PDA

View Full Version : Помогнете ми ...



daqna091
04-23-2010, 11:23
След няколко седмици е бала ми :grin: и понеже си харесвам едно момче и мн искам да го поканя да ми буде кавалер :grin: :grin: :grin: ... Дайте ми някакви идеи за това какво да напиша в картичката му понеже малко се срамувам да го поканя лично ... Може и нещо по-закачливо да е,хихихи :D :D :D Миси предварително :-) :P

w0sh
04-23-2010, 11:46
12 клас си и пак не можеш да го измислиш.

трагично.

"бъди ти кавалер на моя бал
та после пак разправяй, къде си ме .. прегръщал"

sladka_celuvka
04-23-2010, 11:50
с поканата която съм ти дала
бъди ми кавалер на бала :)

daqna091
04-23-2010, 11:54
12 клас си и пак не можеш да го измислиш.

трагично.

"бъди ти кавалер на моя бал
та после пак разправяй, къде си ме .. прегръщал"


не че не мога да го излисля, просто си имам мн др работи да мисля, а и исках да чуя мнението и на дугите ... Все пак благодаря :)

marichela
04-23-2010, 11:57
"Сама на бала?!Не мерси..
Каня те, пък ако искаш ти ме отрежи ... " :-)

britzy
04-23-2010, 12:30
oooo колко сладкоооо :) :) :) :-) :-) :-)
пиши му нещо сладурско не закачливо-примерно хммм,....)чаках дълго и ето ,че вече трябва и искам -ще ми бъдеш ли кавалер на бала.
аа ако искаш нещо по-романтично ще ти го измисля,но ще стане малко по-дълго само пиши.Много обичам такива работииииии :-) :D

cherinka
04-23-2010, 12:35
Звънни му и му кажи "Трябва ми 1н брой кавалер за бала. Имаш ли предложения?".
:D

daqna091
04-23-2010, 12:39
oooo колко сладкоооо :) :) :) :-) :-) :-)
пиши му нещо сладурско не закачливо-примерно хммм,....)чаках дълго и ето ,че вече трябва и искам -ще ми бъдеш ли кавалер на бала.
аа ако искаш нещо по-романтично ще ти го измисля,но ще стане малко по-дълго само пиши.Много обичам такива работииииии :-) :D

Мхм ... няма да откажа :) :grin: :grin: :grin: миси много :-)

Sa6eks
04-23-2010, 12:48
"Бъди ми кавалер, и се възползвай колкото искаш'', примерно...
Или пък пробвай сама да измислиш. И пиши какво е станало, Успех !
(И моя бал идва скоро :grin: след 2 год. :DDDDDDDDDDDD)

britzy
04-23-2010, 12:54
oooo колко сладкоооо :) :) :) :-) :-) :-)
пиши му нещо сладурско не закачливо-примерно хммм,....)чаках дълго и ето ,че вече трябва и искам -ще ми бъдеш ли кавалер на бала.
аа ако искаш нещо по-романтично ще ти го измисля,но ще стане малко по-дълго само пиши.Много обичам такива работииииии :-) :D

Мхм ... няма да откажа :) :grin: :grin: :grin: миси много :-)

:-) супер-ей сега ще го мисля :)

britzy
04-23-2010, 13:07
Ти си причината за тази картичка
ти си причината за написаното
ти си причината за въпроса ми
ти си причината за всичко

Един отговор а толкова много,две букви ,а цяла история
Една молба ,неизречена на глас.
С цялото си сърце сега те питам-ще ме придружиш ли на бала.
Една нощ,но дългоочаквана.
Един отговор,а всъщност всичко.

хаха сега се сещам това.малко е лигавинко,ама после ще мисля друго :-)

daqna091
04-23-2010, 13:08
"Бъди ми кавалер, и се възползвай колкото искаш'', примерно...
Или пък пробвай сама да измислиш. И пиши какво е станало, Успех !
(И моя бал идва скоро :grin: след 2 год. :DDDDDDDDDDDD)

Благодаря, ади успех и на твоя бал, нищо че е след 2 год. :) :D

soul1199
04-23-2010, 17:15
Ти си причината за тази картичка
ти си причината за написаното
ти си причината за въпроса ми
ти си причината за всичко

Един отговор а толкова много,две букви ,а цяла история
Една молба ,неизречена на глас.
С цялото си съце сега те питам-ще ме придружиш ли на бала.
Една нощ,но дългоочаквана.
Един отговор,а всъщност всичко.

хаха сега се сещам това.малко е лигавинко,ама после ще мисля друго :-) готинко е,авторке готова си :) и пи6и,кво е станало после :-)

NoCaption
04-23-2010, 17:32
12-ти клас, а се държиш като петокласничка :shock: :lol:

raliichkaa
04-23-2010, 17:35
ти ли ше го каниш .. :-o
ама ако толко си решена напиши в една картичка "ще се радвам ако бъдеш мой лавалер" или нещо подобно :D

liim0nka
04-23-2010, 21:28
12 клас си и пак не можеш да го измислиш.

