PDA

View Full Version : Килограми



sa6eto
04-25-2010, 10:26
Здравейте, на 16 години съм, висока съм 176см, но тежа около 73-4 кг, трябва да отслабна, защото ще стане по-зле нататък. Водя що годе нормален начин на живот, ходя на фитнес и когато имам време спортувам, не ям прекалено много, но си поддържам едни и същи килограми. не искам да спирам да ям изобщо, защото после ще кача това, което съм свалил, двойно. Проблема е, че каквото и да правя свалям най-много 2-3 кг и не мърдам повече. Та мисълта ми е, ако някой е имал идентичен проблем или знае някакъв много ефикасен метод, който е пробвал, да сподели, ще съм ви много благодарна. забравих да оточня, че заради тези килогрми не се чувствам много женцтвено вече и се притеснявам от себе си. Благодаря предварително :)

b3b3t0y
04-25-2010, 11:02
Запиши се на плуване! Единствения спорт ,който изисква само постоянство, за да свалиш ненужните килограми и да се раздвижиш.. Единствения спорт който напряга без да ти да усещаш всички части на тялото... Приятно и полезно.. Трябва да пробваш ,обаче трябва и да си постоянна,редовна ако искаш да има ефект! :) Казвам го от личен опит.. даже и на диетолог и на лекар да идеш пак ще те пратят на плуване :) И честно казано не мисля че тежиш чак толкова. :) Между другото от кой град си?

sa6eto
04-25-2010, 11:20
Благодаря много за идеята с плуването. По принцип лятото тренирам тенис, ама и от него няма резултат, зимата ски- нищо, ще взема да започна да тренирам плуване сигурно помага, щом казваш. :) иначе съм от софия.

b3b3t0y
04-25-2010, 11:24
Е,щом си от София не мисля,че ще имаш затруднения да си намериш треньор и басейн.. :) Може и без треньор де.. Ще се радвам ако съм ти помогнала :)