PDA

View Full Version : Спешно За Ebay ???



sExYyYdEsSi
04-25-2010, 09:41
моля някой да ми каже как точно се пазарува от този сайт какво трябва да направя и дали сте доволни :-) :-) мерси

loveUpeps4o
04-25-2010, 10:44
Petrow ще ти обясни по-подробно, ако иска. Трябва ти paypal acc мисля и чета из форумите, че хората са много доволни, а и познавам приятели, които са купували ^^

Jus7DreamBoy
04-25-2010, 11:15
баща ми всеки ден играе в търговете в ebay.de и мисля че е доволен ... да и трябва да имаш рег в paypal !

BurnX86
04-25-2010, 20:40
и аз съм пазарувал.Направи си рег в пейпал и прочети от къде купуваш и какво трябва да платиш тук.Примерно стоки от китай съм си зимал бая-мп3ки,слушалки идват по пощата без каквито и да било пари да давам в повече.Но стоки от Сащ над определени долари трябва да плащаш разни мита по митниците.

Petrow
04-26-2010, 03:36
Най-важното е да имаш кредитна/дебитна карта на Visa Electron след това я регистираш в paypal.com ( чакаш 3-4 дни за да получиш активиращ 4 цифрен код. Кода се получава по два начина : 1. отиваш в банката и искаш извлечение на картата, 2. ако можеш онлайн да проверяш картата направо от вкъщи ще можеш да видиш въпросният код) след като го получиш картата вече е готова... следва регистация в ebay в която няма нищо сложно проста е само е важно да си напишеш адреса правилно това е вече имаш връзка между ebay и paypal acc и можеш спокойно да пазаруваш. Мнението ми за сайта е : сайта е уникален има доста неща да не кажа всичко а й продавачите са супер..

BurnX86
04-26-2010, 08:34
И избирай само продавачи които са коректни -всеки има + и - в профила си.