PDA

View Full Version : здравейте!



liolito0
04-22-2010, 20:04
:-o искам да споделя нещо и аз.не държа толкова да ми отговаря някои,но ако искате приемам всичко което се кажe.Така и по моят въпрос!Имам връзка с едно момче вече 4 месеца.Страшно много го обикнах за това време мисля че за толкова крако време немога да кажа че го обичам ...но съм хлътнала доста.На въпроса:Имаше едно момиче което бях видяла че са си писали некви работи като например (ангелче любов моя и такива) докато сме били заедно но последните им писма са до преди 2 месеца.И на мен казваше това сега се чудя дали да го попитам за скъпе и да ми покаже дискусиите си за да съм сигорна дали наистина е така.Но от друга страна много ме е страх да не ми каже че наистина е така а към мен няма никакви чуства.Питам се дали все още си пише с нея на скъпе примерно и дали изпитва към вече нещо повече а нея я е забравил?Незнам просто реших да споделя ...ако някои каже нещо ще ми е от полза.Моля само без гадни коментари просто споделям! :smt085 :smt085 :smt089 :smt089 :( :( :( :(

pentxayc
04-22-2010, 20:06
чао

xXTOXiCXx
04-22-2010, 20:07
Говори с него.. най-важното е да си имате доверие...! Няма значение дали те е страх от това,което ти каже... ако то е нещо ,което би те наранило по-добре да го узнаеш сега, отколкото по-късно ... а ако ли не - значи няма нищо лошо ! : ))

sladka_celuvka
04-22-2010, 20:08
ах милата :( ами предлагам ти да го питаш все пак,ако наистина си е писал такива работи с друго момиче,то значи един вид си е имал втора приятелка докато е ходил с теб..Поговорете :)

GregoryHouse
04-22-2010, 20:14
Ти луда ли си? Естествено, че няма да го питаш. Кажи му да ти напише паролата си на скайп на компа му у тях и влез и виж хронологията. Надявам се, че си наясно - хронолигиите могат да се трият. Ако го предуяпредиш най-вероятно това ще направи.

liolito0
04-22-2010, 20:30
благодаря много за бързите отговори...и мисля да послушам последният.като отидем в тях направо да влезне в скъпе и пред мен до отвори вс хроноги с нея.Въпреки че ме е страх много от нещата коите ще видя.Благодаря на всички!
:cry: :cry: :cry:

wwe11
04-22-2010, 21:23
Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже! Ама душицо кво се врягаш ма ?? Ццц на по 12 годинки и вече оОоОо не мога ше режа вени :( :( Живейте си живота излизайте сутринта и вечерта се връщайте висете по кафетата каквото обичате ,а той просто ще те вкара в леглото 2-5 пъти и ще му миряса кефа. Сори ,че трябваше да го чуеш от мен.

GregoryHouse
04-22-2010, 21:25
Ко се впрягаш бре пич, не виждаш ли, че не си заслужава. Лиготия...

liolito0
04-22-2010, 23:29
dushici ne sym myj i sym na 18 ne na 12

XTREMEFREERIDE
04-23-2010, 06:42
На 18 щом не сте се научили елементарни разговори да водите..
Не си врачка, със чудене няма да се сетиш какво изпитва той..
Седнете и поговорете, няма от какво да те е страх, ако е влюбен в нея по - добре да приключите докато не е започнал да ти прави мръсни номера зад гърба, защото ще го разбереш един ден и това и ще се почувстваш унижена..
Разговори му е майката.. опитай.. може пък нищо да няма.

soul1199
04-23-2010, 08:31
попитай го,само той може да ти каже,не оставяй съмнението да те разяжда :)

darkPaladin
04-23-2010, 08:33
На 18 щом не сте се научили елементарни разговори да водите..
Не си врачка, със чудене няма да се сетиш какво изпитва той..
Седнете и поговорете, няма от какво да те е страх, ако е влюбен в нея по - добре да приключите докато не е започнал да ти прави мръсни номера зад гърба, защото ще го разбереш един ден и това и ще се почувстваш унижена..
Разговори му е майката.. опитай.. може пък нищо да няма.

Хаха разговори дрън дрън... Ако мислиш,че ти каже''аз ти изневерявам'' лъжеш се ;)

Отделяйте повече време един за друг,направете нещо заедно :)

Smile91
04-23-2010, 10:42
ах милата :( ами предлагам ти да го питаш все пак,ако наистина си е писал такива работи с друго момиче,то значи един вид си е имал втора приятелка докато е ходил с теб..Поговорете :)

valdesbg
04-23-2010, 10:51
Ахахахахаха

Сериозно - заслужаваш да ти се изсмеят с пълно гърло. Тва твойто е лиготия. На 18 и елементарни работи не са ти ясни.

cherinka
04-23-2010, 12:38
Тия неща се усещат.
най-много да провериш някак си дали не продължава и до днес да прави подобни неща, защото ако всичко е било само за тогава,жто вече е приключило и сега е с теб и онова е минало.
Но като цяло съм привърженик на директността и отворените разговори. :)