PDA

View Full Version : Помощ..Родители



RoCkSpOt
04-25-2010, 06:59
С 1 момиче ходихме доста време .. майка й мн ме харесваше ... после стана 1 издънка и те ме намразиха бяхме раделени 2 месеца с нея тя ходи сега с друг,но иска да е с мен и аз искам обичаме се много ... дайте някакви идеи как да се оправа с майка й ... тя ако и каже,че сме се видяли ще и се развика ... моля ви наистина много се обичаме ... а неможе да се крием просто не става ... Благодаря предварително !

Nakadah
04-25-2010, 07:02
С 1 момиче ходихме доста време .. майка й мн ме харесваше ... после стана 1 издънка и те ме намразиха бяхме раделени 2 месеца с нея тя ходи сега с друг,но иска да е с мен и аз искам обичаме се много ... дайте някакви идеи как да се оправа с майка й ... тя ако и каже,че сме се видяли ще и се развика ... моля ви наистина много се обичаме ... а неможе да се крием просто не става ... Благодаря предварително !

шегуваш се нали?

RoCkSpOt
04-25-2010, 07:03
Не ?!

buuu
04-25-2010, 07:06
ами обясни на родители и те че държиш на нея че още я обичаш ,че много съжаляваш и така ..дано те разберът.
а то всъщност кво е станало ? 8-)

Nakadah
04-25-2010, 07:07
С 1 момиче ходихме доста време .. майка й мн ме харесваше ... после стана 1 издънка и те ме намразиха бяхме раделени 2 месеца с нея тя ходи сега с друг,но иска да е с мени аз искам обичаме се много ... дайте някакви идеи как да се оправа с майка й ... тя ако и каже,че сме се видяли ще и се развика ... моля ви наистина много се обичаме ... а неможе да се крием просто не става ... Благодаря предварително !

я да видиме дали гънките ти ще ти позволят да се сетиш защо съм потчертал тези в червено! 8)

buuu
04-25-2010, 07:08
С 1 момиче ходихме доста време .. майка й мн ме харесваше ... после стана 1 издънка и те ме намразиха бяхме раделени 2 месеца с нея тя ходи сега с друг,но иска да е с мени аз искам обичаме се много ... дайте някакви идеи как да се оправа с майка й ... тя ако и каже,че сме се видяли ще и се развика ... моля ви наистина много се обичаме ... а неможе да се крием просто не става ... Благодаря предварително !

я да видиме дали гънките ти ще ти позволят да се сетиш защо съм потчертал тези в червено! 8)

ама той да не харесва майка й ?! :lol:

RoCkSpOt
04-25-2010, 07:09
ами обясни на родители и те че държиш на нея че още я обичаш ,че много съжаляваш и така ..дано те разберът.
а то всъщност кво е станало ? 8-)

емм сложничко е ... ;д ама нз дали майка й ще иска да ме ислушаа

Nakadah
04-25-2010, 07:09
С 1 момиче ходихме доста време .. майка й мн ме харесваше ... после стана 1 издънка и те ме намразиха бяхме раделени 2 месеца с нея тя ходи сега с друг,но иска да е с мени аз искам обичаме се много ... дайте някакви идеи как да се оправа с майка й ... тя ако и каже,че сме се видяли ще и се развика ... моля ви наистина много се обичаме ... а неможе да се крием просто не става ... Благодаря предварително !

я да видиме дали гънките ти ще ти позволят да се сетиш защо съм потчертал тези в червено! 8)

ама той да не харесва майка й ?! :lol:

да не би майка ти да ти казва с кой да се чукаш? :lol:

buuu
04-25-2010, 07:11
С 1 момиче ходихме доста време .. майка й мн ме харесваше ... после стана 1 издънка и те ме намразиха бяхме раделени 2 месеца с нея тя ходи сега с друг,но иска да е с мени аз искам обичаме се много ... дайте някакви идеи как да се оправа с майка й ... тя ако и каже,че сме се видяли ще и се развика ... моля ви наистина много се обичаме ... а неможе да се крием просто не става ... Благодаря предварително !

