ужасна драма. . ;)

абсолютно съгласна! :o
и много е смешно като кажете 'що пък на 13 да не си разбрал какво е истинска любов'
алооо, къде видяхте пък фалшива любов за мизерните си четири двуцифрени години през живота си... е така, супер смешните изказвания
не че аз съм на кой знае колко повече, ама го карам по-спокойно

simi4ka
04-22-2010, 20:41
от една страна сте малки кво правите на 13 държите се за ръка ... и на тва ли му викате LOVE :lol: :-D казвам го защото познават такива на ваща възраст...
Ми всъщност повечето хич не се държат за ръка, ами и други неща правят в последно време. Не мога да разбера едно - ако само се държат за ръчички значии са малки и това не е любов, а ако правят секс пак са малки за това, не са готови, бла-бла... все са малки.. Да ви кажа познавам хора, които са под 15 години и имат по-нормална връзка от хора , които са над 18. Тъй че си зависи от човека. Не може да сравнявате любовта и да казвате, че една любов е по-силна от друга, лицемерно е.
съгласна :P

wwe11
04-22-2010, 20:45
На мен пък темата ми харесва, въпреки че оттадвна надживях тези години. Не удобрявам ограниченото мислене на някои хора, които до толкова се влиаят от възрастта. Добре, влюбване е прекалена дума. Но предполагам всеки помни първата си по-силна любов и как се срещаш с едно ново чувство, за които всички ти говорят, а ти сам не можеш да се справиш с него и се притесняваш много, много... Това, че децата не са подбрали най-подходящите думи за изказа си и са казали влюбване, вместо силно привличане, не ви дава правото да се присмивате над проблема им. Съгласна съм, че има някои много идиостки теми, но има и някои много нормални за онази възраст на 13-14 години. И също така съм срещала хора на тази възраст, които мислят много по-зряло отколкото някои 18 годишни.
П.п. Споменах възрастта около 14. Затова да добавя, че аз съм на 15, но далеч не се чувствам на толкова. И е глупаво да съдиш за интелекта на хората по годините им.

Не Удобряваш ли ограниченото мислене.. ? И хора които се влиаят от възраста :D Мале толкова си неграмотна и тъпа ,че вземи седни учи български ,а любовта я остави за момента. Или ти оттадвна забрави да учиш ?Ти си ги надживяла тези години ,ама пак трябва да те върнат ,че си проста българка,пък имаш претенции на друга.

pentxayc
04-22-2010, 20:52
барай потни чорапи с уста

XTREMEFREERIDE
04-22-2010, 22:18
Абе, в любовта на 13 винаги има особен чар. И аз съм била малка, и аз съм се влюбвала в батковци, и аз съм страдала и съм си мислела, че знам какво е любов и съм се самонавивала. Е и? На тая възраст на повечето момичета вече им е дошъл мензиса, тялото им се променя и хормоните бушуват. Вие на 13 да не би с кукли да сте си играли? :? Според мен няма нищо лошо в тези вълнения. Няма лошо да си мислиш че обичаш. Все от някъде се почва нали?

MaLkaTa_LaDy
04-23-2010, 07:03
Всъщност имам претенции и ще продължавам да имам. [Не] съжалявам, че не се замислям, когато пиша, нито ми се занимава да си редактирам грешките, нито смятам, че с две-три такива няма да ми се разбере какво съм написала. А именно смисълът е важен. Така че не се чуди за какво да се хванеш.

darkPaladin
04-23-2010, 07:08
Коментарите и са свестни,поне за тази 1г в,която съм тук не съм прочел един тъп неин кометар.Мисля,че подобни провокации нямат място тук!

moon_flower
04-23-2010, 17:16
Първо сте още малки и наивни.Колкото и тъпо да звучи,изобщо не знаете как да се пазите.Може да сте чували за всякакви предпазни средства и тн,обаче като ви дойде някой батко и ви каже "Айде имай ми доверие,аз те обичам" и веднага ще се подлъжете.
Като си на 13 трябва да си гледаш безгрижието и детството,а не да ходиш по момчета.Просто не му е времето.Тъпо е.Никога няма да ви се върне това време,а цял живот ще има да ходите с някой,да късате,да ревете,да се чудите и тн.Така че си бъдете деца.На 13 не може да обичаш истински,защото няма кой.13 годишното момченце до теб хабер понятие си няма къде му се намира половия орган и за какво служи,а тия на по 20 гледат на вас като на лесна плячка.

moon_flower
04-23-2010, 17:22
Абе, в любовта на 13 винаги има особен чар. И аз съм била малка, и аз съм се влюбвала в батковци, и аз съм страдала и съм си мислела, че знам какво е любов и съм се самонавивала. Е и? На тая възраст на повечето момичета вече им е дошъл мензиса, тялото им се променя и хормоните бушуват. Вие на 13 да не би с кукли да сте си играли? :? Според мен няма нищо лошо в тези вълнения. Няма лошо да си мислиш че обичаш. Все от някъде се почва нали?
Моите спомени от тогава са следните:Отивах на даскало в осем и се връщах в пет.Пиша си домашните.Излизам на двора,викам си съседката и почваме да си разменяме листчета,салфетки и тем подобни простотии.Изобщо не съм мислила за момчета.
А иначе наистина няма лошо да си имаш някакви вълнения,но не може да твърдиш,че обичаш истинки,да правиш секс и да ходиш като някаква ***** по улиците...

raliichkaa
04-23-2010, 17:42
yeah ! :D

zapalenata
04-23-2010, 18:55
любовта идва независимо на колко години си,но дали е привличане или любов-зависи от годините и това колко хората са преживяли в живота си :)

KpucmuHa
04-23-2010, 18:59
ни въ бива...

Callisto
04-23-2010, 19:06
Ще ти кажа, защо ви правят проблем за прословутите "13 години". Това е, защото на тази възраст не може да се говори за любов. Може да се говори за привързаност, привличане..., но любов твърдо не. Като станете на 17/18 ще се побъркате от въпроси, понеже на тази възраст ще се чудите дали още сте деца и трябва да се правите на олигофрени или дали вече сте възрастни и трябва да се стягате за образование, кариера и нещо по-сериозно. Когато стигнете тези години ще гледате много по-трезво на нещата. Аз лично все още съм на един кръстопът и хем гледам като възрастен, хем като 5 годишно хлапе. Сигурна съм, че все още от част живея в свят на илюзии и като порастна още малко ще си се смея на глупостите, така както другите се смеят на тези "13 години".

eminem213
04-23-2010, 19:26
Такова.
Просто някои хора са ужасно ограничени или ги е яд, че на 13 са били пълни загубеняци и никой не ги е харесвал.
Обичайте се, бе !
;-) точно всеки е индивидуален

InnoraX
04-23-2010, 20:32
Очевидно много хора още не са срещали истинската любов... не са я изживели съдейки по НЯКОИ от мненията. Няма значение какво ще правите ако сте влюбени ... Любовта е 20% действия и 80% чувсто, а дали ще се стига до целувки и полови контакти си е изцяло ваша работа. Правете каквото ще правите стига да е с предпазни средства... Таа " Любов на 13 години " а ? такава любов, Истинска шанса да я срещнеш е 1 на 1000 всичко друго са глупости и простотии само защото лапетата си мислят че " Йехеее айде иам си гадже аз съм господ " Да ама не.. Мислят си " Ехааа вече не съм девствен/а, вече съм голям/а "... а всъщност истината е че ако родителите ви ( Свестните родители ), първо ще ви съсипат от бой, след това 1 месец с белезници за мивката и ще ядете хляб и сол... Това са простотии, не се занимавайте с глупости моля ви се има много по-интересни, по-важни неща с които да се занимавате. За 13 годишните живота тепърва започва... Има време за любов, секс и прочее.. ама тези години от 10.. до 15 годишна възраст вие трябва да си намерите интереси, цели и да мислите как да ги постигате.. да сте наясно със себе си какви ще ставате, какви искате да ставате, какво ще правите с живота си. :)

Nakadah
04-24-2010, 03:52
поредната спам тема :-)

Metal
04-24-2010, 05:26
А бе момче/момиче ти чуваш ли се? На 13 по момичета/момчета ходи вече. седни си на задника и почни да учиш. После със любов и секс ще се занимаваш многооо време. Пфффф.... За къде сте с разбързали не виждам? :?

Glamour92
04-24-2010, 06:01
на 13 години сте деца
и не мога да разбера защо толкова бързате да се превърнете в "големи" и по всякакъв начин се мъчите да доказвате като такива :-o

britzy
04-24-2010, 06:12
на 13 години сте деца
и не мога да разбера защо толкова бързате да се превърнете в "големи" и по всякакъв начин се мъчите да доказвате като такива :-o

MaLkaTa_LaDy
04-24-2010, 08:13
Няма любов на 13? Не смятам, има любов постянно и навсякъде. А това, че децата на 13 изпитват любов, не значи, че бързат да пораснат. Тази детска любов е най-чиста и аз имам страхотни спомени от нея. Това да си харесаш някое момченце/момиченце още в първи клас е напълно нормално. Така започваш да градиш своите представи за любовта. Това трябва да се случва. Защо го приемате като ходене по момчета или момичета? Това харесване често си остава скрито в теб. Но всеки иска чувствата му да бъдат споделени. И ако това се случи, точно както казвате двойката само се държат за ръчичка. Но това предизвиква много силни емоции и за тяхната възраст, това значи много. За това нека да се радват и да се харесват. Ако съумеят да балансират между това и ученето, смятам че е перфектният вариант. [всъщност родителите им ги баланскират]

darkPaladin
04-24-2010, 08:17
Като изключим,че ги бият хормоните яко на 13 може и да има любов.

Но предимно за едно момче на 13,е по-важно момичето да е красиво и му е все тая каква е кифла.После пишат теми тук от типа ''кифла'' ''жените са ужасни'' и обратното...

kalpazanka
04-24-2010, 08:22
^Във всяко стадо си има мърша, без значение от годините.

На 13 не вярвам да има любов, защото сте непостоянни, подвластни на хормони, желание да бъдете харесвани и да се вписвате в определена среда, подражавате сляпо, а и се променяте. Не мисля, че точно тогава е времето на ранните любовни трепети, късане на нерви защо той не ви е пратил целувка/мече или и двете в скайп. Много ви е рано да си тровите нервите, особено по такъв смешен начин.
Може да има привличане/харесване/флуиди и не знам какво още, но не и силна истинска любов.

SpOrTs_GiRl
04-24-2010, 08:24
Подкрепям MaLkaTa_LaDy.. :)

AttentionWhore
04-24-2010, 09:17
защото,моето момиче,вместо да изживявате детството си и да залягате над книгите(особено 7мокласниците),пишете по форуми и искате съвети...защото нещо прекалено бързо започнахте да растете,и ако е нормално на 12-13 да водите полов живот-то на 20 какво ще правите се чудя.... на 20 ще имат внуци :D

ivankooo
04-24-2010, 09:38
http://vbox7.com/play:85c29149

Priceless
04-24-2010, 10:58
^ ОБОЖАВАМ !

InnoraX
04-24-2010, 11:45
Като изключим,че ги бият хормоните яко на 13 може и да има любов.

Но предимно за едно момче на 13,е по-важно момичето да е красиво и му е все тая каква е кифла.После пишат теми тук от типа ''кифла'' ''жените са ужасни'' и обратното...

:smt045 :smt041

ReachlessGirl
04-24-2010, 11:51
аз също съм на 13 и знам какво е да искаш някой и не мисля че сме малки за да се влюбим ...може би не така както по-големите но детската любов е най-сладка...... :) :)

А знаеш ли каква голяма разлика има между това да искаш някой и да го обичаш а?? НЕ ЗНАЕШ!!

НЕ ЗНАЕШ какво е компромис, прошка, истинска болка (душевна), доверие, разбиране, НЕ ЗНАЕШ колко е трудно да предпочетеш него пред себе си .. да дадеш последното, което имаш за някой друг! НЕ ЗНАЕШ какво е да искаш някой без да ти отвръща със същото, но ти въпреки това да продължаваш да даваш ВСИЧКО за него, за да виждаш усмивката му всеки ден .. НЕ ЗНАЕШ какво е отговорност в една връзка .. НИЩО от това не разбираш!! Защо? Защото си просто едно ДЕТЕ и не си изпитала тези неща .. не си минала през тях, не си ги усещала, не си разбрала защо се случват и какво всъщност са (не само като думи) .. :? Продължавайте да си спорите, че децата могат едва ли не да се оженят, защото "изпитвали истинска любов" .. :? .. но всички по - големи знаете, че има хора, които дори на 30-40 не са я изпитали .. какво остава за едни деца .. :?

Biskfitka
04-24-2010, 11:57
Такова,че сте ДЕЦА.И аз на 13 мислих,че много разбирам,но поне ''правих глупости'' само на думи :lol: На 12-13 е СМЕШНО да пушите,да се гримирате като курви,да ходите с деколтета до....,20 см . токчета и всичко друго,което правите :?
За любов-сигурно я има,по някакъв детски начин :-o
Нно на тия години тва не е най-важното в живота.След 2-3 години ще видиш каква разлика ще има в мисленето ти... :)

KpucmuHa
04-24-2010, 12:17
а колко от писалите по темата са на 14? :lol:
да ви видя ръцете! :lol:

T91
04-24-2010, 13:13
здравейте!зачетох се в така доста темички за момичета които са влюбени и незнаят как да постъпят и всички ги нападат .те искат съвет а получават нападки.....аз също съм на 13 и знам какво е да искаш някой и не мисля че сме малки за да се влюбим ...може би не така както по-големите но детската любов е най-сладка...... :) :)

Дам , но все пак вземи учи . Аз на 13 рисувах летящи метли и четох книги . Такова нещо като любов хич не знаех какво е . Учи и чети Хари Потър - подходящи занимания за възраста ти.

pamii
04-24-2010, 14:10
Като станеш на 16/17 ще разбереш какво :lol:

xxmexx
05-01-2010, 07:40
ами не се държим само за ръце има такива дето се ебат и т.н.(аз съм против това на тая възраст но има и токива ) пък дори и да се държим за ръце кво от тво нали си се кефим а и невярвам някой на 13 с гадже да прави само това.... :D :D

аз също съм на 13... против съм секса на тази възраст, но това че не правим секс не значи, че не се целуваме.... :) :) :) замислете се малко... какво лошо има да имаш гадже на 13... НИЩОО.... и наистина когато някое 13-годишно момиче помоли за съвет, получава само нападки...

maksimal
05-01-2010, 08:26
защото,моето момиче,вместо да изживявате детството си и да залягате над книгите(особено 7мокласниците),пишете по форуми и искате съвети...защото нещо прекалено бързо започнахте да растете,и ако е нормално на 12-13 да водите полов живот-то на 20 какво ще правите се чудя....

