PDA

View Full Version : escapelle



tedyyy
04-23-2010, 16:42
znachi na 18.04 trqbvashe da mi doide poprincip obache ne mi doide i s priqtelq mi reshixme da go napravim i mislq che malko svarshi v men i sled 48 h chasa pix escapelle i sega do den dneshen ne mi e doshloo i taka reshix da vi popitam ima li veroqtnost da sam bremenna ii koga poprincip trqbva da mi doide zashtoto sam mnogo pritesnena i uplashena :(

sladka_celuvka
04-23-2010, 16:45
znachi na 18.04 trqbvashe da mi doide poprincip obache ne mi doide i s priqtelq mi reshixme da go napravim i mislq che malko svarshi v men i sled 48 h chasa pix escapelle i sega do den dneshen ne mi e doshloo i taka reshix da vi popitam ima li veroqtnost da sam bremenna ii koga poprincip trqbva da mi doide zashtoto sam mnogo pritesnena i uplashena :(
1. има правила не трябва да пишеш на латиница
2.как може малко да свърши? или свършва или не...
3. преди да го направите и "малко да свърши" правили ли сте го?
4. имаш ли редовен цикъл?
5. кога ти дойде миналия месец?
6. и през колко дена ти идва? :)

Shadowsogirl
04-23-2010, 17:18
Ескапела е хормонална БОМБА бе, не го ли разбахте? Не правя секс, следователно не пия такива работи, ама даже и аз го разбрах от хилядата теми тука. Като си купувате такива хапчета не четете ли упътвания, насоки, препоръки, сайта, ако ще те.. Даже и аз съм го чела, въпреки че няма изгледи да ми дотрява скоро.. Как може да правите секс пък да сте толкова необразовани в това отношение?

loffgame
04-23-2010, 18:41
"... ела - ела взела ли си Ескапела,ела? " :lol:

kalpazanka
04-24-2010, 05:34
Месечен цикъл, дата на последна менструация и дата на рисков полов акт.
Ако ги уточниш, ще ти пиша дали има вероятност да си бременна.
П. С. Кристално кълбо нямам!

Кирилицата е задължителна. Засега няма да заключвам темата.

AttentionWhore
04-24-2010, 08:36
"малко да свърши" ? :? Манджата или е сготвена или не е ! Теста те зове! Тряваше 1-во да се образоваш малко и да те светнат хората за рисковете от прекъснат полов акт!Също така и за Ескапел трябваше да поровиш във форума и за неговите странични ефекти.Ако си бременна поне ще се научиш за напред какво ще бъде най-доброто за теб! Надявам се всичко да е наред с теб и всички ония момиченца, които се мислят за секс фурии, а всъщност нямат грам сексуална култура! [-X

kesinka
04-30-2010, 06:54
emi vii typi li ste che nemojete da q razberete...tva che ne vi go obesnqva s podrobnosti ne oznachava che e naobrazovana ...momicheto go e prailo na 18.04 ...na 18.04 seki mesec i idva obache ne i e doshlo togava i prosto e reshila da pravi sex s gadjeto si ..pod malko syrshi ne mojete da svanete che ima vpredvid che ne izcqlo ..izvadil go e no ne na vreme !! i oshte ne i doshlo ...malko puk pomislete logika nqmate li .. ??! ....Dobre macko che si go pila ne se pritesnqvai ako tozi mesec ne ti doide ..drugiq mesec moje da ti doide 2 puti ..no vse pak za da si spokoina si napravi test :-) ii aide sega umnata :P 8)

WILD__BOY
04-30-2010, 07:07
бременна си!


да ви открехна само - teenproblem.net/f е първото място в web Пространството, къде може да си направите online тест за бременност и най-хубавото е, че винаги отговора е положителен

sifon4o
04-30-2010, 09:44
сладка целувка изкам да правим секс :)

много си голям за нея :)

F4ence
04-30-2010, 10:27
Според мен много си се притеснила, и от това ти закаснавя ... за всеки случай си направи най-добре един тест. Така ще се успокоиш и ще ти доиде ... Ако имаш проблем с цикъла , и ти закаснавя често или не ти идва по - добре се посъветвай с лекар, защото може да не е само от притеснения !
Но и ако пиеш това хапче често , определено си побъркала организма и хормоните си ... така че не го употребявай повече !!!

robertdowney
04-30-2010, 11:02
сладка целувка изкам да правим секс :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock:
Иди на лекар :-o

Gr0zDan0v
04-30-2010, 15:17
"... ела - ела взела ли си Ескапела,ела? " :lol: :lol: :lol: :lol:

kalpazanka
04-30-2010, 16:45
emi vii typi li ste che nemojete da q razberete...tva che ne vi go obesnqva s podrobnosti ne oznachava che e naobrazovana ...momicheto go e prailo na 18.04 ...na 18.04 seki mesec i idva obache ne i e doshlo togava i prosto e reshila da pravi sex s gadjeto si ..
Въпросът кой е тъп го оставям настрана, защото сексуалната ти култура се видя още в първото изречение. Как, по дяволите, позна, че всеки месец й идва на 18ти?! Може МЦ да й е в интервала 21-35 дни. Ти как точно разбра, че нейният МЦ е 30 дни?
Кирилицата /или по-точно липсата й/ няма да я коментирам. Най-отгоре има една закачена тема от мачока. Казва се Правила на форума- предназначена е за четене.