PDA

View Full Version : Много тъпо стана...



MP
04-22-2010, 22:46
Тръгнах с едно момиче вчера (да я наречем К) .Харесвам я външно,но не мога да кажа,че има тръпка.Същевременно от 4 години обичам друга (В),с която историята е наистина дълга.Тя ме харесваше (В) и аз го знаех,но различни обстоятелства ни попречиха да се съберем .С прости думи,не направих първата крачка.От година и нещо В си има приятел,но съм почти убеден,че все още има някаква тръпка между нас.Винаги,когато загатна за други момичета,виждам как любопитството я превзема и тя започва да разпитва.Водили сме няколко полусериозни разговора през това време и усещах тънки намеци,но не разбирах намеренията.Нещо за изпуснати шансове ми говореше...Има зачатъци на ревност,поне така ми се струва.Та когато разбра,че съм "обвързан",не закъсняха въпросите.Аз шеговито отговарях,но наистина ме объркват тези въпроси.Междувременно преди 2-3 години на морето се случи интересна история с 3-то момиче (ВЛ),с която прекарахме прекрасни мигове и след това,без да ходим заедно.Виждахме се понякога,през 1-2 месеца и винаги се случваше нещо (някакво подобие на натискане).Това се случва през 4-годишния период,в който харесвам В,но без да осъзнавам,че я обичам.(осъзнах го преди година и нещо,след като я изгубих всъщност...).От 3 седмици бях решил най-накрая да призная на В всичко,макар и да съм убеден,че тя знае,че не ми е безразлична.Така и нямах възможност досега и меракът мина.Преди 2 седмици започнах да действам с К,сигурен,че това е правилно.Не мислех,че имам шанс с В ,пък ВЛ си мислех,че ме е забравила (както и аз нея,макар и да е имало носталгични моменти и с нейно участие) и не мислих за нея. Започнах да се колебая миг преди "първата крачка",но бях непоколебим и вчера тръгнахме.Лошото е,че веднага след това, ми писа ВЛ и някак разговорът се насочи към миналото и стомахът ми се препълни с пеперуди.Наистина не съм я забравил и от разговора ни разбрах,че и тя не ме е.Въпросът с нея е отворен,както и този с В.Истината е,че най-много обичам В,с ВЛ има зачатъци на подобно нещо и също тръпка а К я харесвам,но тръпката не е същата.Какво да права,дявол да го вземе? Мисля,да призная абсолютно всичко на В,да разбера от ВЛ,дали имам шанс с нея , но същевременно без да късам с К.Надявам се,че не изглеждам като пълният кретен,наистина ми пука за К,не искам да я нараня,но животът ме научи,че не трябва да върши срещу себе си.Наистина обичам В,ако имам шанс с нея,не бих се замислил,но ако нямам,пък имам шанс с ВЛ,също би било хубаво(въпреки тъгата по В)...От трета страна мога да остана с К и да се надявам на бъдещо щастие,но бих могъл да бъда с нея само ако съм напълно убеден,че нямам шанс с другите.Просто в противен случай ме гложди нещо отвътре,причинявайки ОГРОМНИ угризения.Супер смешни са тези сметки без кръчмар,но трябва да изляза от тази ситуация,защото е побъркващо.( мамка му,защо ме сполетя точно сега,когато трябва да уча...)

GregoryHouse
04-22-2010, 22:55
Брат...лично мнение, което е един вид кретения,но от него ще спечелиш най-много и ще е най-добре за теб. Разбери дали с тази В имаш РЕАЛЕН шанс да се получи нещо дългосрочно. Ако се получи Хепи ю, ако не - замисли се сега върху това. Мислиш, ли че с ВЛ ще се получи нещо сериозно? на мен не ми звучи така. ПО скоро имаш нужда от внимание и тя ти го давата и затова си налапал толкова по нея, но ти си знаеш най-добре. Що се отнася до К, ако не изпитваш нищо, и не смяташ, че някога ще изпиташ нещо към нея, по малкото зло е да и го кажеш сега докато не е налапала прекалено много за да е болезнено. Може разбира се да останеш с нея, стига да действаш така, че да не разбере за страничните ти "проекти".

