PDA

View Full Version : Една сутрин се събудих ...



Ivalinka
04-23-2010, 22:13
събудих се с мисъл за 'Борис'. Идея си нямам защо го харесвах.Беше хубав, мислех че е различен (колко странно :? ). И така, харесвах го. 2 години. И в момента си мисля за него. Спомням си пеперудките в стомаха, усмивката и изчервяването и се чудя ... защо в момента не изпитвам подобно нещо ... към някого ... изобщо ... хубавото е, че нямам много вреем да мисля за това иначе почвам да се самосъжалявам :-o ... както и да е ... какво???? а,да... става въпрос за това че предпочитам да страдам, само и само да изпитвам и част от това , което изпитвах преди ... малка ... времето ли е? периода ? мястото? глобализацията? честно, не ми се мисли ... причините хич и не ме интересуват ... както казах, аз не мисля за това....но.. НО ...'но' то си стои и ми напомня че съм човек и искам нешо човешко...

filmimilmi
04-23-2010, 22:52
Нищо не разбрах. Ходите ли, ходили ли сте, ... Абе почни да си пишеш дневник. :)

Nakadah
04-24-2010, 03:47
Аз пък всяка сутрин се буда! 8)

Priceless
04-24-2010, 06:13
Аз тая сутрин се събудих възбудена. о.О Йееййййй ^^

Re5peC7
04-24-2010, 08:57
Всеки с филма си.

alexcheto0
04-24-2010, 08:58
Аз пък всяка сутрин се буда! 8)

Яяя ама наистина ли?! и аз така :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

burningtear
04-24-2010, 09:28
Нищо не разбрах. Ходите ли, ходили ли сте, ... Абе почни да си пишеш дневник. :)
+1

silky92
04-24-2010, 09:54
Всеки с филма си.

Така е ,а и явно просто още не си срещнала човека ,когото да промени това чувство . :)

myNameIsImmortal
04-24-2010, 10:07
Събудих се и с разсънването ми, осъзнах че не ми е станал и много се притесних.. но после си спомних че вечерта бях препил и проблема идваше оттам.. след изтрезняването като ми стана чyках една като животно.. :-o

babity
04-24-2010, 11:33
събудих се с мисъл за 'Борис'. Идея си нямам защо го харесвах.Беше хубав, мислех че е различен (колко странно :? ). И така, харесвах го. 2 години. И в момента си мисля за него. Спомням си пеперудките в стомаха, усмивката и изчервяването и се чудя ... защо в момента не изпитвам подобно нещо ... към някого ... изобщо ... хубавото е, че нямам много вреем да мисля за това иначе почвам да се самосъжалявам :-o ... както и да е ... какво???? а,да... става въпрос за това че предпочитам да страдам, само и само да изпитвам и част от това , което изпитвах преди ... малка ... времето ли е? периода ? мястото? глобализацията? честно, не ми се мисли ... причините хич и не ме интересуват ... както казах, аз не мисля за това....но.. НО ...'но' то си стои и ми напомня че съм човек и искам нешо човешко...

Същата съм. Дори не ми е нужна истинска връзка, просто трябва да се вкопча в някой за да знам, че всичко е наред. 8-)

InnoraX
04-24-2010, 11:40
Всяка сутрин се буда с дигнат байряк :D :D

bilqnavod
04-24-2010, 11:47
събудих се махмурлия.... хихихи

fenastz
04-24-2010, 14:39
Аз тая сутрин се събудих възбудена. о.О Йееййййй ^^

Щрудел фонт ftw ?

SuperBadSuperFresh
04-24-2010, 14:58
Който разбра да превежда.

stupid0boy
04-24-2010, 15:01
Аз пък тая сутрин не се събудих...

Sham
04-24-2010, 15:04
при мен е подобно, изпитвам нужда да насочвам енергията си към някого/нещо, но по-ползотворно е, когато не е нещо, а е някого, независимо кого, стига да не счупи стълбичката, на която съм го качила, след това се строи нов пиедествал и друг заема мястото на предния:Д лейм, но факт.