Afterbirth
05-01-2010, 08:44
Повечето същества на 13 имат "гадже" само за да се правят на интересни и да не ги помислят за задръстени другите.Някои стигат до секс, други само лъжат колективно, че са се чукали с някой... Това в най - лошиите случаи.Други просто се млещят като невидяли, задължително пред хора.Трети са невероятно влюбени през седмица в различен и го раздрънкват на целия град.Тези екземляри са доста и наричат стремежа си да се харесат на другите "любов".Затова има такова отрицателно мнение за влюбването на 13/14.
Аз съм склонна да вярвам, че истиската детска любов все още съществува... Но тя е чиста, за разлика от горепосочените ми примери.Тя е ценна, емоционална, тя е истинска.Тя не е желание да не те мислят за задръстен.Децата могат да изпитват любов, според мен.Не свъързана със секса, а взаимствана от... Да речем приказките.Но повечето екземпляри на 13 са задушили нарочно детското в себе си, невинността им е чужда. Те са безмозъчни порцеланови кукли, които буквално си продават акъла за одобрение от другите като тях.
Има и друго - хора, които се харесват.Просто се харесват и тръгват.Но не претендират, че са невероятно влюбени.Не парадират с "безсмъртна любов", "изгаряща ревност" и "разбити сърца".
Вероятно има и други видове двойки, не претендирам, че съм напълно наясно и познавам всички разклонения.
Апропо, аз съм на 13.Това мнение съм си изградила, наблюдавайки хората около мен.Детско невинно влюбване не съм преживявала, не мисля и че ще го преживея.Влюбчива безмозъчна кукла не съм.И при все това, имам мнение по темата - това за форумци от типа на KpucmuHa.Да не ми се нахвърлят заради възрастта.

TheX
05-01-2010, 08:49
от една страна сте малки кво правите на 13 държите се за ръка ... и на тва ли му викате LOVE :lol: :-D казвам го защото познават такива на ваща възраст...

Всъщност повечето се чукат като хамстери в кашон. Заблуден си мой човек...

darrie
05-01-2010, 08:49
Абе, в любовта на 13 винаги има особен чар. И аз съм била малка, и аз съм се влюбвала в батковци, и аз съм страдала и съм си мислела, че знам какво е любов и съм се самонавивала. Е и? На тая възраст на повечето момичета вече им е дошъл мензиса, тялото им се променя и хормоните бушуват. Вие на 13 да не би с кукли да сте си играли? :? Според мен няма нищо лошо в тези вълнения. Няма лошо да си мислиш че обичаш. Все от някъде се почва нали?

+

Хора, вие сте много странни .... Като чуете, че на 13 се обичат и правят секс почвате да ругаете .. А ако някои други на тази възраст примерно се държат за ръце и нещо от сорта почвате да се подигравате ... Сравнявали сте били поколенията ... Как не .. Както каза slun4ice на 13 вие с кукли ли сте си играли? И вие сте се закачали помежду си и пр. .. Не смятам, че има нещо лошо .. След години те ще осъзнаят, че това не е било толкова силно и истинско ..... но ..

Все от някъде се почва нали?

:wink:

DqVoLsKoJeLaNiE
05-01-2010, 08:51
Боже...тва е форум, бе, хора! Независимо от възрастта трябвя да си помагаме! И не ни обяснявайте, че нищо не разбираме и като станем на по 16-17 ще разберем всичко за живота, любовта и т.н. Все отнякъде се започва, не е честно, някой на 12-13 като си признае на колко години е, получава само нападки и прекалено остри забележки. Нали целта е да си помагаме, а не да си даваме ценни наставления в живота

d3n17yy
05-01-2010, 08:59
Кво от тва, че на 13 са влюбени съвсем нормално е. Всеки има право да чуства каквото си иска тва че и харесва някой не значи че непремено ще правят секс и др такива неща . верно на 13 са малки за секс ама може да обичат защо пък не ? :-D човек се чуства по щастлив когато обича някой ( е не винаги :D ) според мен няма нищо лошо може пак да си учи тва не пречи :-D

DqVoLsKoJeLaNiE
05-01-2010, 09:02
Кво от тва, че на 13 са влюбени съвсем нормално е. Всеки има право да чуства каквото си иска тва че и харесва някой не значи че непремено ще правят секс и др такива неща . верно на 13 са малки за секс ама може да обичат защо пък не ? :-D човек се чуства по щастлив когато обича някой ( е не винаги :D ) според мен няма нищо лошо може пак да си учи тва не пречи :-D

Точно... =;

bobito_th
05-01-2010, 10:03
Aбе има хора дето са на 13 и са разбрали какво е истинска любов и такива дето са на 20 и незнаят какво е това.Сигурен съм че ма доста деца който и на 13 знаят какво е истинската любов.И ккаво като примерно само се държат за ръце???Ми то има доста дето правят секс ама това лубовта не го знаят какво животно е...

глупостии.. как на 13 може да изпиташ истинска любов ?! Все пак на 12-13-14 децата не са толкова зряли.. тоо и на 20 да си пак може да си с детски ъкъл.. амаа моето мнение е, че на такава възраст да изпитваш истинска любов е невъзможно..може някой да те привлича амаа чак пък любов :?

SemperFidelis
05-01-2010, 10:36
Кво от тва, че на 13 са влюбени съвсем нормално е. :razz: :lol:
Те на 13 са влюбени в гадже, което не знае, че са гаджета - нормално е да.

DqVoLsKoJeLaNiE
05-01-2010, 11:38
Кво от тва, че на 13 са влюбени съвсем нормално е. :razz: :lol:
Те на 13 са влюбени в гадже, което не знае, че са гаджета - нормално е да.

Не винаги става така, не виждам смисъла от коментара, но ти си знаеш :wink:

alkoxolizmo_0
05-01-2010, 11:50
малки сте и сте наивни. Това е факт!Но и в това има някакъв чар и е полезно ако си вземете поука от последствията за в бъдеще! :)

roshavkotof
05-01-2010, 12:13
И откъде по-големите знаете че не сме влюбени? Всеки човек има право да се влюбва когато си иска. И даже мисля ,че нашата любов е по-сладка и неболезнана от вашата( тия дето сте над 16-17). Даже и вие незнаете какво е истинска любов ... за такива неща се питат възрастна двойка заедно от 40-50 години :) ... Не казвайте ,че не сме влюбени... всеки сам чуства когато това стане. :P

britzy
05-01-2010, 12:37
И откъде по-големите знаете че не сме влюбени? Всеки човек има право да се влюбва когато си иска. И даже мисля ,че нашата любов е по-сладка и неболезнана от вашата( тия дето сте над 16-17). Даже и вие незнаете какво е истинска любов ... за такива неща се питат възрастна двойка заедно от 40-50 години :) ... Не казвайте ,че не сме влюбени... всеки сам чуства когато това стане. :P
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

НАИВНИ

SemperFidelis
05-01-2010, 12:38
И откъде по-големите знаете че не сме влюбени? Всеки човек има право да се влюбва когато си иска. И даже мисля ,че нашата любов е по-сладка и неболезнана от вашата( тия дето сте над 16-17). Даже и вие незнаете какво е истинска любов ... за такива неща се питат възрастна двойка заедно от 40-50 години :) ... Не казвайте ,че не сме влюбени... всеки сам чуства когато това стане. :P :lol:

justwondering
05-01-2010, 12:40
Когато аз бях на 13 (а това не беше много отдавна) бях влюбена и не виждам нищо грешно или лошо. Доста момичета се влюбват на 13, някои се целуват и прегръщат. Воденето на полов живот на тази възраст е вече ненормално според мен, макар че познавам лично такива хора. :)

Eclipsercho
05-01-2010, 13:29
"кво като сме на 13" ... ми к'во, тъпи сте. :o Дечковци за секс и любов ще ми пишат и ще очакват да ги вземем на сериозно.. :lol:

rrrawrrr
05-01-2010, 14:33
Повечето сте 1-2-3 год. по- големи. И какво? Няколко си години не променят нищо, ако самия човек е яко тъп. Така че не поставяйте всички под общ знаменател..има и изключения, повярвайте.

britzy
05-01-2010, 14:44
aз съм на 18-мисля,че гледните ни точки сега и преди 5 години се разминават

SemperFidelis
05-01-2010, 16:53
Повечето сте 1-2-3 год. по- големи. И какво? Няколко си години не променят нищо, ако самия човек е яко тъп. Така че не поставяйте всички под общ знаменател..има и изключения, повярвайте.
Точно в годините между 12 и 18 човек се променя най-много и си изгражда личността.

DqVoLsKoJeLaNiE
05-01-2010, 19:12
"кво като сме на 13" ... ми к'во, тъпи сте. :o Дечковци за секс и любов ще ми пишат и ще очакват да ги вземем на сериозно.. :lol:
Не разбирам защо трябва да слагаш всички под един знаменател...и на всичкото отгоре той да е "тъпи". За секс все още никой не ти говори, детската любов всеки я изживява, мисли, че е любов, има гаджета, ала-бала, но не разбирам защо не ги взимате на сериозно...кво като са под 15 са ненужни във форума или нямат право да говорят за любов...Не са важни годините, а сивото вещество в черепната кутия, което при доста от 16-17-18годишните не е кой знае колко, затова смятам, че трябва да бъдат приемани наистина на сериозно и именно затова, че още са деца, вместо да им правим забележки, не е ли по-добре да ги подкрепим..не разбирам защо всеки трябва да направи забележка от сорта "Ти си на 13, гледай си ученето, не се занимавай с любов, рано ти е..малка си, глупава си, не ти е времето...,къде си тръгнала?"-за мен просто е глупаво...И не, не казвам, че е нормално само за "любов" да мислят, но какво се очаква, да играят с кукли и да учат само?...Е, не може да стане.
:)

bobito_th
05-01-2010, 20:58
Повечето сте 1-2-3 год. по- големи. И какво? Няколко си години не променят нищо, ако самия човек е яко тъп. Така че не поставяйте всички под общ знаменател..има и изключения, повярвайте.
Точно в годините между 12 и 18 човек се променя най-много и си изгражда личността.

защо ми четеш мислите..

bobito_th
05-01-2010, 21:02
здравейте!зачетох се в така доста темички за момичета които са влюбени и незнаят как да постъпят и всички ги нападат .те искат съвет а получават нападки.....аз също съм на 13 и знам какво е да искаш някой и не мисля че сме малки за да се влюбим ...може би не така както по-големите но детската любов е най-сладка...... :) :)

май съм пропуснала да спомена, че има голяма разлика между изказване на мнение и нападка :wink:

Luscious_Heart
05-06-2010, 15:53
маУки зУенца
8)

SmilezZz
05-06-2010, 16:10
Ми защото на тези години не знаете какво е да обичаш истински..
И аз на 13 (не че сега съм по-голяма) мислех,че обичам дадено момче адски много и бях готова на всичко,заради него.. :?
Тъпо е !!!
А пък,когато започнете да пишете,че го обичате адски много,а момчетата обръщали внимание на игрите :lol: ,а не на гадженцата им - падам на пода от смях :lol:

Да не говорим,че някои си "пикли" на тези години започват да правят секс,при уссловие,че не знаят какво е секс,как да се предпазят от евентуална бременност и болести..
--------------------------------------------------------------------------------------

И откъде по-големите знаете че не сме влюбени? Всеки човек има право да се влюбва когато си иска. И даже мисля ,че нашата любов е по-сладка и неболезнана от вашата( тия дето сте над 16-17). Даже и вие незнаете какво е истинска любов ... за такива неща се питат възрастна двойка заедно от 40-50 години... Не казвайте ,че не сме влюбени... всеки сам чуства когато това стане.
И после се чудите,защо 13 годишните ги смятаме за тъпи..Ми ето,доказателство за това е тъпото ти изказване..
Та да ти отговоря на въпросите:
1.Откъде ли ? Ми май забравяш,че всъщност и ние сме били малки и сме минали по този път..

2.Окей..Ние не знаем какво е любов,ама и вие на 13 не я знаете..Точно пък на 13 години няма как да изпитваш истинската любов..Пък камо ли да имаш сериозна връзка..

dream1707
05-06-2010, 16:21
Аз също съм на 13. Интересно ми е това, че много хора (по-големи от мен) казват, че такова нещо като любов на тази възраст не съществува. Обаче, има и такива които смятат, че съществува. Проблема е там, че както казвате има много голяма разлика в поколенията ни, в момента повечето 13 годишни се опитват да се правят на по-големи и мислят всяко нещо за любов. В повечето случаи то наистина не е любов... ноо да сте чували, че всяко правило си има изключение. Какво като сме на 13, да не би на тази възраст любовта да не съществува? Любовта съществува на която и да е възраст. Това, че по-големите от нас (13 годишните) когато са били на нашата възраст не са били влюбени, незначи че ние също неможем да сме влюбени на 13. Всеки човек е различен, всеки си има собствен живот и това, че някой не са били влюбени на 13, незначи че всички останали също не са били. Истина е, че в момента сме в пубетета.. хормоните бушуват и разни такива глупости и всеки си мисли, че е влюбен, че неможе да живее без даден човек. Ясно ми е това и аз съм била така, но това незначи, че наистина си влюбен. Но пък от къде знаете, че между тези фалшиви любови не се крие и някоя истинска.. Така, че не нападайте всяко 13 годишно момиче, което каже, че е влюбено. Може пък да говори сериозно, може пък точно тя, няистина да е влюбена. Е, аз също съм на 13, аз не съм истински влюбена, незнам какво е истинска любов, но това значи ли, че всички 13 годишни момичета са като мен? Не!

VeNiTo0
05-06-2010, 16:23
за ученето ние си учим (поне аз)но опитвам се да кажа че е съвсем нормално да се влюбиш истински на 13 :) :)

Отивай да учиш и не ми говори, че е нормално да се влюбиш на 13, защото ти дори не знаеш какво е това "влюбване".

