PDA

View Full Version : Любов,любов,но май едностранна



ForzaFelipe
04-24-2010, 18:17
Дойде и моя ред да се допитам до вас.Първо да започна че не съм имал сериозна връзка вече 5 години.Имал съм забежки и тем подобни,но нищо сериозно.Но от скоро се случи нещо.Започнах да си говоря в скайп с една моя бивша съученичка иии там имаше проблеми,но това е невероятна история за която ми е забранено да говоря,а и не смятам...Та през това време аз бях близо до нея и и помагах много...но се унесох и ми се възродиха едни стари чуства...След рождения ми ден тя се запозна с един мой съученик и започнаха да се срещат а приятеля ми я харесваше...или поне така викаше,оказа се че както винаги е търсил забешка за седмица,а приятелката ми не е по такива работи и знам че щеше да е много наранена.Е докато се упитвах да я спра се издъних и й признах чуствата ми...Естествено тя бяше тоталко в шах и спряхме да говорим за няколко дни и след това се правехме че няма нищо и пак се заговорихме.Миналата седмица ми обясни как стоят нещата.Каза ми че ме приема само като много добър приятел и неиска да ме загуби и за това не иска да тръгнем...Не съм сигурен дали това е причината,но ми каза че и трябва време и аз сега чакам...Ама аз никога не чакам тихо :D ПОдарих и днес мече което тя много хареса,нотъй като излизахме с приятели и тя се държа малко странно,незнам защо може би вие ще кажете мнението си :) .

Това е накратко историята,ще помоля да ми дадете съвет или да ми кажате какво да направя има ли надежда,няма ли,ще съм ви много благодарен :)

Пс: и двамата сме на 17(тя ненавършени) ако има някъкво значение.

mArMaLaDkA
04-24-2010, 18:20
А иначе преди това(към 11-12-годишен) си имал сериозни връзки ли? :lol:

Момичето ти е казало, че иска време, а ти, вместо да я оставиш на спокойствие да помисли, й подаряваш плюшени мечета! 8-)
Понякога просто трябва да имаш търпение и да не караш човека отсреща да се чувства неудобно. Защото, представи си, че тя може да е решила, че ще продължава да иска да сте само приятели, а ти я затрупваш с подаръци.

ForzaFelipe
04-24-2010, 18:27
Да някъде тогава съм имал "сериозни връзки" всмисъл че са продължавали повече от 3 дни...Всъщност последната май ме съкроши щото ми изневери(тя от тогава почна ся каква е станала) :? .

Всъщност от скоро набарах начина на хващане на една машина от тея дето с едно като ръкохватка трябва с ръчка да хванеш играчка и аз и казах че е от там щото и бях обещал...благородна лъжа :oops: Все пак на 1ви април съм роден нормално е да лъжа понякога :oops:

fenastz
04-24-2010, 18:30
Не прекалявай с подаръците...

Hayashi
04-24-2010, 18:32
Нищо лично към теб, но страшно много се дразня, че 17 - 18-годишни пишат като първолаци.
Преди теб момичето имало ли е връзка с друг? Може да ѝ е за първи път и да си я уплашил.

kypo
04-24-2010, 18:32
не се излагай с мечета. нещата ил истават от самосебе си и всичко е цветя и рози, голи странни пози, докато някой някого не извози. 8-)
мечетата са готини неща, ана просто така жестове без повод когато има вече любов в две души. за подкупване и насилване на нещата не стаат

голям съм разбирач деа 8-)

ForzaFelipe
04-24-2010, 18:42
Нищо лично към теб, но страшно много се дразня, че 17 - 18-годишни пишат като първолаци.
Преди теб момичето имало ли е връзка с друг? Може да ѝ е за първи път и да си я уплашил.

Да имала е друг и всъщност това е може би нещото което я спира да направи каквото й да е той я заряза брутално и тя дълго време беше съкрошена и тогава се появих аз.Тя много пъти е казвала че аз съм човека който я е накарал да се усмихне и за това ме приема като много добър приятел и ми каза че не иска да ме загуби като приятел и за това не иска да тръгнем.

Hayashi
04-24-2010, 18:58
Мен ако питаш доста се е оплашила и ти да не постъпиш с нея по същия начин като предишния ѝ приятел. Лека - полека трябва да ѝ докажеш, че може да ти има доверие и, че няма да я нараниш. Защото както ти каза, и теб да те зарежат брутално и после някой да ти признава чувствата си ще го гледаш с недоверие и определено няма веднага да се втурнеш да го прегръщаш и целуваш.

mArMaLaDkA
04-24-2010, 19:03
Hayashi, само за протокола - и ти допускаш елементарни правописни и пунктуационни грешки.

