PDA

View Full Version : Абе незнам...някак си ми е объркано .. нз :С



buuu
04-24-2010, 16:39
И аз незнам как се чувствам...объркана ли , потънала в мисли ,размишления , незнаеща какво да очаква, или просто изградила грешна представа за любимия човек...Дори и сега като пиша незнам кое от всичко е вярно ,за кое греша ,за кое съм права. Никога досега не съм била толкова объркана.
Мислите ми пак са насочени към приятеля ми. Става въпрос за доверието в връзката ни и за секса .Някои от вас може да знаят предните ми теми свързани със секса,за Ескапела който пих и за притесненията ми след всеки 1 рискован път. Гогорих с приятеля ми за това ,казах му че искам да знае как се чувствам след всеки 1 рискован път, в който го правим без предпазни мерки ,за това как не спя после по цели нощи , как се притеснявам и треперя да не бида сме направели белята.Уви всичко е наред!Но трябва ли да чакаме да стане , и тогава да се сетим да се пазим ?! Еми аз не мога така ! Обясних му всичко ..казах му,че не искам тези 5 месеца да ги хрърлим на вятъра.Не искам да си спомняме с лошо ,не искам да се разделяме заради някви си 20 стинки или 1 лв които можем да даем за презерватив ! Той твърди ,че е сигурен в себе си ,че знаел ,че можел да ме пази .. Че трябвало да му имам доверие ...А с какво ми доказа ,че мога да му вярвам ,ПРЕДИ ,КОГАТО ПИХ ХАПЧЕТО? КАТО НЕ МИ ДАДЕ ПАРИ ЗА ДА СИ ГО КУПЯ ЛИ , ИЛИ КАТО ВСЕКИ 1 ПЪТ ПРЕЗ ТЕЗИ 5 ДНИ В КОИТО АЗ БУКВАЛНО ПОЛУДЯВАХ, МИ КАЗВАШЕ ,ЧЕ НЕ МОЖЕ ДА ДОЙДЕ ДО НАС ДА СЕ ВИДИМ ? КЪДЕ БЕШЕ ТОГАВА МЪЖКАТА МУ ПОСТЪПКА ? ОТГОВОРНОСТТА ЗА ДЕЙСТВИЯТА МУ ? С КАКВО МИ ДОКАЗА ,ЧЕ В ТРУДЕН МОМЕНТ АЗ МОГА ДА МУ СЕ ДОВЕРЯ ?Тогава ..кокато имах нужда от него ! Дори и да не беше станало нещо ,той трябваше да ми отдели време ,айде ако не може да дойде , поне по тела .. а той се откланяше темата и като му кажех ,че нещо ме боли или че ми закаснява , ми казваше ,че ше ми мине и заявяваше ,че излиза и че ше звънне по-късно .Пренебрегвам себе си ,за да му доставя удоволствие на него .Треперя и се стискам ,вместо да се насладя на ласките с него . Разбърках си организма с тоя Ескапел , да на моя глава, но ако може да му се доверя ,нямаше да го правя! А аз не можех ии хопп айде натъпках се с 1 хормонална бомба !

