PDA

View Full Version : ГОЛ ??????????????????????



skooty
04-23-2010, 22:02
тренирам футол от малък.. на 15 съм и играя като ЦЕНТРАЛЕН и ЗАД нападател.. обаче този сезон се получи ФАЛ :-x

немога да отбележа .. 95 набор съм .. играя при 94 набор .. обаче като имаме мачове с 94 след тях имаме веднага с 95 и се натрупват 2мача , но както и да е .. от тези мачове сега съм изиграл 6 мача имам 3 гола .. ТОВА Е СЛАБО ! (отнася се с 2та набора ..)
миналия сезон го пропуснах поради контузия .. но ми устнаха 3 мача изиграх ги и от 3 мача 5 гола ТОВА Е НЕЩО , но беше миналия сезон :?
и сега се чудя защо ? пропускам ЕЛЕМЕНТАРНИ положения ... :x
и незнам какво да правя .. ПОМОГНЕТЕ ако има някой ГРАМОТЕН по тази област ..
поради липса на самучуствие ?
техиника ?
а правя упражнения за техника от сайтове гледам и така нататак ..
помогнете защото искам да се развивам ..

Valento
04-23-2010, 23:06
тренирам футол от малък.. на 15 съм и играя като ЦЕНТРАЛЕН и ЗАД нападател.. обаче този сезон се получи ФАЛ :-x

немога да отбележа .. 95 набор съм .. играя при 94 набор .. обаче като имаме мачове с 94 след тях имаме веднага с 95 и се натрупват 2мача , но както и да е .. от тези мачове сега съм изиграл 6 мача имам 3 гола .. ТОВА Е СЛАБО ! (отнася се с 2та набора ..)
миналия сезон го пропуснах поради контузия .. но ми устнаха 3 мача изиграх ги и от 3 мача 5 гола ТОВА Е НЕЩО , но беше миналия сезон :?
и сега се чудя защо ? пропускам ЕЛЕМЕНТАРНИ положения ... :x
и незнам какво да правя .. ПОМОГНЕТЕ ако има някой ГРАМОТЕН по тази област ..
поради липса на самучуствие ?
техиника ?
а правя упражнения за техника от сайтове гледам и така нататак ..
помогнете защото искам да се развивам ..

Концентрация по време на игра....

ZipFail
04-23-2010, 23:09
Дори при футбола трябва да имаш малко в главата а не само в краката :)

lubomirky
04-24-2010, 09:34
Дори при футбола трябва да имаш малко в главата а не само в краката :)

така е. ако си имаш силен удар пробвай повече от далече да ги вкарваш ;> и все пак дай инфо за ръст/кг и силни качества, да можем да те ориентираме къде да се движиш по терена

iLovePussyJuice
04-24-2010, 12:14
к'во значение има колко гола си вкарал?
важното е отбора да печели, ти да помагаш за това и когато имаш възможност да вкараш
мога да ти кажа 10 човека, които са фактори в отборите си без да вкарват много голове :)

а това, че пропускаш елементарни положения си е сериозен проблем...
не знам дали се дължи на липса на качества или е в главата ти :)

ProSlayer
04-25-2010, 16:21
Бербатов Младши :lol: :lol: :lol:

SemperFidelis
04-25-2010, 17:51
Бербатов Младши :lol: :lol: :lol:
Nice one!

Хващаш вратаря след тренировка и играете един на един, хем при теб ще има напредък, хем и за вратаря е от полза.

skooty
04-25-2010, 21:32
183 см
70-75 кг..


отбора печели ?
но "колегите" ми викат:
аре бе няя ли вкарваш
или пък
КОГА ДА ВКАРАМЕ (ако изпусна)


затова търся помощ .. защото мисля да се развивам ! :o

lubomirky
04-25-2010, 21:48
брат, с тоя ръст по време на корнери ще гледаш да си в средата точно, на линията на малкото наказателно. пък и предполагам, че отдалече ще можеш силно да ги блъскаш, потренирай върху точност и почвай с далечни удари. пък и гледай като изпуснеш да не се ядосваш - продължавай да опитваш. ако се ядосаш, не играеш спокойно, не си концентриран и оттам идват доста грешки. айде успех ;>

skooty
04-25-2010, 23:20
точно в /у тва съм се замислял ..
да зимам некви химии ау за агресия
шот казват гола идва с агресията ..
и незнам
затова се обращам към вас :)

MegaTorres9999
04-26-2010, 16:03
еми чесно казано точно вкарването на голове или го имаш или го нямаш то си е талант.Иначе много важно е да имаш добро пласиране и бърза мисъл да видиш веднага къде е не покрито от вратаря и да стреляш там.Наблегни на пласирането на ударите по ъглите и когато не ти варви с вкарването компенсирай с много тичане и пресиране на съперниците.А не е важно да вкарваш много голове за да си полезен.Може би помагаш с освобождаване на пространства за съотборниците и добри подавания.

term0t0
04-26-2010, 16:48
виж ти си нападателя,момчетата на теб подават и ти какво искаш ние ли да ги вкарваме?!ми просто е взимаш топката и я риташ

skooty
04-26-2010, 18:50
полезен съм .. асистенций правя .. пространства отварям коридори ала бала
но това ме мъчи как минилия сезон бях голмайстор на групата а сега куца :o

SemperFidelis
04-26-2010, 19:24
Във футбола има възходи и падения - играеш, играеш, достигнеш едно високо ниво и после изведнъж претърпяваш спад. После пак - играеш, играеш - достигаш по-високо ниво и пак има спад. Ако ги няма спадове ще си играеш на едно и също ниво, няма да има прогрес и ще си стоиш на едно място дефакто.

iLovePussyJuice
04-26-2010, 19:30
полезен съм .. асистенций правя .. пространства отварям коридори ала бала
но това ме мъчи как минилия сезон бях голмайстор на групата а сега куца :oами значи позицията не ти е подходяща :)
играй вътрешен халф или офанзивен :)

skooty
04-27-2010, 21:09
а да попитам ? да приема нещо ? като химия и т.н предложете ?

iLovePussyJuice
04-27-2010, 22:24
а да попитам ? да приема нещо ? като химия и т.н предложете ?приеми хероин или се застреляй
еби му майката

химии...вместо да се държиш като п'утка и да пишеш глупости като ощипана госпожичка отивай да тренираш :-x

iLovePussyJuice
04-28-2010, 10:22
Абе, какво нападаш плондира?

Виж, че Муту си топеше нослето в бялото сладко и вкарваше... Джорджи Бест, Пол Гаской пък си посръбваха (непрекъснато) и пак какви играчи станаха.
:lol:



И сега сериозно: Повръщам върху п'утките, които търсят лесния начин чрез химии, измами и т.н., защото са толкова жалки червеи, че сами не могат да постигнат нещо. С това мислене никога няма да станеш спортист, а ще си останеш леке. Аре изчезвай, че ме дразни колко си жалък...не е в това въпроса :D