MP
04-22-2010, 23:05
Мерси за съвета! Това,което изпитвам към ВЛ е по-дълбоко от това,към К.Много грубо ще звучи,но ВЛ е план Б и ако имам шанс с нея (а не с В),не знам дали бих го изпуснал.Каквото и да не се случи,със сигурност ще мине още малко време и ще знам как точно се чувствам с К,но ще я държа леко дистанцирано.Така или иначе бъдещето с ВЛ изглежда като не по-малко сигурно от това с К,евентуалното бъдеще,разбира се.Просто си спомням целувките с ВЛ и тръпката.Когато целувам К,не е същото...А В съм я целувал веднъж и то съвсем леко по устните и не бих могъл да опиша ефекта с думи...

ScionOfStorm
04-22-2010, 23:13
ох човек, ебаси кашата

виж сега, знаеш, че не мога да говоря общовалидно, но ще нахвърлям аз какво мисля.

не бъди с К. просто защото момичето може да развие нещо по-особено към теб, а ти да трябва да го секнеш, защото няма да си доволен. с 4годишна история щом в началото тръгваш без желание и без реален поглед за нещо оптимистично с К. май и на теб, и на мен, и на който и да е читател му става ясно накъде вървят нещата..

Какво е отношението на К. към теб имаш ли идея?

за В. ... може да иска да си й резервният план винаги и просто да пази индиректно /с намеци за по-директни действия/ територията си, но така я представям в негативни отсенки, а не знам дали точно така стоят нещата. просто си имай едно наум. и й виж хубаво отношенията с нейния, ама хубаво, а не голи предположения.

според мен имаш нужда от едно наистина чисто начало, щото си в карамбол, в който нито една от трите реално не ти дава пълноценната нужда, която имаш. освен В., която най-много се доближава, но явно все пак не е Идеята.

не знам, това мисля..

djipsito
04-22-2010, 23:26
Аз много не разбрах с ВЛ сте се запознали на морето, от един град ли сте?
Ако не сте, а пък очакваш да се получи нещо, ще е малко кофти така от разтояние.. нз аз не ти го препоръчвам..
За К, по-добре я остави, не й давай празни надежди да не вземе да се влюби в теб..после ще й е адски кофти. Ако е разбрано момиче можеш да й обясниш как стоят нещата..е, не с всички подробности, намери начин да й го кажеш тактично.
Поговори с В, виж какво мисли и реши дали имаш шанс.. Ако стане така, че мислиш че нищо няма да се получи, най-добре се оттегли. В смисъл не се впускай и в нови изживявания с други момичета, защото така само ще се объркваш. Мисля че ти трябва време, да си сам, малко "почивка". Изтръгни се от тази каша и започни на чисто..

soul1199
04-23-2010, 08:35
Мисля,да призная абсолютно всичко на В,да разбера от ВЛ,дали имам шанс с нея , но същевременно без да късам с К.еми тва ти един от варянтите,но побързай преди да си погуби6 връзката с К.

Sladurcho
04-23-2010, 10:25
ти така си се оплел че не е истина... заебавай ги всичките и това е :) гледай само себе си с която искаш да си направи всичко възможно да си с нея а не да ги въртиш 5 и накрая да си останеш сам :) Не можеш да искаш от някое момиче да е сериозно към теб след като ти си мега несериозен :)

Smile91
04-23-2010, 10:37
ти така си се оплел че не е истина... заебавай ги всичките и това е :) гледай само себе си с която искаш да си направи всичко възможно да си с нея а не да ги въртиш 5 и накрая да си останеш сам :) Не можеш да искаш от някое момиче да е сериозно към теб след като ти си мега несериозен :)

+++

AutomatiC
04-23-2010, 11:05
"Много тъпо стана..." :( какво да ти кажа, запитай се кой е тъпия.

sladka_celuvka
04-23-2010, 11:54
"Много тъпо стана..." :( какво да ти кажа, запитай се кой е тъпия.
+1 :)

hopekiller
04-23-2010, 14:28
Има един пич във форума. ( да го наречем: К*рва ). К*рва е, зверска К*рва. Но немога да му го кажа, защото админите, ще ме сънкционират, така нещо не е като хората, всякаш не съм му казал истината. Какво да направя, да кажа ли на К*рва, че е К*рва, или той вече знае?
Брато, само да те светна, въобще не говори за любов. В историята ти, такова животно не съществува. Неможеш да обичаш една, да ти се реят пеперуди в стомаха от друга и да ходиш с трета. Незнам, как си ги излъгал и трите, но според мен е по - удачно, да ги забрвиш и да спреш да се филмираш. Така хем те няма да страдат, след като упознаят характера ти, хем ти няма да си пред дилема.

cherinka
04-23-2010, 16:50
Ахххх, да съм на мястото на една от тях и да ти прочета романа, ахххх.

