PDA

View Full Version : напредвамее ..



gigiii
04-25-2010, 12:20
Вчера се видяхе бях му на гости,и то у тях ,целувахме се,гушкахме се ,той искаще да ме целува по тялото даже може да се каже,че искаше да ме саблече :-D :-D но аз се дарпах беще ми претеснително щото за прав бях у тях и ми беше некво тапо :oops: :oops: :oops:
тои др.месец ще идва у нас и ще остане няколко дни и се разбрахме огава като сме в спалнята и да видим дали нещо ше стане :D :D :D :D :D но ако иска да праим сескс няма да се саглася :oops: :oops: :oops: а иначе да му позволявам ли другото( да ме целува по тялото да ме опипва ,което го в правил ,но до сега не ме е целувал по тялото искаше вчера но аз не му позволих,тааа ако иска секс ще се дарпам ,но иначе даму позволявам ли друготоо ( да ме целува,опипва и така нататак )като целува имам предвид по гардите и така нататака,а и той ми е 1 -я сериозен приятел,и малко ми е претеснено даа до сега не сам правила секс и ме е страх да не се изложа :( :( но и на тва ще му дойде времето та за сега само мисля да му позволявам да ме целува по тялото -по гардите...
даитее савет моляви какво да права,влюбена сам адски мн в него и ме е страх да не го загубя

dimitar_ak
04-25-2010, 12:25
Не зареждай пистолет ако не смяташ да стреляш с него. Възбуденият мъж е непредвидим.

Lyubeto
04-25-2010, 12:44
Не зареждай пистолет ако не смяташ да стреляш с него. Възбуденият мъж е непредвидим.

Да , има ги всякакви палячовци ...

stupid0boy
04-25-2010, 12:47
Не зареждай пистолет ако не смяташ да стреляш с него. Възбуденият мъж е непредвидим.

Да , има ги всякакви палячовци ...

А ако е някой загорял ч@киджия... нищо чудно да те изнасили...

ReachlessGirl
04-25-2010, 12:56
dimitar_ak колкото и да е възбудено едно момче ако уважава момичето до себе си и държи на нея не би й посегнал сексуално без нейно съгласие .. не е чак толкова непреодолимо желанието .. :?

Колкото до авторката .. не знам на колко си, но първото нещо, което ми направи впечатление е, че пишеш супер неграмотно, а второто, че не знаеш какво искаш! Казваш, че си влюбена в него, а в същото време се страхуваш да му позволиш да те докосва и целува по тялото?! :shock: Ако му вярваш не виждам какъв е проблема да му позволиш .. :-o Не би трябвало да питаш нас .. не сме ние тези, които ще решат какво да правиш с него и какво не!! .. :? Ти си прецени сама .. :? :?

SolusChristus
04-25-2010, 13:12
Не зареждай пистолет ако не смяташ да стреляш с него. Възбуденият мъж е непредвидим.

По-скоро да не си слага пръста на спусъка. 8-)

miss_kiss181
04-25-2010, 13:56
Ами не знам какво да ти кажа, обаче според мен ако почнете с едното ще ти се прииска и другото, така че го обмисли много добре. :D

Antixrist
04-25-2010, 14:42
Абе кво да обмисля,тези неща не се милят с дни...ти сама си прецени,не виждам къв е проблема на целувките по тялото...щом не искаш да правите секс,значи няма,а целувките на "2ра база" са си напълно нормални...но все пак,ти си прецени

Jessie
04-25-2010, 14:43
Научи се да пишеш, после ходи да се ебеш ... :?

MochaOnMyLips
04-25-2010, 15:12
Първо, ти на колко си - 12?
Второ, действително си по-неграмотна и от нормалните неграмотни хора тук.
Трето, честито, че напредвате, въпреки че силно се надявам да не си на 12 наистина.
Четвърто, момчето може би си мисли, че ще му се отвори парашута, по-добре не го заблуждавай, а му кажи в прав текст, че не искаш секс с него.
Пето, когато най-накрая решиш, че искаш да правите секс (ако решиш), ползвайте презерватие (стана ми навик така да си завършвам коментарите вече).
Йеее, мога да броя до 5 :smt041

mon4eto
04-25-2010, 15:59
Научи се да пишеш, после ходи да се ебеш ... :?
Толкова много грешки на едно място не бях виждала :shock: Явно си още малка затова не мисли още за секс , ще вземеш да направиш някоя беля и после ще ревеш ...

ef4etyYy
04-25-2010, 16:18
. . и все пак на колко си? . .
не виждам къде е проблема да му позволиш да те целува . .
и нещо май не разбрах, ще видите в спалнята ще стане ли нещо ама няма да прайте секс, е карти ли ше играете? :shock: . . в смисъл какво тогава ще гледате дали ще стане? втф . . :booooomb:

Luscious_Heart
04-25-2010, 16:20
dimitar_ak колкото и да е възбудено едно момче ако уважава момичето до себе си и държи на нея не би й посегнал сексуално без нейно съгласие .. не е чак толкова непреодолимо желанието .. :?
Каза госпойца Не-разбирам-от-секс-ама-влизам-в-раздела :D :D :D

lqlqlqq3
04-25-2010, 16:25
Ако и ти желаеш същото ... позволи му :) ще е много романтично и приятно изживяване, но първо говорете дали сте на едно и също мнение за секса, за да не се получат неприятни изненади и за двамата :) А относно секса помислете внимателно дали наистина го искате и двамата .. и дали на този етап можете да поемете такава отговорност :)

y0urhottie
04-25-2010, 17:40
и какво като го обича ... притеснително е момичето не го е правила .. нормално е!
моя съвет е да му позволиш , така и с времето ще свикнеш и ще ти мине и срам и всичко :)

Sisi7u
04-25-2010, 17:51
Не зареждай пистолет ако не смяташ да стреляш с него. Възбуденият мъж е непредвидим.

По-скоро да не си слага пръста на спусъка. 8-)
+, няма смисъл да го ''нахъсваш'' след като няма да правите нищо ;]]

Biskfitka
04-25-2010, 19:01
Не зареждай пистолет ако не смяташ да стреляш с него. Възбуденият мъж е непредвидим.

По-скоро да не си слага пръста на спусъка. 8-)
+, няма смисъл да го ''нахъсваш'' след като няма да правите нищо ;]]++Пък и не е особено приятно :?

MochaOnMyLips
04-25-2010, 19:05
. . и все пак на колко си? . .
не виждам къде е проблема да му позволиш да те целува . .
и нещо май не разбрах, ще видите в спалнята ще стане ли нещо ама няма да прайте секс, е карти ли ше играете? :shock: . . в смисъл какво тогава ще гледате дали ще стане? втф . . :booooomb:
Е дай малко по-позитивно, де. Аз пък много обичах само да си се гушкам с приятеля и да спя до него. Това че са на едно легло не значи, че 100% ще правят секс. Особено ако наистина е на 12 :D

Jultenikavo
04-25-2010, 19:09
Вчера се видяхе бях му на гости,и то у тях ,целувахме се,гушкахме се ,той искаще да ме целува по тялото даже може да се каже,че искаше да ме саблече :-D :-D но аз се дарпах беще ми претеснително щото за прав бях у тях и ми беше некво тапо :oops: :oops: :oops:
тои др.месец ще идва у нас и ще остане няколко дни и се разбрахме огава като сме в спалнята и да видим дали нещо ше стане :D :D :D :D :D но ако иска да праим сескс няма да се саглася :oops: :oops: :oops: а иначе да му позволявам ли другото( да ме целува по тялото да ме опипва ,което го в правил ,но до сега не ме е целувал по тялото искаше вчера но аз не му позволих,тааа ако иска секс ще се дарпам ,но иначе даму позволявам ли друготоо ( да ме целува,опипва и така нататак )като целува имам предвид по гардите и така нататака,а и той ми е 1 -я сериозен приятел,и малко ми е претеснено даа до сега не сам правила секс и ме е страх да не се изложа :( :( но и на тва ще му дойде времето та за сега само мисля да му позволявам да ме целува по тялото -по гардите...
даитее савет моляви какво да права,влюбена сам адски мн в него и ме е страх да не го загубя

Аз не мога да разбера ,вие като поствате нещо не го ли четете преди/след това,че да видите какво ще прочетат хората ...То ясно,че е форумче за тийнове дето са им по-важни проблемите ,а не това как ги изразяват в писмен вариант,но поне малко се постарайте,за да може и тези ,които го четат да ви помогнат :? :? :? Колкото до това,което НАПИСА,смятам че ако му подхвърлиш "целувките по тялото" леко леко ще му позапалиш фитила и той ще очаква доста повече , ако не веднага , то в съвсем скоро време... така че сама си прецени след колко време ще си готова за същинското действие.Мъжът е лакомо животно и ще иска все повече и повече :) :)

Doga
04-25-2010, 20:07
dimitar_ak колкото и да е възбудено едно момче ако уважава момичето до себе си и държи на нея не би й посегнал сексуално без нейно съгласие .. не е чак толкова непреодолимо желанието .. :?
Каза госпойца Не-разбирам-от-секс-ама-влизам-в-раздела :D :D :D
Абе доста съм чела във форума и Хилари,макар и девствена знае доста повече от другите във форума,които се чукат като запоследно,ама не знаят какво е презерватив...
Да и аз съм съгласен с това.Какво го нападате момичето.Въпреки,че е девствена,знае много повече от много от тия,дето я критикуват и упрекват!..... (Аз маЙ,казах същото,като miminko :D ) Предпочитам да чета нейните мнения,отколко спрелите 15-годишни пиклиовци с "20-сантиметровите" пениси.... :lol:

ReachlessGirl
04-25-2010, 20:14
Каза госпойца Не-разбирам-от-секс-ама-влизам-в-раздела :D :D :D
Кога прочете всичките ми близо 8000 поста, че да си позволяваш изобщо да ме копираш??! :lol: :lol:

t0d1t0
04-25-2010, 21:40
дълго и безинтересно ееееее

KASAPA
04-28-2010, 17:45
Каза госпойца Не-разбирам-от-секс-ама-влизам-в-раздела :D :D :D
Кога прочете всичките ми близо 8000 поста, че да си позволяваш изобщо да ме копираш??! :lol: :lol:

8к поста само глупости ,100 от тях дали имат смисъл,а?

elito0o0o0
04-28-2010, 18:01
Каза госпойца Не-разбирам-от-секс-ама-влизам-в-раздела :D :D :D
Кога прочете всичките ми близо 8000 поста, че да си позволяваш изобщо да ме копираш??! :lol: :lol:

8к поста само глупости ,100 от тях дали имат смисъл,а?А ти дали имаш мозък ,а?! :)

Grimmboy
04-28-2010, 18:06
бих казал че моиш да му лъснеш една ...... или пък свирка няма да ти навреди освен ако неси лапе и та е страх :D :D

ReachlessGirl
04-28-2010, 18:44
8к поста само глупости ,100 от тях дали имат смисъл,а?

ии явно понеже бавно загрявате ще се копирам ..

Кога прочете всичките ми близо 8000 поста, че да си позволяваш изобщо да ме копираш??! :lol: :lol:

hahavteen
04-28-2010, 18:46
Прави това което ти е приятно. Аз изобщо не съм се замисляла какво да правя и какво не с първия си приятел. Те нещата просто си стават когато момента е подходящ. Не е задължително да правите секс ако просто се натискате и галите. Хубаво ще е обаче още преди да се стигне до събличане да му кажеш че не си готова за секс за да е наясно.

alex4et0y
04-28-2010, 19:14
Не зареждай пистолет ако не смяташ да стреляш с него. Възбуденият мъж е непредвидим.

По-скоро да не си слага пръста на спусъка. 8-)

Или както тя казва "Ще видим какво ще стане". Не треляй, ако не искаш да улучиш!! :lol: :lol: :lol: :lol:

TheX
04-29-2010, 12:56
dimitar_ak колкото и да е възбудено едно момче ако уважава момичето до себе си и държи на нея не би й посегнал сексуално без нейно съгласие .. не е чак толкова непреодолимо желанието .. :?

Не се знае в крайна сметка къв е и дали наистина я уважава ;)

YouMakeMeSmile
04-29-2010, 13:32
ко речи?

Callisto
04-29-2010, 13:43
Ако смяташ да не се стига до нещо по-сериозно изобщо не го залъгвай с целувки по тялото.
Няма от какво да се притесняваш. Няма да се изложиш първия път..няма и как. Е сега логично е да не е перфектен, но така е при всички. С времето ще се научиш. Номера е да проявяваш желание и ти да си активна. Всеки вика след 3тия път вече момичето си е научено..според мен не е така. Ще знае ли кое как да прави ако и 3те пъти е била пасивна? Ми не!
Замисли се много сериозно дали искаш някога да правиш секс с този човек. Ако искаш или го направете или му кажи, че все още не се чувстваш готова, но не го залъгвай с обещания от типа "айде следващия път секс" и да се окаже, че няма да го правите или той да ти каже "ма ти обеща" и да ти се преебе настроението за 1вия път.

Gr0zDan0v
04-29-2010, 15:15
Не зареждай пистолет ако не смяташ да стреляш с него. Възбуденият мъж е непредвидим.

Да , има ги всякакви палячовци ...

А ако е някой загорял ч@киджия... нищо чудно да те изнасили... :lol: :lol: :lol:

DEVILvr
04-29-2010, 20:18
Освен да се възбуди там и в началото да сте си мили добрички после да се получи Баташкото клане друго незнам какво може да стане. Като решиш направо си му пусни какво само да го мъчиш момчето.

WILD__BOY
04-30-2010, 06:16
все едно маймуна го е писала тоя пост
а ти полуидиот ли си? толкова ли не можеш сама да овладееш чувствата си, та да питаш какво да направиш във форум?! :lol:

darkPaladin
04-30-2010, 10:19
0877589110

ako imate problemi zvannete da si pogovorim?

Абе ей дрисък на тебе пишката не ти става,тръгнал ми секс да прави 13г пишлеме тука ще си дава номера скайпа ''елате ме изчукайте''

Като не можеш да си намериш гадже щото си загубен да не мислиш,че така ще стане?

Пиши на Кирилица,седми малко поумней,порастни с 3 4г ,спри да позлваш форума като сайт за запознанства и спри да си мислиш,че някоя ще ти върже щото си си дал скайпа или телефона!

AttentionWhore
04-30-2010, 12:53
Така и не разбрах какво искаш?Пробвай да пишеш с по-малко правописни грешки и най-вече без да увърташ и да ми се хилиш насреща сякаш съм тук, за да ти гледам сеира!Как така ще дадеш на момчето да те съблече и да те целува по тялото, след като не си го предупредила, че не искаш секс.Възможно е още щом те зърне полугола да ти се нахвърли.По-добре ще бъде, ако си изясниш всичко с него ПРЕДИ да сте се наеб*ли!Дано поумнееш и ДАНО НЕ МИ ЦЪФНЕШ СЛЕД МЕСЕЦ С ТЕМА: Бременна ли съм ? <---- Писна ми да го повтарям на всички момиченца на 13, които умират за секс ! :?

ozzy
04-30-2010, 13:05
axaxaxaxaxaxaxaxaxaxa :D x :D ax :D ax :D ax :D axaxax

Kovalski90
04-30-2010, 18:44
Не мъчи човека даи му 8) 8) ако се претесняваш да не се изложиш просто му кайи че не си го правила досега :-o

Gr0zDan0v
05-01-2010, 11:07
Освен да се възбуди там и в началото да сте си мили добрички после да се получи Баташкото клане друго незнам какво може да стане. Като решиш направо си му пусни какво само да го мъчиш момчето.ау не вие ще ме убиете :razz: