PDA

View Full Version : Не мога да си я избия от главата..



DraWy00
04-22-2010, 18:06
Ъм..Здравейте съфорумници. Не знам от къде да започна.. преди 3 години се преместих в ново училище, намерих приятели всичко ок.Запознах се с едно момиче от моя клас.. не беше някак задръстена както другите момичета и ни беше много забавно.. говорехме си, пишехме си всеки ден по скайп и така.. станахме много добри приятели и все още сме, обаче аз тъпака взех, че миналата година се влюбих в нея, но не й го казах, зощото реших, че не искам да я изгубя като приятел - стори ми се, че това е най-възмжния изход и така си затраях...накрая на годината (бяхме 7 клас миналата година) си взехме изпитите и лятото се вядхме само няколко пъти щото аз нямах време.. тази година се преместихме в нови училища, обаче преди седмица пак се видяхме, и от тогава не съм спрял да мисля за нея..Мисля, че не трябва да й казвам, защото ми е най-добрата приятелка и не искам да я загубя както казах..Искам съвет- вие как бихте постъпили на мое място? :(

britzy
04-22-2010, 18:19
Как да подтисна това чувство ?
с морфин,но не прекалявай











:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:



ем ко да праиш-намери я,говорете,изяснете се и така,на 14 ли си?
:D

DraWy00
04-22-2010, 18:22
Ъм..ти освен да се ебава6 друго не праиш.. добре, че нося на майтап :grin:

Иначе...на 15 съм

britzy
04-22-2010, 18:23
Ъм..ти освен да се ебава6 друго не праиш.. добре, че нося на майтап :grin:

Иначе...на 15 съм
ee кво ве-виж ,че по-долу съм писала
ах аман :lol:

DraWy00
04-22-2010, 18:24
Добре дее :oops:

Да видя и други какво ще кажат.. :(

ЕДИТ: най-лошото е, че всички така ще кажат!

britzy
04-22-2010, 18:28
Добре дее :oops:

Да видя и други какво ще кажат.. :(

ЕДИТ: най-лошото е, че всички така ще кажат!
хах еми истината боли,ноооо може това пък да е точката и денят ,от който ще започнете заедно
нищо не се знае,докато не опитате
а тва за ебаването-за добре дошъл :razz: :razz: :razz:

DraWy00
04-22-2010, 18:29
Добре дее :oops:

Да видя и други какво ще кажат.. :(

ЕДИТ: най-лошото е, че всички така ще кажат!
хах еми истината боли,ноооо може това пък да е точката и денят ,от който ще започнете заедно
нищо не се знае,докато не опитате
а тва за ебаването-за добре дошъл :razz: :razz: :razz:

Доста гостоприемно от твоя страна :razz:

britzy
04-22-2010, 18:32
естествено :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-) :razz:

yanev4
04-22-2010, 19:47
Ъм..ти освен да се ебава6 друго не праиш.. добре, че нося на майтап :grin:

Иначе...на 15 съм

добре, че носиш.. иначе ко щехме да праим.. ? :-o

GregoryHouse
04-22-2010, 19:51
Кажи й. Или ще те разкара, или ще те приеме и в 2та случая чувството ще изчезне, ако не... морфин е трудно да се намери, ползвай херион.

onestar
04-22-2010, 21:07
Не й казвай. :-|
Ще бъдете двойка година, две, три, след това ще се разделите и шанса да възобновите старите си отношения е минимален.
Ще я загубиш.

Приятелство м/у момче - момиче казват, че е невъзможно. Възможно е, обаче има период, в който единия от двамата изпитва нещо повече от другия... в такъв момент ако си наложи воля, ако страда мълчаливо известно време без да дава признаци на променилите се чувства... те си отиват. Тогава приятелството може да е пълноценно.
(Всъщност... това са някакви мой шантави мисли, не са доказани или нещо такова. ^^ Аз мислих и постъпик така преди време и сега не съжалявам... та затова ти го казвам)

Сигурно ако не опиташ сега, след време ще се питаш какво е можело да бъде... но някак в този случай ми се струва безмисленно.
На твое място бих запазила приятелските си отношения с нея.
И все пак избора е само твой. :wink:

sladka_celuvka
04-22-2010, 21:16
до колкото разбрах вие не подържате кой знае каква връзка като приятели в момента... не разбирам защо да не се пробваш...виж дали и тя ти праща сигнали.. може би ще се получи нещо прекрасно между вас двамата :) но все пак ако не ти праща сигнали и ако сте в близки приятелски отношения е възможно и да развалиш приятелството ви :(

MilenMns
04-22-2010, 21:22
От личен опит ще ти кажа да не правиш та'я грешка защото е мн кофти след тв'а , а и приятелството мн трудно се запазва , а и с времето чувствата ти ще охладнеят и ще си намериш друга.

Re5peC7
04-22-2010, 21:35
Пробвай да я извадиш през другаде тогава.

Nadelina
04-22-2010, 22:15
А как може да ти е най-добрата приятелка след като не се виждате? Аз моя най-добър приятел се виждам всеки ден или ако не се виждам поне си говорим по телефона или по скайп. Едва ли може да загубиш нещо толкова ценно, ако и споделиш чувствата си. Действай!

soul1199
04-23-2010, 08:37
по-добре й признай

darkPaladin
04-23-2010, 08:39
до колкото разбрах вие не подържате кой знае каква връзка като приятели в момента... не разбирам защо да не се пробваш...виж дали и тя ти праща сигнали.. може би ще се получи нещо прекрасно между вас двамата :) но все пак ако не ти праща сигнали и ако сте в близки приятелски отношения е възможно и да развалиш приятелството ви :(

Нъц няма да си развалят отношенията,на мен 3 пъти добри приятелки са ми казвали ''не'' и още подържаме същите отношения,че даже и по-добри.

sladka_celuvka
04-23-2010, 12:00
до колкото разбрах вие не подържате кой знае каква връзка като приятели в момента... не разбирам защо да не се пробваш...виж дали и тя ти праща сигнали.. може би ще се получи нещо прекрасно между вас двамата :) но все пак ако не ти праща сигнали и ако сте в близки приятелски отношения е възможно и да развалиш приятелството ви :(

Нъц няма да си развалят отношенията,на мен 3 пъти добри приятелки са ми казвали ''не'' и още подържаме същите отношения,че даже и по-добри.
ама чети малко де... казах "възможно е" ... не съм баба Ванга че да знам какво ще стане :)

burningtear
04-23-2010, 14:58
Не искам да ти променям мнението, но ти споделям моя опит. Аз също съм 7ми клас и имах някакви симпатии към най-добрия си приятел (с който имахме дъъъълга история, доста физически болезнена). Реших, че ми е най-близкия човек и мога да му го кажа без проблеми. Моя "приятел" ме излъга, че ходи с друго момиче и тинтири-минтири (за да ревнувам или за да не ми "дава напразни надежди" все още не знам). Той се подигра с мен и ме лъга за страшно много неща, аз знаех, разбира се. Дойде прекрасния момент, в който му казах, че съм му БИЛА най-добра приятелка, стиснах му ръката, гушнах го и му казах, че не искам нищо общо с него. От 2 месеца не си говорим. Кофти тръпка е. Може това да ти е полезно с нещо. Успех с нея и имай в предвид, че момичетата сме по-чувствителни. ;)
П.П. Не го "зарязах", защото се почувствах отблъсната, просто не искам професионални лъжци да смятат, че могат да ми бъдат близки или приятели.

sadeeR
04-23-2010, 15:31
Заповядай, този клип ще те ободри и ще ти помогне :) - http://www.vbox7.com/play:75a351c5