Ей, аз съм на 14, но бях на 13, когато се влюбих. Остави ученето, който му се учи-учи. Повярвай дори на 13 може да се влюбиш. Никъде не пише на каква възраст ти е позволено и на каква не. Така че като не сте се влюбвали не ми се правете на много знаещи. Да си влюбен е прекрасно и подкрепям всички, които са изпитали и изпитват това чувство. :)

BlueFace
05-06-2010, 18:16
Ти сега си на 13,в твоите очи вече не си малка,но когато минат 2-3 години ще се вгледаш назад и ще разбереш колко незряла всъщност си сега.
За каква любов изобщо говорим.Останаха ли вече хора ,които знаят истинското значение на думата.Всички започнаха да я използват за щяло и нещяло,без дори да влагат смисъл в нея.А да не говорим за хилядите случаи ,в които на 2рата седмица от връзката им хората вече са "лудо влюбени"(нищо,че след 3-4 седмици повечето от тях късат заради скайп скандал породен от най-малката простотия).
Аз твърдя ,че на 13 не може да има любов ,защото в днешното съвремие изпълнено с глезотии,чалга и удобства 13 годишните не са достатъчно зрели ,за да разберат истинския смисъл на думата :) За да обичаш наистина трябва да натрупаш житейски опит ,да ти влезе малко акъл в главата и тогава ,когато наистина разбереш какво означава думата "любов" ,можеш да я изпиташ :)

VeNiTo0
05-06-2010, 18:35
Не е така!!! АЗ ТВЪРДЯ, ЧЕ ЗНАМ КАКВО Е ОБИЧ И ЧЕ СЪМ ВЛЮБЕНА. Няма никакво значение дали си живял 10 20 или 30 години. Щом, когато го/я видиш, в стомаха ти запърхкват пеперуди, щом дните, през които не сте заедно, са изпълнени с тъга и сълзи. Щом, вечер заспиваш празен и с месълта за него/нея, а сутринта се будиш с надеждата, че днес е денят. Денят, в който той/тя може да ти каже думите, които чакаш да чуеш от много време. Е ТОГАВА СИ ВЛЮБЕН. Любовта не те пита на колко си. Просто, когато си толкова близък с някой и до такава степен можеш да му се довериш, любовта идва. Просто идва ...

BlueFace
05-06-2010, 18:51
Не е така!!! АЗ ТВЪРДЯ, ЧЕ ЗНАМ КАКВО Е ОБИЧ И ЧЕ СЪМ ВЛЮБЕНА. Няма никакво значение дали си живял 10 20 или 30 години. Щом, когато го/я видиш, в стомаха ти запърхкват пеперуди, щом дните, през които не сте заедно, са изпълнени с тъга и сълзи. Щом, вечер заспиваш празен и с месълта за него/нея, а сутринта се будиш с надеждата, че днес е денят. Денят, в който той/тя може да ти каже думите, които чакаш да чуеш от много време. Е ТОГАВА СИ ВЛЮБЕН. Любовта не те пита на колко си. Просто, когато си толкова близък с някой и до такава степен можеш да му се довериш, любовта идва. Просто идва ...

Ах,този текст пълен с клишета...Кой знае може и да си влюбена,въпреки че жестоко се съмнявам....
Но едно ще ти кажа-годините имат огромно значение,защото хората докато са живи се учат и с всяка изминала година узряваш все повече,поумняваш и си променяш виждането за света :)

VeNiTo0
05-06-2010, 19:05
Клишета или не си е така. Това, че ти на 13 - 14 не си бил влюбен не означава, че и другите не са. Когато разбереш истинския смисал на думата " обичам" ми се обади, защото явно още не си. Вярно е, че човек се учи докато е жив. Сигурно сега допускаме грешки, на които вие се смеете, но всеки трябва да мини от всякъде и през всичко.

BlueFace
05-06-2010, 19:17
Клишета или не си е така. Това, че ти на 13 - 14 не си бил влюбен не означава, че и другите не са. Когато разбереш истинския смисал на думата " обичам" ми се обади, защото явно още не си. Вярно е, че човек се учи докато е жив. Сигурно сега допускаме грешки, на които вие се смеете, но всеки трябва да мини от всякъде и през всичко.

Нямаш си и идея колко повече знам за любовта от теб :)
Ти ще минеш по своя път и ще си промениш мнението за много неща ;) В момента ти си живееш в своя свят ,в който си щастлива и това е нормално ,но от личен опит ти казвам ,че възгледите ти за живота и света ,които имаш сега,няма да са същите след 2-3 години ;)

VeNiTo0
05-06-2010, 19:22
За това и не споря. Просто повярвайте и ние можем да обичаме! ... :)

vesSynkaa
05-06-2010, 21:11
Нападат ви,защото сте смешни с темите ви като "Той е момчето на живота ми,заряза ме,как ще продължа да живея" и се филмира толкова много,че просто няма накъде .. Честно казано и моето 1во гадже беше на 13,но не бях такъв филмар .. и да кфо правите друго освен държенето на ръчички? цунки от време на време 8-) заради постоянното гледане на гаджета днешното поколение не може да си напише 3те имена без правописни грешки 8-)

yahhooo
05-07-2010, 10:14
Те и ромите се "влюбват" на 13 после на 14 са майка и баща и така като се обичкат за 5-6 години прават една рода от 10-12 човека евала на любовта

MyAll
05-07-2010, 10:59
Нали знаете, че момичетата се развиват по-бързо от момчетата.. Т.е., че едно момиче на 13 има мисъл и чувства, като едно момиче на 14-15, а едно момче на 13 има мисъл и чувства, като едно момче на 11-12 .. (Научно доказано е. )

MyAll
05-07-2010, 11:01
Те и ромите се "влюбват" на 13 после на 14 са майка и баща и така като се обичкат за 5-6 години прават една рода от 10-12 човека евала на любовта

Еми няма лошо. То ние българите като сме прости и имаме само по 1 дете щото нямало възможност за повече.. А ромите и къща да нямат пак ще имат много деца. Просто са се научили как да вървят напред за разлика от нас.

Budika
05-07-2010, 11:13
Ромите правят много деца,за да има работна ръка,която да проси и да докарва парички :D

По темата:принципно нямат значение годините,но повечето 13-годишни такива въпроси задават,че главата ти се завърта на 180 градуса и се чудиш от къде,по дяволите, е дошло това "дете". Живейте си живота и детството,не се хвърляйте да се правите на големи,ще има време и за това ;)

bobito_th
05-07-2010, 11:14
Така ме напуши на смяхх :D Вие малки недорасли дечица си мислите, че сте толкова умни, толкова знаещи, но както каза BlueFace след някоя-друга годинка погледни назад и ще видиш колко глупаво си изглеждала :wink: И аз като бях на 12-13 се мислех за много зряла, за много розбираща.. на 15 съм и все още не се смятам за най-най. А вашата любов е детска и наивна, вие не знаете смисъла на любовта..всеки е имал момент, в който си е мислил, че не може без човека до себе си, но може. А т`ва с пеперудките и другите клишета..ае мн филми гледате.


Аз твърдя ,че на 13 не може да има любов ,защото в днешното съвремие изпълнено с глезотии,чалга и удобства 13 годишните не са достатъчно зрели ,за да разберат истинския смисъл на думата

:idea:

BlueFace
05-07-2010, 12:09
Те и ромите се "влюбват" на 13 после на 14 са майка и баща и така като се обичкат за 5-6 години прават една рода от 10-12 човека евала на любовта

Еми няма лошо. То ние българите като сме прости и имаме само по 1 дете щото нямало възможност за повече.. А ромите и къща да нямат пак ще имат много деца. Просто са се научили как да вървят напред за разлика от нас.

MyAll задръж си "компетентните " изказвания за себе си ;)
Как българите да имат деца ,като нямат пари себе си да изхранят?Как да имат деца ,като България няма здравеопазване? Как да имат деца,като тъпите ни политици приравниха стандарта на живот към европейският,а заплатите са мизерни и непроменени?
Мангалите нямат пари,прости са,безработни,без желание да си търсят работа (не всички,но поне едно 90% от тях) ,ебат се много и естествено никой не би дал пари за презервативи и така се раждат много деца,които родителите им изпращат да просят или да крадат.А най-гадното е ,че тия долни цигани живеят на гърба на данъкоплатеца,а не вършат нищо полезно за държавата!

MishaBabyy
05-07-2010, 12:13
Те и ромите се "влюбват" на 13 после на 14 са майка и баща и така като се обичкат за 5-6 години прават една рода от 10-12 човека евала на любовта

Еми няма лошо. То ние българите като сме прости и имаме само по 1 дете щото нямало възможност за повече.. А ромите и къща да нямат пак ще имат много деца. Просто са се научили как да вървят напред за разлика от нас.

Еми да,"и къща да нямат".Затова домовете са пълни с 123456789 изоставени деца,които няма кой да се грижи за тях.Някои умират от глад,живеят в лишения и после стават долни крадци и престъпници.Ама няма значение понеже са голямо и щастливо семейство нали? :?

Lucyy
05-07-2010, 12:21
Добре, аз не видях къде във заглавието или постовете на момичето става въпрос за цигани? Тя пита "И к'во като сме на 13?!"
Тъй като тук и двете страни имат право мисля да разисквам на дълго и широко.

Питаш какво като си на 13? Ами много неща като си на 13 моето момиче. Аз като бях на 13 мислех само как да си изкарам изпитите, и колко мога да прочета и науча преди да ме изпитат даскалите. А вие сте тръгнали да говорите за любов. Да - любов има, но тя е детска и съвсем наивна. Няма смисъл да си биете главата за любовта от толкова малки.

Колкото до останалите компетентни мнения от сорта на "още не знаеш пикае ли ти се, е*е ли ти се" от страна на britzyy, каквито виждам да пише във всяка втора тема, също не са правилни.
Къде видя тя да ти пише за секс. Дори да се държат за ръчичка, какво? Любов ли не е? Любов не е секс, а чувство. А като че ли доста хора го бъркат, което ме води на мисълта - на какво ли интелектуално ниво са.

Заключение: Няма нищо лошо да си влюбен на 13, стига да знаеш мясотот на тази любов, и че тя определено не ти е преоритет.

MishaBabyy
05-07-2010, 12:28
Lucyy намесиха се циганите именно защото само при тях има някаква любов на 13,защото са необразовани и дори не са стъпвали в училище.Само там можем да говорим за някаква любов,ма то и те не знаят каква е.Гледай по новините за поредната 12 годишна майка (тук се намесва и секса) която казва че ще запази детето,щото е от любовта на живота й.Абе ай сиктир...и пиклите,дето правят секс на 13 - те си мислят че това е любовта.Еми не е това.И аз на 13 си мислех,че съм влюбена в един и няма да мога да живея без него.Мина един месец и напълно го забравих.А ако говорим за истинска любов - в повечето случаи тя е веднъж в живота а не през 1-2 месеца да се появява нова и след всяка рев,рев,та се къса.

Lucyy
05-07-2010, 12:31
Да, но аз мисля че говорим не за циганите, а за обикновените 13 годишни деца.
Такъв сакън при тях няма!

BlueFace
05-07-2010, 12:37
Да, но аз мисля че говорим не за циганите, а за обикновените 13 годишни деца.
Такъв сакън при тях няма!

Точно 13 годишните пикли, подведени от някой батко ,който им е наговорил 2-3 хубави думи и им е завъртял главата ,се ебат ,като си мислят ,че това е истинската и вечна любов.

Положението в България е много сташно.Деградацията дебне отвсякъде и всеки ден взима своите жертви.Имам познати ,които до 7ми клас бяха отличници,след това се събраха с "гъзарчета" и сега са двойкаджии и на всичкото отгоре тия газарчета ги третират като изтривалка...Абе модата е страшно нещо.Какво ли не биха дали някой хора да са "готини"...

На 13 години нашите бащи и майки са си играли пред блока и са си учили уроците.Днешните 13 годишни вече пият ,пушат и се ебат...Накъде отива света.

Lucyy
05-07-2010, 12:45
Добре, значи аз макар и на 15, трябва да съм с доста остарял модел на мислене и възпитание.
И като казах възпитание, не са виновни само днешните 13 годишни момичета, че стават все по-големи к*рви с всеки изминал ден. За това голяма част от вината поемат и родителите им. Защото ако имаха малко повече контрол над тях, нямаше да е така.
Не само "кифлите" имат вина, за това че са "готини".

BlueFace
05-07-2010, 12:51
Добре, значи аз макар и на 15, трябва да съм с доста остарял модел на мислене и възпитание.
И като казах възпитание, не са виновни само днешните 13 годишни момичета, че стават все по-големи к*рви с всеки изминал ден. За това голяма част от вината поемат и родителите им. Защото ако имаха малко повече контрол над тях, нямаше да е така.
Не само "кифлите" имат вина, за това че са "готини".

Естествено ,че е така.Цялата държава има вина ,че оставя поколението да е толкова разхайтено.Трябва да има високи санкции за такива родители и естествено да не е само на хартия ,а да има контрол.
Сега политиците искат да приемат закон ,който гласи ,че ученици с 2ки за годината могат да продължат в по-горен клас ,ако имат общ успех 4.... Как може да се дава шанс на такива глупаци,които нямат желание да се реализират...Като не ти се учи -отиваш да работиш,скъсваш си гъза от работа като общ работник и разбираш защо учението е толкова нужно.... ШОК И УЖАС НАВСЯКЪДЕ !!!!

Lucyy
05-07-2010, 12:55
А сега и до учението се стигнахме.
Ами аз си имам една моя си мисъл.
"Всичко е последователно. Детството, училището, и после всичко останало."
Лошото е, че повето на моята възраст а и по малки от мен са на мнение
"Направо всичко останало!!!"

MishaBabyy
05-07-2010, 13:00
Ами мойто мнение е така
Детство-бебе - 1-6 клас
Учене-7 клас
Всичко останало-8+

bobito_th
05-07-2010, 13:39
Ами мойто мнение е така
Детство-бебе - 1-6 клас
Учене-7 клас
Всичко останало-8+

++

WaterLilly
05-07-2010, 14:14
Ами аз си имам една моя си мисъл.
"Всичко е последователно. Детството, училището, и после всичко останало."

И аз така ги виждам нещата. Не знам защо всички се опитват да си приключат детството възможно най-рано със секс и връзки, които считат за невероятно сериозни и задълбочени. Колкото и да е сладко да си "влюбен" на 13, емоционалната незрялост и детското в теб си остават, така че си поредния откачил от хормони разгонен недорасляк. В тая възраст има по-важни неща от това да мислиш само за момчета/момичета и просто му не е времето тогава... гледайте си куклите и училището и не се натискайте да се правите на какички/батковци. :)

britzy
05-07-2010, 14:34
Lucyy намесиха се циганите именно защото само при тях има някаква любов на 13,защото са необразовани и дори не са стъпвали в училище.Само там можем да говорим за някаква любов,ма то и те не знаят каква е.Гледай по новините за поредната 12 годишна майка (тук се намесва и секса) която казва че ще запази детето,щото е от любовта на живота й.Абе ай сиктир...и пиклите,дето правят секс на 13 - те си мислят че това е любовта.Еми не е това.И аз на 13 си мислех,че съм влюбена в един и няма да мога да живея без него.Мина един месец и напълно го забравих.А ако говорим за истинска любов - в повечето случаи тя е веднъж в живота а не през 1-2 месеца да се появява нова и след всяка рев,рев,та се къса.
абсолютно!!!!!!!!

