PDA

View Full Version : Как да убия любовтаа ????!!!!



essential919
04-25-2010, 16:24
Кажете ми има ли по дяволите начин да забравиш някой , който много обичаш , но знаеш , че не може да сте заедно . Искам да го изтръгна от мислите и сърцето си , но вече мина 1 година и половина и не мога да го забравя , дори имам чувството , че все повече се влюбвам....

w0sh
04-25-2010, 16:24
С хероин.

DaemonBoy
04-25-2010, 16:25
Хероин, алкохол, ганджа, кокаин - избери си

onestar
04-25-2010, 16:34
Насочи мислите си към нещо различно...

mArMaLaDkA
04-25-2010, 16:36
Така е. Една пристрастеност се лекува с друга. 8-)

Принципно, когато човек тъпче на едно място, няма как да продължи напред. :-o

AutomatiC
04-25-2010, 16:38
махаш го от скайпове и такива глупости,напълно го игнорирваш и насочваш вниманието си към нещо от което има смисъл..

djipsito
04-25-2010, 16:40
Много умно, утре ще тръгне да се боцка.. и да си вкарва сякви лайна в организма... Всично е в мозъка, настрой си мислите и ще се оправиш. Чувствата идват от главата, в сърцето има кръв... Научи се да игнорираш неприятните мисли.. дори приятните които те свързват с тоя човек.. СПРИ да се надяваш.. надеждите са най-големият враг в такива моменти...

Shreya
04-25-2010, 16:42
Това е любов.Ако така лесно можеше да се забрави...Просто трябва време,за да избледнее.Не можеш да забравиш напълно.Все ще идва момент,който да ти напомня за този човек,докато не се влюбиш отново.
Няма лекарство.Просто ти сама трябва да разбереш струва ли си да мислиш за този човек.Ако е с друга просто го забрави.Няма смисъл да се измъчваш.Остави всичко на времето.Вярвам в съдбата и знам,че всяко едно нещо е предопределено да стане.Така,че спокойно.Бъди позитивна и вярвай,че ще случват само хубави неща :)

vagarious
04-25-2010, 16:45
Така е. Една пристрастеност се лекува с друга. 8-)

Принципно, когато човек тъпче на едно място, няма как да продължи напред. :-o

;-) ;-)

SmilezZz
04-25-2010, 16:53
Едва ли ще успееш да забравиш някого,който обичаш..Освен лекичко да го "заличиш" от мислите си,но нищо повече..

Излез с приятели..Намери си някакво хоби..
Насочи се към нещо,за което има смисъл да се бориш..

GregoryHouse
04-25-2010, 16:54
Най-стария начин - алкохолизъм.

ledenakrasota
04-25-2010, 16:54
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: На мен ми трябваха 3 години :oops: :oops: :oops:

Така че не се оплаквай :)



Само времето лекува и волята да продължиш напред :)

Jultenikavo
04-25-2010, 16:56
Кажете ми има ли по дяволите начин да забравиш някой , който много обичаш , но знаеш , че не може да сте заедно . Искам да го изтръгна от мислите и сърцето си , но вече мина 1 година и половина и не мога да го забравя , дори имам чувството , че все повече се влюбвам....

Мъжко ли си , женско ли си ... Бе то май няма значение ... Събери се с приятели и си разделете стабилно количество алкохол,цялата вечер мисли за него/нея да видиш сутринта как ще те боли главата и няма да искаш да се сещаш за въпросния :P :P

Jessie
04-25-2010, 16:58
Кажете ми има ли по дяволите начин да забравиш някой , който много обичаш , но знаеш , че не може да сте заедно . Искам да го изтръгна от мислите и сърцето си , но вече мина 1 година и половина и не мога да го забравя , дори имам чувството , че все повече се влюбвам....

Мъжко ли си , женско ли си ... Бе то май няма значение ... Събери се с приятели и си разделете стабилно количество алкохол,цялата вечер мисли за него/нея да видиш сутринта как ще те боли главата и няма да искаш да се сещаш за въпросния :P :P

Вика, че иска да го изтръгне от мислите си, предполагам е женско. :D


Както ще да е ... по темата: Преодолява се. Не си първата, няма да си и последната с подобен проблем. Не е болка за умиране и все пак разбирам в какво положение си. :) И аз съм била. Излизай с приятели, запознавай се с нови хора и току-виж си срещнала ново момче. :) ;)

playhard1
04-25-2010, 17:27
и аз в момента съм в това положение. Но момичето ме е махнало от скайпове и т.н.. Явно тя успява да ме забрави лека полека, и аз май натам съм тръгнал. Има дни, в които изобщо не ми пука за нея, но има моменти в които както си седя ми става много мъчно. При това я сънувам най-малко през вечер, което е още по-голям проблем. Но времето лекува. Повече любов ли? НИКОГА

raliichkaa
04-25-2010, 18:38
трудна работа :D

Jultenikavo
04-25-2010, 18:47
Кажете ми има ли по дяволите начин да забравиш някой , който много обичаш , но знаеш , че не може да сте заедно . Искам да го изтръгна от мислите и сърцето си , но вече мина 1 година и половина и не мога да го забравя , дори имам чувството , че все повече се влюбвам....