Пак мислиш за себе си, гледаш как ще ти е най-добре, а хич не се замисляш ДАЛИ ВЪОБЩЕ ще успееш да направиш щастлива някоя от тях.

Представи си, че В. те отритне, насоваш се към ВЛ. и имате и преживявате всичко най-хубаво, вярвай ми, ще дойде момент, в който все ще си признаеш, че си с нея, защото някоя друга те е заебала и тя ти е била резервния вариант.

Разбираш ли, момченце, ти вече си наранил и трите без дори да си предприел някакви действия...

hopekiller
04-23-2010, 16:56
Той си го знае много добре, просто иска да бъде "машина"

silky92
04-23-2010, 17:05
Ей това в подписа ми точно описва нещата. Само искам да ти кажа да не си играеш с чувствата на момичето ,защото ужасно боли да даваш напразни надежди. :)

fenastz
04-23-2010, 18:10
Заеби В...като разбере, че си й навит шансовете ти се изпаряват.

Callisto
04-23-2010, 19:18
Брат...лично мнение, което е един вид кретения,но от него ще спечелиш най-много и ще е най-добре за теб. Разбери дали с тази В имаш РЕАЛЕН шанс да се получи нещо дългосрочно. Ако се получи Хепи ю, ако не - замисли се сега върху това. Мислиш, ли че с ВЛ ще се получи нещо сериозно? на мен не ми звучи така. ПО скоро имаш нужда от внимание и тя ти го давата и затова си налапал толкова по нея, но ти си знаеш най-добре. Що се отнася до К, ако не изпитваш нищо, и не смяташ, че някога ще изпиташ нещо към нея, по малкото зло е да и го кажеш сега докато не е налапала прекалено много за да е болезнено.

Съгласна съм. Хах радвам се, че не написа и "Б" вместо "К", че да не почна да се притеснявам...не, че моя има къде да бяга, като живеем заедно. :D

pentxayc
04-23-2010, 19:31
аз тебе
п
у
т
к
а
те наричам {}

Dyvkaaa
04-23-2010, 19:40
Нова идея за сапунка..нещо бая си се заплел м/у едната после другата ..

MP
04-23-2010, 21:18

MP
04-23-2010, 21:19
Благодаря за мненията,но с някои обвинения не съм съгласен.



Пак мислиш за себе си, гледаш как ще ти е най-добре, а хич не се замисляш ДАЛИ ВЪОБЩЕ ще успееш да направиш щастлива някоя от тях.



Истината е,че не мисля достатъчно за себе си,защото ако беше така,въобще нямаше да отварям тази тема с надеждата да видя и женската гледна точка.По-скоро трябва да разбера,че не мога да ги направя щастливи и трите едновременно,но мисля,че има какво да им дам.Ако не беше така,нямаше да съм на това дередже.



Брато, само да те светна, въобще не говори за любов. В историята ти, такова животно не съществува. Неможеш да обичаш една, да ти се реят пеперуди в стомаха от друга и да ходиш с трета. Незнам, как си ги излъгал и трите, но според мен е по - удачно, да ги забрвиш и да спреш да се филмираш. Така хем те няма да страдат, след като упознаят характера ти, хем ти няма да си пред дилема.

Приятел,не знам как реши,че обичам повече от една ? Обичам единствено В,но сигурно си наясно,че в живота не винаги получаваш това,което искаш и си принуден да се съобразяваш с това.Разглеждам нещата твърде философски,за да страдам от това.И какво трябва да прави човек,чиято любов е несподелена ? Да чака цял живот САМ ?Не знам те за какво могат да страдат,след като не съм извършил нищо ? Това,което се случи с ВЛ се случи отдавна и не съм имал приятелка тогава, с В не съм ходил дори,а целувката беше съвсем безобидна,макар и важна за мен. К е първата ми СЕРИОЗНА приятелка и нито съм и изневерил,нито смятам да го правя.Човек не може (за жалост) да контролира сърцето си,но не бива то да замъглава напълно преценката му.В този ред на мисли :



Представи си, че В. те отритне, насоваш се към ВЛ. и имате и преживявате всичко най-хубаво, вярвай ми, ще дойде момент, в който все ще си признаеш, че си с нея, защото някоя друга те е заебала и тя ти е била резервния вариант.