я да видиме дали гънките ти ще ти позволят да се сетиш защо съм потчертал тези в червено! 8)

ама той да не харесва майка й ?! :lol:

да не би майка ти да ти казва с кой да се чукаш? :lol:

а
?

RoCkSpOt
04-25-2010, 07:11
С 1 момиче ходихме доста време .. майка й мн ме харесваше ... после стана 1 издънка и те ме намразиха бяхме раделени 2 месеца с нея тя ходи сега с друг,но иска да е с мени аз искам обичаме се много ... дайте някакви идеи как да се оправа с майка й ... тя ако и каже,че сме се видяли ще и се развика ... моля ви наистина много се обичаме ... а неможе да се крием просто не става ... Благодаря предварително !

я да видиме дали гънките ти ще ти позволят да се сетиш защо съм потчертал тези в червено! 8)

ама той да не харесва майка й ?! :lol:

да не би майка ти да ти казва с кой да се чукаш? :lol:

Благодаря все пак :)

Sissy90
04-25-2010, 07:13
емм сложничко е ... ;д ама нз дали майка й ще иска да ме ислушаа
А като не даваш никаква информация как очакваш някой да ти помогне? Може да ти дадем само някакви общи съвети, които надали ще са ти много полезни.
Все едно да отидеш на лекар и да кажем "ами боли ме на едно място, ама е сложно за обяснение къде и как точно, как да се лекувам?"

RoCkSpOt
04-25-2010, 07:17
емм сложничко е ... ;д ама нз дали майка й ще иска да ме ислушаа
А като не даваш никаква информация как очакваш някой да ти помогне? Може да ти дадем само някакви общи съвети, които надали ще са ти много полезни.
Все едно да отидеш на лекар и да кажем "ами боли ме на едно място, ама е сложно за обяснение къде и как точно, как да се лекувам?"

Мм да права сии .. Ем хванаха ни там на 1 вила заедно и баща и като разбра ... всичко приключи...баща й много си я пази ...

buuu
04-25-2010, 07:18
емм сложничко е ... ;д ама нз дали майка й ще иска да ме ислушаа
А като не даваш никаква информация как очакваш някой да ти помогне? Може да ти дадем само някакви общи съвети, които надали ще са ти много полезни.
Все едно да отидеш на лекар и да кажем "ами боли ме на едно място, ама е сложно за обяснение къде и как точно, как да се лекувам?"

Мм да права сии .. Ем хванаха ни там на 1 вила заедно и баща и като разбра ... всичко приключи...баща й много си я пази ...

нормално

Sissy90
04-25-2010, 07:20
Щом е така, надали ти самият можеш да направиш нещо. Тя трябва да се разбере с родителите си. И моите са ме хващали на калъп, при това баща ми, но знаят, че съм отговорна и не са с разбиранията на пра-баба ми (само след сватбата).

RoCkSpOt
04-25-2010, 07:21
Дайте някъв съвет какво точно да кажа на майка й как да подходя ... немога вече така ... мн се обичаме ;(

Nakadah
04-25-2010, 07:25
Дайте някъв съвет какво точно да кажа на майка й как да подходя ... немога вече така ... мн се обичаме ;(

АБЕ...
я си задай въпроса защо ходи с др след като иска да е с тебе?

ПС: на 12 ли сте?

RoCkSpOt
04-25-2010, 07:28
Дайте някъв съвет какво точно да кажа на майка й как да подходя ... немога вече така ... мн се обичаме ;(

АБЕ...
я си задай въпроса защо ходи с др след като иска да е с тебе?

ПС: на 12 ли сте?

Не сме на 12 ;] Аз бях я блокирал подминавахме се 2 месеца и тя си е тръгнала с друг ... но преди няколко дена ми писа ... и ми каза,че неможе без мене като се видяхме ме гушка целува и ми казваше,че ме обича ...

burningtear
04-25-2010, 07:50
Дайте някъв съвет какво точно да кажа на майка й как да подходя ... немога вече така ... мн се обичаме ;(

АБЕ...
я си задай въпроса защо ходи с др след като иска да е с тебе?

ПС: на 12 ли сте?