Добре ве , путко майна ,как можеш да ме пазиш като нямаш никав опит ?!?! / и 2мата сме си първи/ От къде е тая сигурност от тебе ?! Как да ти имам доверие за нещо толкова сериозно и опасно ?!?! Дори и да сме заедно от 3 години и да си на 40 пак няма да мога да ти се доверя на 100 ,щото е трърде рисковано ! Казах му още ,че ако не смята да се позамисли и за мен и за това как се чувствам всеки път и да не бъде егосит ,няма да правим секс. Той го потвърди ,но после сам си призна ,че няма да може така и че съм права . Каза ми ,че ме раязбира и че щял да го направи заради мен.Защото не може без мене , много ме обичал и т.н .Щял да се постави на мое място и да ме пази ! Обеща ми го ! Това до някъде ме успокои и се оправихме . Но незнам ... тея 2 дена в които си мислих как да му кажа всичко , ми действаха някък си , как да кажа, все едно ми отвориха очите .. но незнам дали съм права. Мисля си ,че този човек не може да поеме отговорност ако се случи нещо . Мисля си ,че не мисли толкова за мен ,както аз за него. Винаги се опитвам да го разбера и да направя всичко за да е добре . А какво получавам ? Да. Верно е ,че мога да му се доверя за всичко друго ,за това че ме обича истински , и за това ,че ми огажда по всякакъв начин . Но питам се .. къде е в труден момент? Тогава имам нужда не думите , а действията му да ме топлят . 2 пъти ни се размина , а 3тия път ?
Някък си всякъш се отдръпнах ... пак я има тръпката, пак не спирам да мисля за него ,пак се радвам мега много като се видим , пак ми липсва мега много след като си замине и нямам търпение да го видя всеки път, пак си звъним и говорим по 2 часа .Но някак си , започвам да държа повече на мойто , на достойството си и здравето си ,колкото и много да го обичам .Опитвам се да се сдържам , да ме потърси 1ви той .Започвам може би малко по малко да изпарявам тая моя наивност за всичко... как да го кажа, да си имам 1 на ум , 99 % ги давам на него , другия 1% си го пазя за себе си . И защо? Ами принудена съм ... Мисля ,че тепурва предстои да ми се доказва. Давам му шанс да се позамисли и да прецени права ли съм или не . Ако ме обича ще го направи . Ще се грижи за мен ... Надявам се да остави на страна малко тва негово мъжко его , и да свали малко летвата. Давам му шанс .. незнам дали ще съм силна да му дам и 2ри , но може би ще му ам и него , но 3ти няма да има . Нкарая ще си остане сам , колкото и да е трудно , но предпочитам да съм сама и да се пазя , отколкото да сме заедно и да полудея.
Стана много дълго ... но мерси на тези които ще го прочетат и изкажат мнения . Мисля ,че съм объркана , но същевременно и права..

Take_That
04-24-2010, 16:50
Не знам дали приятелят ти държи на теб и те обича толкова много, колкото казва. Бяга от отговорност, страх го е, не иска да се нагърбва с нещо толкова сериозно. Едва ли не ти е казвал:"Абе оправяй се, аз не мога да дойда!" Не може така, ако един човек те обича наистина ще е с теб в труден момент, какъвто е бил този, който ти описваш. Замисли се още по-задълбочено над нещата. Не мисля, че има смисъл да продължаваш с такъв човек. Имай напредвид, че той едва ли ще се промени и ти едва ли ще можеш да разчита на него, което е доста лошо, ако взаимоотношенията ви се задълбочат. Помисли още....

mArMaLaDkA
04-24-2010, 16:56
Много надъхана беше, когато си пускаше първата тема, много яростно защитаваше гаЖока си, когато ти се казваше, че си постъпила глупаво, след като пусна тема, че си пила Ескапел, много си надъхана и сега, във форума, иначе на живо ти омекват капачките, когато си видиш приятеля. Все тая, не аз имам някакъв плужек за приятел, който ми се бие в гърдите, че можел да ме пази, пък като стане гафа да ми се крие като мишка; не аз давам по 30 лв. за ескапел и си чакам цикъла по 5 дни; не аз си пренебрегвам принципите и себе си, за да му е на някакъв недорасляк добре и не аз, а ти си бялата птица в случая. И си толкова, ама толкова наивна, чак глупава и отсъпчива, че чак ми идва да те уцеля с нещо тежко.

buuu
04-24-2010, 17:05
Не знам дали приятелят ти държи на теб и те обича толкова много, колкото казва. Бяга от отговорност, страх го е, не иска да се нагърбва с нещо толкова сериозно. Едва ли не ти е казвал:"Абе оправяй се, аз не мога да дойда!" Не може така, ако един човек те обича наистина ще е с теб в труден момент, какъвто е бил този, който ти описваш. Замисли се още по-задълбочено над нещата. Не мисля, че има смисъл да продължаваш с такъв човек. Имай напредвид, че той едва ли ще се промени и ти едва ли ще можеш да разчита на него, което е доста лошо, ако взаимоотношенията ви се задълбочат. Помисли още....

