PDA

View Full Version : една приятелка ...



petiam
04-23-2010, 16:24
Здравейте ! Искам съвет от вас. В класа ми има едно момиче, което непрекъснато е след мен ... Приятелка ми е, но тя вече просто ме задушава.Винаги ходи по мен навсякъде - ако отида до тоалетна и тя отива, ако си облека якето и тя го прави.Стана много досадно.Веднъж излезнах в коридора и тя както винаги след мен .. Попитах я защо все ходи по петите ми ?! Тя ми каза едно еееее и се изсмя леко :o Дори другите и казват, че постоянно се влачи по мен, а тя им отговаря, че имали грешно мнение :-D Глупости .. Много често се случва да ме настъпва, защото непрекъснато е зад мен ... Ако кажа нещо, тя се съгласява .. Не искам да е така.За нея е добре и тя да си има мнение и да не се води по акъла на другите :( Опитвам се да се отдалеча от нея, но явно няма да стане.Всяко междучасие идва при моя чин, аз много често просто отивам в друга посока, до тоалетната,в коридора без причина - а тя отново след мен. Какво да правя ?! :)

ameli
04-23-2010, 16:38
И аз си имам 'сянка' :D Наистина е досадно - не и обръщай внимание.

britzy
04-23-2010, 16:43
ако си облеКа,Божееее :shock: :? :? :?

просто й тегли една майна и да се свършва вече,големи драми си правите от скука и нямане на работа на даскалото :? :razz:

petiam
04-23-2010, 17:08
britzy много бързах и може да съм допуснала някоя грешка ..
по темата : наистина, не трябва да обръщам чак толкова внимание, ама то просто как да не го забележиш, като постоянно е след теб ?!

britzy
04-23-2010, 17:30
britzy много бързах и може да съм допуснала някоя грешка ..
по темата : наистина, не трябва да обръщам чак толкова внимание, ама то просто как да не го забележиш, като постоянно е след теб ?!
окей :D
амииии просто и кресни нещо-не знам.Кажи й да се маха ии,че те дразни вече-директно й го кажи,ще я заболи и ще се махне

Dundy
04-23-2010, 18:09
абе Битци няма грешка момичето :D :D :D :D .Кофти е обаче тряа съвсем да я игнорираш,за да се разкара

britzy
04-23-2010, 18:17
абе Битци няма грешка момичето :D :D :D :D .Кофти е обаче тряа съвсем да я игнорираш,за да се разкара
щот е коригирано бе мамин сладур :lol:

danibebi
04-23-2010, 19:53
Кажи и го директно и може да се осъзнае и да се спре.

ecstazy
04-23-2010, 20:18
Кажи и го директно и може да се осъзнае и да се спре.

DaNi2
04-23-2010, 20:29
И аз си имам 'сянка' :D Наистина е досадно - не и обръщай внимание.

аз също.Имам един приятел който винаги върви по мен даже и да го игнорирам той си продължава да върви след мен :x ,един път се обърнах назад и той на 10 сантима от мен :D

spopi
04-27-2010, 13:29
тегли и една маина :lol:

sladurka122
04-27-2010, 13:46
Аз бих казала да и кажеш самата истина. Така няма да я нараниш. А ако те харесва много и и кажеш ,,МАЙНАТА ТИ,, ще я нараниш. Аз бих постъпила така: Ако тя пак ходи по теб скъсай с нея, но по леко. Например съжелява, но просто не се получава с нас. Това е. Е поне аз така бих направила.

ameli
04-27-2010, 14:41
Аз бих казала да и кажеш самата истина. Така няма да я нараниш. А ако те харесва много и и кажеш ,,МАЙНАТА ТИ,, ще я нараниш. Аз бих постъпила така: Ако тя пак ходи по теб скъсай с нея, но по леко. Например съжелява, но просто не се получава с нас. Това е. Е поне аз така бих направила.

ама и 2те са момичета, бе мой.. :lol:

elito0o0o0
04-27-2010, 14:57
Оф... Да... ся в 8 клас стоях до една досада.. както ameli написа - `СЯНКА` ... Брее... запознахме се от началото на годината ... никой не познавах и седнахме двете. Обаче като се мина 1 месец и нещо стана досадно.. постоянно се завираше в мен.. беше се залепила за мен като дъвка за подметка.. Досадна от всякъде.. същите номера правеше.. ако аз си облека якето и тя.. като отида до тоалетната... и тя след мен.. в коридора.. ПАК с мен... бааа мина се първия срок ... сприятелих се доста с едни др. момичета от класа.. Та 2 дена беше си останала вкъщи ,щото беше болна и аз реших да седна с едното от тези момичета. После решихме да си седим за нататък заедно и така и направихме.. направо си я изритах тая пръдла отвсякъде.. Ти остави тия работи ми и в скайпа като почне да ми говори за даскало и като ме напъва с нейните простотии.. БЛОК! и до там... в часовете по Английски постоянно преписваше от мен и накрая и се разкрещях в лицето - ` О ! Мършо прави си тестовете сама... упражненията също! К`во толкова не разбираш?!` ... Вече не издържах... тя тая на всичкото му и отгоре смърдеше наа.. не си миеше зъбите и кат почне да ми разправя нещо падам на земята ... :-D .. Супер смотана е... прилича на анорексичка.. По-слаба е и от бялата ни дъска ... ужасна е.. ходи с няк`ви пуловери до пъпа дет баба й й ги е плела.. абее.. направоо.... Добре че се махнах от това подобие на нещо си... :D Направо няма дума ,която да я опише точно и ясно... :lol:


П.С. - Кажи й, че не ти е приятно да е залепена за теб и постоянно да ходи като поклесар след теб,че момчетата като я видят и се плашат.. а в същото време бягат и от теб :-D ... Измисли нещо.. Не вярвам да не можеш да измислиш нещо :-D

nIkEnCeTy_bE
04-27-2010, 15:46
Кажи и го директно, не си длъжна да я търпиш постоянно. Явно е лишена от внимание, ама така няма да го постигне?! Мисля, че трябва да и кажеш, че не ти е приятно, че те дразни. Както я описваш, надали ще се осъзнае, но все пак не си длъжна да я търпиш.

petiam
04-28-2010, 10:14
Благодаря на всички за съветите.Днес отново се лепна за мен.Развиках и се,казах,че е като някаква дъвка и да престане да ме следва :? Резултат - никакъв ..

danibebi
04-28-2010, 11:21
Благодаря на всички за съветите.Днес отново се лепна за мен.Развиках и се,казах,че е като някаква дъвка и да престане да ме следва :? Резултат - никакъв ..

:lol: (не се сдържах просто)
та вече по-сериозно..
може би иска да и обръщаш достатъчно внимание.Поговори с нея сериозно.Незнам,може и да има резултат. :P

elito0o0o0
04-28-2010, 11:41
Благодаря на всички за съветите.Днес отново се лепна за мен.Развиках и се,казах,че е като някаква дъвка и да престане да ме следва :? Резултат - никакъв .. :lol: :lol:

Еми накрая й удари един и я залепи за стената... да досажда малко на нея :lol:

sunshinettedy
04-28-2010, 16:58
уфф и аз имам такова изчадие .. немога да се отърва от нея. Голяма досада е. [-o<

danibebi
04-28-2010, 20:07
явно това е често срещан проблем :lol:

petiam
04-29-2010, 11:23
явно това е често срещан проблем :lol:

още по-зле :o

elito0o0o0
04-29-2010, 11:34
Еми съветвам те да я завържеш за стола.. друг начин няма!!! 8-)

alex4et0y
04-29-2010, 14:45
Подари й един стек с дъфки. И всеки път, когато иска да тръгне след теб да лапне дъфка. :lol: Т'фа й кажи. Друго не се сещам. 8-) 8-) 8-)

elito0o0o0
04-29-2010, 16:03
Подари й един стек с дъфки. И всеки път, когато иска да тръгне след теб да лапне дъфка. :lol: Т'фа й кажи. Друго не се сещам. 8-) 8-) 8-)1 стек?!?! само единн??!!! Той тоя 1 стек ще свърши за 1 ден бе :lol: :lol: :lol: :lol:

TipTop
04-29-2010, 17:05
аз на твое място бих и боднал един м/у краката и тфа е...щом те гони толко явно момичето иска нещо от теб :?

raliichkaa
04-29-2010, 17:56
кажи и го с малко по груб тон :D

alex4et0y
04-29-2010, 18:59
Подари й един стек с дъфки. И всеки път, когато иска да тръгне след теб да лапне дъфка. :lol: Т'фа й кажи. Друго не се сещам. 8-) 8-) 8-)1 стек?!?! само единн??!!! Той тоя 1 стек ще свърши за 1 ден бе :lol: :lol: :lol: :lol:

Ем всеки ден по 1стек 8) 8) 8) :lol: :lol:

sian4eto
04-29-2010, 20:43
ии при мен има едно такова момиче направо ми писва от нея :(

Jessie
04-29-2010, 22:22
Ооо, и в нашия клас има такава. :D Нова е, от приблизително 2 месеца и нещо .. Абе от началото на 2рия срок. И тя така досаждаше на моя много близка приятелка, но на нея (близката ми) не й стискаше да й каже да се спре, щото .. колкото да не я обиди с нещо. Накрая тая досадница гадна почна да се влачи след всеки, харесва едно момче от нашия клас (те не че са много .. едва 4 :D ), и на него досажда, ама той яко реже ... :o :P И все пак - тя си знае нейното - нахалства и толкова. Оправи се с бой. :P От мен ! :grin: :D :D И има едно друго момиче от класа, А., която има страшен речник и с 2 думи може да приравни всеки с тревата, и така и направи с досадницата. Абе .. такива нахалитети не се оправят с добро, само това мога да кажа. :P