ForzaFelipe
04-24-2010, 19:04
Мен ако питаш доста се е оплашила и ти да не постъпиш с нея по същия начин като предишния ѝ приятел. Лека - полека трябва да ѝ докажеш, че може да ти има доверие и, че няма да я нараниш. Защото както ти каза, и теб да те зарежат брутално и после някой да ти признава чувствата си ще го гледаш с недоверие и определено няма веднага да се втурнеш да го прегръщаш и целуваш.

Ми и аз така мислех,но това съм и го доказал според мен.В момент който беше сама и почти изоставена от всички и всички говореха за нея какво ли не,аз застанах до нея и се скарах със всички с което нещата се успокойха и си мисля че тя знае че съм с нея и не бих я предал.

miss_kiss181
04-24-2010, 19:13
Извинявай много ама ти на връска по дълга от 3 дни, сериозна ли му викаш?
Иначе по темата: Може и да има шанс, но не прекалявай и не ставай нахален, защото все пак може да има и обтното действие. :grin:

WrongLife
04-24-2010, 19:57
Hayashi, само за протокола - и ти допускаш елементарни правописни и пунктуационни грешки.
Където е права, права е.
Hayashi, не ми се прави на голям литературовед и езиковед, че аз, 16 годишното хлапе, ще ти стопя гемиите. ;)
По темата: Нито мисля че си я Уплашил, нито че не е готова. Мисля, че е несигурна в чувствата си към теб, но както сам се досещаш ти можеш също малко да й помогнеш да си ги изясни. Но както казаха по-горе не прекалявай с подаръците и не я притискай..много :P

ForzaFelipe
04-24-2010, 20:05
По темата: Нито мисля че си я Уплашил, нито че не е готова. Мисля, че е несигурна в чувствата си към теб, но както сам се досещаш ти можеш също малко да й помогнеш да си ги изясни. Но както казаха по-горе не прекалявай с подаръците и не я притискай..много :P

Ми аз това вмомента правя или поне се опитвам :D :grin:

important
04-24-2010, 20:05
Дойде и моя ред да се допитам до вас.Първо да започна че не съм имал сериозна връзка вече 5 години.Имал съм забежки и тем подобни,но нищо сериозно.Но от скоро се случи нещо.Започнах да си говоря в скайп с една моя бивша съученичка иии там имаше проблеми,но това е невероятна история за която ми е забранено да говоря,а и не смятам...Та през това време аз бях близо до нея и и помагах много...но се унесох и ми се възродиха едни стари чуства...След рождения ми ден тя се запозна с един мой съученик и започнаха да се срещат а приятеля ми я харесваше...или поне така викаше,оказа се че както винаги е търсил забешка за седмица,а приятелката ми не е по такива работи и знам че щеше да е много наранена.Е докато се упитвах да я спра се издъних и й признах чуствата ми...Естествено тя бяше тоталко в шах и спряхме да говорим за няколко дни и след това се правехме че няма нищо и пак се заговорихме.Миналата седмица ми обясни как стоят нещата.Каза ми че ме приема само като много добър приятел и неиска да ме загуби и за това не иска да тръгнем...Не съм сигурен дали това е причината,но ми каза че и трябва време и аз сега чакам...Ама аз никога не чакам тихо :D ПОдарих и днес мече което тя много хареса,нотъй като излизахме с приятели и тя се държа малко странно,незнам защо може би вие ще кажете мнението си :) .

Това е накратко историята,ще помоля да ми дадете съвет или да ми кажате какво да направя има ли надежда,няма ли,ще съм ви много благодарен :)

Пс: и двамата сме на 17(тя ненавършени) ако има някъкво значение. как не те е срам :x засрамил си я пред компанията :-D

ForzaFelipe
04-24-2010, 20:08
как не те е срам :x засрамил си я пред компанията :-D

Ааа не,те незнаеха,аз и го подарих преди това и никой не знаеше за тая работа,само там най-добрата й приятелка която по навик започна да говори много за цялата работа и половината схванаха цялата работа че я харесвам и тем подобни,но за мечето не разбраха(освен приятелката й,ама тя поне за това се спря да не каже :D )

valdesbg
04-24-2010, 20:13
Би трябвало да си отписан отдавна.

А ако девойката е глупава и не си - историята ще завърши с много сълзи.