Мъжко ли си , женско ли си ... Бе то май няма значение ... Събери се с приятели и си разделете стабилно количество алкохол,цялата вечер мисли за него/нея да видиш сутринта как ще те боли главата и няма да искаш да се сещаш за въпросния :P :P

Вика, че иска да го изтръгне от мислите си, предполагам е женско. :D


Както ще да е ... по темата: Преодолява се. Не си първата, няма да си и последната с подобен проблем. Не е болка за умиране и все пак разбирам в какво положение си. :) И аз съм била. Излизай с приятели, запознавай се с нови хора и току-виж си срещнала ново момче. :) ;)

Този "някой" го възприемам като "човек",че е трудно да забравиш "човек" за това ми се струва неизвестно :) :) Както и да е

silky92
04-25-2010, 19:05
Когато срещнеш друг човек ,който да държи на теб и да ти доказва любовта си всеки ден . Тогава ще разбереш разликата и ще спреш да се измъчваш. :)

AutomatiC
04-25-2010, 19:19
знаеш ли к'во,ти си се вглъбила в него.определено не мисля,че го обичаш,просто сама си търсиш за какво да се филмираш.ако можеше от едно щракване с пръсти да го пометеш от мислите си щеше да е мн лесно,но уви.всяко нещо изисква време.1 год и половина не е никак малко,проблема е не че не можеш да го забравиш,а по скоро не искаш това да стане и пишеш в форума как да убиеш любовта към въпросното момче.това за мен не е любов,а вманиачаване.съжалявам,ако коментара ми не ти харесва,но това е мнението ми.

vanesa0pld
04-25-2010, 20:12
Хероин, алкохол, ганджа, кокаин - избери си

playhard1
04-25-2010, 20:16
Когато срещнеш друг човек ,който да държи на теб и да ти доказва любовта си всеки ден . Тогава ще разбереш разликата и ще спреш да се измъчваш. :)

точно така е. Ама докато намериш въпросния "друг човек ,който да държи на теб и да ти доказва любовта си всеки ден" какво правиш? Там е въпроса.. Това може да отнеме 1, 2, 5 години. А може и никога да не го намериш..

mArMaLaDkA
04-25-2010, 20:21
каква драма! колко болка! какъв героизъм!

silky92
04-25-2010, 20:23
Когато срещнеш друг човек ,който да държи на теб и да ти доказва любовта си всеки ден . Тогава ще разбереш разликата и ще спреш да се измъчваш. :)

точно така е. Ама докато намериш въпросния "друг човек ,който да държи на теб и да ти доказва любовта си всеки ден" какво правиш? Там е въпроса.. Това може да отнеме 1, 2, 5 години. А може и никога да не го намериш..

Трудно е ,но не и невъзможно. Все пак живота е пред нея . След всяко трудно нещо идва и хубавото ,стига да се постараеш да го откриеш . Може много да боли ,но и със самосъжаление и въртене в един кръг не става .

fenastz
04-25-2010, 20:25
С бухалка.

playhard1
04-25-2010, 20:29
Когато срещнеш друг човек ,който да държи на теб и да ти доказва любовта си всеки ден . Тогава ще разбереш разликата и ще спреш да се измъчваш. :)

точно така е. Ама докато намериш въпросния "друг човек ,който да държи на теб и да ти доказва любовта си всеки ден" какво правиш? Там е въпроса.. Това може да отнеме 1, 2, 5 години. А може и никога да не го намериш..

Трудно е ,но не и невъзможно. Все пак живота е пред нея . След всяко трудно нещо идва и хубавото ,стига да се постараеш да го откриеш . Може много да боли ,но и със самосъжаление и въртене в един кръг не става .