Mariyana
05-07-2010, 17:31
Пък аз искам да кажа, че ИМА такава любов !
На 14 съм, но се влюбих в сегашния ми преди 2-3 години.. вече сме заедно от 2 години и 3 месеца и го обичам невероятно много.. и той мен.. :)
Стига с тия клишета, стига с тия стереотипи.. :?
Познавам момичета, които са точно от тези, които описахте: курвентясали кифли, които не идват на училище без да си сложат от фон-дьо-тена :?
Разбрете ОБАЧЕ, че има такива, които са видели достатъчно от живота, имат сиво вещество в главата и ЗНАЯТ какво е любов.. :)
Единици са, да, но мисля, че ги има все пак ! :-)

SeleneLeBoursier
05-07-2010, 17:54
Като знаеш,че ще те ебават защо искаш съвети?Всеки се присмива на 13-годишните,не можели да обичат...ДРЪНЦИ!Могат да обичат,може да се обича на всяка възраст.На 13 не си дете,повярвай ми.Поне аз не бях и не се изживявах като дете.
И аз се влюбих на 13,сега съм на 16 и не мога да `забравя` това момче,което харесвах тогава.И оттогава не съм се влюбвала в никой друг.Това е,има и хора,които се влюбват на 13...мисля си,истински.Поне аз по себе си така ги усещам нещата.
Да не ти пука,че си малка.Зависи си само и единствено от тебе каква си и дали можеш да се влюбиш.Тея пикльовци,които се подиграват,вярвай ми-едва ли някога са били с момиче,респективно момче.Който разбира за какво иде реч,няма да тръгне да се подиграва. :)
П.П.-Mariyana,подкрепям. :)

VeNiTo0
05-07-2010, 17:58
Пък аз искам да кажа, че ИМА такава любов !
На 14 съм, но се влюбих в сегашния ми преди 2-3 години.. вече сме заедно от 2 години и 3 месеца и го обичам невероятно много.. и той мен.. :)
Стига с тия клишета, стига с тия стереотипи.. :?
Познавам момичета, които са точно от тези, които описахте: курвентясали кифли, които не идват на училище без да си сложат от фон-дьо-тена :?
Разбрете ОБАЧЕ, че има такива, които са видели достатъчно от живота, имат сиво вещество в главата и ЗНАЯТ какво е любов.. :)
Единици са, да, но мисля, че ги има все пак ! :-)

+++ И аз мисля, че сме единици, но .... :)

SummerDream8
05-08-2010, 09:39
Пък аз искам да кажа, че ИМА такава любов !
На 14 съм, но се влюбих в сегашния ми преди 2-3 години.. вече сме заедно от 2 години и 3 месеца и го обичам невероятно много.. и той мен.. :)
Стига с тия клишета, стига с тия стереотипи.. :?
Познавам момичета, които са точно от тези, които описахте: курвентясали кифли, които не идват на училище без да си сложат от фон-дьо-тена :?
Разбрете ОБАЧЕ, че има такива, които са видели достатъчно от живота, имат сиво вещество в главата и ЗНАЯТ какво е любов.. :)
Единици са, да, но мисля, че ги има все пак ! :-)

+++ И аз мисля, че сме единици, но .... :)



мхм..и аз съм съгласна..почти на 14 съм и никой не може да ме убеди,че само когато порасна ще изпитам истинска любов..а за ученето..не се притеснявайте,има съвестни момичета и момчета.. :) напълно съм съгласна и за тези с фон-дьо-тен-а .. аз нямам такова чудо вкъщи и не мисля да си купувам в скоро време.. :) те и момчетата не харесват такива `напластени` (nod) .. та така,,напълно подкрепям това,че и на 13 можеш да се влюбиш истински.. :)

SummerDream8
05-08-2010, 09:42
също искам да допълня,,че това да се влюбиш в някого не значи да правиш секс .. в никакъв случай..да,има и такива,но аз все пак не го одобрявам.. :)

TheBeliever
05-08-2010, 10:01
Знам, че сега ще има много възражения от страна на малолетните, но вие сте ДЕЦА. Колкото и да не ви се иска, колкото и порастнали да се чувствате, това е истината. Не може едно ДЕТЕ на 14 да ми казва, че е видяло достатъчно от живота. Мила, ти не си видяла истински живот. Говоря ти от опит. Докато проблемите ти се изчерпват с училище, гадже и приятели, докато родителите ти вземат решенията и те издържат, не можеш да говориш за зрялост и опит.
Относно любовта. Ами може и любов да е. Вярвам, че вие си вярвате. Но истинската любов е тази преминала през камари от истински проблеми и е оцеляла. Може и да се обичате по детски, но докато не поживеете малко и не натрупате опит не можете да направите реална преценка на собствените си чувста, да не говорим за чуждите.
Затова не говорете глупости като "Аз съм преживяла достатъчно на 13-14" и не спорете излишно. Знам, че се чувствате много големи и много знаещи, но след време ще осъзнаете, че не е било така.

VeNiTo0
05-08-2010, 16:37
Знам, че сега ще има много възражения от страна на малолетните, но вие сте ДЕЦА. Колкото и да не ви се иска, колкото и порастнали да се чувствате, това е истината. Не може едно ДЕТЕ на 14 да ми казва, че е видяло достатъчно от живота. Мила, ти не си видяла истински живот. Говоря ти от опит. Докато проблемите ти се изчерпват с училище, гадже и приятели, докато родителите ти вземат решенията и те издържат, не можеш да говориш за зрялост и опит.
Относно любовта. Ами може и любов да е. Вярвам, че вие си вярвате. Но истинската любов е тази преминала през камари от истински проблеми и е оцеляла. Може и да се обичате по детски, но докато не поживеете малко и не натрупате опит не можете да направите реална преценка на собствените си чувста, да не говорим за чуждите.
Затова не говорете глупости като "Аз съм преживяла достатъчно на 13-14" и не спорете излишно. Знам, че се чувствате много големи и много знаещи, но след време ще осъзнаете, че не е било така.
Вярно, напълно вярно е, но повярвайте ми и вие, неща които ние на 13-14 виждаме и проблеми, които решаване на вас са ви непонятни дори. Светът изглежда различно през очите на нас, 13-14, и на вас, 18+. :)

Lucyy
05-08-2010, 16:54
Ще ти кажа само, че и по-големите сме били на 13. Да и аз преди 2-3 години смятах, че съм безумно влюбена в едно момче, което познавам от както се помня сигурно, но не бях. Такова животно като любов на 13 го има само при няколко единици, и това е. Не дейте да правите прилика между любов на 13 и секс на 13, защото често доста хора го бъркат ;]



Вярно, напълно вярно е, но повярвайте ми и вие, неща които ние на 13-14 виждаме и проблеми, които решаване на вас са ви непонятни дори. Светът изглежда различно през очите на нас, 13-14, и на вас, 18+. :)

За това не мисля, че светът изглежда различен през очите на едните от нас. Нали и ние сме били на по 13?!

MishaBabyy
05-08-2010, 17:07
За последно нещо от мен:
на 13 години любов - НЕ
силно приятелство и привързаност - ДА

Jessie
05-08-2010, 17:55
аз също съм на 13 и знам какво е да искаш някой и не мисля че сме малки за да се влюбим ...може би не така както по-големите но детската любов е най-сладка...... :) :)

А знаеш ли каква голяма разлика има между това да искаш някой и да го обичаш а?? НЕ ЗНАЕШ!!

НЕ ЗНАЕШ какво е компромис, прошка, истинска болка (душевна), доверие, разбиране, НЕ ЗНАЕШ колко е трудно да предпочетеш него пред себе си .. да дадеш последното, което имаш за някой друг! НЕ ЗНАЕШ какво е да искаш някой без да ти отвръща със същото, но ти въпреки това да продължаваш да даваш ВСИЧКО за него, за да виждаш усмивката му всеки ден .. НЕ ЗНАЕШ какво е отговорност в една връзка .. НИЩО от това не разбираш!! Защо? Защото си просто едно ДЕТЕ и не си изпитала тези неща .. не си минала през тях, не си ги усещала, не си разбрала защо се случват и какво всъщност са (не само като думи) .. :? Продължавайте да си спорите, че децата могат едва ли не да се оженят, защото "изпитвали истинска любов" .. :? .. но всички по - големи знаете, че има хора, които дори на 30-40 не са я изпитали .. какво остава за едни деца .. :?


:-o +1 \:D/

FromAutumToAshes
05-08-2010, 18:02
Еееех деца деца... ще порастнете няма страшно.. Не разбирам само защо толкова бързате xD Каза големия батко ... ще се изцепи някой оО Не определено не се мисля за голям :) Просто бих дал всичко отново да съм на 13 оО Нали се сещате =] И мисля че не съм само аз.

vilityyy96
05-08-2010, 18:03
Абе, в любовта на 13 винаги има особен чар. И аз съм била малка, и аз съм се влюбвала в батковци, и аз съм страдала и съм си мислела, че знам какво е любов и съм се самонавивала. Е и? На тая възраст на повечето момичета вече им е дошъл мензиса, тялото им се променя и хормоните бушуват. Вие на 13 да не би с кукли да сте си играли? :? Според мен няма нищо лошо в тези вълнения. Няма лошо да си мислиш че обичаш. Все от някъде се почва нали? Напълно подкрепям!!! :grin: Евала... шапка ти свалям един човек дето да го каже добре без да напада другите и да се изкарва супер голям и мъдър! :-) :grin:

girlche
05-09-2010, 02:23
Абе, в любовта на 13 винаги има особен чар. И аз съм била малка, и аз съм се влюбвала в батковци, и аз съм страдала и съм си мислела, че знам какво е любов и съм се самонавивала. Е и? На тая възраст на повечето момичета вече им е дошъл мензиса, тялото им се променя и хормоните бушуват. Вие на 13 да не би с кукли да сте си играли? :? Според мен няма нищо лошо в тези вълнения. Няма лошо да си мислиш че обичаш. Все от някъде се почва нали? Напълно подкрепям!!! :grin: Евала... шапка ти свалям един човек дето да го каже добре без да напада другите и да се изкарва супер голям и мъдър! :-) :grin: \:D/

nerazbranoZLO
05-09-2010, 14:35
защото,моето момиче,вместо да изживявате детството си и да залягате над книгите(особено 7мокласниците),пишете по форуми и искате съвети...защото нещо прекалено бързо започнахте да растете,и ако е нормално на 12-13 да водите полов живот-то на 20 какво ще правите се чудя....
Може би ще летим с уши...


за ученето ние си учим (поне аз)но опитвам се да кажа че е съвсем нормално да се влюбиш истински на 13 :) :) защо трябва постоянно да ни нападате .......
Вярно е!


Не е важна възрастта, а сивото вещество в черепната кутия...А половин-един час във форума няма да отнеме крайно много от времето на 13-годишните. И наистина има хора на 13, които са разбрали какво е истинска любов и без секс..иначе и аз съм против воденето на полов живот на тази възраст, но все пак всеки си решава сам...Относно съветите..за какво е този форум, освен да си помагаме без да се има предвид възрастта, етноса и т.н. :)
:)


Искат да ви кажат,че това поколение 13-годишни сте много разглезени.Гримове,парфюми и тем подобни...Не ви нападат,сравняват тяхното поколение с вашето...ако ме разбирате какво искам да обясня :)
Повечето да, но има и нормални хора, разбрали колко жесток е света...


Aбе има хора дето са на 13 и са разбрали какво е истинска любов и такива дето са на 20 и незнаят какво е това.Сигурен съм че ма доста деца който и на 13 знаят какво е истинската любов.И ккаво като примерно само се държат за ръце???Ми то има доста дето правят секс ама това лубовта не го знаят какво животно е...
Вярно е, един фр на брат ми е на 20 и още не е имал приятелка...

sti4i
05-09-2010, 15:30
гледам и не вярвам на очите си.Чуда се какво да напиша??? Според вас по големите кой е виновен защо сме такива защо не се замислите и не се огледате в какво общество растем и живеем в страна кояти е била велика но сега наистина прилича на един турски кенев в който само се краде 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ HELP :razz: :razz: :razz:

FaFlA95
05-09-2010, 19:15
еми да 12-13 години още сте лапенца да си призная ... щото вмомвнта съм влюбен в едно момиче което е колкото теб и е мн объркана (харесва ме но не иска все още връска) , познавам мн хора които са колкото теб и незнаят какво е да обичаш истински ;]

ThroughStruggle
05-09-2010, 19:44
Нарастващата тенденция сред шестнадесет годишните да се правят на богове, е изумителна. Милички, по-голямата част от вас едвам съумяват да си напишат имената правилно, камо ли да спорят по поставена тема.

По темата: Любовта е абстрактно понятие. Всеки разбира нещо различно, когато се спомене въпросната дума. И, драги подкрепящи тезата "няма любов на 13", това, че вие не сте били привлечени от представител на противоположния пол на тази възраст, не означава, че имате правото да казвате на хората какво реално чувстват. Те знаят доста по-добре от вас. И, елементарното разбиране на повечето дечурлига, че държането на ръце не е израз на обич, е просто трагикомично. Това, че в момента любовта за вас се изразява в хакане на нещо дълго в нещо дълбоко, не означава, че тя се изчерпва с това. И ако смятате, че с 3 години повече от тринадесетгодишните, сте схванали много повече от живота и различните му проявления, жестоко се лъжете.

