PDA

View Full Version : Много объркано момче...



Sm0k3
04-25-2010, 11:47
asklnf

vagarious
04-25-2010, 11:56
Next .. :-o :booooomb:

norain
04-25-2010, 11:59
Говори с нея ...

Sisito941
04-25-2010, 12:00
Говори с нея ...

yakudza
04-25-2010, 12:21
Говори с нея ...

+1 8-)

Sm0k3
04-25-2010, 12:22
jrwv;lwrsmgfv

Sisi7u
04-25-2010, 12:32
Вижте сега... имам един проблем с гаджето ми...
Да поясня... още не съм се целувал, но това ще стане в близките 5 дена...
Гаджето ми постоянно повтаря, че ме обича, но сякаш си умира от кеф да ме кара да ревнувам... Постоянно дружи с други момчета, позволява им да я целуват по бузата и т.н...

Другите момичета като гледам само се въртят около гаджетата си, врът им се в лицето, говорят им много мило, а гаджето ми почти не го прави...

Много съм объркан, защото аз наистина я обичам, а от известно време ми се въртят мисли в главата как ще скъса с мен... само сънувам как се целува с други момчета... просто е кошмар...

Аз съм страшно хладнокръвен човек, с голяма гордост и досега не съм искал помощ или съвети от никого... може да си правите сметка как се чувствам, щом съм стигнал да пиша във форуми, а не да говоря с приятели, заради собствения си респект към себе си... :(
щом си хладнокръвен може да иска да те накара да я ревнуваш ..
да се почуства желана от теб .. нз ..
само за това се сещам ..
или пък не те обича толкото ти нея ..

Sisi7u
04-25-2010, 12:35
кажи и, че не ти е приятно така ...
че я ревнуваш лудо ..
сподели какво чустваш, бе брат ..
ако не те разбере значи не те обича и по-добре и бий шута ;]]
успех !!!

Sm0k3
04-25-2010, 12:43
ms;kldgpnm;klsmdg

UnsTToPPaBBle
04-25-2010, 12:58
Почни да колекционираш лъжици тогава да не може да се нараниш

justonegirlwithonehope
04-25-2010, 13:05
Обичаш я ?? :shock:

Sm0k3
04-25-2010, 13:15
edrfjh;

tuzaro
04-25-2010, 13:18
тя знае ли че ти е гаже

justonegirlwithonehope
04-25-2010, 13:21
разбира се, че не обаче вие сте от скоро заедно до колкото разбирам аз, все още не си я целунал, а и за мене ти нямаш повече от 13 години.Едва ли я обичаш. :?

Sm0k3
04-25-2010, 13:26
kl;lklsab

SmilezZz
04-25-2010, 13:30
Ама вие официално гаджета ли сте или сте заедно просто ей така..
Говори с нея,бе човек..Ако тя те обича - ще те разбере и ще спре да го прави..
Ако пък не - хайде,чао..
Все пак тя няма да е единствената,която ще срещнеш.

bratignat
04-25-2010, 13:32
Хващаш я и я целушваш или каквото искаш. Не я питай. Искала да те накара да ревнуваш?! wtf?! Или й харесва да флиртува постоянно или ти връща за нещо. Покажи й по някакъв начин, че тя е с теб. Твоя територия звучи грубо, тя не е твоя територия, но покажи на останалите, че ти си нейният мъж и ако се навъртата прекалено много ще ги захапеш. ;)

InnoraX
04-25-2010, 13:35
Така ето един съвет от мен. Първо не се прави на " хладнокръвен " и " недостъпен " и " корав " ... Това е bullshit! Осъзнай се и започни да се държиш нормално... и според мен тя се опитва да те накара да ревнуваш, защото може би и доставя някакъв вид удоволствие. Аз познавам 1/2 момичета, които карат гаджетата си да ревнуват, само защото им харесва. Но все пак това е very wrong :)
"Бъди такъв, какъвто си", защото накрая ще й писне да се занимава с " Коравия, хладнокръвен и недостъпен колекционер на ножове " и ще те зареже :)

Smile91
04-25-2010, 14:35
Така ето един съвет от мен. Първо не се прави на " хладнокръвен " и " недостъпен " и " корав " ... Това е bullshit! Осъзнай се и започни да се държиш нормално... и според мен тя се опитва да те накара да ревнуваш, защото може би и доставя някакъв вид удоволствие. Аз познавам 1/2 момичета, които карат гаджетата си да ревнуват, само защото им харесва. Но все пак това е very wrong :)
"Бъди такъв, какъвто си", защото накрая ще й писне да се занимава с " Коравия, хладнокръвен и недостъпен колекционер на ножове " и ще те зареже :)

+++

fenastz
04-25-2010, 20:31
Мисля, че ако говориш с jrwv;lwrsmgfv, тя ще ти прости.

Nakadah
04-26-2010, 02:41
Вижте сега... имам един проблем с гаджето ми...
Да поясня... още не съм се целувал, но това ще стане в близките 5 дена...
Гаджето ми постоянно повтаря, че ме обича, но сякаш си умира от кеф да ме кара да ревнувам... Постоянно дружи с други момчета, позволява им да я целуват по бузата и т.н...

Другите момичета като гледам само се въртят около гаджетата си, врът им се в лицето, говорят им много мило, а гаджето ми почти не го прави...

Много съм объркан, защото аз наистина я обичам, а от известно време ми се въртят мисли в главата как ще скъса с мен... само сънувам как се целува с други момчета... просто е кошмар...

Аз съм страшно хладнокръвен човек, с голяма гордост и досега не съм искал помощ или съвети от никого... може да си правите сметка как се чувствам, щом съм стигнал да пиша във форуми, а не да говоря с приятели, заради собствения си респект към себе си... :(

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

GregoryHouse
04-26-2010, 04:28
тя знае ли че ти е гаже

Най точно го каза...