PDA

View Full Version : Искам да съм с нея, но не мога ??!!??



SkiCatA
04-22-2010, 18:39
Здравей, аз съм момче на 14 години (почти 15) от не много голям град.Историята е малко дългичка, затова ще гледам да я посъкрата малко.Началото на 2009 година започнах да си чатя с едно момиче от другия седми клас (сега сме осми клас - и тя е колкото мене ) :D .Постепенно си разкрихме чувствата един към друг и решихме да опитаме да станем гаджета.До тука добре,но след това почти не се срещахме (1-2 пъти на 2 седмици). Лятото на 2009 решихме да се разделим и спряхме почти всякакви контакти, но не задълго.Началото на тази година започнахме пак така да си пишем и тя ми сподели, че още ме харесва.Така след време излязохме един път на среща(началото на февруари) и отново тръгнахме двамата ръка за ръка :) :) :) .Но и таз същата история. :( :( .Пак се разделихме (аз пожелах). В училище, като се срещаме все едно сме си приятели и аз искам да сме гаджета, но има един проблем.Тя е малко срамежлива и даже едни ми са подиграваха, че съм ходил с нея.Не е грозна да речеш - просто не е от тези хора, които со център на компанията.Веднъж сънувах как тръгвам да я целувам, тя нямаше устни.Наистина много беше странен съня ми.В момента тя още се надява да тръгнем.От една страна зараи другите не искав да тръгва с нея, а от друга, защото ме мързи. :D :D Без майтап - Темата е сериозна !!!

Rounder
04-22-2010, 18:42
Ти си супер олигофрен,просто нямам думи....няма смисъл да се хабя да ти обеснявам защо си олигофрен...

pentxayc
04-22-2010, 18:45
Здравей,

желая да ми говориш в учтивата форма.

darkPaladin
04-22-2010, 18:45
Олигоооо :razz: :razz:
Ти тъп ли си или да ?

Как моежда кажеш приятелите ми не искат :shock:

SemperFidelis
04-22-2010, 19:16
Хвърли се от някъде филмар...

mArMaLaDkA
04-22-2010, 19:21
може ли да си толкова прост, бе...

lubomirky
04-22-2010, 19:21
Олигоооо :razz: :razz:
Ти тъп ли си или да ?

Как моежда кажеш приятелите ми не искат :shock:

като няма мозък, някой друг ще му казва какво да говори той самия ;>

Priceless
04-22-2010, 19:27
Мързи те ? И да мислиш със собствената си глава ли те мързи ? Ей на такива като тебе знаеш ли какво ми идва да им причиня ?

GregoryHouse
04-22-2010, 19:30
Остави момичето намира...ти си пропадняк...луусър или както искаш го разбирай. Такива като теб просто не трябва да се размножават (не че сте малко и сега) и по възможност да не се пречкат в жиота на други хора.

yanev4
04-22-2010, 19:46
Здравей, аз съм момче на 14 години (почти 15) от не много голям град.Историята е малко дългичка, затова ще гледам да я посъкрата малко.Началото на 2009 година започнах да си чатя с едно момиче от другия седми клас (сега сме осми клас - и тя е колкото мене ) :D .Постепенно си разкрихме чувствата един към друг и решихме да опитаме да станем гаджета.До тука добре,но след това почти не се срещахме (1-2 пъти на 2 седмици). Лятото на 2009 решихме да се разделим и спряхме почти всякакви контакти, но не задълго.Началото на тази година започнахме пак така да си пишем и тя ми сподели, че още ме харесва.Така след време излязохме един път на среща(началото на февруари) и отново тръгнахме двамата ръка за ръка :) :) :) .Но и таз същата история. :( :( .Пак се разделихме (аз пожелах). В училище, като се срещаме все едно сме си приятели и аз искам да сме гаджета, но има един проблем.Тя е малко срамежлива и даже едни ми са подиграваха, че съм ходил с нея.Не е грозна да речеш - просто не е от тези хора, които со център на компанията.Веднъж сънувах как тръгвам да я целувам, тя нямаше устни.Наистина много беше странен съня ми.В момента тя още се надява да тръгнем.От една страна зараи другите не искав да тръгва с нея, а от друга, защото ме мързи. :D :D Без майтап - Темата е сериозна !!!

ти си прост и неозрял.. палячо..

DaemonBoy
04-22-2010, 20:16
Като сте тръгнали да редите нека и аз:
ТИ СИ ХАКНАТ!Ама разбираш ли в централния процесор си хакнат и немаш охлаждане! :lol:

sladka_celuvka
04-22-2010, 20:23
:shock: :shock: :shock: ти не си от малак град,а от СЕЛО... не била центъра на компанията...мързяло те...заради другите не искаш да ходите... Знаеш ли какво бих ти казала не тя е някаква загубенячка,а ТИ... Ходи се гръмни бе.. Пффф толкова ме ядосват такива като тебе дето се мислят за голямата работа пък няма никакво покритие твоето самочувствие...като те гледам на снимката започвам да съжелявам момичето,че се е хванала с такъв като теб.. :-o

valdesbg
04-22-2010, 20:23
При толкова чудеса и загадки във вселената хората успели да измислят скуката.

Поради факта че живота ни е пренаситен с физически наслади и изживявания а емоционалните такива са буквално изсмукани.. си измисляме всякакви глупости, само и само да попълним белите петна.

Което пък е следствие от .. безхаберни любопитни родители, които не могат да си приоритизират нещата в живота.

Автора за жалост е един от многото експерименти на съвременното общество.

А сега по темата - авторе, знаеш ли какво е тояга? Ако не - попитай дядо ти. Даже го помоли да те запознае отблизо с нея.

DaemonBoy
04-22-2010, 20:25
Не ние никак не го грабнахме(нахранихме) :lol: :razz:

sladka_celuvka
04-22-2010, 20:48
Не ние никак не го грабнахме(нахранихме) :lol: :razz:
по принцип съм доста мила... и не обичам когато хората тук се заяждат с тези които искат помощ...НО този индивид ме изкара извън нерви просто.. мразя надути хора :?

SemperFidelis
04-22-2010, 20:50
Е значи ти два дни си в бахти яката криза... :lol:

sladka_celuvka
04-22-2010, 20:54
Е значи ти два дни си в бахти яката криза... :lol:
аз ли? :)

PetrolHead
04-23-2010, 08:58
Пиятелите пред приятелките. Ако са ти истински приятели ,нямь да имат нищо против.

LovEsIckk
04-23-2010, 10:24
темата може да е сериозна ама ти не си.
трагичен случай,най-мразя на по 14-15 да се мислите за големите плейбои.

igrata
04-24-2010, 13:46
Просто си преглътни гордостта.Защо всички момчета се правите на клоуни,а всъщност искате са сте богове в очите на всички. :) Соли,нищо няма да ти се поднесе на тепсия.