PDA

View Full Version : Съвет към всички влюбени!



InnoraX
04-24-2010, 12:26
Здравейте! Искам да дам един много полезен съвет за всички които са намерили истинска и щастлива любов! Недейте да правите такива простотии от сорта на " Гадже " или " Връзка "... знам звучи объркано и странно, но наистина ще ви спести много главоболия. Има едно момиче с което се обичаме страшно много, целуваме се, спим заедно, споделяме всеки миг, но не сме " Гаджета". И когато, настъпи момента на раздяла, няма да ослужняваме положението с баналните изрази " Късаме " или " Всичко свърши между нас". Раздялата ще бъде много по-лека, отколкото ако сме " гаджета "... Да знам, звучи тъпо, но е така и ако ме послушате няма да сбъркате!
Благодаря за отделеното от вас време да прочетете това! Надявам се да съм ви помогнал с този съвет :)

kalpazanka
04-24-2010, 12:28
Колко години житейски опит имаше зад гърба си, когато прозря истината?

FrostHammer
04-24-2010, 12:28
Много тъп съвет :lol: :lol: :lol:

w0sh
04-24-2010, 12:29
Това не е поведение на страхливец, ама никак даже.

silky92
04-24-2010, 12:32
Това ,че не се назовавате като гаджета ,не значи ,че не сте такива . А и няма такова понятие като" лека раздяла" ,особенно след като имаш чувства . Плюс това съм напълно обедена ,че ,на принципа на тези отворени връзки определено няма да ти е приятно ,ако знаеш ,че тя спи с теб и отделно и с други .Единственно съм съгласна с това ,че не бива в една връзка хората да се задушават само ,защото се обичат.Всеки има нужда от лично пространство ,само за него си . :)

pussucetka
04-24-2010, 12:49
Това ,че не се назовавате като гаджета ,не значи ,че не сте такива . А и няма такова понятие като" лека раздяла" ,особенно след като имаш чувства . Плюс това съм напълно обедена ,че ,на принципа на тези отворени връзки определено няма да ти е приятно ,ако знаеш ,че тя спи с теб и отделно и с други .Единственно съм съгласна с това ,че не бива в една връзка хората да се задушават само ,защото се обичат.Всеки има нужда от лично пространство ,само за него си . :)

Напълно съгласна :)

Smile91
04-24-2010, 12:55
Това ,че не се назовавате като гаджета ,не значи ,че не сте такива . А и няма такова понятие като" лека раздяла" ,особенно след като имаш чувства . Плюс това съм напълно обедена ,че ,на принципа на тези отворени връзки определено няма да ти е приятно ,ако знаеш ,че тя спи с теб и отделно и с други .Единственно съм съгласна с това ,че не бива в една връзка хората да се задушават само ,защото се обичат.Всеки има нужда от лично пространство ,само за него си . :)

Напълно съгласна :)

+++

elysunny
04-24-2010, 12:57
нямма как да не сте гаджета (дори да не си предлагал) и да се целувате да се държите за ръка да излизате на срещи. Няма как раздялата да е лека ако единия има още чувства към другия :)

mArMaLaDkA
04-24-2010, 13:02
Има едно момиче с което се обичаме страшно много, целуваме се, спим заедно, споделяме всеки миг, но не сме " Гаджета"

хич не сте, нее, как можах да си го помисля! Вие само се обичате, правите секс и сте по едно 12 часа заедно, но НЕ СТЕ ГАДЖЕТА! :lol:

SuperBadSuperFresh
04-24-2010, 15:17
Да бе,и ако някоя супер яка мацка те пита имаш ли си приятелка и ти кажеш не,тя кво ще си помисли? 8-)

ReachlessGirl
04-24-2010, 15:48
Да знам, звучи тъпо..
като го знаеш следващия път просто не давай "умните" си съвети .. :?
И без думата "гадже" ако един човек ти е скъп пак ще те боли ако се разделите .. а ако не те значи не ти е пукало!! .. :?

SmilezZz
04-24-2010, 15:49
Дори и да не се наричате като гаджетата - вие сте си такива..
+ щом постоянно сте заедно - още по-трудна ще е раздялата..
А и няма такава "лека раздяла",щом си обвързан към другия човек :?

Priceless
04-24-2010, 15:50
Yeah .. right.

buuu
04-24-2010, 15:56
Това не е поведение на страхливец, ама никак даже.

+973436985975487857800000000000000

SpOrTs_GiRl
04-24-2010, 22:48
Аууууу, че умен съвет :D .. Като се омъжа някой ден (живи и здрави) НЯМА ДА СЪМ ЖЕНЕНА ДА ЗНАЕТЕ! :D

Nakadah
04-24-2010, 22:49
Здравейте! Искам да дам един много полезен съвет за всички които са намерили истинска и щастлива любов! Недейте да правите такива простотии от сорта на " Гадже " или " Връзка "... знам звучи объркано и странно, но наистина ще ви спести много главоболия. Има едно момиче с което се обичаме страшно много, целуваме се, спим заедно, споделяме всеки миг, но не сме " Гаджета". И когато, настъпи момента на раздяла, няма да ослужняваме положението с баналните изрази " Късаме " или " Всичко свърши между нас". Раздялата ще бъде много по-лека, отколкото ако сме " гаджета "... Да знам, звучи тъпо, но е така и ако ме послушате няма да сбъркате!
Благодаря за отделеното от вас време да прочетете това! Надявам се да съм ви помогнал с този съвет :)

извинявай, ма може ли да го напишеш някси не криптирано?