Marky
05-10-2010, 14:47
В тая тема просто не остана човек, който да не се е изказъл с глупостите си! Темата тъне в клишета! Прочетох до петата страница, сигурно продължават до този пост. Това, че вие не сте изпитвали любов на 13 години, не значи, че трябва да си изливате проблема тук. Комплексари.

britzy
05-10-2010, 14:51
гледам и не вярвам на очите си.Чуда се какво да напиша??? Според вас по големите кой е виновен защо сме такива защо не се замислите и не се огледате в какво общество растем и живеем в страна кояти е била велика но сега наистина прилича на един турски кенев в който само се краде 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ HELP :razz: :razz: :razz:
Тя заради такива изметяги като теб е такава :lol:
Значиии като не ти харесва-вратата е там 8-)
като не ти харесва обществото вместо тука да раздаваш морал,си мръдни гъза и НАПРАВИ нещо,не само да дрънкаш yada yada yada 8)

Marky
05-10-2010, 15:04
гледам и не вярвам на очите си.Чуда се какво да напиша??? Според вас по големите кой е виновен защо сме такива защо не се замислите и не се огледате в какво общество растем и живеем в страна кояти е била велика но сега наистина прилича на един турски кенев в който само се краде 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ HELP :razz: :razz: :razz:
Тя заради такива изметяги като теб е такава :lol:
Значиии като не ти харесва-вратата е там 8-)
като не ти харесва обществото вместо тука да раздаваш морал,си мръдни гъза и НАПРАВИ нещо,не само да дрънкаш yada yada yada 8) Хах.... и как ще направи нещо като очевидно е на 13- 14?? Виж, че казва "големите". Тва дето ти го каза, е много грешно. Не 13-годишните са виновни за това, че държавата е бедна. Точно дъртите комунисти от миналите поколения са виновни.

britzy
05-10-2010, 15:08
мааа тва дете,дето не му изнася прави ли нещо по въпроса или само мрънка и се оплаква.Айде пак комунягите виновни,...Абеее човек САМ си е отговорен за грешките.Не може да слагаш под общ знаменател всички и не може да кажеш точно еди кои са виновни.Всеки малко или много е виновен по некъф начин
Пийс

nerazbranoZLO
05-10-2010, 15:17
гледам и не вярвам на очите си.Чуда се какво да напиша??? Според вас по големите кой е виновен защо сме такива защо не се замислите и не се огледате в какво общество растем и живеем в страна кояти е била велика но сега наистина прилича на един турски кенев в който само се краде 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ HELP :razz: :razz: :razz:
Тя заради такива изметяги като теб е такава :lol:
Значиии като не ти харесва-вратата е там 8-)
като не ти харесва обществото вместо тука да раздаваш морал,си мръдни гъза и НАПРАВИ нещо,не само да дрънкаш yada yada yada 8)
По - скоро не вратата а границата...

britzy
05-10-2010, 15:18
хаха,да всъщност 8-)

summerlove15
05-10-2010, 15:34
ami az ve4e sum na 14 no na 13 ne be6e koi znae kakvo e moje bi malko po razli4no no doly-gore s16ototo

BlueFace
05-10-2010, 15:46
Това ,че мисленето на човек не можело да се промени за 3-4 години е пълна глупост.Всяко нещо ,което преживееш те учи и променя.Животът е едно голямо училище и всеки се учи докато е жив. :)

nerazbranoZLO
05-10-2010, 15:48
Винаги съм на среща ( в преносен смисъл, иначе в пряк - само когато не съм на училище) за такива неща :lol:

ThroughStruggle
05-10-2010, 15:49
BlueFace, говориш клиширани неща, вероятно прочетени и цитирани по памет от някоя книжка.

nerazbranoZLO
05-10-2010, 15:59
Разбий клишетата -
убий хлапетата!
:lol: :lol: :lol:

britzy
05-10-2010, 16:07
Разбий клишетата -
убий хлапетата!
:lol: :lol: :lol:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

nerazbranoZLO
05-10-2010, 16:10
ето и една идея за демотиватор:

ХУМОР
някои хора просто го имат

BlueFace
05-10-2010, 20:18
BlueFace, говориш клиширани неща, вероятно прочетени и цитирани по памет от някоя книжка.

Жалко,че така си мислиш.Говоря от личен опит.И аз си мислех преди 4 години ,че съм влюбен ,мислех си всички тези неща ,които написаха момичетата защитавайки своята теза,но в последствие се оказа ,че изобщо не съм бил вюбен.
Много хора си мислят ,че наргилето било безвредно,много хора си мислят ,че английската дума Earth идва от древногръцки ,много хора си мислят ,че хороскопите им казват истината ,но това ,че те си го мислят ,не го прави истина ;)

П.П. Колкото и да спорм по този въпрос нито аз ,нито ти ще си променим тезите ,така че е по-добре да не задълбаваме ;)

teo96
05-10-2010, 20:23
Първо,като видях по горните постове за държавата и т.н. мога да кажа само едно нещо...така...пригответе се...
КОСТОВ Е ВИНОВЕН :grin: :D 8-) :razz: :-D
Та по темата...абе аз каквото и да кажа,"каките и батковците" все ще ме нахокат и т.н., но все пак ще кажа,вероятно ще ви се сторят празни приказки,не знам дали любовта след 13 годишна възраст е по силна (има два вида любов след 13г. едната може би е по силна щом казвате,а на другата и викат просто секс) но аз лично по силна любов от последната не съм изпитвал,и щом казвате че има,значи наистина съм твърде млад и нищо не разбирам от живота...
Е,в крайна сметка смятам че любов на 13 има,но просто е по слаба (може би) от тази след това.

П.С. Забележете пунктоацията,а съм на 13 :D

BlueFace
05-10-2010, 20:40
ПунктУацията добре ,но до къде стигнахме щом вече е постижение на 13 да можеш да слагаш правилно запетаите ,тиретата и т.н. .... :?
На 13 нашите родители са рецитирали оди и стихотворения ,а ние сега сме невежи.А да не говорим ,че в съзнанието на много хора името Левски се свързва само с футболен отбор ....

П.П. Искам само да кажа ,че засегнах темата за училището,защото то има голяма роля в растежа и развитието на младите хора.

nerazbranoZLO
05-10-2010, 20:58
П.П. Искам само да кажа ,че засегнах темата за училището,защото то има голяма роля в растежа и развитието на младите хора.
И любовта...

teo96
05-10-2010, 21:03
ПунктУацията добре ,но до къде стигнахме щом вече е постижение на 13 да можеш да слагаш правилно запетаите ,тиретата и т.н. .... :?
На 13 нашите родители са рецитирали оди и стихотворения ,а ние сега сме невежи.А да не говорим ,че в съзнанието на много хора името Левски се свързва само с футболен отбор ....

П.П. Искам само да кажа ,че засегнах темата за училището,защото то има голяма роля в растежа и развитието на младите хора. Е,стига де! Не съм казал че е постижение! Просто отбелязвам,и то със нужния сърказъм. Аз съм много разочарован от абсолютно всички мои съученици,защото те не само че не рецитират,о,не,как ще обиждат себе си със подобна гадост като рецитирането (много от тях дори не могат да произнесат тази дума правилно!),що по добре да не изпушат една цигара! Ето това е в ума на всичките ми "приятели" с малки изключения! Ами да,всички те това правят! А най лошото е че си мислят че са вече големи за да пушат,пият и дори да правят секс! Че те не могат да кажат пенис,или вагина без да се разхилят! Все едно,аз,надявам се,не съм от тази тълпа,и това е защото никога не съм играл по плавилата на масата,и няма и да го правя! Не че някой го е грижа за мен,не искам да налагам само факти от моя живот.Надявам се че има и други които (става въпрос за 13-14г ) не правят само това! Всъщност с това се занимават предимно момчетата,аз познавам твърде много свествни момичета,за да твърдя че всички са такива! Но поне едно 60-70% от момчетата са си такива! Колкото до това че Левски се свързва със отбор-ами че то почти всички го свързват с това.Огледай се.

BlueFace
05-10-2010, 21:15
Тази гротеска ,която представлява днешното поколение ,ми е пределно ясна. Модата на мутресите и батките, загърбването на учението и заместването му с цигари ,алкохол и чалга,безхаберието в управлението на държавата и във възпитанието на децата-всичко това са причини за затъването и деградацията на младите хора a.k.a.бъдещето на държавата.

В тази тема става дума за това ,че 13 годишните бъркат любовта с резлултата от бушуващите им хормони + химичните реакции в мозъка им ,които ги карат да изпитват това усещане - "пеперудки в стомаха".Има толкова много статии за това в интернет ,но няма кой да ги прочете ;)

teo96
05-10-2010, 21:35
Така е,но ти самия (или самата,така и не разбрах момче ли си,момиче ли си ) не може да не си изпитвал/а "пепрудки в стомаха".Това е подготовка за истинската любов,и без тях не може.Както е казъл Оскар Уайлд "Разликата между истинската любов и обинковения каприз е че каприза продължава малко по дълго". Аз съм изпитвал тези чувства два пъти,и човек не страда малко ако "любовта" е несподелена.Ето и защо 13г се оплакват!

П.С. Голям/а си скептик/чка :D
2 П.С. Обърни внимание на главното съобщение,не на послеписа :D :grin:

nerazbranoZLO
05-11-2010, 03:26
Кви пеперуди, кви пет лева?

johnnybravo
05-11-2010, 05:01
Не е важна възрастта, а сивото вещество в черепната кутия...А половин-един час във форума няма да отнеме крайно много от времето на 13-годишните. И наистина има хора на 13, които са разбрали какво е истинска любов и без секс..иначе и аз съм против воденето на полов живот на тази възраст, но все пак всеки си решава сам...Относно съветите..за какво е този форум, освен да си помагаме без да се има предвид възрастта, етноса и т.н. :)


+1

Lucyy
05-11-2010, 06:30
От изморителното четене на темата от 11 страници, стигнах до извода, че няма какво да се спори по въпроса. Всичко беше обсъдено до най-малка подробност.
13- годишните са си просто малки, с МАЛКИ изключения.
И всичко им влияе до възможно най голяма степен. Семейство, приятели, училище, обкръжение като цяло, ако щете квартала дори.
И да - повечето 13 годишни хлапета смятат, че като се обличат като к**ви, като правят секс, като ходят по дискотеки, като пушат, пият, бягат от вкъщи, като правят всичко това изглеждат "готини". А всъщност само си провалят живота.

Едно кратко обобщение на всичко обсъдено до сега ;]

BadBadGirl
05-11-2010, 07:02
Нападат те,защото наистина са прави. Децата на твоята възраст са повлияни от някакви незначителни работи и все още ви е рано да осъзнаете какво е любов. Затова. :)

DarknessAngel
05-11-2010, 07:11
Детска любов, както каза, наистина има. Проблема е там,че " 13 годишните ", се бутате в някакви драми за последна,единствена, истинска любов. Ама от любов до любов има голяма разлика. :) Годините също си оказват влияние при взимане на решения.

Torn
05-11-2010, 08:34
Много сапунки гледате и си мислите че всичко така става , но не е точно като по филмите :)

BlueFace
05-11-2010, 10:17
Така е,но ти самия (или самата,така и не разбрах момче ли си,момиче ли си ) не може да не си изпитвал/а "пепрудки в стомаха".Това е подготовка за истинската любов,и без тях не може.Както е казъл Оскар Уайлд "Разликата между истинската любов и обинковения каприз е че каприза продължава малко по дълго". Аз съм изпитвал тези чувства два пъти,и човек не страда малко ако "любовта" е несподелена.Ето и защо 13г се оплакват!

П.С. Голям/а си скептик/чка :D
2 П.С. Обърни внимание на главното съобщение,не на послеписа :D :grin:

1во -момче съм.
2ро-Аз не съм скептик ,а реалист.Няма смисъл да повтарям всичко което написах до сега.На 13 висчки сме си мислили ,че сме влюбени и т.н. ,но след това разбираме ,че всичко е плод на бушуващите ни хормони:)

nerazbranoZLO
05-11-2010, 10:45
От изморителното четене на темата от 11 страници, стигнах до извода, че няма какво да се спори по въпроса. Всичко беше обсъдено до най-малка подробност.
13- годишните са си просто малки, с МАЛКИ изключения.
И всичко им влияе до възможно най голяма степен. Семейство, приятели, училище, обкръжение като цяло, ако щете квартала дори.
И да - повечето 13 годишни хлапета смятат, че като се обличат като к**ви, като правят секс, като ходят по дискотеки, като пушат, пият, бягат от вкъщи, като правят всичко това изглеждат "готини". А всъщност само си провалят живота.

Едно кратко обобщение на всичко обсъдено до сега ;]

Не е точно така. Те не си провалятживота, защото има и такива момичета, които ги харесват такива чихмуди 8-)

bloodyred
05-11-2010, 14:31
Знам, че сега ще има много възражения от страна на малолетните, но вие сте ДЕЦА. Колкото и да не ви се иска, колкото и порастнали да се чувствате, това е истината. Не може едно ДЕТЕ на 14 да ми казва, че е видяло достатъчно от живота. Мила, ти не си видяла истински живот. Говоря ти от опит. Докато проблемите ти се изчерпват с училище, гадже и приятели, докато родителите ти вземат решенията и те издържат, не можеш да говориш за зрялост и опит.
Относно любовта. Ами може и любов да е. Вярвам, че вие си вярвате. Но истинската любов е тази преминала през камари от истински проблеми и е оцеляла. Може и да се обичате по детски, но докато не поживеете малко и не натрупате опит не можете да направите реална преценка на собствените си чувста, да не говорим за чуждите.
Затова не говорете глупости като "Аз съм преживяла достатъчно на 13-14" и не спорете излишно. Знам, че се чувствате много големи и много знаещи, но след време ще осъзнаете, че не е било така.

Аз съм на почти 14 и половина, и да, смея да кажа, че съм видяла изключително много от живота! Предимно лоши неща, не искам да се обеснявам, просто ще каже, че не се отнася до гаджета, приятели, финансови проблеми и така нататъка .. :)

ThroughStruggle
05-11-2010, 14:53
Въпрос към всички, подкрепящи тезата, че тринадесетгодишните не могат да обичат. Вие откъде знаете какво е любов? Дайте ми точна и ясна дефиниция на думата "любов" и ми докажете, че всеки го чувства по един и същ начин и после ще си говорим.

nerazbranoZLO
05-11-2010, 15:29
Въпрос към всички, подкрепящи тезата, че тринадесетгодишните не могат да обичат. Вие откъде знаете какво е любов? Дайте ми точна и ясна дефиниция на думата "любов" и ми докажете, че всеки го чувства по един и същ начин и после ще си говорим.
+1 :)

AutomatiC
05-11-2010, 16:20
когато някой е на 13 хвърчи дооо небесата,а вече от няколко год тенденциите на току що превърналите се пубертети е да се правят на големи,а под това разбират да имат по нз колко гаджета,което в бонус трак се включва и секса..може да има и нормално развиващи се деца,вече си нямам и понятие какво да мисля.13 годишните са като луди калинки...бъъърр!!

Lucyy
05-11-2010, 16:30
Въпрос към всички, подкрепящи тезата, че тринадесетгодишните не могат да обичат. Вие откъде знаете какво е любов? Дайте ми точна и ясна дефиниция на думата "любов" и ми докажете, че всеки го чувства по един и същ начин и после ще си говорим.
+1 :)

Точна дефиниция на любов?
Грижа за човека до теб - значи да ти пука за него!
Да знаеш че другият ще е до теб дори и в лошите мигове, както и ти до него.
Когато мислиш, да се допиташ и да неговите мисли по въпроса.
И още куп неща.

