PDA

View Full Version : Въпросче отностно срамните устни..



emka
04-22-2010, 20:02
Значи днес ми беше първия път.Имаше лека болка ноо никаква кръв ..както и да е..не знам дали от протриване се получи,но по едно време започнах да усещам ужасна болка (явно от това протриване) ии спряхме до там с приятеля ми, а сега забелязвам че са ми подути и зачервени срамните устни..продължават да ме болят.Тааа дали може от това да е всичко?Какво да правя в такъв случай ? :S и още 1 въпросче : Проблем ли е ако се мия отдолу с антибактериален сапун?
Благодаря предварително.Очаквам сериозни отговори ;pp

Slynchiicee
04-22-2010, 20:26
Ако лекуваш гъбички мисля че от това може да се подуят.. ако си имала гъбички .. :shock: Да отговори някой по-компетентен .. :shock:

GregoryHouse
04-22-2010, 20:29
Ами ако не си се овлажнила, какво питаш дали е от протриване? Доколкото разбирам и не те ръчкал особено много... Най-вероятно е протриване...ама информацията съвсем не е достатъчна за категорично мнение.

mateeva
04-22-2010, 20:37
Може да си алергична към презервативи...

emka
04-23-2010, 05:16
Ами ако не си се овлажнила, какво питаш дали е от протриване? Доколкото разбирам и не те ръчкал особено много... Най-вероятно е протриване...ама информацията съвсем не е достатъчна за категорично мнение.
Всъщност не беше никак малко като за първи път.И на моменти наистина не бях се овлажнила достатъчно.А и днес вече ми поотмина малко почти не са подути ии не ме боли толкова много
най вероятно е било от това :-o

Claire
04-23-2010, 05:30
Ползвайте лубринкант. има на Дюрекс по 7-8 лева

kremen4eto
04-23-2010, 06:14
Случвало ми се е да ми се подуят и да болят. Беше от прекаляване(4-5 часа почти без почивка) и накрая вече не бях достатъчно овлажнена. Спаднаха и болката мина напълно за един ден, но бях се уплашила доста. И аз си го обяснявам с протриване, сигурно и при теб е от това. :)

AttentionWhore
04-23-2010, 10:49
Според мен е възможно да е от презерватива или от това, че не си била достатъчно влажна.Пробвайте с лубрикант.Успех и дано ти мине. :)

emka
04-23-2010, 16:25
Случвало ми се е да ми се подуят и да болят. Беше от прекаляване(4-5 часа почти без почивка) и накрая вече не бях достатъчно овлажнена. Спаднаха и болката мина напълно за един ден, но бях се уплашила доста. И аз си го обяснявам с протриване, сигурно и при теб е от това. :)
Е при нас най много час,час и нещо да е било.
Благодаря ви иначе надявах се да е от това,а не от нещо друго по сериозно :)

sladka_celuvka
04-23-2010, 16:41
Случвало ми се е да ми се подуят и да болят. Беше от прекаляване(4-5 часа почти без почивка) и накрая вече не бях достатъчно овлажнена. Спаднаха и болката мина напълно за един ден, но бях се уплашила доста. И аз си го обяснявам с протриване, сигурно и при теб е от това. :)
Е при нас най много час,час и нещо да е било.
Благодаря ви иначе надявах се да е от това,а не от нещо друго по сериозно :)
час и нещо вика :shock: :shock: :shock: или гаджето ти е сбъркано нещо или бая се е сдържал :shock:

ef4etyYy
04-23-2010, 17:19
Случвало ми се е да ми се подуят и да болят. Беше от прекаляване(4-5 часа почти без почивка) и накрая вече не бях достатъчно овлажнена. Спаднаха и болката мина напълно за един ден, но бях се уплашила доста. И аз си го обяснявам с протриване, сигурно и при теб е от това. :)
Е при нас най много час,час и нещо да е било.
Благодаря ви иначе надявах се да е от това,а не от нещо друго по сериозно :)
час и нещо вика :shock: :shock: :shock: или гаджето ти е сбъркано нещо или бая се е сдържал :shock: първи път, явно са го карали бавно, а доколкото знам карат ли го бавно, може много време да не свърши момчето...

mimsssssss
04-23-2010, 17:36
Антибактериален сапун не е подходящ за отдолу, по простата причина че бактериите които са там са нужни. Има си специални интимни гелове унисекс :) на другият въпрос ти отговориха

emka
04-23-2010, 19:57
Еми повече време ни отне именно защото по бавно карахме нещата,а и гадно или не беше си с почивки..като за първи път нуждаех се.