GregoryHouse
04-25-2010, 01:02
Поредното заблудено кретеноидно същество... добре, че тва сиво вещество поне за равновесие го позлвате...

LofYou
04-25-2010, 06:36
Пълна глупост ... Нали се обръщая към влюбените, ако те са такива как няма да са гаджета с половинката си ... Ако нещата опират само до секс, това е платоническа любов за мен ... Другата, истинксата любов не е свързана само със секса, а и с малки но важни детайли ...

soni4kuu
04-25-2010, 07:03
Това ,че не се назовавате като гаджета ,не значи ,че не сте такива . А и няма такова понятие като" лека раздяла" ,особенно след като имаш чувства . Плюс това съм напълно обедена ,че ,на принципа на тези отворени връзки определено няма да ти е приятно ,ако знаеш ,че тя спи с теб и отделно и с други .Единственно съм съгласна с това ,че не бива в една връзка хората да се задушават само ,защото се обичат.Всеки има нужда от лично пространство ,само за него си . :)
+ може в момента да не си изневерявате,но както сте в отворената връзка и тя примерно спи с някой,ти как ще се почустваш?!Според мен щом се обичате най-малкото ,че ще ти бъде супер кофти.А тва с омръзването-просто си давате 1 седмица свобода и така почвате да се желаете отново :)

pebals
04-25-2010, 09:32
егати и темата...нещо по-умно не можа ли да напишеш :(

sh3_1s_7h3_0n3
04-25-2010, 09:53
Мисля да се възползвам. 8)

ScarletBite
04-25-2010, 10:47
Страхотно е, че сте намерили най-подходящата за вас алтернатива на връзка.Но чак пък да ми даваш съвети?! :lol:

dimi93
04-25-2010, 11:01
Какъв е смисала тогава да си имаш връзка? Т.е. ти дори нямаш връзка де хаха... то по тази логика сяка може да те обича и всяка можеш да обичаш и да си със 1000, но не няма да усложняваш положенето с думи като курви и курвар нали? хаха

lifelesscorpse
04-25-2010, 12:58
Заблуден... :?

justonegirlwithonehope
04-25-2010, 13:01
Да, наистина звучи тъпо. :?

kristito3
04-25-2010, 13:07
До някъде, но само до някъде, те разбирам. Виж когато някой ми спомене:" Хайде да сме гаджета" или "Хайде да ходим" ми става много смешно. Какво? Казваш:"Да" и работата готова :razz: Няма такива работи. Нещата стават от самосебе си - става ти ясно, че харесваш някой, излизаш с него, получаваш целувка от него и вече знаеш, че има нещо между вас. На следващия път нещата са още по-приятни и така. Но това, което казваш е малко объркано. Щом имаш толкова интимни отношения с момичето, значи не сте просто познати. Не е необходимо да казваш "свещения" израз:"Айде ние ходим вече, нали?", за да ти стане ясно, че сте нещо повече от приятели. Както казах всичко става постепенно и от самосебе си. Не знам вероятно мислиш по друг начин, но дано да си ме разбрал донякъде. :)

bratignat
04-25-2010, 13:37
Един вид, чукате се редовно, ама по навик или случайност? Новият под вид в еволюцията е при нас - кретеноиди...

yakudza
04-25-2010, 13:40
Това ,че не се назовавате като гаджета ,не значи ,че не сте такива . А и няма такова понятие като" лека раздяла" ,особенно след като имаш чувства . Плюс това съм напълно обедена ,че ,на принципа на тези отворени връзки определено няма да ти е приятно ,ако знаеш ,че тя спи с теб и отделно и с други .Единственно съм съгласна с това ,че не бива в една връзка хората да се задушават само ,защото се обичат.Всеки има нужда от лично пространство ,само за него си . :)


Взе ми думите от ръцете ^^ :lol:

aka6a_vamp
04-25-2010, 15:34
Ти въобще осъзнаваш ли какво говориш или просто реши да напишеш някоя друга тема? :D И кво като не се водите гаджета,боли еднакво без значение дали ще си кажете ''късаме'' или просто ''сбогом'' :D ????

raliichkaa
04-25-2010, 18:39
о божке.. не съм решила да си хващам някой за 1 седмица,че да употребявам толкова тези думи :)

UrbanLegend
04-25-2010, 18:40
някои хора такова положение ги устройва,но тая работа не е за всеки и като цяло ми струва прецаквация

krem4et0
05-01-2010, 11:13
И другите те "светнаха", че сте гаджета. Това какъв етикет ще сложиш не е важно. Факт е, че ако двама души се обичат, заедно са и нещата им вървят, раздялата ще е гадна и кофти при всяко положение.