PDA

View Full Version : Как да сме повече от приятел на едно момиче?



ro6lio
04-23-2010, 23:12
Имам въпрос : Как да се харесаме на едно момиче без да ни помисли само за приятел...
Случвало ми се е мн пъти да харесвам някое момиче както и то мен и накрая всичко завършва с "харесвам те като приятел"държа се мило,гледам да и помогам,да съм кавалер и съм забавен с нея -можеби тук греша?.Как да се държа точно с нея за да не съм и приятел а гадже..? а един път станал ли си приятел с нея такъв оставаш завинаги

ScionOfStorm
04-23-2010, 23:36
не, просто подхождаш натегачески

а малко или много това се усеща и отблъсква, когато не му е времето.

Nakadah
04-24-2010, 03:45
добър въпрос, за жалост още няма отг за него :lol:

Functional1Neighbour
04-24-2010, 05:56
Ами забелязала съм,че при много момичета стоят така нещата:
Ти си мил,внимателен,кавалер-те те имат за просто приятел и се лепват точно за онзи,който не им обръща никакво внимание и в повечето случаи ги третира като парцал. А като се разочароват вече от случилото се....все започват да изникват теми тип "Къде отидоха добрите момчета" и дрън дрън дрън...

SadBoy93
04-24-2010, 06:13
Много хубав въпрос и наистина е без отговор. Случва ми се твърде често, а за капак и обратното - понеже се старая да се държа добре, някоя приятелка да се залъже и тогава става мазало.

Priceless
04-24-2010, 06:17
Аз пък ще ви издам една тайна. Всичките ми мъжки приятел(к)и искам да чукам. 8-)

DevilWish
04-24-2010, 07:40
Амиии, когато почнете да си споделяте много тайни и тн, тя няма да иска да е с теб.Наистина ще те чувства за "приятелка" едва ли.И никога няма да тръгне с някой, който знае толкова много за нея ;)
Иначе както някой вече каза повечето момичета си падат по боклуци, които не ги ебават за 2 ст ;)

valdesbg
04-24-2010, 07:48
Ай ай... :)

Колко заблудени душици има.

MaLkaTa_LaDy
04-24-2010, 07:57
До сега не съм се замисляла каква е разликата между момчетата, които чувствам само като приятели и тези, към които изпитвам по-специално привличане. Но понякога външния вид ми пречи да ги приема за повече от приятели. [външността винаги има значение!] Понякога приемам момчето като по-малко братче, за което аз трябва да се грижа и да му помагам. Това се случва в следствие на негови постъпки. Понякога момчето ми изглежда прекалено мило и добро. В един мъж [момче] всяка жена [момиче] трябва да вижда сигурност, сила, мъжественост дори и лошота. "Лошите момчета" са много харесвани и това не може да се оспори. Не казвам, че трябва да си такъв, но една част от теб трябва да го притежава това "лошо момче". Според мен е така. И само да добавя, че за да не те пратят директно в графа "приятели", запази малко от личното си пространство. Създава поне малко загадъчност, мистичност, буди въображението. Когато на мен едно момче ми е ясно като характер, аз бързо губя интерес към него. Не казвам, че трябва да се правиш на някакъв, но не се разкривай напълно веднага. Ако вече имате връзка и нещата вървят на добре, тогава може малко по-малко да я пускаш в твоя свят.
П.п. Отнесох се малко в разсъждения. Не претендирам, че са верни, но за мен са. :]

darkPaladin
04-24-2010, 07:59
Аз пък ще ви издам една тайна. Всичките ми мъжки приятел(к)и искам да чукам. 8-)


о.0 салатке плашиш ме :shock:

loliii
04-24-2010, 08:00
Колкото повече време прекарваш с едно момиче, без да флиртуваш с нея, а само се държиш мило, толкова по-силно тя те мисли за приятел. Ако искаш да забиеш някоя трябва да си като гръм. Иначе започнеш ли да чакаш тя да те хареса нищо няма да стане. Най-вероятно тя вече ще е имала симпатии, чувства към теб, после те ще са отминали, в очите й ти вече ще си й само приятел... а ти още ще си чакаш тя да те хареса и ще й отстъпваш място в автобуса. ;)

Re5peC7
04-24-2010, 09:01
Аз пък ще ви издам една тайна. Всичките ми мъжки приятел(к)и искам да чукам. 8-)


о.0 салатке плашиш ме :shock:
Спокойно! Така се е събудила.

ivcheto0o
04-24-2010, 10:34
Дръж се с нея така както искаш да се развит нещата,ако искаш нещо друго освен приятелство показваи и го.Не казвам да не си мил.кавалер и т.н.,просто и прави намеци.

Priceless
04-24-2010, 10:35
Аз пък ще ви издам една тайна. Всичките ми мъжки приятел(к)и искам да чукам. 8-)


о.0 салатке плашиш ме :shock:
Спокойно! Така се е събудила.

Йеп. Ама не .. и попринцип си е така. 8-)

Axe_vs_Sword
04-24-2010, 10:39
Втф, търся отговор точно на обратното?

fenastz
04-24-2010, 14:40
добър въпрос, за жалост още няма отг за него :lol:

This.

darkPaladin
04-24-2010, 17:45
Аз пък ще ви издам една тайна. Всичките ми мъжки приятел(к)и искам да чукам. 8-)


о.0 салатке плашиш ме :shock:
Спокойно! Така се е събудила.

Йеп. Ама не .. и попринцип си е така. 8-)

Знаех си!!!!

Сега поне като ме поканиш да се видим на саме,по приятелски ще знам какво си наумила. 8-)

kypo
04-24-2010, 18:00
има два начина! или с пачка в ръка или с ху_й в ръка 8-)

Slave4You
04-24-2010, 19:03
Еми виж момичетата са различни.. на мен примерно добро впечатление ми правят именно тези кавалери, които се държат добре, гледат всичко да ти е наред, внимателни са, услужливи и т.н. и има по-голяма вероятност да си харесам такъв, отколкото някакъв, който ме пренебрегва примерно и се държи кофти.. Ноо повечето момичета наистина, че по си падат по втория тип. Може би просто се насочваш към този тип момичета, не знам :? Ако е така, явно просто трябва да си промениш начина на поведение..

alex4et0y
04-26-2010, 16:51
Има едно много важно нещо при кавалера освен, че е супер мил и се интересува единствено от момичето по което си пада, той флиртува НЕПРЕКЪСНАТО!!! А ако момичето не разбере, че си падаш по нея просто не се занимавай с такъв тип момичета-мазохистки(дето търсят лоши момчета да ги нараняват непрекъснато и да ревът). !!!

djipsito
04-26-2010, 19:39
Втф, търся отговор точно на обратното?

И аз.. :-o

SilverRain
04-26-2010, 19:59
добър въпрос, за жалост още няма отг за него :lol:
или ти не си го намерил :wink:
ПТ: ами автора сам казва че се държи мило с момичето, кавалер е и ала бала .. точно това я привързва към теб и тя гледа на теб само като приятел .. след като искаш да си нещо повече с момичето, тя не иска да те нарани, защото все пак си се държал добре с нея .. и за тва те счита само за фр и нш поече .. бе ддз аз така си го обяснявам .. може и да греша