Разбираш ли, момченце, ти вече си наранил и трите без дори да си предприел някакви действия...

Този момент ще дойде така или иначе с която и да не бъда,ако не се влюбя отново,разбира се.Не исках да звучи като "план Б",но на практика всичко,което е различно от човека,когото обичаш, е план Б и само човек,който не се е влюбвал ще го отрече.

Нараних навремето В и това е едно от малкото неща,за които съм съжалявам през живота си, но това беше неизбежно.Бях млад,зелен,неопитен,наивен. .. С ВЛ имахме хубави моменти,от един град сме и не предприех нищо с нея,защото избрах В.


Той си го знае много добре, просто иска да бъде "машина"

Дефинирай ми какво разбираш под машина ? Опасявам се,че знам какво имаш предвид,но си далеч от истината.Горе го разясних.Не съм казал нищо на В досега,защото не искам да внасям смут в чуждо щастие,не искам да го разваля.Обстоятелствата обаче изискват да бъда откровен,защото в противен случай обезсмислям 4 години живот и изключително много преживявания.Ако не бях напълно убеден,че тя все още има нещо към мен,нямаше дори да си помисля за признание.Дори и да разкрия всичко,няма да я пришпорвам да прави каквото и да било,тя може сама да реши и ще знам,че е щаслива,което ще ми позволи да продължа още по-спокойно.Казвам всичко това,за да си наясно,че действията ми не са породени от някаква донжуанска природа или нещо от сорта.

С ВЛ сме имали хубави моменти и ще бъда щаслив ако те могат да се повторят и това няма да е изкуствено,защото изпитвам нещо И към нея.Ако трябва да избирам,вероятно сте наясно,че ще избера В,но ако не мога да бъда с нея,тогава мога да търся щастие с ВЛ , не защото "ме е заебала друга",а защото го искам заради самата нея.(макар и по-малко отколкото с В).

К не съм я лъгал,не съм и казвал,че я обичам, и ако ме попита,едва ли ще я излъжа.Знам,че тя го осъзнава.Може би предприех лек риск,започвайки връзка с нея,но този риск е оправдан.Не бих казал,че е лекомислено,защото не го правя често,пък и я харесвам като момиче.За жалост разбрах,че тя има семейни проблеми,което ме смути доста и със сигурност означава,че трябва да бъда до нея в този момент.Наистина и съчувствам и това ще ме възпре от по-крайни действия.Не искам да я наранявам и съм готов да направя каквото трябва,за да това да не се случи.Не си мислете,че съм с нея по принуда и че едва ли не тичам срещу себе си,наслаждавам се на общите ни моменти,но това се случва без катализата на любовта,която удесеторява подобни усещания.

Не си играя с чувствата им (и не искам да го правя) ,най-малкото защото не съм наясно какви са точно.Има зачатъци на такива и във В и във ВЛ,но няма как да знам какво мислят,без да съм говорил с тях.Знам,че чувствата на ВЛ към мен някога са били наистина силни (доколкото могат да бъдат чувствата на объркано 14-15-годишно момиче) и че все още има остатъци от тях. К не мисля,че може да ме заобича толкова бързо.


Заеби В...като разбере, че си й навит шансовете ти се изпаряват.

Това не ме плаши,аз съм се примирил с такъв развой на събитията много отдавна.Това може само да ми помогне,поне ще знам със сигурност и няма само да предполагам.


аз тебе
п
у
т
к
а
те наричам {}

Обоснови се ? Какво искаш да направя ? Да им тегля една майна на всичките и да се оправят ? Мога да го направя,но няма да спечеля нищо,нито пък те.


[b]Не можеш да искаш от някое момиче да е сериозно към теб след като ти си мега несериозен :)

Кога съм предявявал подобни искания ? Приемам напълно отговорността,идваща със започването на сериозно взаимоотношение и ще приема всичките последици от действията си,каквито и да не бъдат те.Не се шегувам с никого,даже мисля,че съм прекалено сериозен , а в някои случаи прекомерната сериозност пречи повече,отколкото помага.