Съвет - откажи се и си намери друго момиче.

Lyubeto
04-24-2010, 20:14
Според мен пък щом ти е казала ,че те приема просто като приятел значи е точно така . Може би не може да ти каже директно "кеф ми е да си споделям с тебе, кеф ми е ,че ме разбираш, а бе готино ми е в твоята компания ...ама не искам да имаме сериозна връзка, не ме кефиш чак толкова" . Понякога фразата "не искам да си разваляме отношенията с връзка" означава това което си означава, без някакви скрити послания .

Abigoria
04-24-2010, 20:17
Омг... Доживях, доживях... 8-)

important
04-24-2010, 20:17
как не те е срам :x засрамил си я пред компанията :-D

Ааа не,те незнаеха,аз и го подарих преди това и никой не знаеше за тая работа,само там най-добрата й приятелка която по навик започна да говори много за цялата работа и половината схванаха цялата работа че я харесвам и тем подобни,но за мечето не разбраха(освен приятелката й,ама тя поне за това се спря да не каже :D ) ейй тач приятелка ще е била голяма клюкарка :-D

pepsinka
04-24-2010, 20:18
Тази тема е наистина интересна за мен, защото имам подобен случай в момента, в който съм много объркана и един приятел ми показва че мога да му имам доверие, говорейки ми сладки приказки.. Просто не се чувствам никак силна за да започна всичко отначало при положение че при последната ми връзка наистина бях хлътнала по момчето, с което излизах, а то ме предаде. А сега просто искам да се разсейвам повече с приятелите ми, а той постоянно ми се натрапва и немога да го възприема като нещо повече от приятел и не искам. Направих доста наивна грешка, че в един момент се поддадох на моментно чувство и наистина сгреших за което доста съжелявам и може би само заради това би ми било още по трудно да се измъкна и да остана приятелка с него..

important
04-24-2010, 20:23
Тази тема е наистина интересна за мен, защото имам такъв подобен случай в момента, в който съм много объркана и един приятел ми показва че мога да му имам доверие и сладки приказки.. Просто не се чувствам никак силна за да започна всичко отначало, пък и не изпитвам нищо към него за да съм готова да се примиря с каквото и да било.. Въпреки че направих някои прибързани действия.. за които сега доста съжелявам.. ми е много трудно да се боря с достойнството си и съм доста объркана. винаги се води от чувствата си! :-)

Smile91
04-24-2010, 21:22
Мен ако питаш доста се е уплашила и ти да не постъпиш с нея по същия начин като предишния ѝ приятел. Лека - полека трябва да ѝ докажеш, че може да ти има доверие и, че няма да я нараниш. Защото както ти каза, и теб да те зарежат брутално и после някой да ти признава чувствата си ще го гледаш с недоверие и определено няма веднага да се втурнеш да го прегръщаш и целуваш.

+++

sladur4etyYy
04-24-2010, 21:58
еми, сори, пич, ама така, като те чета, няма да те огрее.

ForzaFelipe
04-24-2010, 22:10
еми, сори, пич, ама така, като те чета, няма да те огрее.

Е да ама аз съм страшен инат и щом съм видял и най малка светлинка тръгвам към нея :grin: :D

valdesbg
04-24-2010, 22:12
Е да ама аз съм страшен инат и щом съм видял и най малка светлинка тръгвам към нея :grin: :D

Да не се окаже светлината от идващия влак само. Че тогава не те знам какво ще правиш. :D

ForzaFelipe
04-24-2010, 22:20
Е да ама аз съм страшен инат и щом съм видял и най малка светлинка тръгвам към нея :grin: :D

Да не се окаже светлината от идващия влак само. Че тогава не те знам какво ще правиш. :D

А няма да е нещо ново :D

GregoryHouse
04-25-2010, 01:27
Ако питаш мен, първия път се е опитала да те резне тактично така, че да си останете приятели, ама нали ти си инат и упорит - мечок. GG След като си и признал чувствата си, едва ли е имала нужда от уверението "горско животно"... По скоро си усложнил положението и да те резне и сега трябва много да го върти и суче. Малкия ти минимален шанс е след 1 до максимум 2 дена да тръгнете, ако не схващай, че тва не е светлина брат а фар със 100 тона зад него...

ForzaFelipe
04-25-2010, 11:03
За жалост е така,но незнам защо продължавам да си мисля че има надежда и продължавам да мисля за нея :?

