PDA

View Full Version : Изневяра или не?



gnmonk
04-24-2010, 06:33
Преди седмица приятели организираха купон.Имаше алкохол и доста хора.Понапих се и се целувах с момиче.Имам гадже и затова мислите ли,че се счита за изневяра?

П.С.МОМИЧЕ СЪМ.
влязох от рега на приятел

Nakadah
04-24-2010, 06:36
Преди седмица приятели организираха купон.Имаше алкохол и доста хора.Понапих се и се целувах с друго момиче.Имам гадже и затова мислите ли,че се счита за изневяра?

П.С.МОМИЧЕ СЪМ.
влязох от рега на приятел

Ах ти лезбо :lol:

gnmonk
04-24-2010, 06:44
Да бях уточнила,че гаджето е момче,нали :D

valdesbg
04-24-2010, 07:03
Е що не го викна приятеля ти да гледа? Че и афтър пари можеше да си направите :-D

DevilWish
04-24-2010, 07:27
Не, не е ;)

BlueMushroom
04-24-2010, 07:50
За мен не е. :)

loliii
04-24-2010, 07:54
За мен пък е. Изневяра е когато си имаш гадже, а проявиш сексуално привличане към друг и даже се целунете. Та защо този някой да не е момиче? Изневярата не се дели на изневяра с мъж и изневяра с жена. Това, че авторката е лезбо си е друг въпрос.

MaLkaTa_LaDy
04-24-2010, 08:01
Според мен е изневяра. Друг е въпроса дали според него ще е.

mateeva
04-24-2010, 08:11
Според мен не е изневяра...и на мен ми се е случвало,бившия ми не вярваше че мога да целуна една приятелка и пред него...и му доказах,че мога ... :D :D

SpOrTs_GiRl
04-24-2010, 08:29
Според мен е изневяра. Друг е въпроса дали според него ще е.
Все повече ми харесва мнението ти :D ..

А колкото до твоята случка.. вчера бях на едно събиране (купон или там както му викате..) .. След като подпийнахме, едно момиче ме заведе в тоалетната >> помислих, че ще си оправя грима на огледалото или нещо подобно, защото малко преди това я придружих за нещо подобно. Но не.. момичето просто си се изп*ка пред мен. О.О .. Честно, беше МНОГО странно, чудех се къде да се дяна........ Както и да е, имах нужда да споделя! :D

Everytime
04-24-2010, 08:32
Преди седмица приятели организираха купон.Имаше алкохол и доста хора.Понапих се и се целувах с момиче.Имам гадже и затова мислите ли,че се счита за изневяра?

П.С.МОМИЧЕ СЪМ.
влязох от рега на приятел

алкохола : ) :lol:
не е : )

Re5peC7
04-24-2010, 08:44
Тва да ти е пролема.

mateeva
04-24-2010, 08:47
Според мен е изневяра. Друг е въпроса дали според него ще е.
Все повече ми харесва мнението ти :D ..

А колкото до твоята случка.. вчера бях на едно събиране (купон или там както му викате..) .. След като подпийнахме, едно момиче ме заведе в тоалетната >> помислих, че ще си оправя грима на огледалото или нещо подобно, защото малко преди това я придружих за нещо подобно. Но не.. момичето просто си се изп*ка пред мен. О.О .. Честно, беше МНОГО странно, чудех се къде да се дяна........ Както и да е, имах нужда да споделя! :D
:grin: :grin: :grin: добре че после не поискала да я избършеш :lol: :lol:

wonderland
04-24-2010, 09:31
За мен е изневяра,защото ти си имаш приятел,а целуваш друг човек.Това,че този човек е момиче не променя нещата.

gnmonk
04-24-2010, 09:57
Пуснах тая тема хипотетично,защото ми беше интересно дали за другите да целунеш някого от същия пол би било изневяра.И както предполагах мненията бяха различни.

ReachlessGirl
04-24-2010, 11:58
и от какъв зор ще се целуваш с друго момиче бе?!?! .. :lol:
И все пак .. зависи той как ще го приеме ..

InnoraX
04-24-2010, 12:13
За мен пък е. Изневяра е когато си имаш гадже, а проявиш сексуално привличане към друг и даже се целунете. Та защо този някой да не е момиче? Изневярата не се дели на изневяра с мъж и изневяра с жена. Това, че авторката е лезбо си е друг въпрос.

Пич/маце ... Смени си дилъра и не пиши такива простотии моля ти се...гаджета и простотии... това е израз с който показваш, че обичаш някой... ужким..... дали ще сте гаджета или не, не променя факта че се обичате :-x :-x :-x :-x Никаква изневяра не е това, а просто пиянски мизерии... на всеки се случва някакъв такъв филм, като е пийнал повечко.