ми и аз съм в същото положение. Мъча се да забравя, но не става. Още повече, че я сънувам често. От където и да погледна, много е трудно. :o Но както казваш, не е невъзможно :)

silky92
04-25-2010, 20:42
ми и аз съм в същото положение. Мъча се да забравя, но не става. Още повече, че я сънувам често. От където и да погледна, много е трудно. :o Но както казваш, не е невъзможно :)

До преди 3 месеца бях в същото положение . При мен продължи 2 години на едни надежди и напразни копнежи . Мина време и се разочаровах страшно много от този човек и въпреки това бях готова да му простя и да забравя всичко само за да съм с него. Сега виждам ,че не е имало смисъл да се измъчвам толкова ,след като понякой път нещата могат просто да си станат и да бъдат лесни ,без излишното главоболие. Така ,че дай си време и се стегни . Сигурна съм ,че скоро ще срещнеш човека ,който ще му пука много повече ,ще те обича и държи на теб . :)

nefchi_bs
04-25-2010, 20:44
Нарежи си вените...

UnsTToPPaBBle
04-25-2010, 20:46
С бухалка.
Бих добавил огнестрелно оръжие :D

AutomatiC
04-25-2010, 20:51
Когато срещнеш друг човек ,който да държи на теб и да ти доказва любовта си всеки ден . Тогава ще разбереш разликата и ще спреш да се измъчваш. :)

точно така е. Ама докато намериш въпросния "друг човек ,който да държи на теб и да ти доказва любовта си всеки ден" какво правиш? Там е въпроса.. Това може да отнеме 1, 2, 5 години. А може и никога да не го намериш..

Трудно е ,но не и невъзможно. Все пак живота е пред нея . След всяко трудно нещо идва и хубавото ,стига да се постараеш да го откриеш . Може много да боли ,но и със самосъжаление и въртене в един кръг не става .

ми и аз съм в същото положение. Мъча се да забравя, но не става. Още повече, че я сънувам често. От където и да погледна, много е трудно. :o Но както казваш, не е невъзможно :)

зависи с каква нагласа си,аз успях да забравя определен човек за 3 месеца..

playhard1
04-25-2010, 21:08
зависи с каква нагласа си,аз успях да забравя определен човек за 3 месеца..

А тя май дори успя, за няма и месец :) Колко съжалявам за нещата, които направих за нея. Чувствам се като заблуден, излъган глупак, и ми се подиграва. Хах.. Все някой ден и аз ще успея :) Btw снимките на линка в подписа ти са невеароятни =D> \:D/

Nakadah
04-26-2010, 02:37
Как да убия любовтаа ????!!!!

с пистолет

3motion
04-28-2010, 18:26
И аз бях така .. Харесах си друг и всичко се оправи..Харесай си някой и ти,все ще има нЕкой пич 8)

DqVoLsKoJeLaNiE
04-28-2010, 18:30
Насочи вниманието си към друго място...-даскало, приятели, излез някъде, "шматкай се" и като не мислиш за този човек

Auby
04-28-2010, 18:37
Изтръгни сърцето си и го хвърли далеч далеч...

ScarletBite
04-28-2010, 19:01
Що пък да я убиваш?Кво ти е направила?
Просто я приеми, отхлади възела в съзнанието си и продължи напред.Никой не е казал, че ще е лесно.

SkylineDrift
04-28-2010, 19:06
С хероин.


Зле ли си?Какво подстрекаваш момчето...Кой знае с къФ акъл е,може наркоманите в България да се увеличат с 1...

mArMaLaDkA
04-28-2010, 19:35
ми ако има акъл, колкото на гълъб, ще стане наркоман/алкохолик/пушач, който и да го подстрекава. Ако не е w0sh, някой друг ще е.
Жалко е обаче, когато не усещате сарказма.

nadetyYy
04-29-2010, 14:04
Ами излизай по-често с приятели по купончета,кафенца и така нататък. :) Колкото и да ти е трудно опитай се да не мислиш за него,а и се усмихвай по-често :) не се знае може някой точно в този момент да се влюби в теб! :wink:

Glamour92
04-29-2010, 14:43
не я убивай,с времето сама ще изчезне

ReachlessGirl
04-29-2010, 15:25
емосай се .. 8-)

Стига с тия драми и самосъжаление .. не е дошъ;л края на света!! :?

annabelJB
04-29-2010, 18:44
И с мен беше така, но все му гледах лошите страни и най-накрай му се вбесих и чувствата почти изгаснаха, като се има предвид, че го обичах от наистина малка някъде 2-3 клас :)

SemperFidelis
04-29-2010, 18:51
Ще я убиеш като спреш да мислиш за нея.

