PDA

View Full Version : мислех си ..



footballgirl
04-25-2010, 03:33
Защо всичко е толкова фалшиво и изкуствено ? Толкова ли са емоционално ограничени някои хора че за тях всичко е въпрос на интереси :? а къде отиде любовта в истинския и смисъл ; [ или просто аз винаги попадам на такива .. използвачи .. просто повечето са някви бройкаджии лишени от чувства и най вече от скруполи .. писна ми честно казано :( много малко истински хора останаха

partychild
04-25-2010, 05:12
Всеки е минал през такъв период на отчаяние :) Не всички момчета са еднакви..и твоя принц на бял кон ще се появи :D не се отказвай и не се отчайвай :) Вярно е, че в днешно време бол от бройкаджии и лицемери... затова бъди внимателна и преценяй момчето :)

sunshinepp
04-25-2010, 05:16
Защо всичко е толкова фалшиво и изкуствено ? Толкова ли са емоционално ограничени някои хора че за тях всичко е въпрос на интереси :? а къде отиде любовта в истинския и смисъл ; [ или просто аз винаги попадам на такива .. използвачи .. просто повечето са някви бройкаджии лишени от чувства и най вече от скруполи .. писна ми честно казано :( много малко истински хора останаха

Nakadah
04-25-2010, 06:51
Защо всичко е толкова фалшиво и изкуствено ? Толкова ли са емоционално ограничени някои хора че за тях всичко е въпрос на интереси :? а къде отиде любовта в истинския и смисъл ; [ или просто аз винаги попадам на такива .. използвачи .. просто повечето са някви бройкаджии лишени от чувства и най вече от скруполи .. писна ми честно казано :( много малко истински хора останаха

а ти кво искаш бе?
момчето да дойде и да ти плачи на рамото ли бе ? :razz:

buuu
04-25-2010, 07:10
така е ...

stupid0boy
04-25-2010, 08:45
Незнам зак'во се мислите за такива пичове след като нямате чуства... Аз с едно момиче не мога да бъда ако не чуствам нещо към нея... Наистина - не всичките момчета могат да се сложат под 1 знаменител... Просто за някоИ е важен само секса и гледа си шибне някой друг брой отгоре..

SkylineDrift
04-25-2010, 08:57
А ти неможеш ли да го усетиш?В смисъл,че е с теб само за секса.Битрябвало да го усетиш това,едно е да те обича и друго е да си му за бройка.Просто начините по които се държи са различни.

sladur4etyYy
04-25-2010, 09:02
А ти неможеш ли да го усетиш?В смисъл,че е с теб само за секса.Битрябвало да го усетиш това,едно е да те обича и друго е да си му за бройка.Просто начините по които се държи са различни.

някои доста добре се прикриват. а и има и друг вариант, често срещан- обича си гаджето, но не му пречи да си хойка и по други. така че не е толкова лесно.

ReachlessGirl
04-25-2010, 09:05
.. или просто ти попадаш винаги на такива!!!

SmilezZz
04-25-2010, 09:14
М`да,вярно е,че повечето са такива..НО в никакъв случай НЕ трябва да поставяш всички момчето под общ знаменател..
Има и момчето,които не са само заради едната бройка..

Sisi7u
04-25-2010, 09:20
Всеки е минал през такъв период на отчаяние :) Не всички момчета са еднакви..и твоя принц на бял кон ще се появи :D не се отказвай и не се отчайвай :) Вярно е, че в днешно време бол от бройкаджии и лицемери... затова бъди внимателна и преценяй момчето :)
подкрепям мнението ;]]

bilqnavod
04-25-2010, 09:34
Да любовта е много сложно нещо, затова никой не може да я разбере... Както някой каза всеки е имал такива моменти. Няма да се отчайваш - живота ще ти поднесе още много изненади и хубави и лоши... Но все пак трябва до някъде да бъдеш придвидлива и да не допускаш до себе си хора, за които мислиш че биха ти причинили болка. Ако имаш и най - малко съмнение, че някой ще те оставиш да си ближеш раните сама- бягай - само напред без да се обръщаш назад. Дано срещнеш човека, когото да те разбира, уважава и обича истински. Успех!!!

LoveLetter
04-25-2010, 10:28
Не всички момчета сме еднакви. Ще си намериш някой по-малко идиот. :-D

footballgirl
04-25-2010, 15:09
А ти неможеш ли да го усетиш?В смисъл,че е с теб само за секса.Битрябвало да го усетиш това,едно е да те обича и друго е да си му за бройка.Просто начините по които се държи са различни.


а кой е казал че не го усещам ?? за тва ги режа още в началото ..

elysunny
04-25-2010, 15:13
Ами чесно казано всеки попада на лицемери, плейбойчета или там както ги наричате. Обаче не всички са такива. Ще намериш своя ''принц'' :D Явно трябва малко повече да потърcиш.

Jultenikavo
04-25-2010, 16:12
Защо всичко е толкова фалшиво и изкуствено ? Толкова ли са емоционално ограничени някои хора че за тях всичко е въпрос на интереси :? а къде отиде любовта в истинския и смисъл ; [ или просто аз винаги попадам на такива .. използвачи .. просто повечето са някви бройкаджии лишени от чувства и най вече от скруполи .. писна ми честно казано :( много малко истински хора останаха

Спри да се срещаш с футболистчета :D :D Бъдещето на българския футбол са доста наперени и самочувствието им е в огромни дози,а пък и без покритие при повечето :D

footballgirl
04-25-2010, 20:41
оо за футболисти просто не ми говори 8-) иначе мерси за куража , все още има надежда :) доста жаби трябва да се целуна докато намеря принца :D

mArMaLaDkA
04-25-2010, 20:44
ако се замислиш, навярно ще откриеш доста голямо сходство във външия вид и характера на тези, които си харесвала до момента. изводите сама ще си ги извадиш.

YoUcANNOtiMaGiNe
04-25-2010, 20:48
Защо всичко е толкова фалшиво и изкуствено ? Толкова ли са емоционално ограничени някои хора че за тях всичко е въпрос на интереси :? а къде отиде любовта в истинския и смисъл ; [ или просто аз винаги попадам на такива .. използвачи .. просто повечето са някви бройкаджии лишени от чувства и най вече от скруполи .. писна ми честно казано :( много малко истински хора останаха
Защото такива са разбиранията на човека в днешното общество . което е жалко . Въпрос на ценностна система и манталитет . Не е хубаво да се слага всичко под общ знаменател , за каквото и да било . Но е добре , че ти не го правиш . Казваш някои . А всъщност под това " някои " стои много повече , та по - голямата част са точно такива . За тях няма емоции , няма чувства , всичко е интереси . Не е въпроса , че ти попадаш на такива , всеки от малкото останали свестни хора попада на такива . И тука не става въпрос за приятели , а изобщо че тези хора преобладават и вече тва се приема за нормално , дори над 90 % от съфорумниците са такива и отричат . И защо ?! Нали се харесвате такива , нали такова е обществото . Щом сте лицемери , използвачи и ограничени комплексари , както сега е модерно , защо го криете ? Няма нужда от нападки , то е ясно , че всеки ще тръгне да се оправдава , че не е такъв , ама полза няма . Нито мене , нито който и да било го интересува тва , което ще кажете в своя защита . Говорете на воля , жалките ви опити няма да променят тва , което сте всъщност и вие го знаете . Накъде отива всичко ... Ами на майната си отива . Наистина много малко истински хора останаха за съжаление

playhard1
04-25-2010, 20:54
аз пък мисля, че е обратното (момче съм) :)

mrfahrenheit
04-25-2010, 21:17
Хайде пак започнахме да говорим чрез общи знаменатели...

Още със заглавието започна да лъжеш както себе си ,така и останалите!Замисли се малко и ще разбереш къде е проблемът.Footballgirl се оплаква колко повърхностен и грозен бил светът...

footballgirl
04-25-2010, 21:52
Хайде пак започнахме да говорим чрез общи знаменатели...

Още със заглавието започна да лъжеш както себе си ,така и останалите!Замисли се малко и ще разбереш къде е проблемът.Footballgirl се оплаква колко повърхностен и грозен бил светът...


какво общо има nick name-а ми по дяволите :D не харесвам футболистчета и не слагам всички хора под общ знаменател просто защото е наивно и невъзможно всички хора да са еднакви !

GregoryHouse
04-25-2010, 23:28
Защо всичко е толкова фалшиво и изкуствено ? Толкова ли са емоционално ограничени някои хора че за тях всичко е въпрос на интереси :? а къде отиде любовта в истинския и смисъл ; [ или просто аз винаги попадам на такива .. използвачи .. просто повечето са някви бройкаджии лишени от чувства и най вече от скруполи .. писна ми честно казано :( много малко истински хора останаха

Ако наистина започнеш да мислиш, ще спреш да попадаш на такива. Толкова елементарно решение нали...Е изпълнението е отделен въпрос. Просто търси сродни души. Въпреки, че пътя който си избрала не е лесен, почти всички които са тръгнали по него са се отказали, а малцината който са успели...е като се сетя за такива ще го постна...

Nakadah
04-26-2010, 02:35
се тая