Не сме на 12 ;] Аз бях я блокирал подминавахме се 2 месеца и тя си е тръгнала с друг ... но преди няколко дена ми писа ... и ми каза,че неможе без мене като се видяхме ме гушка целува и ми казваше,че ме обича ...
Да не би другия да й е омръзнал? Смисъл, нищо лично, ама 2 месеца ни приема, ни предава, после гушки, цунки и т.н.?! :?

RoCkSpOt
04-25-2010, 07:52
Дайте някъв съвет какво точно да кажа на майка й как да подходя ... немога вече така ... мн се обичаме ;(

АБЕ...
я си задай въпроса защо ходи с др след като иска да е с тебе?

ПС: на 12 ли сте?

Не сме на 12 ;] Аз бях я блокирал подминавахме се 2 месеца и тя си е тръгнала с друг ... но преди няколко дена ми писа ... и ми каза,че неможе без мене като се видяхме ме гушка целува и ми казваше,че ме обича ...
Да не би другия да й е омръзнал? Смисъл, нищо лично, ама 2 месеца ни приема, ни предава, после гушки, цунки и т.н.?! :?

Амм обесни ми че съм и липсвал много както и тя на мен ... и ми каза,ако намерим начин как да се оправя с майка ми ще сме заедно ... мислих мислих и нз искам и ваще мнения да чуя

burningtear
04-25-2010, 08:03
Чакай, или аз нещо още не съм се разсънила, или ти почна с майка Й и сега говориш за майка ТИ. Ако проблема е в нейната, нека тя също се постарае. Все пак нали много те обича, много те иска? Ако пък ТВОЯТА майка е проблемната, ти говори с нея. :(

RoCkSpOt
04-25-2010, 08:05
Чакай, или аз нещо още не съм се разсънила, или ти почна с майка Й и сега говориш за майка ТИ. Ако проблема е в нейната, нека тя също се постарае. Все пак нали много те обича, много те иска? Ако пък ТВОЯТА майка е проблемната, ти говори с нея. :(
и ми каза,ако намерим начин как да се оправя с майка ми ще сме заедно ! в нейната майка е ... тя ще се постарае ама и аз трябва да направа нещо ... но нз какво : :( :( :(

valdesbg
04-25-2010, 08:05
Оф мърльо пак ли ти с твоите измислени теми...

Марш да игареш random PC game, и да удряш злобарки. тука има и стари кучета, дето те помнят. Не забравяй :)

Nakadah
04-25-2010, 08:07
Оф мърльо пак ли ти с твоите измислени теми...

Марш да игареш random PC game, и да удряш злобарки. тука има и стари кучета, дето те помнят. Не забравяй :)

я припомни и на мене, че в тая тема е доста забавно

RoCkSpOt
04-25-2010, 08:09
Оф мърльо пак ли ти с твоите измислени теми...

Марш да игареш random PC game, и да удряш злобарки. тука има и стари кучета, дето те помнят. Не забравяй :)

офф колко си ограничен ти ... Просто искам съвет

burningtear
04-25-2010, 08:10
Явно тук се завърта нещо интересно!
Ок-към автора: отивате двамата при майка й ииии говорете ако искате по-дълго и от Уго Чавес.

RoCkSpOt
04-25-2010, 08:13
Явно тук се завърта нещо интересно!
Ок-към автора: отивате двамата при майка й ииии говорете ако искате по-дълго и от Уго Чавес.

Така нема да стане треа са постепено нещата треа да покажа на майка й,че съм си още онова свястно момче на което тя се кефише

valdesbg
04-25-2010, 08:23
я припомни и на мене, че в тая тема е доста забавно

Подкреям с линкове:

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=328573&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=292824&postdays=0&postorder=asc&start=0
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=294418&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=288169&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=286908&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=


Който иска още - тук http://www.teenproblem.net/f/search.php?search_id=1651179416&start=105

burningtear
04-25-2010, 08:23
Не смятам, че те мисли за друго момче, което толкова драстично се е променило. Постепенно, постепенно, обаче май 3 години няма да ти стигнат. Какво ли разбира младата ми, неузряла пуберска глава? :-o

Nakadah
04-25-2010, 08:33
Хора просто немога неиздържам искам да умра искам да не я виждам ... ходихме 9 месеца ОБИЧАХ Я МНОГОО и тя мен скъсахме тя ме нарани супер много ... ревах мислих че я преживях но не е така като я видя просто истръпвам ... псувам си я на ум кво ли не си мисля но като я видя ми се иска да я гушна и да не я пускам никога ... верно е п***а СЪМ квото кажеше тя аз го правех ... ако тя неиска да излизам с мойте приятели не излизах тя като се прибере и аз се прибирах иначе ставаха скандали ... и немога да я гледам така да не е моя просто немога ... привързах се супер много към нея знам,че всичко е свършило,но ми е мн трудно да глупак съм да сега съм най-нещастното момче на земята ... не трябваше да допускам да ми се качва на главата ...просто исках да споделя ... не ми правете забележки са правопис защото е глупаво първо че в момента не ми е до правописни грешки второ че всеки може да пише както си иска ... Мерси на тези който прочетоха :cry: :cry: :cry:


Искам да ви питам ... дествен съм ... гаджето ми сме заедно 9 месеца ... едвали ще ми пусне скоро нз ... на 16 съм тя на 14 няма значение де ... въпроса ми е ако отида на к***а за първия път как ще е ? Защото наистина мн ми се е** верно е ще чакам още,но ако ми откаже немисля да я скъсам само заради секса ... а да отида на к***а да ми мине мерака и да съм си с нея пак ? :-o


Права последна тема за това момиче само да кажа нещо... 9 месеца ходих с нея като в началото тя беше като дете сърдише се за сичко правише само детски работи всеки ми го казваше,но аз толкова я обичах,че си траех!Сега брат й(по-голям е) си хвана гадже и тя почна да излиза с гаджето му и почна да ми вика писна ми от бебешките ти работи ебати детето си ... вервате ли ми,че съжелявам,че съм я обичал ... може ли да има такова тъпо същество ... НО както вие казахте и ме нападахте(аз мислех,че грешите) аз съм си виновен,че съм бил п****та в нашата връзка преди 5 мин тя ме скъса попитах я дали това е окончателно тя каза да блокна ме аз я блокнах ... и аз и на писах 1 смс "знай само,че като мен няма да има друг" Тя ми отгови "окейчеее ;]" Какво мислите добре ли постъпих ?

П.П:Всичко приключи неискам да съм с нея просто искам да питам дали добре направих като й написах това ?



Съжелявам,че пак аз ви занимавам просто немога повече... така 9 месеца сме заендо имахме период в който скъсахме и сега нещата не са същите ... не й пука къде съм какво права... като излиза с некой др не ми казва ...обаче някак си ме държи към себе си... вбесява ме не ме целува не седи при мен ... давам пример "нещо се спъвам и падам и тя се засмее и ме подмине(не падам смешно,а наистина болезнено) а преди не беше така ще дойде ще ми каже добре ли си кво ти е ... сега почна да ми вика ... тоест нещо ми кресне и аз и распраам по-спокойно де и тя ЩО КВО ЩЕ МЕ НАБИЕШ ЛИ ? :cry: а наистина много я обичам НО НЕ ИЗДЪРЖАМ ДЪРЖИ СЕ КАТО ПАРЦАЛ С МЕН а аз давам всичко за нея :cry:



:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

в тоя раздел яко смях пада 8-)

Sisi7u
04-25-2010, 08:53
о0о0о ДА! ! обича tе много но излиза с друг !?! WTF ?! аве.. ако толкова те обичаше щеше да се затвори в стаята си да не яде, пие и т.н и да упорства да е с тебе i ако трябва да се опълчи на целия свят;]] ей тфа е истинската любов ... не тфа обича ме, не ме обича.. аре малкия стига с простотии ни занимава ;]]

ScarletBite
04-25-2010, 10:44
Напиши сценарий и го прати в турските телевизии :)

dimi93
04-25-2010, 10:47
Просто бъдете заедно "тайно"... ти най-добре би преценил какво да правиш мен ако питаш!