PDA

View Full Version : имам нужда от съвет



mitchey
04-23-2010, 18:49
Ще започна направо, с момчето което винаги съм искала вече два пъти ставаме гадйета и после той иска да скъсаме с някое от най-тъпите оправдания (постояно мисля за теб и това ми пречи да се съсредоточа в/у ученето).Аз наистина мн го обичам и само му прощтавам обаче не мога да разбера дали изобщо ме обича.сега с ме разделени пак по негово желание, а аз искам отново да сме заедно а пък ми писна да му прощавам.Някакви съвети ???Преварително благодаря!!!!!

playhard1
04-23-2010, 18:54
да ви имам проблемите

Callisto
04-23-2010, 19:01
Като сега те къса значи даже и да тръгнете пак ще се повтори тази случка. Още от началото сте тръгнали на зле...не си струва времето, чувствата и нервите. Не играй ролята на пърцал. Като поставя ученето пред теб, значи е боклук. Моя ако трябва да избира м/у ученето и мен ще избере мен. Номера е обаче, че аз най-малкото ще му помогна първо с ученето, че не искам да е както преди 1 ден да ми разправя "ми аз май ще повтарям по математика"...хванах си го и викам днес до 8 ще ти помогна малко по математика, колкото основата да научиш, пък после си го почерпих с биричка, седнахме си на дивана да гледаме филми на ужасите и като награда за труда, който положи секс. Сега по математика е перфе и като се прибере у нас след училище имаме достатъчно време да сме си заедно или да ходим на гости. :)

KpucmuHa
04-23-2010, 19:02
'Грамотността се губи още в пети клас'...

Smile91
04-23-2010, 19:03
Еми щом вече два пъти е ставало, какъв е смисъла и трети път, ти можеш да го обичаш,но той в момента си има други неща на главата.. изчакай някакво време да видиш дали ще те потърси не прави грешката да му се молиш.. щото така падаш на нивото му и той,всеки път така ще прави и ти пак и пак ще му прощаваш.. остави нещата така да видим дали изобщо ще те потърси !! ;)

iveetyy
04-23-2010, 19:04
Няма да го бъде тва ващо..
По-добре спри да му ходиш по гайдата и си намери някой друг,който да си те обича истински,не само когато му падне.

MaLkaTa_LaDy
04-23-2010, 20:02
Като цяло вече е разбрал, че когато му отърва ще е с теб, а ти ще го чакаш постоянно. Общо взето като наповикване - ти винаги си налиния. Кофти. Гледай да го превъзмогваш о-бързо. Нямаш особени шансове с него вече.

FlashMX
04-23-2010, 20:03
Не те обича. Ако те обичаше нямаше да те разиграва така.

Nakadah
04-24-2010, 03:54
Ма вие жените сте царе в привличане на вниманието и ето че не можеш да привлечеш неговото :lol:

DollDaggaBuzzBuzz
04-24-2010, 04:15
,, Aко нещо се е случило веднъж, може и да не се повтори.Но случи ли се два пъти, задължително ще има и трети път! "

Мисля,че това е достатъчно ;)

Lollnees
04-24-2010, 06:28
От това,което си написала се подразбира,че не знае какво иска.Може много да го обичаш,и сигурно е така щом му прощаваш...но и ти имаш достойнство и чувста.Не му позволявай да те разиграва.Ако човек иска нещо истински,цялата вселена му съдейства...ако те обича истински ще намери баланса м/у теб и ученето.Уважавай се и го остави,нима си щастлива така?Излез,разходи се,ще намериш някой който истински те обича и заслужава.А този го остави-не си струва.Знам,че на думи така казано е лесно,но вярвай-той не знае какво е любов,не може да обича и не знае какво иска...

DevilWish
04-24-2010, 07:38
Заради ученето?Егати децата в 5ти клас.Наистина му пречиш според мен.И ти е време да наблегнеш над уроците ;)

InnoraX
04-24-2010, 12:18
А му тегли една майна и или залягай над учбниците или си намери няк'во хоби.... Рано ви е за любов на вас :)

FrostHammer
04-24-2010, 12:31
'Грамотността се губи още в пети клас'... +1 :D

elysunny
04-24-2010, 12:59
прости му и после ти го зарежи :D

igrata
04-24-2010, 13:09
Като чета,усещам,че и това момче,като всички се страхува от обвързване.Много мисли за теб..хм. :) Често се случва,момччетата мислят,че ще загубят свободата си.Просто се чуства вързан за теб.Не го търси,за да усети липсата ти и сам ще те потърси.Чао.

mitchey
04-28-2010, 18:58
Мерси на всички които исказаха мнение по въпроса.Мисля че оттук вече е мой ред. :) :) :) :) :)