Любовта не е само думи, нали знаете. Тя се доказва и с действия, който покриват думите! А 13 годишните хлапета имат само думи!

ThroughStruggle
05-11-2010, 18:08
И сега, като питам още 8-9 човека същия въпрос, ще ми дадат 8-9 коренно различни отговора.
Има тринадесетгодишни, и тринадесетгодишни. Убедена съм, че доста от тях са на твоя акъл (например), а и доста са те надминали, като гледам.
Разбери, не си ти тази, която казва какво е "любов". Това, че твоята представа е
Да знаеш че другият ще е до теб дори и в лошите мигове, както и ти до него. не означава, че и на другите хора е същата. Ти не казваш дали те обичат.

Lucyy
05-11-2010, 18:22
Аз не ти казвам нещо, което го мисля само аз. Аз ти казвам нещо, което е факт не само за мен.
ЛЮБОВТА НЕ Е ДУМИ А ДЕЙСТВИЯ!!! Това може да го каже всеки, който е обичал.
Ти не можеш да ми кажеш на какъв ъкъл съм, защото ако сега не спореше с мен, щеше да се съгласиш с думите ми, нали :]
Естествено, че винаги има изключения, но те са МАЛКО.


Ти не казваш дали те обичат.

Къде видя, да съм казала, че ме обичат. Ти искаш определение за любов, аз ти давам ;]
Колкото до ъкъла, явно и ти си с малко, щом след като не ти изнася, събеседника ти автоматично е с по-малко мозък от тебе =]

BlueFace
05-11-2010, 18:25
На колко си?


А по въпроса какво е любов -Любов изпитваш ,когато познаваш напълно човека до себе си,знаеш всичките му недостатъци ,но те не те интересува;когато си готов да пожертваш нещо скъпо за теб в името на връзката ви;когато в труден за партньора ти момент ти си до него и го подкрепяш;когато имаш пълно доверие на човека до себе си и можеш да му споделиш дори и най-съкровенните си тайни и мисли.Любовта е съвкупност от много неща.

Аз смятам,че на такава ранна възраст не може да се изпита истинска любов ,защото няма какво да тества връзката ,да я направи истинска и да покаже дали това е любов или просто хормони :) Колко много случаи знам ,в които хора (на по 13,14,15 години) се "обичат" безгранично,всеки ден си го повтарят и накрая късат заради скандал породен от закъснение за среща,говорене с момиче/момче и всякакви подобни тъпоти....


Едит: Напълно съм съгласен с това ,че любовта е действия ,не думи ;)

SuNsEt
05-11-2010, 18:35
Лелее 12-13 страници за няква си такава тема? :-D

Към авторката:Не,не сте малки за да се влюбвате и да си имате гаджета.Това и бебетата от тедстката градина го могат.Въпроса е че повечето от вас ходят със 17-20-23 годишни батковци и не разбирате,че те искат от вас само СЕКС.Говорите за сериозни връзки,а всъщност той просто знае какво да ви каже,за да спи с вас.През това време вие се самозалъгвате,че едва ли не това е мъжът на живота ви и сте готови да разкъсате всеки,който не мисли така.Мислите се за големи да пушите,да пиете твърд алкохол,да взимате наркотици,да се държите като курви и курвари,да правите секс и какво ли още не.След време сама ще разбереш(може би) за какво ти говоря.До тогава не мисля,че има някой,който ще може да издържи да ти обясни всичко и ти да го разбереш.

ThroughStruggle
05-11-2010, 18:49
Вие дори не разбирате какво се опитвам да ви кажа. :)
"Ти не казваш дали те обичат." - в случая местоимението е във именителен падеж. ТЕ, като обобщение за "тринадесетгодишните" а не като "тебе". :)
Използвате изключително клиширани изрази, показателни по-скоро за нивото на интелектуалното ви развитие, отколкото за възрастта ви. Раздавате квалификации и дефинирате думата "любов", без да сте способни да разберете, че любовта е нещо абстрактно, нещо различно за всеки, изключително лично и преживяно по различен начин. Това, че сте прочели няколко книжки и сте гледали няколко романтични комедии, не означава, че сте вникнали в това чувство и то ви се е изяснило като емоция, нито че сте разгледали многобройните му аспекти в човешкия живот.
Физическата възраст, сама по себе си, не е никаква индикация за духовност и израстналост. Познавам 30 годишни, които са тотални дебили и глупаци, и 13 годишни, които са доста по-израстнали и мислещи от тях. Същото може да бъде казано за проумяването на думата "любов".
"Не ми изнасяло". Напротив, изнася ми, и с всеки следващ ваш пост се убеждавам все повече колко съм права. И как реално голословите, без да имате никакви аргументи, с които да подкрепите тезите си, ако могат да бъдат наречени така.

uBuTo
05-12-2010, 11:06
Не сте истински влюбени! Как така ще си влюбен на 13?.. :? Все едно пък имате голяма база за сравнение, че да се обяснявате как "той бил по-различен от предходните".. айде моля ви се, недейте да ме разсмивате само, че ще взема да падна от стола! :lol:

sti4i
05-12-2010, 12:30
мааа тва дете,дето не му изнася прави ли нещо по въпроса или само мрънка и се оплаква.Айде пак комунягите виновни,...Абеее човек САМ си е отговорен за грешките.Не може да слагаш под общ знаменател всички и не може да кажеш точно еди кои са виновни.Всеки малко или много е виновен по некъф начин
Пийс какво мога да направа аз :-o :-o какво че не ми е ясно :-o :-o

sti4i
05-12-2010, 12:33
относно любовта мисля че за нея няма граници

VeNiTo0
05-13-2010, 17:40
Абе хора ... Разберете ИМА ЛЮБОВ на всякаква възраст ... Вярно е, че може да се говори за истинска любов, когато връзката ви е преминала през много трудности и т.н. Но и 13-14 годишните можем да се влюбим... Наистина... И на тази възраст да обичаш, отново значи да познаваш другия отлично, да виждаш недостатъците му и да не ти пука от тях, да бъдеш с него както в трудните така и в приятните моменти ,въпреки че не сте гаджета. ... това е любовта ... огромна привързаност и преданост :)

britzy
05-13-2010, 18:03
мааа тва дете,дето не му изнася прави ли нещо по въпроса или само мрънка и се оплаква.Айде пак комунягите виновни,...Абеее човек САМ си е отговорен за грешките.Не може да слагаш под общ знаменател всички и не може да кажеш точно еди кои са виновни.Всеки малко или много е виновен по некъф начин
Пийс какво мога да направа аз :-o :-o какво че не ми е ясно :-o :-o
можеш да спреш да се оплакваш-да отидеш да учиш и да помагаш на ваш'те доколкото можеш.това е за твоите години.Когато имаш СОБСТВЕН живот и семейство,тогава вече ще са по-коренните действия иии така

S7enli
05-13-2010, 18:32
здравейте!зачетох се в така доста темички за момичета които са влюбени и незнаят как да постъпят и всички ги нападат .те искат съвет а получават нападки.....аз също съм на 13 и знам какво е да искаш някой и не мисля че сме малки за да се влюбим ...може би не така както по-големите но детската любов е най-сладка...... :) :)

абе най-вероятно и ние като станем на по 16-17 ще мислим така... :-P

Lucyy
05-13-2010, 18:46
И на тази възраст да обичаш, отново значи да познаваш другия отлично, да виждаш недостатъците му и да не ти пука от тях, да бъдеш с него както в трудните така и в приятните моменти ,въпреки че не сте гаджета. ... това е любовта ... огромна привързаност и преданост :)

На това му се вика ПРИЯТЕЛСТВО! Вие к'во и приятелство с любов ли почнахте да бъркате?!

VeNiTo0
05-13-2010, 19:42
Има една тънка граница между приятелството и любовта. Когато се премине, става кофти. Знаете ли каква е разликата? Тя е, че когато си влюбен непрекъснато мислиш за другия и ... Абе любовта е нещо неописуемо... Любов не се казва, а се показва ... Всеки има право на мнение и сигурно не можем да ви убедим, че на "такава" възраст можем да се влюбим ... Може и да сте прави .. Не знам ... Ще ви кажа след около 2-3 години :Д ... Но засега .....

aLeXcHyYy
05-14-2010, 04:23
И аз съм на 13,но знам какво е да обичаш истински...и това,че обичаш някого нито означава,че имаме някаква връзка(тои си има аверка) нито нещо др... аз лично също съм против секса на тази вазраст :-D
и да, уча за изпитите
според мен любов е когато независимо колко те боли,че другия не е с теб а с друг или друга ,ти все пак си щастлив за него или нея и точно това щастие те прави теб щастлив или щастлива:) ... съгласна съм,че има много момичета на тази възраст,че и по-малки,които вече са правили секс,но това не означава,че всички сме такива :)

nerazbranoZLO
05-14-2010, 05:52
Има една тънка граница между приятелството и любовта. Когато се премине, става кофти. Знаете ли каква е разликата? Тя е, че когато си влюбен непрекъснато мислиш за другия и ... Абе любовта е нещо неописуемо... Любов не се казва, а се показва ... Всеки има право на мнение и сигурно не можем да ви убедим, че на "такава" възраст можем да се влюбим ... Може и да сте прави .. Не знам ... Ще ви кажа след около 2-3 години :Д ... Но засега .....
Значи ти сега си на 9-10?
И все още не си тийн...

nerazbranoZLO
05-14-2010, 05:57
Има една тънка граница между приятелството и любовта. Когато се премине, става кофти. Знаете ли каква е разликата? Тя е, че когато си влюбен непрекъснато мислиш за другия и ... Абе любовта е нещо неописуемо... Любов не се казва, а се показва ... Всеки има право на мнение и сигурно не можем да ви убедим, че на "такава" възраст можем да се влюбим ... Може и да сте прави .. Не знам ... Ще ви кажа след около 2-3 години :Д ... Но засега .....
Значи ти сега си на 9-10?
И все още не си тийн...
Ти си за кидпроблем?

BlueFace
05-14-2010, 08:01
И аз съм на 13,но знам какво е да обичаш истински...и това,че обичаш някого нито означава,че имаме някаква връзка(тои си има аверка) нито нещо др... аз лично също съм против секса на тази вазраст :-D
и да, уча за изпитите
според мен любов е когато независимо колко те боли,че другия не е с теб а с друг или друга ,ти все пак си щастлив за него или нея и точно това щастие те прави теб щастлив или щастлива:) ... съгласна съм,че има много момичета на тази възраст,че и по-малки,които вече са правили секс,но това не означава,че всички сме такива :)

:lol: 8-) :razz:

Btw това са пълни филми ..... :?

VeNiTo0
05-14-2010, 08:14
Има една тънка граница между приятелството и любовта. Когато се премине, става кофти. Знаете ли каква е разликата? Тя е, че когато си влюбен непрекъснато мислиш за другия и ... Абе любовта е нещо неописуемо... Любов не се казва, а се показва ... Всеки има право на мнение и сигурно не можем да ви убедим, че на "такава" възраст можем да се влюбим ... Може и да сте прави .. Не знам ... Ще ви кажа след около 2-3 години :Д ... Но засега .....
Значи ти сега си на 9-10?
И все още не си тийн...
Ти си за кидпроблем?
На 14 съм и след 2-3 години ще ви кажа дали сте правиили не сте, че на 13 години не можеш да се влюбиш!!!

deadshadow13
05-15-2010, 20:15
тук аз не зимам страна има момичета 6 клас на който акъла им е на 11 има и момичета 10 клас чийто акъл е на малко детенце..

Gr0zDan0v
05-15-2010, 20:20
от една страна сте малки кво правите на 13 държите се за ръка ... и на тва ли му викате LOVE :lol: :-D казвам го защото познават такива на ваща възраст... :D :D

sisi7o0
05-17-2010, 11:35
абе хора вий добре ли сте бе... как можи на 13-14 год. да има истинска любов ... тва са пални глупости... на тези год човек не може да обича ... :lol: :(

VeNiTo0
05-17-2010, 11:37
Тва, че ти не си изпитала любовта не значи, че ние не сме. :)

sisi7o0
05-17-2010, 11:41
пффф... абсолютни клишета... истиснска любов няма... да харесваш някого не значи че го обичаш...няма нищо лошо в това да си влюбен в някой но на тези години просто няма истинска любов по касно след няколко годинки да когато ходиш с някого и взаимно се уважавате и се обичате да но сега няма място да се говори за любов

britzy
05-17-2010, 11:58
Тва, че ти не си изпитала любовта не значи, че ние не сме. :)

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Sisi7o е права

VeNiTo0
05-17-2010, 13:32
шшШт СисА нЯЯ прАво ДА е ПрАвА :D :D :D

4o4ina
05-17-2010, 13:55
Чакайте бе хора какво ни нападате аз немога да разбера?Кои сте вие,да казвате кога ние може да се влюбим.Кой знае сигурно нямат 18 години и ми дават акъл кой кога се влюбва..божее :-x

VeNiTo0
05-17-2010, 15:04
Чакайте бе хора какво ни нападате аз немога да разбера?Кои сте вие,да казвате кога ние може да се влюбим.Кой знае сигурно нямат 18 години и ми дават акъл кой кога се влюбва..божее :-x

Точно ТакА !!!!! +++++++++

pebals
05-17-2010, 15:15
от една страна сте малки кво правите на 13 държите се за ръка ... и на тва ли му викате LOVE :lol: :-D казвам го защото познават такива на ваща възраст...

+1...ми малките сте :D :D :D :D :D ... обичате се още от 1вия ден.а пък се секса да не говорим :razz:

VeNiTo0
05-17-2010, 17:26
Никой не говори за СЕКС. Говорим за любов. Стига сте са оправдавали с тоя секс. Ко си мислите, че някой кат се влюби и вместо да кажи Обичам те! Казва ай да правим секс! ли? ем ако тва ви е предствата за любов искрено ви съжелявам !!!! ....

teo96
05-17-2010, 20:03
Казах го преди,казвам го и сега - наистина явно това не е любов,пепрудки в стомаха са.Но дори и така да е,защо се косите? Че пишем че обичаме ли? А какво да пишем? "Моля за помощ,чувствам пеперудки в стомаха от едно момче/момиче" Не звучи ли тъпо,а? Освен това този вид влюбване също може да се брои любов,явно просто е по слаба. Колкото до секса,само един простак на 14 може да предложи на приятелката си,също на 13-14,да правят секс! А и ако едно момче обича (айде,и пеперудки в стомаха да са),никога няма и да си помисли за това,докато не станат и двамата на поне 17-18,поне аз съм така.(Ако са още заедно де...).На мен лично ще ми е пре-достатъчно просто да имам контакт с нея,не става въпрос за държане за ръце,или просто секс,може би,просто целуване и т.н.,а по късно,когата връзката навлезе в по нататъшен етап,така да го кажа,може да се премине дори и до петинг,естествено със съгласието на момичето.

tuzaro
05-17-2010, 20:09
на 13 може да обичаш само родителите си и домашния любимец.
Може да се затвори темата 8-)

webmast3rche
05-17-2010, 20:27
^Във всяко стадо си има мърша, без значение от годините.

