PDA

View Full Version : ай .. голям проблем :(



neeDaBosS
04-25-2010, 10:56
Здравейте.Вчера си ленах изкуствени нокти,за лепило използвах канаколит.Днес ги отлепих и що да видя .. ноктите ми бяха някакви олющени с 1 тон изсъхнал бял слой ( от лепилото ) Чистих ги с лакочистител ноо .. няма промяна стоят си бели,лакирвах ги..след 5 минутки пак стават бели,даже и пръстите ми.Някой знае ли какво да правя? 8-)

TheLittleAngel
04-25-2010, 11:01
Трябвало е да ги оставиш да паднат сами. Така си увредила ноктите още повече.

MinimalisTka
04-25-2010, 11:04
аз също съм го имала тоя проблем значи вземи в някакъв съд много гореща вода и потопи ръцете си в нея стой така около 2 3 минути :) на мене ми помогна пробвай и ти :-P

xXTOXiCXx
04-25-2010, 12:39
Омг.. с канаколит... :lol: :lol: Ти се благодари,че не си останала без нокти :D

britzy
04-25-2010, 12:41
Омг.. с канаколит... :lol: :lol: Ти се благодари,че не си останала без нокти :D

и без пръсти :lol: :lol: :lol: :lol:

angel4eto100
04-25-2010, 12:54
Омг.. с канаколит... :lol: :lol: Ти се благодари,че не си останала без нокти :D

и без пръсти :lol: :lol: :lol: :lol:


:razz: Така е за тази цел има специални лепила сама си си виновна хората не случайно са ги измислили и интересното ми е дали си ги премахнала с лакочестител или си ги отлепила ей така :-o

Inn0cenCe
04-25-2010, 13:42
Омг.. с канаколит... :lol: :lol: Ти се благодари,че не си останала без нокти :D

На мен напримено много често ми се налага да си ги лепя с канаколит, когато ходя по изяви и концерти (танцувам спортни танци), защото докато се преобличам в бързината много падат ако са с нешо др. залепени. После си кисна ръцете около 10 минути в много гореща вода и после само ми пада тва бялото (но преди тва винаги слагам безцветен лак под лепилото) :) . Да, много уврежда ноктите, но като се налагаа :( .

Inn0cenCe
04-25-2010, 13:43
Омг.. с канаколит... :lol: :lol: Ти се благодари,че не си останала без нокти :D

и без пръсти :lol: :lol: :lol: :lol:


:razz: Така е за тази цел има специални лепила сама си си виновна хората не случайно са ги измислили и интересното ми е дали си ги премахнала с лакочестител или си ги отлепила ей така :-o


Много бързо се отлепят с тези лепила, лично на мен де :) .

neeDaBosS
04-25-2010, 13:45
В опаковката на ноктите нямаше лепило,а и да е имало никога не ми върши работа.Спокойно,пръстите ми още са на ръцете :D

darrie
04-25-2010, 13:46
Омг.. с канаколит... :lol: :lol: Ти се благодари,че не си останала без нокти :D

и без пръсти :lol: :lol: :lol: :lol:


:razz: Така е за тази цел има специални лепила сама си си виновна хората не случайно са ги измислили и интересното ми е дали си ги премахнала с лакочестител или си ги отлепила ей така :-o


Много бързо се отлепят с тези лепила, лично на мен де :) .

и при мен така, но нямам проблеми понеже ИЗКЛЮЧИТЕЛНО рядко ми се налага да ползвам изкуствени нокти.

me4o0
04-25-2010, 16:28
Канаколит??? :booooomb: Супер яко ти са се увредили ноктите и сигурно няма да има оправяне поне месец.

sunshine955
04-25-2010, 17:26
Омг.. с канаколит... :lol: :lol: Ти се благодари,че не си останала без нокти :D

и без пръсти :lol: :lol: :lol: :lol:
+ 8-)

y0urhottie
04-27-2010, 11:45
аз също съм го имала тоя проблем значи вземи в някакъв съд много гореща вода и потопи ръцете си в нея стой така около 2 3 минути :) на мене ми помогна пробвай и ти :-P

взе ми думите .. аз също бях направила тази грешка но само на единия нокът .. :)

MissHouse
04-27-2010, 21:28
дам гореща вода :D

spopi
04-30-2010, 13:53
фалшивото лепило а благодаря и след 5 минути се паднали :-o