Amateurrr
04-29-2010, 21:10
И аз съм в такова положение, но беше споделена любов, всичко нормално и в един момент - нъцки.
Та сега... ами трудно е, но просто си казвам, че ТРЯБВА да се излезе от тази депресия, защото ако се оставя в ръцете й, то по-добре да си сложа въжето. Живота продължава. Рано или късно човек се опарва от любовта и тогава боли много, но пък научаваме много, много неща.

valdesbg
04-29-2010, 21:16
Ужасни сте.

Как може да има толкова безсилие и толкова много мазохизъм у вас бе хора?

Как се лекува ли - ами с воля. Винаги съм казвал че ти създаваш чувствата си, следвателно и ти си човека, който ще ги контролира. Ако е обратното - иди в най-близкия зоопарк и ги помоли да те затворят в някоя клетка.

Shely
04-30-2010, 08:14
Ужасни сте.

Как може да има толкова безсилие и толкова много мазохизъм у вас бе хора?

Как се лекува ли - ами с воля. Винаги съм казвал че ти създаваш чувствата си, следвателно и ти си човека, който ще ги контролира. Ако е обратното - иди в най-близкия зоопарк и ги помоли да те затворят в някоя клетка.
+1
Колкото до тия с хероина ... не сте нормални...

bratignat
04-30-2010, 11:48
Скъсай всичко, което те свързва с този човек - трий телефони, скайпове, чатове, всякаква форма на контакт. Ако спортуваш нещо гледай той да не го спортува. Не се движете в еднакви компании и на едни и същи места. И ако най-накрая се решиш да се абстрахираш ще успееш.

playhard1
04-30-2010, 17:48
Скъсай всичко, което те свързва с този човек - трий телефони, скайпове, чатове, всякаква форма на контакт. Ако спортуваш нещо гледай той да не го спортува. Не се движете в еднакви компании и на едни и същи места. И ако най-накрая се решиш да се абстрахираш ще успееш.

не го слушай. Хубаво е от всяка връзка да си имаш някакъв спомен ;) Иначе да, скайпове и т.н. ги махай. Ама ако ти е подарявал някакви работи не ги унищожавай, а си ги прибери някъде :)

xxmexx
05-01-2010, 07:32
Кажете ми има ли по дяволите начин да забравиш някой , който много обичаш , но знаеш , че не може да сте заедно . Искам да го изтръгна от мислите и сърцето си , но вече мина 1 година и половина и не мога да го забравя , дори имам чувството , че все повече се влюбвам....

при мен беше по лошо!! аз цели 5 години си изплаквах очите по един нещастник... но най-накрая когато най-малко очаквах се появи идеалното момче и ме накара да го забравя... сега ми е обсолютно безразличен...

radybt
05-01-2010, 07:34
С хероин.
И тва ми било модератор :shock:

Nakadah
05-01-2010, 07:38
С хероин.
И тва ми било модератор :shock:
и модераторите са хора...

ПТ: с павета...

Sisi7u
05-01-2010, 07:51
С хероин.
тц тц .. як съвет .. после ще ни пита как да се оттърве от хероина .. 8-)
просто се опитай да го игнорираш ..
не мисли за него ..
опитай се да мислиш в/у др неща ..
срещай се с други хора ...
помъчи се да си харесаш друг ..

TheX
05-01-2010, 08:45
Кажете ми има ли по дяволите начин да забравиш някой , който много обичаш , но знаеш , че не може да сте заедно . Искам да го изтръгна от мислите и сърцето си , но вече мина 1 година и половина и не мога да го забравя , дори имам чувството , че все повече се влюбвам....

С воля мойто момче.Бавен и мъчителен процес е но се получава (поне при мен) 8)

kamelllot
05-01-2010, 09:47
махаш го от скайпове и такива глупости,напълно го игнорирваш и насочваш вниманието си към нещо от което има смисъл..

нали знаеш как има една фразичка 'зъб, зъб избива'
опитай да харесаш някой друг.. някак спри да мислиш за него
няма да е лесно, но ..
Най-хубаво е да избягваш местата, където ходи той :)
Занимавай се с нещо.. не си позволявай да се ангажираш с мисли за него
Макар, че..
при мен е адски странно.. ( при мен е очи, които не се виждат.. се забравят, ама видя ли ги пак 8-) .. )
Примерно.. харесам си някой за времето, в което не го виждам ( което е много трудно :? ) и той появи ли се.. всеки друг ми става безразличен..
Което е адски трудно.. трудно да го преодолея

Ама аз опитвам .. и опитвам :) Try harder..


Peace ^^

LaRgEboy
05-01-2010, 13:19
С хероин.
И тва ми било модератор :shock:

:D