YoUcANNOtiMaGiNe
04-24-2010, 19:19
Понякога човек има нужда просто да бъде обичан , чака подходящия момент и когато той идва , не може да повярва . Някои казват , че е по - добре да не си обвързан , на някои им тежи . Но въпреки тва , на тебе ти се иска да има някого , когото щом прегърнеш , всичко да отминава , да не ти пука . И не трябва да си влюбен , за да го разбереш . Просто го знаеш и продължаваш да твърдиш , че тва е , от което се нуждаеш . И е така , остава единствено да приемеш , че от тебе зависи много малко , а другото оставяш на тва съдбата да е благосклонна към тебе . :wink: От всички мнения имаше 2 - 3 по темата , а за останалите колкото и да се правят на интересни , то си е за тяхна сметка . Безсмислени коментари , които показват разсъжденията на човека , криещ се зад измислено име и образ

miss_kiss181
04-24-2010, 19:32
Аз пък всяка сутрин се будя с прекрасното чувство, че обичам някого и че съм обичана. Същевременно просто се размърдвам лекичко и го виждам до мен, заспал и супер сладък. Това разбира се е моето момче, с което живеем заедно от 6 мес. и ми е супер яко. Тогава просто се пресягам за да го погаля или гушна за 5 мин. преди да стана за работа и всичко е суперрррррррр. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

important
04-24-2010, 19:52
таази сутрин се събудих радостна :-D събота е :grin:

fucklowe3
04-24-2010, 21:40
събудих се с мисъл за 'Борис'. Идея си нямам защо го харесвах.Беше хубав, мислех че е различен (колко странно :? ). И така, харесвах го. 2 години. И в момента си мисля за него. Спомням си пеперудките в стомаха, усмивката и изчервяването и се чудя ... защо в момента не изпитвам подобно нещо ... към някого ... изобщо ... хубавото е, че нямам много вреем да мисля за това иначе почвам да се самосъжалявам :-o ... както и да е ... какво???? а,да... става въпрос за това че предпочитам да страдам, само и само да изпитвам и част от това , което изпитвах преди ... малка ... времето ли е? периода ? мястото? глобализацията? честно, не ми се мисли ... причините хич и не ме интересуват ... както казах, аз не мисля за това....но.. НО ...'но' то си стои и ми напомня че съм човек и искам нешо човешко...


и аз всяка сутрин се събуждам с мисълта за "Сашо" обаче съм готова ей теи само да страдам за да съм с него дори само за 1 нощ... мн го обичам е не е от 2 години,но почти 2 месеца.. и е доста силно... :smt007 :smt007 :smt022 :smt022

sladur4etyYy
04-24-2010, 21:42
тази сутрин се събудих с лек махмурлук :д

Ivalinka
04-24-2010, 21:45
просто беше тежка вечер ... споделих ... трябваше да го напиша някъде. това е

onestar
04-24-2010, 22:21
Ако не го преодолееш и не заживееш в настоящето ще е крайно болезнено да се опитваш в миналото.

GregoryHouse
04-25-2010, 00:59
Retarded mb? Хойкаи си го гледкай като гладно цигане торта през витрина...знаеш ли, що много циганета са гладни? Щот не смеят да счупят тъпата витринта и да вземат торатата...Да може да го хване полицията после, ама като си гладен си длъжен да опиташ...

Sisi7u
04-25-2010, 11:49
Retarded mb? Хойкаи си го гледкай като гладно цигане торта през витрина...знаеш ли, що много циганета са гладни? Щот не смеят да счупят тъпата витринта и да вземат торатата...Да може да го хване полицията после, ама като си гладен си длъжен да опиташ...
баси примера 8-) =;

UnsTToPPaBBle
04-25-2010, 13:03
Всяка сутрин до ден днешен се събуждам.Няма от какво да се срмуваш