PDA

View Full Version : значи къде е най-доброто място за учене



Princessani
04-24-2010, 15:11
Значи сега съм 12 клас и записах матура по история поради причината ,че имах избор по география и математика -и съм убедена ,че абсолютно нищо не знам и по двете и избрах история ,защото имам някакви знания... Та имам проблем и с това къде да продължа да уча ? С матура по история може педагогика ,но не мисе иска да ставам учител.. военното пак трябва физическа подготовка ,която нямам ,Софиския -после за какво ще ми е тая фиология,а и изпита е тема ,а не тест и ще е доста трудно... ? А на изпит по математика за кандидатстване (редовни няма да се справя) ,Къде мога другате да вляза с матура по история ?
А и има и др проблем цената на семестрите ,които не знам как изощо ще си позволя ...И то в др Град :s

filmimilmi
04-24-2010, 15:15
С матури влизаш единствено в най-посредствените специалности. За съжаление нямаш време повече за къде да му мислиш. Запиши се на някакви изпити за СУ или УНСС и кандидатствай с изпити по литература и история. Ако не се получи, тогава догодина. Животът съвсем не е толкова кратък, ще имаш още много възможности. :)

spopi
04-25-2010, 09:32
Мисла че може адвокат с история и български.
Успех :wink:

Princessani
04-25-2010, 09:47
Мисла че може адвокат с история и български.
Успех :wink: и с страшно много учене и много пари

spopi
04-25-2010, 10:10
но си заслужава :)

Princessani
04-25-2010, 10:36
но си заслужава :) ми теб ,ако има кой да ти плаща да учиш ,на мен няма

filmimilmi
04-25-2010, 13:25
но си заслужава :) ми теб ,ако има кой да ти плаща да учиш ,на мен няма
За право в СУ или УНСС не са необходими невероятни средства.