PDA

View Full Version : въпрос.....



Lorr
04-22-2010, 19:18
Какво бихте направили ,ако гаджето ви ви каже 'хайде да не се търсим,за да видим кой колко ще издържи и кой пръв ще се предаде' и какво бихте си помислили след като чуете тези думи.....

ScarletBite
04-22-2010, 19:21
Че е незрял идиот.И бих го зарязала веднага.
Но вие май сте мънички.Вероятно иска да й се обадиш, за да се начеше крастата, че не можеш без нея :lol:

GregoryHouse
04-22-2010, 19:22
Че е най-тъпото нещо което може да чуеш от нея...не всъщност има и по тъпи, но това със сигурнот е в топ 5. А да и със сигурност има нещо друго като причина...дай малко повече инфо, ако се надяваш на сериозен отговор.

Lorr
04-22-2010, 19:35
всъщност 'той' го казва,не 'тя'..... ами няма нищо по-конкретно за казване,всичко м/у нас е ок и точно заради това се чудя и не знам как така изведнъж му дойде тази '
гениална' идея............и аз не знам какво съм си мислела,че се съгласих да направя тая простотия и от вече седмица не сме се чували....колкото и да не се сдържам,не мога да си преглътна гордостта и да го потърся...знам,че е супер тъпа цялата история,но.... :/
Вие какво бихте направили в такава ситуация?

ScarletBite
04-22-2010, 19:36
Ама тя е той, така ли?
Демек, гаджето ти е мъжко?
Ама че той е педал!

mArMaLaDkA
04-22-2010, 19:38
бих се почувствала тъпо в първия момент, после бих му теглила една майна. :-o като не ме иска вече, защо не ми го каже директно, ами ще ме кара да си играем като 10-годишни? жалко е.

може пък и да му е писнало да сте все заедно.

GregoryHouse
04-22-2010, 19:40
Объркал съм се значи, за което се извинявам. Какво бих направил, бих му се обадил и ще му кажа, че е кретен. За какво да си причинявате излишно страдание? Може би се опитва да докаже нещо...но има ли смисъл? Аз не мисля така.

yanev4
04-22-2010, 19:44
неозрял боб..

xXTOXiCXx
04-22-2010, 19:57
Детски истории... обаждаш му се и му казваш,че не струва и т'ва е :D lol

onestar
04-22-2010, 21:13
Май просто иска да те зареже, обаче не знае как да го направи. :-o

MilenMns
04-22-2010, 21:17
Еми като цяло е голяма глупост . а ти като му се обидиш дори и да му простиш , ще се правиш на инат и ще видиш как ще те потърси първи :D:D

sladka_celuvka
04-22-2010, 21:21
според мен момчето иска да не го търсиш,за да може да си хойка с други мацки докато ти не подозираш дори :) или иска да те зареже... иначе ако моят приятел ми каже така щях да му кажа "Ама че си мъж,ако беше поне малко мъж щеше да ми кажеш просто и ясно,че късаме,а не да си играеш тук..."

GregoryHouse
04-22-2010, 21:24
Нали осъзнаваш, че в момента и насаждаш мисъл, която може да се окаже грешна? Смисъл да може и да си права, но както казах е идиотско тотално. Какво значи едва ли някой от нас може да каже категорично, то ще си покаже след време.

Решението е просто - питай скапаняка :)

sladka_celuvka
04-22-2010, 21:26
Нали осъзнаваш, че в момента и насаждаш мисъл, която може да се окаже грешна? Смисъл да може и да си права, но както казах е идиотско тотално. Какво значи едва ли някой от нас може да каже категорично, то ще си покаже след време.

Решението е просто - питай скапаняка :)
е аз и за това казах "Според мен" не съм на 100% сигурна...Просто казвам,че аз това бих си помислила... Пък тя да му мисли... :)

wwe11
04-22-2010, 21:26
Ама ся не разбрах кой е момчето и кое е момичето. Или ? Аз не загрявам или тука има нещо гнило :-D :shock: АААА да зацепих ами за мен тва си е класическо зарязване :?

sladka_celuvka
04-22-2010, 21:29
Ама ся не разбрах кой е момчето и кое е момичето. Или ? Аз не загрявам или тука има нещо гнило :-D :shock:
1во кефи ме подписа ти :-D както и да е... а на въпроса ти авторът на темата е момиче,а нейното гадже й е казало това... :)

GregoryHouse
04-22-2010, 21:31
Класическо зарязване? Вече така ли се зарязва...чувствм се изостанал. Едно време си казвахме "Не искам повече да сме заедно." "Късаме!" И всякакви такива изтъркани "клишета" :) Явно има нова мода...

Re5peC7
04-22-2010, 21:33
Че си няма пи*ка с която да си играе..и с право.

wwe11
04-22-2010, 21:37
Класическо зарязване? Вече така ли се зарязва...чувствм се изостанал. Едно време си казвахме "Не искам повече да сме заедно." "Късаме!" И всякакви такива изтъркани "клишета" :) Явно има нова мода...


:D :D Айде ся ми коригирай мнението :D :D Еми та класическо е тва да не е някаква игра та то е ясно играта зарязвам те е тва :P :(

MilenMns
04-22-2010, 21:41
Те хубаво ще си играят играта ма ако и на двамата им е писнало един от друг :D

GregoryHouse
04-22-2010, 21:44
Безсмислено е според мен... и глупаво, ако ще зарязваш някой - кажи му го, какво да ти вади с ченгел думите ли? Какво толкова няма да свърши света...просто някой хора са ограничени. Не, че и аз не съм, просто някои прекаляват :)

Smile91
04-23-2010, 11:00
според мен момчето иска да не го търсиш,за да може да си хойка с други мацки докато ти не подозираш дори :) или иска да те зареже... иначе ако моят приятел ми каже така щях да му кажа "Ама че си мъж,ако беше поне малко мъж щеше да ми кажеш просто и ясно,че късаме,а не да си играеш тук..."

+++

cherinka
04-23-2010, 12:41
ха-ха