Take_That
04-25-2010, 13:21
Щом си такъв инат и не искаш да се отказваш - тогава недей, но и недей да я задушаваш. Щом иска време - дай и го, а не да и подаряваш мечета и разни такива.... Искаш да е с теб, защото това е желанието й, а не защото ще се чувства длъжна нали? :)

bratignat
04-25-2010, 13:36
Зарежи. Трябва да изчакаш е милият начин да те резне. Пълно е с момичета, не се занимавай с нея. Ако не станете нещо по-близко, не може да бъдете никакви приятели, гарантирам ти. Ако си станете по-близки, ще бъдете нещо повече от приятели. Няма средно положение. Останалото е да се самозалъгвате. Тя те е отсвирила. Ако толкова мнгоо я обичаш, избягвай я за година-две. Пък после, изобщо няма да ти пука за нея....

ForzaFelipe
04-25-2010, 15:32
Да я игнорирам...невъзможно почти.Пише ми всяка вечер и и на 2рия ден вече ще ми е звъннала 20 пъти за да разбере какво става.А във всеки момент в който сложа тъжна имотиконка в скайпа и веднага пита дали тя е виновна и дали е направила нещо.

Sisi7u
04-25-2010, 15:48
Да я игнорирам...невъзможно почти.Пише ми всяка вечер и и на 2рия ден вече ще ми е звъннала 20 пъти за да разбере какво става.А във всеки момент в който сложа тъжна имотиконка в скайпа и веднага пита дали тя е виновна и дали е направила нещо.
йеха ... колко е загрижена ...
по това, което прочетох.. май е много чуствителна и може би се страхува да не я нараниш ...
и каза, че си имал сериозна връзка [повече от 3 дни ]] ti ako на това му викаш сериозна връзка .. значи не сериозната ще е 1 час или 1 минута ;]]
може би си някакъв женкар или за такъв та мисли [ подозира ] i icka да те опознае повече ..
или пък след разочероващата си връзка има нужда да ''презареди батериите'' 8-) т.е има нужда от време ..

Jultenikavo
04-25-2010, 15:52
не се излагай с мечета. нещата ил истават от самосебе си и всичко е цветя и рози, голи странни пози, докато някой някого не извози. 8-)
мечетата са готини неща, ана просто така жестове без повод когато има вече любов в две души. за подкупване и насилване на нещата не стаат

голям съм разбирач деа 8-)

+

Заеби ги тия подаръци..Най-много да спре и по скайпа да ти пише,ако почнеш много да й се лепиш.Стойте си кротко и спокойно в компанииката,в която сте си,а то момичето ако реши,че иска нещо,повярвай ми , ще ти го покаже.Насила нищо няма да стане.

mArMaLaDkA
04-25-2010, 15:54
Да я игнорирам...невъзможно почти.Пише ми всяка вечер и и на 2рия ден вече ще ми е звъннала 20 пъти за да разбере какво става.А във всеки момент в който сложа тъжна имотиконка в скайпа и веднага пита дали тя е виновна и дали е направила нещо.

Не знае какво иска. Аз главата си залагам, 'щото същото съм го правила. 8-) Хем има нужда да помисли, хем ти се тика, ама се сърди, когато ти се държи по-мило. Кажи й първо да се изясни със себе си, после с теб. Егати детската забава.

ForzaFelipe
04-25-2010, 16:54
йеха ... колко е загрижена ...
по това, което прочетох.. май е много чуствителна и може би се страхува да не я нараниш ...
и каза, че си имал сериозна връзка [повече от 3 дни ]] ti ako на това му викаш сериозна връзка .. значи не сериозната ще е 1 час или 1 минута ;]]
може би си някакъв женкар или за такъв та мисли [ подозира ] i icka да те опознае повече ..
или пък след разочероващата си връзка има нужда да ''презареди батериите'' 8-) т.е има нужда от време ..

Не съм имал предвид че 3дневна връзка може да е сериозна.Имах предвид че обикновенно последно време се случва нещо,2 дни целувки и тем подобни но изведнъж то не е сериозно.Последната ми сериозна връзка беше около година.
АЗ ЖЕНКАР...ХАХАХА,аз ако съм женкар на всички останали момчета второто им име е сигурно дон жуан :? .Аз обикновенно като видя красиво момиче и тя ми намигне или нещо такова замръзвам :?

ForzaFelipe
04-25-2010, 17:09
Но май имам повече приятелки отколкото приятели :oops: :oops:

ForzaFelipe
04-25-2010, 20:21
Ами ясно тя иска да сме просто приятели.Благодаря за помоща,ако някой иска да каже още нещо да действа ;)