трагично.

"бъди ти кавалер на моя бал
та после пак разправяй, къде си ме .. прегръщал"


не че не мога да го излисля, просто си имам мн др работи да мисля, а и исках да чуя мнението и на дугите ... Все пак благодаря :)
какво.. не можеш да отделиш 15 минутки за да измислиш нещо ли, просто кажи че не можеш..толкова тъпи лъжи, че няма накъде :? 8-)

darkPaladin
04-23-2010, 21:36
12 клас си и пак не можеш да го измислиш.

трагично.

"бъди ти кавалер на моя бал
та после пак разправяй, къде си ме .. прегръщал"


не че не мога да го излисля, просто си имам мн др работи да мисля, а и исках да чуя мнението и на дугите ... Все пак благодаря :)
какво.. не можеш да отделиш 15 минутки за да измислиш нещо ли, просто кажи че не можеш..толкова тъпи лъжи, че няма накъде :? 8-)

Просто може да иска други идеи.Аз те съветвам да му го кажеш лично ;)

hheh
04-23-2010, 22:28
След няколко седмици е бала ми :grin: и понеже си харесвам едно момче и мн искам да го поканя да ми буде кавалер :grin: :grin: :grin: ... Дайте ми някакви идеи за това какво да напиша в картичката му понеже малко се срамувам да го поканя лично ... Може и нещо по-закачливо да е,хихихи :D :D :D Миси предварително :-) :P


В такива мигове се чувствам някак си по мъдар и умен от някой хора на който и предстои бал .. 8)

darkPaladin
04-24-2010, 00:49
След няколко седмици е бала ми :grin: и понеже си харесвам едно момче и мн искам да го поканя да ми буде кавалер :grin: :grin: :grin: ... Дайте ми някакви идеи за това какво да напиша в картичката му понеже малко се срамувам да го поканя лично ... Може и нещо по-закачливо да е,хихихи :D :D :D Миси предварително :-) :P


В такива мигове се чувствам някак си по мъдар и умен от някой хора на който и предстои бал .. 8)

Като гледам как пишеш виждам,че грешиш!

Nakadah
04-24-2010, 03:44
дори и много да харесвам момичето ако то ме покани с картичка 100% съм я одрезъл!

daqna091
04-24-2010, 10:09
12 клас си и пак не можеш да го измислиш.

трагично.

"бъди ти кавалер на моя бал
та после пак разправяй, къде си ме .. прегръщал"


не че не мога да го излисля, просто си имам мн др работи да мисля, а и исках да чуя мнението и на дугите ... Все пак благодаря :)
какво.. не можеш да отделиш 15 минутки за да измислиш нещо ли, просто кажи че не можеш..толкова тъпи лъжи, че няма накъде :? 8-)


На тебе пък какъв ти е проблема?!! Нито съм те карала да четеш тва което съм написала, нито съм ти искала тъпото мнение, което можеше да си запазиш за себе си!!!!! Но хайде то нали трябва да се заядеш за нещо с някой :D :D ... А колкото до това, че не мога да измисля нищо, не е така, просто исках да чуя и някои други мнения по въпроса, както съм написала по горе!!! Никой не карам на сила да пише, така че по-добре си спестете тъпите коментарчета, защото сте мн жалки!!!

daqna091
04-24-2010, 10:11
дори и много да харесвам момичето ако то ме покани с картичка 100% съм я одрезъл!

Аре на бас пък, че няма да я одрежеш :razz: :razz: :razz:

awerw
04-24-2010, 15:10
ооу хора немоете да измислите нищо :D нестига че съм по малък и мн по хубави съм ги мислил 8-)

mArMaLaDkA
04-24-2010, 15:14
по-добре си спестете тъпите коментарчета, защото сте мн жалки!!!

наистЕна ли? мен пък по щеше да ме израдва, ако беше казала, че сме комплексари.

darkPaladin
04-24-2010, 17:20
по-добре си спестете тъпите коментарчета, защото сте мн жалки!!!

наистЕна ли? мен пък по щеше да ме израдва, ако беше казала, че сме комплексари.

Да комплексари сте,проблем има ли?

mArMaLaDkA
04-24-2010, 17:23
това ми надмина очакванията! :oops: :lol:

darkPaladin
04-24-2010, 17:28
това ми надмина очакванията! :oops: :lol:

Добре когато вие пишете покана за рождения си ден,не питате ли някой за идея?

