PDA

View Full Version : БЗЗЗЗЗ :>



ShtrudeL
04-23-2010, 20:43
Трябва да си изстрелям мислите някъде (мда тук)
Ще кандидатствам в МУ за помощник фармацефт като първо желание и рехабилитатор като второ и т.н... Ама като видях какви са оценките на приетите от миналите години се чудя дали изобщо ще вляза Оо (Тук е вашата роля да ме успокоите и да ми кажете,че ще вляза ^^)
О.о
На матурата по биология не знам колко ще имам (даноо,дай боже да е много) ама пише,че в балообразуването се иска и оценката от ДЗИ по БЕЛ,която няма в никакъв случай да е 6.00, т.е бала ми съответно е изключено да е максимален като на повечето в класиралите се от миналите години..не знам...дано съм се объркала и съм гледала някакво друго класиране иначе е много зле работата Оо Максималния бал за тая специалност,която искам е 36 доколкото знам,от БЕЛ ще се понижи,и от матурата по биология се съмнявам да я взема с пълно 6.00 О.о Боже толкова тъпи мисли ми минават през главата,а като знам какви идиоти има които изобщо не мислят за тва и пак си взимат матурите,че даже и записват в университети...
Та...темата няма никаква цел,ама може ей така утешително и за кураж да ми кажете че има шансове за моя милост,че напоследък се побърквам около тея матури ^^

Chacho
04-23-2010, 20:54
Максимален бал - теоритично и практически възможно най-високата оценка, която един кандидат-студент може да получи.

Минимален бал - Най-ниският бал на кандидатстудент, влязал по определеното класиране (първо, второ, трето, т.н.)

Гледай минималният бал.

Обикновено изпитите на ВУЗ-овете са с по-висок коефициент от матурите, та може да отидеш да се пробваш на изпита, ако е така и за твоята специалност.