"Много тъпо стана..." :( какво да ти кажа, запитай се кой е тъпия.

Ето с това съм съгласен 8-) ,но не мисля,че можех да променя тези обстоятелства,които ме сполетяха.


ох човек, ебаси кашата

според мен имаш нужда от едно наистина чисто начало, щото си в карамбол, в който нито една от трите реално не ти дава пълноценната нужда, която имаш. освен В., която най-много се доближава, но явно все пак не е Идеята.



Тя Е Идеята,но съм далеч от мисълта,че винаги ще бъде така.Трябва да разчистя тези стари сметки именно заради новото начало.Връзката с К е опит за ново начало,но без разчистване на старите сметки (най-вече с В),това начало не би било толкова възможно.Завършваме тази година ,така или иначе, и няма да виждам В толкова често (дори и да успеем да влезнем в едно и също учебно заведение),та при всички положения ще има промяна.Но всичко,което се случи през тези години между нас ИЗИСКВА разговор.Не съм говорил сериозно с нея по този казус нито веднъж,тя е също срамежлива,но непоколебима в отношението си по тези въпроси,смятайки,че момчето трябва да прави "първата крачка".Мисля,че и дължа много отговори и това е още една причина да сторя,каквото трябва.

hopekiller
04-24-2010, 12:14
Брато, само да те светна, въобще не говори за любов. В историята ти, такова животно не съществува. Неможеш да обичаш една, да ти се реят пеперуди в стомаха от друга и да ходиш с трета. Незнам, как си ги излъгал и трите, но според мен е по - удачно, да ги забрвиш и да спреш да се филмираш. Така хем те няма да страдат, след като упознаят характера ти, хем ти няма да си пред дилема.

Приятел,не знам как реши,че обичам повече от една ? Обичам единствено В,но сигурно си наясно,че в живота не винаги получаваш това,което искаш и си принуден да се съобразяваш с това.Разглеждам нещата твърде философски,за да страдам от това.И какво трябва да прави човек,чиято любов е несподелена ? Да чака цял живот САМ ?Не знам те за какво могат да страдат,след като не съм извършил нищо ? Това,което се случи с ВЛ се случи отдавна и не съм имал приятелка тогава, с В не съм ходил дори,а целувката беше съвсем безобидна,макар и важна за мен. К е първата ми СЕРИОЗНА приятелка и нито съм и изневерил,нито смятам да го правя.Човек не може (за жалост) да контролира сърцето си,но не бива то да замъглава напълно преценката му.В този ред на мисли :

Приятел, да си видял, че съм написал, повече от една? Ако не разбираш български, ще го преведа на английски.

InnoraX
04-24-2010, 12:29
Мисля,да призная абсолютно всичко на В,да разбера от ВЛ,дали имам шанс с нея , но същевременно без да късам с К.еми тва ти един от варянтите,но побързай преди да си погуби6 връзката с К.

Мнението е подкрепено и от мен :)

XxStupidMuffinxX
04-24-2010, 17:14
"Много тъпо стана..." :( какво да ти кажа, запитай се кой е тъпия.
+1 :)

+2

Jultenikavo
04-25-2010, 00:54
Тръгнах с едно момиче вчера (да я наречем К) .Харесвам я външно,но не мога да кажа,че има тръпка.Същевременно от 4 години обичам друга (В),с която историята е наистина дълга.Тя ме харесваше (В) и аз го знаех,но различни обстоятелства ни попречиха да се съберем .С прости думи,не направих първата крачка.От година и нещо В си има приятел,но съм почти убеден,че все още има някаква тръпка между нас.Винаги,когато загатна за други момичета,виждам как любопитството я превзема и тя започва да разпитва.Водили сме няколко полусериозни разговора през това време и усещах тънки намеци,но не разбирах намеренията.Нещо за изпуснати шансове ми говореше...Има зачатъци на ревност,поне така ми се струва.Та когато разбра,че съм "обвързан",не закъсняха въпросите.Аз шеговито отговарях,но наистина ме объркват тези въпроси.Междувременно преди 2-3 години на морето се случи интересна история с 3-то момиче (ВЛ),с която прекарахме прекрасни мигове и след това,без да ходим заедно.Виждахме се понякога,през 1-2 месеца и винаги се случваше нещо (някакво подобие на натискане).Това се случва през 4-годишния период,в който харесвам В,но без да осъзнавам,че я обичам.(осъзнах го преди година и нещо,след като я изгубих всъщност...).От 3 седмици бях решил най-накрая да призная на В всичко,макар и да съм убеден,че тя знае,че не ми е безразлична.Така и нямах възможност досега и меракът мина.Преди 2 седмици започнах да действам с К,сигурен,че това е правилно.Не мислех,че имам шанс с В ,пък ВЛ си мислех,че ме е забравила (както и аз нея,макар и да е имало носталгични моменти и с нейно участие) и не мислих за нея. Започнах да се колебая миг преди "първата крачка",но бях непоколебим и вчера тръгнахме.Лошото е,че веднага след това, ми писа ВЛ и някак разговорът се насочи към миналото и стомахът ми се препълни с пеперуди.Наистина не съм я забравил и от разговора ни разбрах,че и тя не ме е.Въпросът с нея е отворен,както и този с В.Истината е,че най-много обичам В,с ВЛ има зачатъци на подобно нещо и също тръпка а К я харесвам,но тръпката не е същата.Какво да права,дявол да го вземе? Мисля,да призная абсолютно всичко на В,да разбера от ВЛ,дали имам шанс с нея , но същевременно без да късам с К.Надявам се,че не изглеждам като пълният кретен,наистина ми пука за К,не искам да я нараня,но животът ме научи,че не трябва да върши срещу себе си.Наистина обичам В,ако имам шанс с нея,не бих се замислил,но ако нямам,пък имам шанс с ВЛ,също би било хубаво(въпреки тъгата по В)...От трета страна мога да остана с К и да се надявам на бъдещо щастие,но бих могъл да бъда с нея само ако съм напълно убеден,че нямам шанс с другите.Просто в противен случай ме гложди нещо отвътре,причинявайки ОГРОМНИ угризения.Супер смешни са тези сметки без кръчмар,но трябва да изляза от тази ситуация,защото е побъркващо.( мамка му,защо ме сполетя точно сега,когато трябва да уча...)

Ем доколкото разбирам В>ВЛ>К :? Като те гледам как пишеш за К , остави го момичето , да не се набърка тя като теб и да гледаме след месец тема във форума "аз лудо го обичам,но той не ми отвръща".Тази ВЛ май ти е нещо по като "секси мръсница" щом всеки път "се случва нещо" като се видите,поне аз такъв извод си вадя като чета какво си написал... верно,че е 4 без 15 сутринта ама май си е точно така.Явно В ти е най на сърце,но ще ме прощаваш ама "след дъжд качулка" се получава...Ако имаш и най-малки съмнения в това дали наистина искаш да си с нея въобще не се забърквай,защото прецакаш ли сегашната й връзка и ,ако не стане нищо м/у вас ще сложиш край и на приятелството ви,което доколкото разбрах не е от скоро и вероятно ти е скъпо.Мисля,че е най-добре да си преосмислиш нещата и ги намали малко тия девойки да няма после "Г","П","Ч","ЖМ" + още теми във форума :) :)

soni4kuu
04-25-2010, 07:14
Има един пич във форума. ( да го наречем: К*рва ). К*рва е, зверска К*рва. Но немога да му го кажа, защото админите, ще ме сънкционират, така нещо не е като хората, всякаш не съм му казал истината. Какво да направя, да кажа ли на К*рва, че е К*рва, или той вече знае?
Брато, само да те светна, въобще не говори за любов. В историята ти, такова животно не съществува. Неможеш да обичаш една, да ти се реят пеперуди в стомаха от друга и да ходиш с трета. Незнам, как си ги излъгал и трите, но според мен е по - удачно, да ги забрвиш и да спреш да се филмираш. Така хем те няма да страдат, след като упознаят характера ти, хем ти няма да си пред дилема.
+1 :) или пък просто се пробвай с В.Супер тъпо е да въртиш 3 мацки на малкия си пръст се 1 са некфи играчки.Избери някой и тфа е :?

Sisi7u
04-25-2010, 08:35
Има един пич във форума. ( да го наречем: К*рва ). К*рва е, зверска К*рва. Но немога да му го кажа, защото админите, ще ме сънкционират, така нещо не е като хората, всякаш не съм му казал истината. Какво да направя, да кажа ли на К*рва, че е К*рва, или той вече знае?
Брато, само да те светна, въобще не говори за любов. В историята ти, такова животно не съществува. Неможеш да обичаш една, да ти се реят пеперуди в стомаха от друга и да ходиш с трета. Незнам, как си ги излъгал и трите, но според мен е по - удачно, да ги забрвиш и да спреш да се филмираш. Така хем те няма да страдат, след като упознаят характера ти, хем ти няма да си пред дилема.
+ toчно и ясно ;]]

xXTOXiCXx
04-25-2010, 12:32
Абе... ти слушаш ли се? Как можеш да си играеш така с момичетата?! Постави се малко на тяхно място.. или се изнясни какво искаш и го кажи на всички от тях ... а после кажете че момичетата са к**ви... :D

Take_That
04-25-2010, 13:05
Започни начисто. Остави и трите ....

justonegirlwithonehope
04-25-2010, 13:17
Едва разбрах какво искаш да обясниш, прочетох го 4 пъти, че да може да симилирам ясно информацията ти. :lol: Таа останових следното: не можеш да си с К. поради простата причина, че нямаш нужните чувства, за да бъдеш с нея.Да-ако скъсаш с нея ще я боли, но много повече ще я нараниш, ако си с нея без да изпитваш онова чувство, от което ти се обръща стомаха . . без да я има тръпката.От друга страна пък не може да си с В. тя все пак си има приятел и какво ако все още има някакви чувства към теб ? Тя ще си остави сериозния приятел (поне аз разбрах, че е такъв), с който е от година и половина вече, за да бъде с теб - момчето, което едно време се е направило на оригинален и не е бил с нея.Няма да го остави според мен, а и разбере ли, че имаш чувства вече няма да си и интересен.Поне това е моето мнение, когато чуе за някоя друга започва да се интересува очевидно от теб, през другото време си невидим.Както и да е, остана ВЛ, която от думите ти разбирам, че обичаш, по свой си начин, но все пак я обичаш.Тя теб може би също, тръпката я има и двамата сте свободни, защо просто не бъдеш с нея ? Лично за мен тя е най-доброто решение в момента. :)

djipsito
04-25-2010, 15:20
Приятел,не знам как реши,че обичам повече от една ? Обичам единствено В,но сигурно си наясно,че в живота не винаги получаваш това,което искаш и си принуден да се съобразяваш с това.Разглеждам нещата твърде философски,за да страдам от това.И какво трябва да прави човек,чиято любов е несподелена ? Да чака цял живот САМ ?Не знам те за какво могат да страдат,след като не съм извършил нищо ? Това,което се случи с ВЛ се случи отдавна и не съм имал приятелка тогава, с В не съм ходил дори,а целувката беше съвсем безобидна,макар и важна за мен. К е първата ми СЕРИОЗНА приятелка и нито съм и изневерил,нито смятам да го правя.Човек не може (за жалост) да контролира сърцето си,но не бива то да замъглава напълно преценката му...

Вече по-ясно те разбирам. Съгласна съм, че след като една любов е несподелена, това не значи че трябва да си САМ и то ЦЯЛ ЖИВОТ. Само че, всяка следваща с която си, била тя К, М, ВЛ, Г... ще бъде сравнявана с В, която истински обичаш, и докато не я забравиш едва ли ще почувстваш нещо по-така към някоя друга.. Имам чувството, че си с К за да не мислиш за В, или по-скоро чрез К се опитваш да забравиш В.. ВЛ е просто някъде там измежду капките, с нея си имал няколко хубави момента и това е.. Само не разбирам, след като си видял че с В няма да го бъде, защо не пробва с ВЛ, а се хвана с К...По това, което пишеш разбирам че ВЛ>К. Ясно е че искаш В, ама забрави за момент за нея и си помисли хубаво, първо дали искаш да си с някоя ей така, колкото да забравиш В или предпочиташ да не се занимаваш с момичета известно време. Като си отговориш на тоя въпрос, ако мислиш че ще забравиш В по-лесно като си с друго момиче, помисли КАКВО ИСКАШ по-точно, да бъдеш с ВЛ или да останеш с К. Бъди наясно със себе си преди всичко и после действай... и най-важното, ако сгрешиш, не съжалявай, а виж къде е грешката, за да не я повтаряш след време..