PDA

View Full Version : Кое ви дразни в приятелите ви?



CrAzYanDlaZy
04-25-2010, 14:18
Няма перфектни хора. Дори и най- добрите приятели са в състояние да ни изнервят понякога. Е, споделете. Кое е нещото, което ви дразни във вашите приятели?

maksimal
04-25-2010, 14:22
Това, че някой от тях не се държат естествено... Правят се на такива каквито не са... :?

ProSlayer
04-25-2010, 14:26
Това, че някой от тях не се държат естествено... Правят се на такива каквито не са... :?

+1 Същата ситуация и при мен :(

sasheto0o
04-25-2010, 14:54
Ами дразнят ме с това,че в повечето случаи недоволстват и не приемат мнението ми .. :? .. ии естествено след това следва един бурен смях от моя страна и двудневно цупене от тяхна страна :D

Mar7i
04-25-2010, 14:58
Това, че някой от тях не се държат естествено... Правят се на такива каквито не са... :?
+ Прекалено многото думи, а на практика нищо :?

mArMaLaDkA
04-25-2010, 14:58
С ръка на сърцето мога да заявя, че приятели нямам. :-o Има хора, с които прекарвам известна част от времето си, с които излизаме заедно, с които си пия кафето сутрин, те са хората, с които ми е приятно да си прекарвам времето. И дотам. Чувствам се добре с тях, забавно ми е, но знам, че не мога да разчитам на никой от тях.

Дразнят ме в определени моменти, даже много. Едни от тях на моменти си вдигат самочувствието до небето без особен повод; други се събират на групи и изолират останалите; трети пък са безхарактерни, когато общуват с някои хора, не могат да им отказват. Сигурно има и още. Но пък не съм Майка Тереза, че да ги превръщам в по-добри хора. :-o Избрала съм си такива хора да са ми в обкръжението, следователно такива ще си ги търпя. Като ме дразнят - хващам си чантичката, намирам си странично занимание, общувам с други хора.

mar7inaaa
04-25-2010, 15:15
Това, че някой от тях не се държат естествено... Правят се на такива каквито не са... :?

ecstazy
04-25-2010, 15:44
С ръка на сърцето мога да заявя, че приятели нямам. :-o Има хора, с които прекарвам известна част от времето си, с които излизаме заедно, с които си пия кафето сутрин, те са хората, с които ми е приятно да си прекарвам времето. И дотам. Чувствам се добре с тях, забавно ми е, но знам, че не мога да разчитам на никой от тях.

Дразнят ме в определени моменти, даже много. Едни от тях на моменти си вдигат самочувствието до небето без особен повод; други се събират на групи и изолират останалите; трети пък са безхарактерни, когато общуват с някои хора, не могат да им отказват. Сигурно има и още. Но пък не съм Майка Тереза, че да ги превръщам в по-добри хора. :-o Избрала съм си такива хора да са ми в обкръжението, следователно такива ще си ги търпя. Като ме дразнят - хващам си чантичката, намирам си странично занимание, общувам с други хора. като добавя че едната е ужасен инат и като не й изнася нещо и спира да говори на този, който я е издразнил :-x :booooomb:

danibebi
04-25-2010, 19:20
дразни ме това,че понякога прекаляват с шегите.Знаят,че не ми е приятно и продължават. :(

Sisito941
04-25-2010, 19:36
Мен ме дразни това,че се държат прекалено лигаво на моменти..
Дразни ме,че като харесам някое момче и иззлезем аз,той,неговите приятели и моите приятелки те един вид ме излагат с поведението си.. :o

MaGuSs
04-25-2010, 19:39
Това, че някой от тях не се държат естествено... Правят се на такива каквито не са... :?

А за тези от училище ,че са много завистливи и някои от тях много нахални...

teenems
04-25-2010, 19:39
оплакване
измисляне на тъпи причини ..

onestar
04-25-2010, 19:44
Прекалената доза егоизъм, който проявяват на моменти. И все пак ги разбирам...

dark40
04-25-2010, 19:48
че понякога са прекалено нахални и нагли

MissHouse
04-25-2010, 20:03
ами че понякога лицемерничат и лъжат рядко но все пак :smt087 :smt087

mech0
04-25-2010, 20:57
На моменти са прекалено лигави, сърдят се за глупости или си вдигат самочувствието до небето. Но най - много се дразня от мързела им.

nefchi_bs
04-26-2010, 12:24
Намирането тъпи оправдания,когато са обещали,че ще направят нещо,но не са...