PDA

View Full Version : molq za savet!!!



bYbsI
04-25-2010, 15:36
zdraveite!az s1m na 14 godini i haresvam momche na 17. dvamata se zapoznaxme po mnogo zabawenn na4inn i ot togawa sum izlizala s nego okolko 5 p1tii no nikoga sami...winagi v kompaniqq....
...ta iskam da vi kaja he az mnogo go haresah oshte ot miga kogato go vidqhhhh...iskam da me posavetvate dali da mu kaja i ako da kak zashtoto se pritesnqvam che ako ne e vzaimno moje da ne si ostanem i fr.....
blagodarq predvaritelno!!

britzy
04-25-2010, 15:44
Moля за кирилица и да излезнеш от филма

SmilezZz
04-25-2010, 15:49
Ами то,би трябвало да разбереш дали проявява интерес към теб..Просто то ще си личи..
Но иначе му кажи..Пък ако не се получат нещата:
кажи му,че не искаш да си разваляш отношенията с него и че искаш да си останете приятели

П.С - Пиши на кирилица

bYbsI
04-25-2010, 15:51
окс :)

Jultenikavo
04-25-2010, 16:27
zdraveite!az s1m na 14 godini i haresvam momche na 17. dvamata se zapoznaxme po mnogo zabawenn na4inn i ot togawa sum izlizala s nego okolko 5 p1tii no nikoga sami...winagi v kompaniqq....
...ta iskam da vi kaja he az mnogo go haresah oshte ot miga kogato go vidqhhhh...iskam da me posavetvate dali da mu kaja i ako da kak zashtoto se pritesnqvam che ako ne e vzaimno moje da ne si ostanem i fr.....
blagodarq predvaritelno!!

Не че нещо,ама така като го описа си представям как седите компанията , ти го гледаш с възхищение в очите и не чуваш, не виждаш нищо , докато той си говори с някой друг.За тия 5 срещи едва ли имат големи отношения,че да си ги развалят.Ако питаш мен по-добре попитай някой от по-близките ти приятели в компанията ,дали той случайно им е споделил за някакъв интерес към теб и чак тогава действай ... На 14 си и мисля,че малко си хлътнала и не гледаш реално на нещата.Не рискувай с обяснения в любов,за да не попаднеш в тъпа ситуация.Успех!

w0sh
04-25-2010, 16:31
Моля за кирилица.