PDA

View Full Version : Срамува се че сам българин



drogba333
04-23-2010, 09:26
срамувам се от ниския начин на живот
срамувам се от простите хора
срамувам се от тапите нахакани копелета дето живеят тука ( маикави проста да еба)
и тн , благодаря за вниманието :o

ZipFail
04-23-2010, 11:06
То само в България е така, да знаеш :)
Аз пък се срамувам от такива като теб, дето знаят само да се оплакват и винаги другите са им виновни :)

Bubbly
04-23-2010, 16:13
Ми срамувай си се.
Аз пък не се срамувам от нищо. :P

Nakadah
04-24-2010, 03:15
И аз се срамувам че има хора като тебе, ма какво да се прави

но едва ли щеше да се срамуваш ако беше "американец" и свързваше Европа с Лондон и нищо др
или пък си мислеше че в Европа караме с десен волан, или че само с десен волан се прави дрифт
или пък че хонда е кола...
или пък като викаш на макдоналдс "Ресторант"
или че всички от твоя народ са 200 килца +

и тн... :lol:

PainMonopoly
04-24-2010, 16:53
Тогава се разкарай от България и не ни занимавай със себе си.

Ако всички такива мрънкала се изнесат, може и да започнем да вървим нагоре.

Mooo6no
04-24-2010, 18:28
Работата е, че обикновено мрънкалата остават, а способните се изнасят. ;/

PainMonopoly
04-24-2010, 18:54
Или мрънкалата отиват в чужбина и се връщат след няколко месеца посрани.

На такива няма угодия където и да отидат.

Nakadah
04-24-2010, 22:59
Тогава се разкарай от България и не ни занимавай със себе си.

Ако всички такива мрънкала се изнесат, може и да започнем да вървим нагоре.

Добър виц! Винаги търсите вината в др-я, а не в себе си!

KpucmuHa
04-25-2010, 11:37
срамувай се от неграмотността си
България може и да се оправи, ама ти едва ли....

SmilezZz
04-25-2010, 15:32
срамувай се от неграмотността си
България може и да се оправи, ама ти едва ли....
Ама то:
едва ли България ще се оправи..Като имаме такива "управители"..
+ това и автора може да "стане" грамотен..Така,че...

Иначе всички го нападнахте,че му е виновен някой друг..Че не търси вината в себе си..
А той каква вина всъщност може да има..Не е той виновен,нито пък ние,че България е такава :?

IbiZaA
04-25-2010, 16:58
България може да е сяква.Може да има дупки по улиците,тъпи управляващи....ама да кажеш,че те е срам,че си българин..... :-x :-x :o

KpucmuHa
04-25-2010, 20:55
срамувай се от неграмотността си
България може и да се оправи, ама ти едва ли....
Ама то:
едва ли България ще се оправи..Като имаме такива "управители"..
+ това и автора може да "стане" грамотен..Така,че...

Иначе всички го нападнахте,че му е виновен някой друг..Че не търси вината в себе си..
А той каква вина всъщност може да има..Не е той виновен,нито пък ние,че България е такава :?

дори и да се ограмоти не означава, че ще се оправи...

sladurka122
04-26-2010, 19:17
Знаеш ли какво drogba333 прочети ,,История славянобългарска'' пък тогава говори! Ние може да сме най - големите простаци с извинение, но преди сме били най - силните !! Аз се гордя, че съм българка, но не се гордея с такива като теб.

Auby
04-27-2010, 23:41
Гордей се бе, идиот

Faltera
04-29-2010, 10:30
Сега да но пък в бъдеше Б-я ще се оправи.! :grin:

3motion
04-29-2010, 19:12
Личи си от правописа ти..
Иначе:
И аз се срамувам че има хора като тебе, ма какво да се прави

но едва ли щеше да се срамуваш ако беше "американец" и свързваше Европа с Лондон и нищо др
или пък си мислеше че в Европа караме с десен волан, или че само с десен волан се прави дрифт
или пък че хонда е кола...
или пък като викаш на макдоналдс "Ресторант"
или че всички от твоя народ са 200 килца +