Ама да се намеси българския синдром''аз мога повече значи си загубен''

terrrs
04-24-2010, 17:31
12-ти клас и още пише мИсИиИи :-)
:razz: :razz: :razz: :razz:

mArMaLaDkA
04-24-2010, 17:31
не пишех покани за рождения си ден в 4 клас, не пиша и сега. :-o

terrrs
04-24-2010, 17:32
не пишех покани за рождения си ден в 4 клас, не пиша и сега. :-o

определено 8)

daqna091
04-24-2010, 19:21
За пореден път се обеждавам колко много прости хора има на този свят ... Просто не е истина :? :lol: :lol: И все по надолу и понадолу отива идващето поколение ... жалко, но факт! :) По-добре си спестете малумните коментарчета, тва тука не ви е детската градина!

Jultenikavo
04-24-2010, 23:44
След няколко седмици е бала ми :grin: и понеже си харесвам едно момче и мн искам да го поканя да ми буде кавалер :grin: :grin: :grin: ... Дайте ми някакви идеи за това какво да напиша в картичката му понеже малко се срамувам да го поканя лично ... Може и нещо по-закачливо да е,хихихи :D :D :D Миси предварително :-) :P

Ами според мен по-добре ще е да го запиташ фейс то фейс,както се казва.Ако си сигурна,че проявява някакъв интерес към теб-може да пробваш и с картичката.Но ако в 12-ти клас за пръв път му го подхвърляш ,ей така да ти стане кавалер с някаква картичка и му дойде като гръм от ясно небе ,вземе да те отреже и ще стане доста по тъпичко.А пък като си пред него,все пак може и да го прилъжеш с това онова в погледа :wink: :wink:

GregoryHouse
04-25-2010, 01:01
12 клас си и пак не можеш да го измислиш.

трагично.

"бъди ти кавалер на моя бал
та после пак разправяй, къде си ме .. прегръщал"

За какво да се хабиш да го мислиш, след като другите в някой си форум може да го направят вместо теб...жалко, но тенденциозно...

Nakadah
04-25-2010, 06:48
дори и много да харесвам момичето ако то ме покани с картичка 100% съм я одрезъл!

Аре на бас пък, че няма да я одрежеш :razz: :razz: :razz:

хуу, как ще докажеш противното? 8)

daqna091
04-25-2010, 08:27
дори и много да харесвам момичето ако то ме покани с картичка 100% съм я одрезъл!

Аре на бас пък, че няма да я одрежеш :razz: :razz: :razz:

хуу, как ще докажеш противното? 8)


Еми как , ако момичето е яко и ако си падаш по нея, няма как да и откажеш ;)

Nakadah
04-25-2010, 08:35
дори и много да харесвам момичето ако то ме покани с картичка 100% съм я одрезъл!

Аре на бас пък, че няма да я одрежеш :razz: :razz: :razz:

хуу, как ще докажеш противното? 8)


Еми как , ако момичето е яко и ако си падаш по нея, няма как да и откажеш ;)

сложи такива аргументи на масата че аз направо не мога да кажа нищо

:razz:

Sisi7u
04-25-2010, 09:33
аве по-добре го попитай лично ...
кажи му ''нямам кавалер за бала.. не ми се ходи сама.. би ли ме придружил :-o ?!''

Sisi7u
04-25-2010, 09:35
аве бонбон, 12 клас си и все още нямаш смелост за нищо0о ..
имам чуството, че даваме съвети на маце от 8 клас, която търси кавалер за прощалната си вечер 8-)

y0urhottie
04-26-2010, 19:14
ама и вие сте едни ... какво като е 12 клас момичето е по притеснително ... можеш да му напишеш примерно " много си ми симпатичен и тъй като нямам кавалер за бала бих искала да те поканя да ми бъдеш много бих се радвала ако приемеш" нещо съвсем обикновено без да му надигаме мн.въшките 8)

terrrs
04-26-2010, 19:14
За пореден път се обеждавам колко много прости хора има на този свят ... Просто не е истина :? :lol: :lol: И все по надолу и понадолу отива идващето поколение ... жалко, но факт! :) По-добре си спестете малумните коментарчета, тва тука не ви е детската градина!

Истина, лъжа - това е! Като не ти харесва .. червеното хиксче горе в дясно. Всъщност съм от твоето поколение " И все по надолу и понадолу отива идващето поколение" :lol:

Айде ние ще си спестим малоумните коментари и си отиваме да играем в детската градина, там при останалите "прости хора на този свят".
Първа ще натисна хиксчето горе, щото не мога да понасям малоумни кранти като тебе.
Така де МиСиИиИи, чИ ми пРоЧеТуХтИиИ кОмЕнТарЧиТуУуУу :-)

pentxayc
04-26-2010, 19:19
не го кани.

SilverRain
04-26-2010, 19:22
не го кани.
+ ...