не ми е заявил да се оправям , успокояваше ме , притесни се , той по принцип мисли оптимистично на нещата и щом пих хапа се успокои, но глождише ме тва ,че можеше да дойде , да намери пари и да се видимм, за да съм още по спокойна и да почувствам загрижеността му ... тойй доста се стресна ,макар че пак беше убеден че ме е пазил , след което пак ме успокои , но веднага след тва откланаше темата , нз дали е било за да не мисля за това и да се поотпусна малко като си говорим как е минал денят ни , или просто щото беше спокоен щом съм го изпила .. ноо то 1 път стига да се изложи...

xXTOXiCXx
04-24-2010, 18:59
Не знам.. стоях само и четях ред след ред и се чудех... наистина ли си сигурна че толкова държи на теб? Той напълно бяга от отговорност,гледа само себе си и ... някак си .. прекалено егоистично постъпва... но пък от друга страна факта,че се е съгласил с условията ти... мен ако питаш ... най-добре остани сама със себе си ден-два и си помисли наистина.. какво чувстваш .. какво мислиш ти за най-добре... На твоя място дълго бих мислила дали наистина си заслужава жертвата и дали наистина си заслужава да си с него ...

ShtrudeL
04-24-2010, 19:29
Като не иска с презерватив ще му отказваш всеки път и тва е бе. Като не му изнася така да си хваща пътя. БОже... О.о Егоист. Голям егоист. Отстоявай си своето и не му позволявай да те унижава. Тва е унижение! На него да му е хубаво,а ти да се тревожиш всеки път за здравето си...

buuu
04-24-2010, 19:47
Като не иска с презерватив ще му отказваш всеки път и тва е бе. Като не му изнася така да си хваща пътя. БОже... О.о Егоист. Голям егоист. Отстоявай си своето и не му позволявай да те унижава. Тва е унижение! На него да му е хубаво,а ти да се тревожиш всеки път за здравето си...

точно...но като му кажа че се притеснявам той вика ти си набиваш много филми АЗ СъМ СИГУРЕН въйййй направо с булдозер да му мина отгоре :booooomb:

Hayashi
04-24-2010, 20:00
По принцип бих пренебрегнала, ако говорим да те е засегнал с думи или нещо подобно. Но да застрашава здравето ти само, заради криворазбрано мъжко его ми се вижда прекалено просташко. Замисли се още повече. Ако следващият път забременееш аборт ли ще правиш тогава? Мисля, че много сериозно трябва да си поговориш с приятеля си за това. А да не говорим колко болести може да ти лепне.

valdesbg
04-24-2010, 20:25
Значи оня те мушка без шапка на господина и разправя че бил сигурен и може да те пази?

А същевременно не се грижи за теб, когато имаш страх и притеснения, при това основателни? Отклонява темата и се измъква по терлици?

Що не върви по дяволите? Ако стане нещо - нали не той ще се трови и тормози? Баси мъжете има, честно... Дето са мъже само по лична карта.

Ми айде като е толкова наперен да гълта всеки месец той хапчета против потентност. Да има такива. Или да си бие хормонални инжекции.

За 30 стотинки се прави на интересен. Аз ако съм.. със земята ще го сравня.

За всички които ще скочат - да правил съм секс, без презерватив. Беше по желание на двамата. И обещах че ако има проблем или притеснение - аз ще купя каквото е нужно. И щях да го направя ако се беше наложило. Интересувах се и питах как се чувства и дали има проблеми. И не, не беше само един път. Но винаги бях готов да поема последствията.

Lyubeto
04-24-2010, 20:30
Покажи му ,че си твърда в решението си ,че не искаш да го правите повече без предпазни мерки. Купуваш презервативи и когато дойде момента изваждаш ги и казваш "или го слагаш и си правим хубавото или забрави да правим каквото и да било". И аз съм имала такива "мъже" които са се опитвали да ме накарат да го направим без , защото видиш ли било по - хубаво. Да по - хубаво е , но когато е с човек на когото имаш пълно доверие и много сериозна връзка. А аз съм показвала ,че няма да стане без презерватив. НЕ се оставяй да те тъпче и да се налага. Ако не разбира от приказки, накарай да го да разбере с действия. А ако чак толкова не иска не си ли се замисляла след консултация с лекар да започнеш да пиеш някакви противозачатъчни?

Abigoria
04-24-2010, 20:38
НЕ ЗНАМ, по дяволите!

ScionOfStorm
04-24-2010, 20:42
баси, защо наблюдавам масови девойки, които се държат като тотални подлоги спрямо приятелите си и ги оставят да си правят квото искат с тях?

сериозно, ква е тая изкривена психика и откъде идва O_O

sladur4etyYy
04-24-2010, 21:13
Като не иска с презерватив ще му отказваш всеки път и тва е бе. Като не му изнася така да си хваща пътя. БОже... О.о Егоист. Голям егоист. Отстоявай си своето и не му позволявай да те унижава. Тва е унижение! На него да му е хубаво,а ти да се тревожиш всеки път за здравето си...

точно...но като му кажа че се притеснявам той вика ти си набиваш много филми АЗ СъМ СИГУРЕН въйййй направо с булдозер да му мина отгоре :booooomb:

аахаха, набиваш си филми?! той кво иска, да надуеш корема и тогава да приеме реално фактите ли?!
за мен тва момче е напълно недорасло, той въобще не разсъждава като зрял човек, гледа само на него да му е кеф и май е на принципа ''на мен тва не може да ми се случи'', което е супер тъпа логика, защото никой не е застрахован. а като стане напечено, той кво? бяга с 200. мухльо. ще ме извиняваш, че ти е гажде, но за мен тва е постъпка на 1 мижитурка, не на истински мъж! значи може да ръга най- спокойно и да ти развива теории за ''филмите, в които се вкарваш'', ама едни 30 лева и елементарна подкрепа, когато наистина ти е нужна, не може да ти окаже? еми, айде пътя, пък като израсне достатъчно, че да може да поеме отговорност за собствените си действия, да заповяда, въпреки че ще е малко късничко.

Smile91
04-24-2010, 21:37
Значи оня те мушка без шапка на господина и разправя че бил сигурен и може да те пази?

А същевременно не се грижи за теб, когато имаш страх и притеснения, при това основателни? Отклонява темата и се измъква по терлици?

Що не върви по дяволите? Ако стане нещо - нали не той ще се трови и тормози? Баси мъжете има, честно... Дето са мъже само по лична карта.

Ми айде като е толкова наперен да гълта всеки месец той хапчета против потентност. Да има такива. Или да си бие хормонални инжекции.

За 30 стотинки се прави на интересен. Аз ако съм.. със земята ще го сравня.

За всички които ще скочат - да правил съм секс, без презерватив. Беше по желание на двамата. И обещах че ако има проблем или притеснение - аз ще купя каквото е нужно. И щях да го направя ако се беше наложило. Интересувах се и питах как се чувства и дали има проблеми. И не, не беше само един път. Но винаги бях готов да поема последствията.

+++

buuu
04-25-2010, 06:36
всичко съм му казала ,обеща ми че ще ме пази всеки следващ път , но за Бога , стоя и си мисля , има ли смисъл ?! защо трябва да чакаме другия път ?! защо не мисли сега ?! размина ни се , но знам ли ко ще стане утре ?!?! :booooomb: защо трябва да ми причинява есичко това . Не съм спала от 2 дена нормално.. само се въртя и треперя , но пак късмета бил на моя страна :) Но не искам N-тия път пак да треперя майка му стара .Но го обичам , прекалено много , пренебрегвам себе си за да има НИЕ , немога а кажа край .. немога да съм без него .. пак го искам .. въпреки всичко ..прощавам му.. немога просто да си представя че него няма да го има ако кажа край... толкова много свикнах с него .. и искам да се поправи и да сме си заедно щастливи и сигурни и за напред :cry:

sladur4etyYy
04-25-2010, 09:16
всичко съм му казала ,обеща ми че ще ме пази всеки следващ път , но за Бога , стоя и си мисля , има ли смисъл ?! защо трябва да чакаме другия път ?! защо не мисли сега ?! размина ни се , но знам ли ко ще стане утре ?!?! :booooomb: защо трябва да ми причинява есичко това . Не съм спала от 2 дена нормално.. само се въртя и треперя , но пак късмета бил на моя страна :) Но не искам N-тия път пак да треперя майка му стара .Но го обичам , прекалено много , пренебрегвам себе си за да има НИЕ , немога а кажа край .. немога да съм без него .. пак го искам .. въпреки всичко ..прощавам му.. немога просто да си представя че него няма да го има ако кажа край... толкова много свикнах с него .. и искам да се поправи и да сме си заедно щастливи и сигурни и за напред :cry:

ами, дай му 1 последен шанс, наистина последен! и го наблюдавай внимателно, във всяко отношение. търси у него качествата, които искаш да притежава момчето до теб и ако той ги притежава, и ако стане по- отговорен по отношение на секса, остани с него.
но според мен тази му постъпка е показателна като цяло за характера му. едва ли досега сте имали някакви кой знае колко критични моменти, в които той наистина да се покаже като мъж, освен този за презервативите. и какво? в единствения път, в който наистина става дума за нещо сериозно, той си плюе на петите. то когато всичко е розово, е много лесно. въпросът е, че когато стане нещо такова, на теб ти трябва подкрепа, а той явно не знае как да ти я окаже. следващият път може да стане нещо друго, не е задължително да е пак това за бременността, може да е случка от съвсем друг тип, но ти пак да имаш нужда от него. тогава ще бъде ли до теб или ще избяга, както сега? за мен едва ли момчето ще се промени. може да слага презерватив, но ще си остане безхарактерен като цяло, и ти това ще го чувстваш не 1 или 2 пъти занапред. замисли се дали си заслужава да си с такъв човек. и най- вече- научи се да поставяш себе си пред него. не е честно ти да даваш ли даваш, а той само да взима, нали така?

buuu
04-25-2010, 09:29
да така е , до сега 2 пути ми се случиха лоши неща...починаха баба ми и дядо ми..той бе6е до мен НО това е случка в която той не може да направи нищо и която не го засяга до такава степен каквато е тази с хапчето. Бил е до мен , но сиках да го почувствам и тогава когато нещата зависеха от него ! :? Да ще му дам шанс , но до колко ще го осъзнае не мога да гарантирам :(

sladur4etyYy
04-25-2010, 09:33
няма нужда да го осъзнава. дала си му да разбере какво не харесваш в него. сега е той на ход. не му казвай ''ей, сега, в периода от еди колко си дена, ако се издъниш, край'', щото, ако има поне малко акъл, точно в тия дни ще се държи добре и може да се заблудиш. не му казвай нищо сега, а само го наблюдавай. ако няма издънки, ок, но при следващата, която наистина те нарани, просто да си хваща пътя.

buuu
04-25-2010, 09:41
мерси (хуг)

sladur4etyYy
04-25-2010, 10:16
моля. може да казваш тук от вр. на вр. как вървят нещата.

Take_That
04-25-2010, 13:48
Не знам дали приятелят ти държи на теб и те обича толкова много, колкото казва. Бяга от отговорност, страх го е, не иска да се нагърбва с нещо толкова сериозно. Едва ли не ти е казвал:"Абе оправяй се, аз не мога да дойда!" Не може така, ако един човек те обича наистина ще е с теб в труден момент, какъвто е бил този, който ти описваш. Замисли се още по-задълбочено над нещата. Не мисля, че има смисъл да продължаваш с такъв човек. Имай напредвид, че той едва ли ще се промени и ти едва ли ще можеш да разчита на него, което е доста лошо, ако взаимоотношенията ви се задълбочат. Помисли още....
не ми е заявил да се оправям , успокояваше ме , притесни се , той по принцип мисли оптимистично на нещата и щом пих хапа се успокои, но глождише ме тва ,че можеше да дойде , да намери пари и да се видимм, за да съм още по спокойна и да почувствам загрижеността му ... тойй доста се стресна ,макар че пак беше убеден че ме е пазил , след което пак ме успокои , но веднага след тва откланаше темата , нз дали е било за да не мисля за това и да се поотпусна малко като си говорим как е минал денят ни , или просто щото беше спокоен щом съм го изпила .. ноо то 1 път стига да се изложи...


Добре тогава аз съм разбрала грешно може би, извинявам се. Проблемът обаче е там, че прителят ти бяга от отговорност. Щом толкова те е успокоявал в онзи момент, защо пишеш темата си? Защо искаш съвет от нас, значи разбираш, че има проблем, но някак си не искаш да признаеш пред себе си, че не е никак маловажен.... Както казах и предишния си пост ако връзката ви се задълбочи, не знам доколко ще можеш да разчиташ на него...

mOBSCENE
04-25-2010, 13:52
Добре тогава аз съм разбрала грешно може би, извинявам се. Проблемът обаче е там, че прителят ти бяга от отговорност. Щом толкова те е успокоявал в онзи момент, защо пишеш темата си? Защо искаш съвет от нас, значи разбираш, че има проблем, но някак си не искаш да признаеш пред себе си, че не е никак маловажен.... Както казах и предишния си пост ако връзката ви се задълбочи, не знам доколко ще можеш да разчиташ на него...


няма какво повече да добавя