На 13 не вярвам да има любов, защото сте непостоянни, подвластни на хормони, желание да бъдете харесвани и да се вписвате в определена среда, подражавате сляпо, а и се променяте. Не мисля, че точно тогава е времето на ранните любовни трепети, късане на нерви защо той не ви е пратил целувка/мече или и двете в скайп. Много ви е рано да си тровите нервите, особено по такъв смешен начин.
Може да има привличане/харесване/флуиди и не знам какво още, но не и силна истинска любов.

soul1199
05-17-2010, 20:31
ок

Tempest
05-17-2010, 21:04
някъде нагоре прочетох, че било нормално да се влюбиш истински на 13 било нормално... аз на 13 си играех футбол с аверите и не съм мислел за момичета много много.. а и момичетата не искаха пари от техните за грим и обувчици от мола... а за вафли, сладолед и кола... сеа вече на по 12-13 почвате диети да пазите, вкарвате се у филми яко и не се знае де ше свършите ако си нямате мяра (а ме съмнява повечето да имат)...

всъщност не - правете каквото искате, само да не стане после да се чудите от къде ви е дошло всичко... :?

sisi7o0
05-18-2010, 13:45
абе как ще можи да обичате вие акъл имате ли пффф аз сащо сам на 14 да харесвам едно момче ама не мога да кажа че го обичам с извинение вчерашни пикли станали и ще ми викат че обичат истински ще ма извинявате ама тфа не е възможно когато наистина е така обадете ми са ама сига сме още малки можим само да си мечтаем за идеалния мъж защото колко пъти още ще се влюбваме докато го намерим и всеки път няма да е истинската любов щото тя е само веднъж в живота а не с всеки срещнат така че такиа работи са пълни глупости :D :D :D

BlueFace
05-18-2010, 13:56
абе как ще можи да обичате вие акъл имате ли пффф аз сащо сам на 14 да харесвам едно момче ама не мога да кажа че го обичам с извинение вчерашни пикли станали и ще ми викат че обичат истински ще ма извинявате ама тфа не е възможно когато наистина е така обадете ми са ама сига сме още малки можим само да си мечтаем за идеалния мъж защото колко пъти още ще се влюбваме докато го намерим и всеки път няма да е истинската любов щото тя е само веднъж в живота а не с всеки срещнат така че такиа работи са пълни глупости :D :D :D

Браво ,че го осъзнаваш,но ако си оправиш селския правопис ще бъде СУПЕР :grin: :grin: :grin:

ilovejhonnydepp
05-19-2010, 22:07
Такова.
Просто някои хора са ужасно ограничени или ги е яд, че на 13 са били пълни загубеняци и никой не ги е харесвал.
Обичайте се, бе !

+1 .. не мога да разбера кво всички седят и се заяждат като тоя форум е точно за тва .. вярно е ,че любовта на 13 и 20 е различна .. обаче тва не пречи като си на 13 да си като кон с капаци и само да седиш и да зубриш ..
Колкото до sisi7o0 .. ми не е точно така :] .. и аз съм на 14 и кво ?! .. тва ,че някой не го е изпитал не значи ,че всички се развиват по еднакъв начин .. оф .. абе както и да е .. айде .. MAKE LOVE ,NOT WAR ! .. хД

MissChocolate
05-20-2010, 04:54
Децата затва са си деца.. не да се лиготят и да се правят на велики, а да си изграждат собствени представи за света и цели.
Друг е въпроса, че има деца със сиво вещество на горния етаж и деца, на които им липсва.

Аз лично никога не съм обръщала внимание на момчета, колкото и ясно да са ми показвали,че го искат. На тази възраст ИСТИНСКА любов НЯМА. Има само моментни увлечения, дължащи се на хормони в голяма степен. Това е.

Занимайте се с нещо полезно ..

sisi7o0
05-22-2010, 13:39
тука никой не говори за секс...всички сме прави защото за всеки любовта е различна всеки я разбиро по своему но аз пак си държа на мението не споря обаче ... не знам обичайте се ,мразете се но за истинска любов сте малки... :(

Pesenta
05-22-2010, 15:44
Искат да ви кажат,че това поколение 13-годишни сте много разглезени.Гримове,парфюми и тем подобни...Не ви нападат,сравняват тяхното поколение с вашето...ако ме разбирате какво искам да обясня :)Мисля , че пича е много прав от една страна

princesata21
05-22-2010, 19:49
Хах.. ми т0 вече има и майки на 11 г0дини.. вие ми

г0в0рите за любов на 13 :lol:

В днешно време ние децата си мислим за други неща..

мама ми е разказвала че на м0ята възраст 0ще си е играела с кукли..

пък и на 13 защо да не си влюбен.. навлизаш в пубертета и се мислиш

за г0ляма.. :D н0 мн0г0 зависи и средада в която се движиш.. приятелите..

каквито са те такъв ставаш и ти.. Аз например д0 една г0дина играех с

децата пред нас и играехме на най-различни игрички..

н0 зап0чнах да се събирам с п0 г0леми и се промених..

п0чнаха да ме вълнуват м0мчетата а с ученет0..

какво стана.. :booooomb:

Candice
05-22-2010, 20:59
Не разбирам хората, които казват, че на 13 неможе да заобичаш някой.. Аз пък точно на 13 се запознах с едно момче.. И се влюбих в него! Сигурна съм, че е така.. Повече от 1 година го обичам :) Той беше единствения човек, за който правех всичко.. Надали ако не го обичах щях да правя такива неща.. Прощавала съм му за всичко каквото и да е то! Когато го видя почвам да треперя цялата.. Та.. На 13 годишна възраст може да се влюбиш. Рядкост е, но може! Детска обич била.. Еми да, но тази детска обич може да остане за цял живот :)

leviafana
05-22-2010, 22:24
Ми то верно има майки на по 11. Ама въпросът е там че неможеш на 13 години да си достатъчно узрял че да можеш да водиш нормална врзка с някой. Освен ако не е на твойта възраст. Попринцип по голямото момче има съвсем по различни интереси от тези на едно 13 годишно момиче. Да вярно е нямои момичета съзряват доста бързо и на 13 мислят като момиче на 17. Но това не важи за всички. И да има проблем защото момичето на 13 е наивно то си мисли че всичко е като в приказките. А то не е истината е че влюбването и целия процес е една жестока игра и много често не става това което искаш. Да си на 13 и вече да мислиш за това как ще си прекараш живота с някой е доста стряскащо. Защото си малък недоузрял колкото и да ти се иска да си. И ако не го приемеш и не изчакаш може да свършиш по мноо гаден начин например да тръгнеш с някой който е с теб само заради едното мхм и да те заебе след тва. И то цялата ти психика се ебава. А и наистина новот поколение сте доста лигави. Само гримчета тоалетчета прически и кви ли не лайна. Хора само на 13 сте не ви трябват червила и мазила че д аизглеждате по млади на колко искате да сте на 5? :shock:

CwalkIn
05-22-2010, 23:13
Незнам,незнам..
Аз лично имам приятелки на по 12-13-14-15-16 <- и честно да ви кажа разлики не виждам! (или ако има те са незначителни..)

leviafana
05-23-2010, 00:27
А ти на колко си? Абе има си разлика квото и да си говорим.

CwalkIn
05-23-2010, 15:17
А ти на колко си? Абе има си разлика квото и да си говорим.
Аз съм на 16.
И отново,разлики има но те са минимални..!
(е разбирасе зависи от момичето..има ги всякакви)

viqnkababyy
05-23-2010, 16:41
Грешно е един човек надминал тринадесетте години да види някакво момиче на центъра с двайсет чанти, нагримирана отвратително, кичозна ..
Не всички са такива, не ни слагайте под обш знаменател.

leviafana
05-23-2010, 17:17
А ти на колко си? Абе има си разлика квото и да си говорим.
Аз съм на 16.
И отново,разлики има но те са минимални..!
(е разбирасе зависи от момичето..има ги всякакви)
Ми ти си на 16 нормално е да имаш гадже от 12 -16 години няма чак такава разлика щото си непълнолетен. Акъла ти е колко техния. А ако си пълнолетен и на 25 да речем и да излизаш с момичета от тази възрастова група си е жива педофиля. Да не говорим за равнището на акъла. Плюс това днешната младеж е изключително необразована и непросветена. Следиш ли ми мисълта?

bilqnavod
05-23-2010, 17:18
Да се влюбите -Да! Любовта е сладка във всяка една възраст.
Но да правите секс - категорично - НЕ!
Малки сте!

sisi7o0
05-23-2010, 17:44
абе хора на мен ми става супер гадно или как да кажа като вида момиче на 13-14 год. да варви с някав на 25 еми това не е любов това е просто надувка да ходиш с някой доста по голям от тебе това ако е любов не знам

hug4i
05-23-2010, 18:28
Хм... има огромна разлика в акъла на 13-годишна и този на 16 и т.н. аз лично,сега си се чудя,колко съм била наивна и глупава на 14,когато се заблудих че обичам...
0т друга страна,си опира до човека не до годините... и ЛЮБОВ на 13- няма ... ако има това са много редки изключения! :)

Sunny_stz
05-23-2010, 18:57
Според мен можеш да се влюбиш в която и да е възраст,не е казано че трябва да си на 18 за да обичаш!Но наистина има разлика между детската любов и вече зрялата..Аз имах приятел ,когато бях на 13 и наистина много се привързах към него,но не исках да стигаме до по-интимни отношения ,защото на 13 наистина е рано!Иначе не е лошо на тази възраст да излизат децата и да се забавляват,абе тази възраст беше много трудна като се замисля... :-o :? :-D

elfish
05-23-2010, 20:58
а и за "britzy" - кФа мислих, че се пише с В - кВа...не го казвам, за да се заяждам, а защото спомена нещо за неграмотно писане ;)


Ако става на въпрос "КВА" ,"КФА" и СЯКВИ други съкращения ги няма в българския речник така, че не ми се правете на много грамотни.

ПП. СЯКВИ също я няма в речника, но просто се ядосвам когато някой се прави на много грамотен и я написах с лек сарказъм (ако знаете какво е това)

BladeOfMySoul
05-23-2010, 23:18
Защото на 13 не сте се изградили като личности, а компонентите които съдържа любовта са тясно свързани с личностните.
Демек любовта, в завършена форма ще изпиташ тогава, когато имаш и завършена личност, допълвайки се с тази на другия...ето ти любов.
Само 1 тип е завършената, обвързваща любов, при която няма липсващ компонент (напр. интимност - на който съотвества духовност и интелектуалност), останалите "типове любов" може и да ги изпитате, но това е все едно да ядеш кроасана без пълнежа примерно. 8-)
Незнам за какво ти ги говоря тея неща, едва ли ще ме разбереш, ама... ;д

Sunny_stz
05-24-2010, 11:14
Защото на 13 не сте се изградили като личности, а компонентите които съдържа любовта са тясно свързани с личностните.
Демек любовта, в завършена форма ще изпиташ тогава, когато имаш и завършена личност, допълвайки се с тази на другия...ето ти любов.
Само 1 тип е завършената, обвързваща любов, при която няма липсващ компонент (напр. интимност - на който съотвества духовност и интелектуалност), останалите "типове любов" може и да ги изпитате, но това е все едно да ядеш кроасана без пълнежа примерно. 8-)
Незнам за какво ти ги говоря тея неща, едва ли ще ме разбереш, ама... ;д

Само да ти кажа ,че човек изгражда личността си цял живот.Какво според теб означава изградена личност и кога човек вече я е изградил изцяло??Според мен това става с доста годинки,докато разбереш какво искаш и се реализираш с това и много други неща ...

Lucksy
05-24-2010, 11:35
Има една поговорка, която казва: "Любовта е сляпа." Разбира се, че една любов се изпитва коренно различно на 13 годишна възраст и на 20. В това няма спор, но никой не може да ти каже кога и как да се влюбиш. Лично аз познавам много момичета и момчета, които са обичали истински на тази възраст. За всеки е различно и никой няма право да критикува другиго за подобно нещо. :)

m0n4yyy
05-24-2010, 11:53
На мен пък темата ми харесва, въпреки че оттадвна надживях тези години. Не удобрявам ограниченото мислене на някои хора, които до толкова се влиаят от възрастта. Добре, влюбване е прекалена дума. Но предполагам всеки помни първата си по-силна любов и как се срещаш с едно ново чувство, за които всички ти говорят, а ти сам не можеш да се справиш с него и се притесняваш много, много... Това, че децата не са подбрали най-подходящите думи за изказа си и са казали влюбване, вместо силно привличане, не ви дава правото да се присмивате над проблема им. Съгласна съм, че има някои много идиостки теми, но има и някои много нормални за онази възраст на 13-14 години. И също така съм срещала хора на тази възраст, които мислят много по-зряло отколкото някои 18 годишни.
П.п. Споменах възрастта около 14. Затова да добавя, че аз съм на 15, но далеч не се чувствам на толкова. И е глупаво да съдиш за интелекта на хората по годините им.

Не Удобряваш ли ограниченото мислене.. ? И хора които се влиаят от възраста :D Мале толкова си неграмотна и тъпа ,че вземи седни учи български ,а любовта я остави за момента. Или ти оттадвна забрави да учиш ?Ти си ги надживяла тези години ,ама пак трябва да те върнат ,че си проста българка,пък имаш претенции на друга.


