PDA

View Full Version : Toi se podigra s men



sonyyy333
04-24-2010, 18:31
Toi se podigra s men a az mu se vurzax. Mnogo puti sme se karali i sdobrqvali no tozi put beshe naistina seriozno toi mi kaza mn lo6i neshta i me zasegna mnogo estestveno az pobesnqx i mu bqx mnogo qdosana (bqsna).Ne mina edna sedmica i toi mi se izvini az ot na4alo mu kazax da se maxka ot men no toi produlji da nastoqva mislex 4e e seriozen sled dva dena az omeknax i mu prostix no na sledvashtiq den vidqx 4e toi se zaribqva s drugo momi4e ii se qdosax mn i mu se razvikax i toi mi se razvika kaza mi 4e mi mu nqmam doverie a nqmam li mu doverie nashtata vruzka nqma 6ans. Togava se 4ustvax mn tujna za6tot az naistina povqrvax 4e toi se e promenil i sujelqva za tova koeto mi e kazal no eto 4e otnovo se skaraxme . Neznam kakvo da pravq 4ustvam se ujasno molq pomognete mi ;( ;( ;(
bqx go iztrila ot uma si no sled tova toi pak se poqvi 4ustvam se ujasno
sega neznam toi dali ima 4ustva kum men ili prosto me e probval za da se podigrae s men :( :( :( :( :(

SmilezZz
04-24-2010, 18:36
Така:
- Първо - пиши на КИРИЛИЦА,не на маймуница
- Второ - не го прочетох цялото,но мисля,че схванах за какво става въпрос

По темата:
И ти си си виновна,че му се си връзвала..
Забрави го..+..не му обръщай внимание - той не го заслужава..
Никога повече не се връщай назад,защото отново ти ще си
останеш наранената

Dekkuy
04-24-2010, 19:03
и аз сам в подобно полојение .. и продалјавам да му се варзвам, но прекалено вече го харесвам за да му се разсарда за далго или за винаги. Ти не прави тази грешка. Разсарди му се .. !




И ти харесваш ли го ? И по на колко сте ?




П.П. Тфа е само мое мнение .. 8-)

kalpazanka
04-30-2010, 17:51
Т. 1.