и тн... :lol:

drogba333
04-30-2010, 20:54
И аз се срамувам че има хора като тебе, ма какво да се прави

но едва ли щеше да се срамуваш ако беше "американец" и свързваше Европа с Лондон и нищо др
или пък си мислеше че в Европа караме с десен волан, или че само с десен волан се прави дрифт
или пък че хонда е кола...
или пък като викаш на макдоналдс "Ресторант"
или че всички от твоя народ са 200 килца +

и тн... :lol:
прав си нямаше да се срамувам , а и не ме интересува какво е било преди 200 години , говорил сам с смн хора които са напуснали страната бни и зимат космически заплати за които примитивните ви български мозъци немогат и да си помислят , поради простата причина че всички българи сте ограничени , аре със здраве да ве еба в тапата българска измет :razz: :razz: :razz:

Angelu6ka
05-02-2010, 15:23
Ах, как ме забавляват същества като теб! :grin: Ти не си ли българин/българка, че пишеш: "всички българи СТЕ ограничени"? А пък вместо да седиш и да се вайкаш, че си заобиколен от "тАпа българска измет", си напъни мозъчето, стани специалист в нещо и отивай в чужбина да изкарваш "космическа заплата"! Освен това си помисли дали "изметта", която те заобикаля, не е съставена точно от хора като теб! И дано на чужд език пишеш по-добре, защото с вероятно скапания по твоите разбирания български език хич не те бива! Една представителка на "ТАПАТА БЪЛГАРСКА ИЗМЕТ", която няма нищо против да я наричат така, ти пожелава всичко хубаво! :-)

CMEPT
05-07-2010, 22:45
Поне да беше споделил, къде майка ти чисти помия за да те издържа, дрогба 8-)

amk933
05-07-2010, 23:14
Алоооу, я слЕзни на земята бе! Ти от къде си тръгнал? От луната ли? Най-смешно е да си загърбиш корените... :?

drogba333
05-09-2010, 11:02
Ах, как ме забавляват същества като теб! :grin: Ти не си ли българин/българка, че пишеш: "всички българи СТЕ ограничени"? А пък вместо да седиш и да се вайкаш, че си заобиколен от "тАпа българска измет", си напъни мозъчето, стани специалист в нещо и отивай в чужбина да изкарваш "космическа заплата"! Освен това си помисли дали "изметта", която те заобикаля, не е съставена точно от хора като теб! И дано на чужд език пишеш по-добре, защото с вероятно скапания по твоите разбирания български език хич не те бива! Една представителка на "ТАПАТА БЪЛГАРСКА ИЗМЕТ", която няма нищо против да я наричат така, ти пожелава всичко хубаво! :-)
Българин съм и ви го казвам , на чужд език пиша по добре поради простата причина че ми е по приятен
СМЕРТ маиками не чисти помия аи сам сигорен че искарва подобри пари от твоита ,
AMK маината на корени и на всичко хич не ми дреме 8)

xSANYAx
05-09-2010, 14:30
ми кЪт не ти дреме какво ни занимаваш с глупостите ти,бе?! И аз живея в чужбина,ама не се пиша чужденка,нали..това не ме прави по-интересна,по-красива или по-умна ;) дори и в Иран да отида пак ще съм си българка! ;) заради такива като теб нацията ни изчезва..станахме българо-ромско-турска държава..като българите-най-бързо намаляваме,за сметка на останалите!

drogba333
05-09-2010, 15:00
ми кЪт не ти дреме какво ни занимаваш с глупостите ти,бе?! И аз живея в чужбина,ама не се пиша чужденка,нали..това не ме прави по-интересна,по-красива или по-умна ;) дори и в Иран да отида пак ще съм си българка! ;) заради такива като теб нацията ни изчезва..станахме българо-ромско-турска държава..като българите-най-бързо намаляваме,за сметка на останалите!
Просто си изкавам мнението , мн ми пука ако ште сите булгари да пукнат.

DENKAZ
05-09-2010, 19:17
Работата е, че обикновено мрънкалата остават, а способните се изнасят. ;/

точно така

sosowhat
05-13-2010, 22:53
Божеее доживях и това да видя...как може такова нещо човек да се срамува от родината си...съгласна съм, че държавата ни си има много трески за дялане... но все пак тя ни е родината.. тук сме се родили... тук е минало детството ни...тук сме живяли и от нищо сме се превърнали в нещо(е повечето де)...разбирам , че много хора забягват, но повечето го правчт по финансови причини... и при всяка възможност се връщат в родината си... и съм чувала много от тях да казват, че България е изклюяително красива държава...аз лично обичам родината си и се надявам да има повече хора като мен... дори и да отида в някоя деуга страна никога няма да забравя корените си....

Elenichkaa
05-15-2010, 18:35
срамувам се от ниския начин на живот
срамувам се от простите хора
срамувам се от тапите нахакани копелета дето живеят тука ( маикави проста да е**)
и тн , благодаря за вниманието :o
искам обяснение....мисля,че трябва и го дължиш...поне на родителите ти!

alex4et0y
05-15-2010, 19:00
100% си от тези, които никога не са излизали извън България, освен на екскурзия. Щом говориш такаа... :?

drogba333
05-19-2010, 18:38
100% си от тези, които никога не са излизали извън България, освен на екскурзия. Щом говориш такаа... :?
бил сам 3 пати в австралия
и съм живял в германия 5 години , ся се каня да отида в испания 8)

Faltera
05-20-2010, 07:02
Ами пък ти да ли си излизала от Б-я.Има хора,които мечтаят за това. :?

kerata
05-21-2010, 19:11
аз пък се срамувам ,че заглавието на темата е "Срамува се че сам българин" и ,че правиш правописни грешки ,не на някакви сложни думи ,а на думата сЪм!

diksi
05-21-2010, 21:19
``О ти неразумни юроде, що се срамиш да се наричаш българин`` БЪЛГАРИЯ над всичко. Колкото и да успея в живота си, ще остана в родината си, защото тя има нужда от такива като НАС - Българи!

SpeakSoftlyLove
05-22-2010, 00:33
срамувам се от тапите нахакани копелета

Прост си. (ако случайно на съфорумниците не им е станало ясно досега)

drogba333
05-22-2010, 08:50
``О ти неразумни юроде, що се срамиш да се наричаш българин`` БЪЛГАРИЯ над всичко. Колкото и да успея в живота си, ще остана в родината си, защото тя има нужда от такива като НАС - Българи!
:Д :Д :Д горе казах зашто се срамува, а по поста ти личи колко ште оспееш , не повече от българските отрепки , България под всичко 8)

drogba333
05-22-2010, 08:54
аз пък се срамувам ,че заглавието на темата е "Срамува се че сам българин" и ,че правиш правописни грешки ,не на някакви сложни думи ,а на думата сЪм!
знаеш ли колко ме боли фара че права грешки на български , от такива български отрепки нито се засягам нито ми пука
П.П Плюя на българския език и култура 8)

amk933
05-22-2010, 09:12
Ти, като пишеш така на български, ми е ясно колко може да пишеш и на друг език.

Ти си срам за България. :) Ти не искаш България - и тя теб също. На България не и трябват утрепки... Освен това като гледам колко елементаризъм лъха от теб, ако ще и на Марс да отидеш, пак ще си просто работна ръка...и то от тия дето чистят тоалетните и берат зеле.

Sham
05-22-2010, 09:29
Работата е, че обикновено мрънкалата остават, а способните се изнасят. ;/

точно така
или меркантилните крайни егоисти, на които заглавният пост би паснал идеално?

//а темата е толкова безумна, че вони на ебавка, но вие си знаете, де. 'сЕк'ви ги има. идиотите - в излишък.

ImTheBest
05-22-2010, 16:11
Срамувай се от себе си,не от това,че си българин.България е твоята родина!Тя си има своите недостатъци.Но българите са една велика нация,макар и това да го знаем само ние.Явно не си достатъчно запознат с нашата история.А не виждаш ли колко красиви места има...?! Да,положението ни в момента не е прелестно като това на наглите американчета,които се мислят за центъра на света.Но заради такива като теб България не може да се оправи!!!

Aniiiii
05-23-2010, 14:39
Емии да така е прав си .. ама ако отидеш някъде на друго място и после ще викаш .. Леле България е ЗЛАТОО ;)

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-26-2010, 00:50
Аз пък се срамувам от такива като теб, дето знаят само да се оплакват и винаги другите са им виновни :)

\:D/

BlackEyedPeas
06-01-2010, 09:26
И аз се срамувам от теб,че си българин,'щот си много грамотен!

drogba333
06-01-2010, 12:02
И аз се срамувам от теб,че си българин,'щот си много грамотен!
на к*** ми е че не сам грамотен на български, по важно е че мога да пиша на другите езици 8)

BlackEyedPeas
06-01-2010, 15:05
И аз се срамувам от теб,че си българин,'щот си много грамотен!
на к*** ми е че не сам грамотен на български, по важно е че мога да пиша на другите езици 8)

И к'во?!И аз мога,даже говоря на няколко езика,но не съм тръгнала да се хваля!

revolver
06-02-2010, 08:15
И аз се срамувам че има хора като тебе, ма какво да се прави

но едва ли щеше да се срамуваш ако беше "американец" и свързваше Европа с Лондон и нищо др
или пък си мислеше че в Европа караме с десен волан, или че само с десен волан се прави дрифт
или пък че хонда е кола...
или пък като викаш на макдоналдс "Ресторант"
или че всички от твоя народ са 200 килца +

и тн... :lol:

Тука усещам негативни емоций към американците :D :D :D и те подкрепям :grin:

Относно автора и темата,ъъъъъ.....ПИЧ! Вземи прочети малко история ,а ако не те задоволи славното ни минало помисли за бъдещете все пак сме в Евро Съюза и бат Бойко гледа да ни оправи държавата,строи се метро ,арести всеки ден.Или аз или ти не разбираш думата срам.Може би нещата които си казал те дразнят а от какво те е срам ?Кажи ми? Човек го е срам от нещо,когато това нещо го е изложило пред другите.Така стигам до заключението че ти си боклук който не разбира нищо и се прави на важен!

GalaxyEater
06-04-2010, 11:19
Българският народ избира своите управляващи.

kerata
06-04-2010, 23:23
аз пък се срамувам ,че заглавието на темата е "Срамува се че сам българин" и ,че правиш правописни грешки ,не на някакви сложни думи ,а на думата сЪм!
знаеш ли колко ме боли фара че права грешки на български , от такива български отрепки нито се засягам нито ми пука
П.П Плюя на българския език и култура 8)

е такива като тебе са срам за България ,ако щеш иди на другия край на света пак ще си останеп същия мизерник!

Patriot
06-06-2010, 09:15
аз пък се срамувам ,че заглавието на темата е "Срамува се че сам българин" и ,че правиш правописни грешки ,не на някакви сложни думи ,а на думата сЪм!
знаеш ли колко ме боли фара че права грешки на български , от такива български отрепки нито се засягам нито ми пука
П.П Плюя на българския език и култура 8)
Ти си един объркан малък мухльо, който е гледал няколко холивудски филма и е потънал в мечти и блянове. Едва ли имаш навършени 14 години и си тотално объркан, защото такъв е един човек, който плюе на корените си и е забравил от къде е сукал мляко. Пожелавам ти бързо излекуване от болестта българофобия.

revolver
06-07-2010, 18:31
аз пък се срамувам ,че заглавието на темата е "Срамува се че сам българин" и ,че правиш правописни грешки ,не на някакви сложни думи ,а на думата сЪм!
знаеш ли колко ме боли фара че права грешки на български , от такива български отрепки нито се засягам нито ми пука
П.П Плюя на българския език и култура 8)
Ти си един объркан малък мухльо, който е гледал няколко холивудски филма и е потънал в мечти и блянове. Едва ли имаш навършени 14 години и си тотално объркан, защото такъв е един човек, който плюе на корените си и е забравил от къде е сукал мляко. Пожелавам ти бързо излекуване от болестта българофобия.

Грубооо

Mi6inka
06-08-2010, 05:36
Срамувал се бил.... ти сигурно все още незнаеш какво е това срам! И като мрънкаш какво ще постигнеш? Това е все едно да се срамуваш от майка ти защото е била красива и слаба, но след като те е родила сега вече е пълничка и не до там красива.... и пак повтарям - това е ПРИМЕР! Че като ти чета мненията не си от хората, които схващат!
Заради такива като теб България няма да се оправи :) Защото вместо да положат усилия, да станем единни и лека-полека да се справим с помиите, седят по цял ден по форуми и плюят собсвената си родина, която до голяма степен е такава заради подобия като теб!

Няма да се хабя да ти обяснявам защо трябва да се гордеееш с България! Просто.... махай се от тука, като не ти харесва, бе!

LENUN
06-26-2010, 15:27
И мен ме е срам и гнус даже

Concussion
06-26-2010, 18:38
К'во се срамуваш, като България е в такова положение заради такива като теб?! :-x Ами като се срамувате направете нещо, за да не ви е срам, бе. Както казах в една друга тема, пак на някой "огорчен българин", ми е омръзнало от мрънкащи хора, на които все държавата им е виновна! Махайте се от тук, вие не заслужавате да се наричате българи!

tarlyo
06-27-2010, 06:38
срамувам се от ниския начин на живот
срамувам се от простите хора
срамувам се от тапите нахакани копелета дето живеят тука ( маикави проста да е**)
и тн , благодаря за вниманието :o

Ти българин ли си?!

MissMerryAnn
06-29-2010, 10:39
И аз се срамувам и затова заминах 8-) Сега който ме пита казавам,че съм от Щатите, на дали ще ми иска акт за раждане :D

Patriot
06-29-2010, 18:35
И аз се срамувам и затова заминах 8-) Сега който ме пита казавам,че съм от Щатите, на дали ще ми иска акт за раждане :D
Ами стой си там и не се връщай. България, която има с 11 века по-дълга история от САЩ, няма нужда от такива като тебе. Това че искаш да се причислиш към друг род издава силни комплекси.

А на LENUN ще препоръчам да се насочи към някои други дестинации като Албания или Беларус например където сигурно животът много повече ще му хареса.

BlackEyedPeas
06-29-2010, 18:53
И аз се срамувам и затова заминах 8-) Сега който ме пита казавам,че съм от Щатите, на дали ще ми иска акт за раждане :D

Хах, че аз скоро ще се местя в Испания, но това не значи, че ще крия, че съм българка и идвам от България, напротив, гордо ще казвам, че съм българка, за да разберат, че в България не живеят само цигани, 'щот всички мислят, че в БГ живеят само цигани. В действителнност, циганите са разпръснат народ, но те идват от Индия!

cecube
06-30-2010, 21:22
Как да уважаваш държава,в която лекарите са унижавани,а мутрите ценени?

Concussion
07-01-2010, 16:59
Как да уважаваш държава,в която лекарите са унижавани,а мутрите ценени?

А, то 'щото това само в България се среща...
Трябва да се срамувате от себе си не защото сте българи, а защото говорите такива неща! :-x Не мога да повярвам, и мен ме е срам, че в държавата ми има такива като вас, заминавайте и не се връщайте повече! :-x В Щатите съм сигурна, че ще ви хареса много - където хората се превръщат в роботи едва ли не, заради стандарта на живот, който е много по-различен от този в "гадната, гнусна България"! А и кой знае, с повечко късмет може и да не качите 5+ кила през първия месец заради храната, която е бъкана с ГМО.. мдаа... Не сте от най-бедните хора, които познаваме, като пораснете още малко - ей го 'де ви е летището - Приятен полет!
България не се нуждае от такива като вас, България не се нуждае от мрънкащи същества, които са един от най-големите й проблеми.

cecube
07-01-2010, 17:31
Concussion не съм от бедно семейство,но съм бил от бедно семейство.Точно така преди 5-6 години имаше период когато едвам вързвахме 2та края.Да ти кажа ли защо?Защото майка ми е лекър,баща ми инжинер.Познай колко печели 1 лекър в България?Нямаш представа какво унижение е.За справка лекъри в по-бедни държави печелят повече от тези в България.Внимавай,защото скоро като легнеш на операционната и усетиш сумата от рушвета за хирурга,липсата на анестезиолог,и като няма кардиолок да ти прегледа сърцето ще видиш каква е България.Всеки ден по 1 лекър напуска Булгаристан и по 30 икономистчета се пръкват да крадът.Държава,в която всички се имат за тарикати.Айде излез от София и дерзай...

Concussion
07-01-2010, 17:38
Concussion не съм от бедно семейство,но съм бил от бедно семейство.Точно така преди 5-6 години имаше период когато едвам вързвахме 2та края.Да ти кажа ли защо?Защото майка ми е лекър,баща ми инжинер.Познай колко печели 1 лекър в България?Нямаш представа какво унижение е.За справка лекъри в по-бедни държави печелят повече от тези в България.Внимавай,защото скоро като легнеш на операционната и усетиш сумата от рушвета за хирурга,липсата на анестезиолог,и като няма кардиолок да ти прегледа сърцето ще видиш каква е България.Всеки ден по 1 лекър напуска Булгаристан и по 30 икономистчета се пръкват да крадът.Държава,в която всички се имат за тарикати.Айде излез от София и дерзай...

Да, наясно съм с тези неща и това са нещата, които мразя в страната ни - абсурдите, които за нещастие са много. Но това не се случва само тук! Не си мислете че навън е рай, защото на всякъде си има трески за дялане. И имам предвид не да обичате България заради тези абсурди и заради държавата, а да се гордеете с Родината си... Има толкова неща, с които можем и трябва да бъдем горди!

П.С.:За съжаление досега дори не съм стъпвала в София, както и да прозвучи, напротив, от сравнително малък град съм. :wink:

cecube
07-01-2010, 17:41
Обичай родината,критикуват държавата

wallmart
07-03-2010, 05:31
Не, не се срамувам от народа. Държавата има нужда от оправяне. За това ние младите представляваме народа, бъдещето, и трябва да съградим България такава, каквато я искаме. Ако избягаме в чужбина и България загине, ето защо ние всички ще трябва да се срамуваме, че сме българи.

drogba333
07-03-2010, 07:07
срамувам се от ниския начин на живот
срамувам се от простите хора
срамувам се от тапите нахакани копелета дето живеят тука ( маикави проста да е**)
и тн , благодаря за вниманието :o

Ти българин ли си?!
да
България под всичко 8)

raduna
07-03-2010, 10:03
И аз се срамувам, че си българин като гледам колко си неграмотен....аман от тъпири, дето не са чували за "ъ".

Concussion
07-03-2010, 14:09
срамувам се от ниския начин на живот
срамувам се от простите хора
срамувам се от тапите нахакани копелета дето живеят тука ( маикави проста да е**)
и тн , благодаря за вниманието :o

Ти българин ли си?!
да
България под всичко 8)

Аз пък се чудя как може да има толкова тъпо парче като теб... :(

drogba333
07-04-2010, 15:17
срамувам се от ниския начин на живот
срамувам се от простите хора
срамувам се от тапите нахакани копелета дето живеят тука ( маикави проста да е**)
и тн , благодаря за вниманието :o

Ти българин ли си?!
да
България под всичко 8)

Аз пък се чудя как може да има толкова тъпо парче като теб... :(
по тъпо същество от тебе нема :lol:

CrimsonRoses
07-08-2010, 10:06
Срамувай се...Аз пък съм горда,а ти се срамуваш,защото не знаеш нищо за родината си.Заради такива като тебе сме на тоя хал...и се срамувам единствено от вас.

BlackEyedPeas
07-11-2010, 07:08
срамувам се от ниския начин на живот
срамувам се от простите хора
срамувам се от тапите нахакани копелета дето живеят тука ( маикави проста да е**)
и тн , благодаря за вниманието :o

Ти българин ли си?!
да
България под всичко 8)

Аз пък се чудя как може да има толкова тъпо парче като теб... :(
по тъпо същество от тебе нема :lol:

drogba333, човече, спри да се правиш на интересен, въобще не си забавен, някой те е излъгал!

7227
08-06-2010, 22:09
И аз се срамувам, че си българин като гледам колко си неграмотен....аман от тъпири, дето не са чували за "ъ".
Не е сигурно дали е българин.. Пробвай се в евророма :razz: Много ме дразните ей такива,само се оплаквате!Ами махай се от тук като се срамуваш! Ей такива нерези като теб само знаят да мрънкат!

nimfernal
08-09-2010, 11:51
Срамувам се от това, срамувам се от онова България е зле , България е нз кво си .... Ми зле си е няма спор, ама някой задавал ли си е въпроса защо е така? Как по-точно да се променят нещата ако всеки чака на готово и не си мърда пръста да направи нещо? То всеки може да иска и да има претенции ама някой дава ли нещо? Ама знае ли човек ... някоя сутрин Обама може да се събуди с мисълта "Я, България ! Дай да и решим проблемите, че да не мърмори народа." Никога не ме е било срам да кажа че съм българин, напротив гордея се от този факт, но ме е срам от хора като автора на този пост, който само знае да иска без да се замисли, че трябва и да дава освен да изисква.Авторе, братко мой, извади си главата от г*за и се замисли малко по-реално на нещата ти какво право имаш да мърмориш? Та нали те е срам че си българин тогава какво искаш от България? Земи си ходи там в Англия ли или където искаш и МОЛЯ те лиши държавата от поне един умствено недоразвит и интелектуално осакатана капацитет като твоя, защото тогава има по-голям шанс нещата да потръгнат :)

UNITED2
08-09-2010, 23:45
A срамуваш ли се,че не можеш да пишеш ?
http://i28.tinypic.com/2vbq813.gif

kissmewhileisleep
08-10-2010, 19:44
Обичай родината си не защото е силна или богата, а защото е ТВОЯ! (:

liquidsalt
08-13-2010, 15:48
Ако се срамуваш от България,по-добре се срамувай от самият себе си!

fanpire
02-20-2011, 10:12
^ точно! А относно темата,направо нямам думи!Как може един българин да каже,че се срамува от родината си.Преди векове хора като Васил Левски и Христо Ботве са се борели за България,а ти говориш,че се срамуваш от нея.Може да имаме дупки по улиците и да има хора които просят,обаче за това са виновни политиците които сами си избриаме! Както каза някой преди мене научи се да пишеш правилно, прочети история славянобългарска,изгледай това клипче > http://vbox7.com/play:2f17eee5 и тогава ми говори,че се срамуваш,че си българин!

nerwna
03-01-2011, 05:45
Обичай родината си не защото е силна или богата, а защото е ТВОЯ! (:



Точно ! (-;

3oPuTy
03-01-2011, 11:16
Аз пък се срамувам от факта,че има толкова много неграмотни същества в България и като за капак едно такова същество е тръгнало да обяснява,колко много се срамува от факта,че е българин ... :?

brunder
03-01-2011, 12:25
Аз пък се срамувам от факта,че има толкова много неграмотни същества в България и като за капак едно такова същество е тръгнало да обяснява,колко много се срамува от факта,че е българин ... :?
+1 с двата крака и двете ръце...........................кво да ви кажа обичай българия мрази държавата...

againstyou
03-19-2011, 19:50
България Над Всичко ! Просто трябва мангалите и турците да се разкарат ..

Daisy11
05-01-2011, 12:44
Аз пък се срамувам точно от „българите“ като тебе, тези които само се оплакват и не искат да работят,неграмотни и прости, затова България има проблеми, заради отрепки като тебе и циганите. Знаеш ли че това да говориш срещу родината си не те прави готин , а ******* :-x
БНД

Pols
05-28-2011, 22:17
То само в България е така, да знаеш :)
Аз пък се срамувам от такива като теб, дето знаят само да се оплакват и винаги другите са им виновни :)