А от такива грамотни българчета като теб ми се повръща. :)
Много плоско мислене имаш, ако съдиш за хората по правописните им грешки. Аз също допускам грешки на моменти, защото пиша бързо и е съвсем нормално това. Хвани се за нещо друго, тук не ти се получи. :)

По темата : Пеперудките в стомаха са една начална фаза на любовта и според това как се развият обстоятелствата между двама души, чувствата може да станат по- силни и да се получи нещото "любов" или просто малкото пламъче между двамата да угасне. :) Това е моето разбиране ии понеже е сложно да се каже "имам някакви симпатии към него/ нея" или "между нас има някакво привличане" накратко може да се употреби израза "влюбен/а съм" .. това отново си е вид влюбване .. дори и в някакви малки аспекти. :)

BladeOfMySoul
05-25-2010, 15:02
Защото на 13 не сте се изградили като личности, а компонентите които съдържа любовта са тясно свързани с личностните.
Демек любовта, в завършена форма ще изпиташ тогава, когато имаш и завършена личност, допълвайки се с тази на другия...ето ти любов.
Само 1 тип е завършената, обвързваща любов, при която няма липсващ компонент (напр. интимност - на който съотвества духовност и интелектуалност), останалите "типове любов" може и да ги изпитате, но това е все едно да ядеш кроасана без пълнежа примерно. 8-)
Незнам за какво ти ги говоря тея неща, едва ли ще ме разбереш, ама... ;д

Само да ти кажа ,че човек изгражда личността си цял живот.Какво според теб означава изградена личност и кога човек вече я е изградил изцяло??Според мен това става с доста годинки,докато разбереш
какво искаш и се реализираш с това и много други неща ...

Еми ти си отговори сама. :lol:
Поради това любов, във цялостния смисъл на думата, не може да има на 13, нито на моите години (17), за нея се иска "много повече"... :)
А за личността, когато минеш дадена възраст имаш базата, от там надграждаш, на всички са ни ясни фразите "човек се учи докато е жив" и т.н. :-D Представи си изградената личснот като построена къща, на която поставяш мебелите с течение на времето.

Neutral
05-30-2010, 19:12
Интересува ме само мнението на близките ми и то е положително! А щом те са с мен не ме интересува другите какво мислят . Това ,че някои не са се влюбвали на 13 не означава ,че никой не може да се влюби :) За ученето -аз си уча имам добри оценки ... Това че доста момичета са разглезени и доста момчета са несериозни не означава ,че всички са такива и че не могат да направят нещо като хората. Преди години не е било така знам .. майка ми е разказвала как винаги са учили усърдно и първата целувка най-рано в 8ми клас както и да е..Сега е различно не можем да живеем все в едни времена (въпреки че не отиваме към по-добри .. ) Най-добрата ми приятелка е 2 години с приятеля си ,а аз 1 и съм сигурна ,че ще станат повече. :smt007 Много съм щастлива и много влюбена ,ама много .Както искате го разбирайте. Сигурно и аз не знам какво е любов спред вас,ама СПРЕД ВАС ..

п.п не съм на 13 по-голяма съм ,но няма значение! Пак съм на същото мнение.

Nestlee
06-05-2010, 21:13
здравейте!зачетох се в така доста темички за момичета които са влюбени и незнаят как да постъпят и всички ги нападат .те искат съвет а получават нападки.....аз също съм на 13 и знам какво е да искаш някой и не мисля че сме малки за да се влюбим ...може би не така както по-големите но детската любов е най-сладка...... :) :)

ВЛЮБЕНИ :-x :-x :-x Мале като чуя тази думичка направо полудявам .Ето съвет от някаква 14 годишна пикла (азз) : престанете да преувиличавате. Влюбени ?! ХАХХ казват ти, че не си влюбена не защото си ПРЕКАЛЕНО малка, а защото си малка. Няма какво да ми доказвате 11-16 годишни лапета колко били влюбени. Просто днес- един, утре друг. И не се влюбваме, а харесваме някого.Моля ти се не ми казвай, че не съм се "влюбвала"- напротив аз съм най- "влюбвания" човек на земята, обаче когато не стане с един не си режа вените и рева в ъгъла, а излизам да срещна някой друг, но аз даже без гадже ми е просто неописуемо страхотно. Незнам сега какво да добавя. Ако съвсем случайно нещо те интересуваМ питаай. :)

xXTOXiCXx
06-05-2010, 21:19
ПОРАСНЕТЕ! :grin:

ScarletBite
06-06-2010, 00:56
Аз съм на 14,но нищо.
Тъпо е да обяснявате как ние,мъничките момиченца не знаем какво е да обичаме.

Любовта е чувството,заради което съществуваме,и с което израстваме,и което всеки може да почувства.Точно детската любов е най - чиста и истинска.За любовта не се искат години,за любовта не се иска определен етнос или религия.За любовта се искат двама човека и нищо повече.

Може да съм малка,но има един човек,който винаги ще обичам.Винаги ще мисля за него,винаги ще се грижа за него.

Очаквам коментари от типа "излез от филма",но това е любовта за мен и аз съм я изпитвала.
Запази си разсъжденията за есетата в час по литература. Не можеш да класифицираш едно чувство като "любов" без да имаш достатъчно голяма база за сравнение. Ако, когато станеш на 40, още мислиш, че на 14 си обичала истински и това е била голямата ти любов, напиши книга и ни опровергай. Дотогава спри да ръсиш клишета и захаросани изказвания без покритие.
И тъй като се нареди сред милионите, повтарящи как детската любов е "най-чиста", ще можеш ли да се обосновеш защо? :)

ScarletBite
06-06-2010, 00:58
здравейте!зачетох се в така доста темички за момичета които са влюбени и незнаят как да постъпят и всички ги нападат .те искат съвет а получават нападки.....аз също съм на 13 и знам какво е да искаш някой и не мисля че сме малки за да се влюбим ...може би не така както по-големите но детската любов е най-сладка...... :) :)

ВЛЮБЕНИ :-x :-x :-x Мале като чуя тази думичка направо полудявам .Ето съвет от някаква 14 годишна пикла (азз) : престанете да преувиличавате. Влюбени ?! ХАХХ казват ти, че не си влюбена не защото си ПРЕКАЛЕНО малка, а защото си малка. Няма какво да ми доказвате 11-16 годишни лапета колко били влюбени. Просто днес- един, утре друг. И не се влюбваме, а харесваме някого.Моля ти се не ми казвай, че не съм се "влюбвала"- напротив аз съм най- "влюбвания" човек на земята, обаче когато не стане с един не си режа вените и рева в ъгъла, а излизам да срещна някой друг, но аз даже без гадже ми е просто неописуемо страхотно. Незнам сега какво да добавя. Ако съвсем случайно нещо те интересуваМ питаай. :)
А, що бе? :) Влюбваме си се, даже отвреме-навреме обичаме. Ама... на игра.

ScarletBite
06-06-2010, 01:01
Интересува ме само мнението на близките ми и то е положително! А щом те са с мен не ме интересува другите какво мислят . Това ,че някои не са се влюбвали на 13 не означава ,че никой не може да се влюби :) За ученето -аз си уча имам добри оценки ... Това че доста момичета са разглезени и доста момчета са несериозни не означава ,че всички са такива и че не могат да направят нещо като хората. Преди години не е било така знам .. майка ми е разказвала как винаги са учили усърдно и първата целувка най-рано в 8ми клас както и да е..Сега е различно не можем да живеем все в едни времена (въпреки че не отиваме към по-добри .. ) Най-добрата ми приятелка е 2 години с приятеля си ,а аз 1 и съм сигурна ,че ще станат повече. :smt007 Много съм щастлива и много влюбена ,ама много .Както искате го разбирайте. Сигурно и аз не знам какво е любов спред вас,ама СПРЕД ВАС ..

п.с не съм на 13 по-голяма съм ,но няма значение! Пак съм на същото мнение.
О, да. И ти си мислиш, че си изключение на всяко възможно правило. И ти ръсиш банализмите за поколенията, "другите момичета" и "не ми пука кво мислите вие".
Разсмях се от сърце, благодаря ти! :)

ScarletBite
06-06-2010, 01:06
Защото на 13 не сте се изградили като личности, а компонентите които съдържа любовта са тясно свързани с личностните.
Демек любовта, в завършена форма ще изпиташ тогава, когато имаш и завършена личност, допълвайки се с тази на другия...ето ти любов.
Само 1 тип е завършената, обвързваща любов, при която няма липсващ компонент (напр. интимност - на който съотвества духовност и интелектуалност), останалите "типове любов" може и да ги изпитате, но това е все едно да ядеш кроасана без пълнежа примерно. 8-)
Незнам за какво ти ги говоря тея неща, едва ли ще ме разбереш, ама... ;д
Напълни ми душицата! Браво, браво, браво, браво, браво, браво... ! Искам сега всички да ти прочетат поста и да им влезе нещо в чайниците! =D> :smt041 :smt008

Violenza
06-06-2010, 06:12
Ако любовта беше толкова проста, колкото я описахте...

ScarletBite, говориш за елементарни разсъждения, а изобщо препрочитала ли си си постовете?

pebals
06-06-2010, 08:37
еми малки сте и не знаете още к'во искате...

ScarletBite
06-06-2010, 12:32
Ако любовта беше толкова проста, колкото я описахте...

ScarletBite, говориш за елементарни разсъждения, а изобщо препрочитала ли си си постовете?
Въобще не знам и не ме интересува накъде биеш.



Защото сме малки и сме доверчиви,влюбваме се и сякаш живеем в друг свят.

Както и да е,няма да се обяснявам такива хора,като вас.Мислете си,че на 13 е забранено да се влюбиш,макар че това е една огромна простотия.

И мога да ръся клишета,но са истина. :)
Мда, влюбвате се. Ноуп, не е забранено да се влюбиш, даже е естествено.
Ама не правите разликата между "влюбване" и "любов". Чаткаш ли?
И може ли без "мислите си... " и "такива хора като вас"?

Neutral
06-07-2010, 16:58
Ти каква/какъв се водиш ,че да казваш кой може да се влюби и кой не ? И ЗАПОВЯДАЙ ПАК ДА ТЕ РАЗСМЕЯ ! Ти си ми още по забавна 1 тема половината коментари са твои как казваш,че хората не могат да се влюбват :shock: :lol:
а с pebals съм съгласна ! Наистина по-голямата част от 13-годишните не знаят какво искат и се ,,влюбват " всеки ден !

Hayashi
06-07-2010, 17:22
@ britzy хора, които не използват точки и запетайки не могат да ме убедят, че пишат пунктуационно издържано. И не се заяждам, само констатирам.

Братовчедка ми се опитва да ме убеди, че има любов на 13, сигурно има. Но пък със сигурност е много по-различно от тази на 17-18 и от тази на 25. И това, че някои се държат само за ръце не значи, че не се обичат. Фактът, че никога не сте спали с родителите си и най-добрия/ата си приятел/ка не значе, че не ги обичате. Само, че всичко е някак чисто и невинно. Макар, че като ги гледам 13-годишните днес и се чудя аз ли не съм наред или просто всички се държат и обличат все едно са на 18.

britzy
06-07-2010, 17:25
@ britzy хора, които не използват точки и запетайки не могат да ме убедят, че пишат пунктуационно издържано. И не се заяждам, само констатирам.


:shock: да спомена,че повечето пъти слагам!








Whatever...............

razores
06-07-2010, 17:47
Изчакай поне до 14 за 1 година много ще се промени

sunshine01
06-07-2010, 17:48
@ britzy хора, които не използват точки и запетайки не могат да ме убедят, че пишат пунктуационно издържано. И не се заяждам, само констатирам.

Братовчедка ми се опитва да ме убеди, че има любов на 13, сигурно има. Но пък със сигурност е много по-различно от тази на 17-18 и от тази на 25. И това, че някои се държат само за ръце не значи, че не се обичат. Фактът, че никога не сте спали с родителите си и най-добрия/ата си приятел/ка не значе, че не ги обичате. Само, че всичко е някак чисто и невинно. Макар, че като ги гледам 13-годишните днес и се чудя аз ли не съм наред или просто всички се държат и обличат все едно са на 18.

много ми хареса как се изказа! :]

eminem4y
06-09-2010, 16:30
от една страна сте малки кво правите на 13 държите се за ръка ... и на тва ли му викате LOVE :lol: :-D казвам го защото познават такива на ваща възраст... само 4е напоследак някои 13 годишни правят и много други нешта които неса им за вазраста ......

Neutral
06-09-2010, 16:32
от една страна сте малки кво правите на 13 държите се за ръка ... и на тва ли му викате LOVE :lol: :-D казвам го защото познават такива на ваща възраст... само 4е напоследак някои 13 годишни правят и много други нешта които неса им за вазраста ......

+

Reaper93
06-09-2010, 18:39
здравейте!зачетох се в така доста темички за момичета които са влюбени и незнаят как да постъпят и всички ги нападат .те искат съвет а получават нападки.....аз също съм на 13 и знам какво е да искаш някой и не мисля че сме малки за да се влюбим ...може би не така както по-големите но детската любов е най-сладка...... :) :)

Ами простички сте, кво друго... друго, друго, ами на 13 сте...
Мислите се за големи, но не виждате колко сте смешни, така леко отстрани!

EndlessVoid
06-09-2010, 19:03
Ами простички сте, кво друго... друго, друго, ами на 13 сте...
Мислите се за големи, но не виждате колко сте смешни, така леко отстрани!

Днеска видях едни момичета 7-8 клас да са биле. Като ги видях и като се сетих какви теми пускат в този форум момичетата на тяхната възраст, и ми стана сУпер смешно :razz: Просто като си го представех и ме избиваше на смях :razz:

lipsvashh_mi
06-09-2010, 19:10
Аз съм на 14,но нищо.
Тъпо е да обяснявате как ние,мъничките момиченца не знаем какво е да обичаме.

Любовта е чувството,заради което съществуваме,и с което израстваме,и което всеки може да почувства.Точно детската любов е най - чиста и истинска.За любовта не се искат години,за любовта не се иска определен етнос или религия.За любовта се искат двама човека и нищо повече.

Може да съм малка,но има един човек,който винаги ще обичам.Винаги ще мисля за него,винаги ще се грижа за него.

Очаквам коментари от типа "излез от филма",но това е любовта за мен и аз съм я изпитвала.
никой не еказал,че не може да обичате-напротив..но по онзи детински наивен начин..и да,детската любов е най-невинна и затова от нея най-боли..защото ще ме извиняваш ама на 14 няма как да преценяваш хората правилно..то някои и цял живот не се научават ама това едруг отделен въпрос..та просто сте толкова хвръкнали и падайки така ви боли,че няма смисъл...всеки ще пада и то не 1 път ама защо от толко рано сами си подлагате крак не мога да разбера...

xxBloody666Tearsxx
06-13-2010, 21:42
И аз съм на 13 и кво?! Може да съм малка за вас, ама мисля, че няма определена възраст за влюбването. Аз също съм изпитвала такова чувство (което сега ще ми се смеете и прочие, но не ми пука! ). Всеки може да се влюбва независимо колко е голям нали? Да, за секс може да кажете, че сме малки, ама не и за др. Такаче недейте толкова да се присмивате, че сме уж малки за влюбване.. А другите на 12-13 просто да не ви пука като някой по - голям ви се присмее. Ако наистина изпитвате това, не обръщайте внимание на др. мнение. (: