PDA

View Full Version : Дилема !



Serseri91
04-25-2010, 17:27
Хилоу !
Първо да уточня, че според мен темата не е за "Любов" или "Секс".
Преди няколко дена разбрах, че една бивша щяла да се сгодява с един с който ходят откакто ние с нея се разделихме ( 2 години ).Тук идва проблемът - когато те са се захванали, тя го е излъгала, че е девствена и го заблудила в това(предполагам с цикъл :-o или момчето е много тъпо) и той много държал на честта, а преди това с нея сме го правили, но дори тогава аз не й бях първия.
Дали да отида и да кажа на момчето висчко, защото ми е жал, че тя продължава да го заблуждава ? Или да оставя нещата ... ?

До сега не си отварях устата за да не им разваля връзката, но да се женят, когато има такава огромна лъжа, плюс още много други, имайки предвид, че момчето дръжи много на това, съвестта не ми позволява да мълча.

Таа какво да правя :-| :-| Или поне вие какво бихте направили в такава ситуация ?

w0sh
04-25-2010, 17:29
Бих хвърлил монета. Така винаги разбирам какво искам всъщност.

Serseri91
04-25-2010, 17:31
Именно, че ще ме облепят с етикети, но това ще мине с времето, а съвестта ще ме гризе докато нещата не се изяснят, кеото може да означава доста дълго време (като знам тя как може да лъже )

antiWHAT
04-25-2010, 17:32
той приятел ли ти е?

Serseri91
04-25-2010, 17:33
Не се познаваме лично, но той знае кой съм.

CMEPT
04-25-2010, 17:34
Цигански драми

stefity
04-25-2010, 17:34
Лъжата й все някога ще излезе наяве... дали ти ще го кажеш или не, измамата й по някакъв начин ще се разбере. Затова бъди спокоен и не се намесвай. Остави всичко на времето. :)

SunSmile
04-25-2010, 17:34
Преди да прочета последния абзац реших, че според мен трябва да премълчиш.... НО после май се разубедих.
Ако много се обичат и държат един на друг, не мисля, че момчето ще се повлияе от това дали й е бил първия или не. Но ако държи на това преди всичко май е по-добре да знае.
Ако ти е приятел може с други герои на ситуацията да го питаш какво мисли и как би реагирал. Така ще решиш какво трябва да направиш...

* Според мен тва е най - добрият вариант, за да не чувстваш вина, ако развалиш плановете им за семейство

antiWHAT
04-25-2010, 17:34
еми кво те бърка? нали нема живееш ти със нея...

antiWHAT
04-25-2010, 17:36
Преди да прочета последния абзац реших, че според мен трябва да премълчиш.... НО после май се разубедих.
Ако много се обичат и държат един на друг, не мисля, че момчето ще се повлияе от това дали й е бил първия или не. Но ако държи на това преди всичко май е по-добре да знае.
Ако ти е приятел може с други герои на ситуацията да го питаш какво мисли и как би реагирал. Така ще решиш какво трябва да направиш...

* Според мен тва е най - добрият вариант, за да не чувстваш вина, ако развалиш плановете им за семейство

а добре ли е да го разбира от друг човек?
Тя каквото има да му каже си е нейна работа... в случая serseri91 няма работа там.

Romance
04-25-2010, 17:41
Прати анонимно писмо

machoka
04-25-2010, 17:42
Не се месете в живота на други хора, без да са ви питали.. Тя за какво го лъже си е нейна работа, може да има скрити мотиви.. може да го обича крайно много и да иска да сподели живота си с него, и да му бъде вярна.. тогава какво значение има дали е била девствена, след като ще са щастливи заедно.

Не се бъркай там, където не ти е работа.

Serseri91
04-25-2010, 17:44
Не се месете в живота на други хора, без да са ви питали.. Тя за какво го лъже си е нейна работа, може да има скрити мотиви.. може да го обича крайно много и да иска да сподели живота си с него, и да му бъде вярна.. тогава какво значение има дали е била девствена, след като ще са щастливи заедно.

Не се бъркай там, където не ти е работа.

Именно, може всичко да е или просто нейни номера.Май наистина е най - добре да не се меся, но все пак няма да откажа още виждания: )

mArMaLaDkA
04-25-2010, 18:19
и да са номера какво? да няма ти да се жениш за нея? :-o
нейн проблем си е как ще се оправя, когато възлюбеният й разбере, че не е девствена.

plmn
04-25-2010, 18:44
изключително глупаво да се впускаш в нещо толкова сериозно, като брак, и да започваш с лъжа...
прати анонимно писмо, както казаха по-горе! :д

antiWHAT
04-25-2010, 18:47
да, анонимното писмо е много сполучлив вариант.. айде стига, не е негова работа това и толкова.

shadow4e
04-25-2010, 18:54
Не мисля, че това е твоя работа. Никога не съм го разбирала това бъркане в чуждите отношения и за изневерите. Това, че не й е първият не е като да е болна от заразна болест например, нищо няма да му стане от една лъжа. :) Твърдо против лъжите съм, но в отношенията с хората около мен, другите да си се лъжат.

Liar
04-25-2010, 18:56
На всяка цена му кажи от свое име, не трябва един брак да започва с измама.

SunSmile
04-25-2010, 20:30
Щом просто се знаете и познавате... не мисля, 4е е вариант да се мешаш!
Тва е проблем, който не те засяга пряко и според мен ще излезе, че завиждаш за нещо... или нещо подобно.
Остави ги да се оправят сами! Живота и решенията са си техни и ако грешат нека няма трети виновни!

Serseri91
04-25-2010, 22:06
Много леко приемате лъжата :-o Това не е просто лъжа ... Liar правилно каза, един брак не трябва да се гради върху лъжи, но пък това не е моя работа от друга страна.

Все още мисля, че не трябва да се меся, но нещо в мен ме гризе и не ми позволява да остана безучастен :-|

mArMaLaDkA
04-25-2010, 22:17
Лично за мен тези глупости с девствеността преди брака са отживелици, но все пак: ако предположим, че бившата ти приятелка не е правила секс никога досега, но по една или друга причина девствената й ципа се е скъсала, тогава има вероятност сегашният й приятел, бъдещ съпруг, отново да си помисли, че тя го е мамила. :-o

Все тая, даже не знам защо го казах.
Бракът им, ако не се гради на тая лъжа, може да се гради на друга. Ти цял живот ли ще ходиш да му светиш на момичето с кого, къде и какво прави?
Гризе те това, че не си я преодолял.
Въпросният й приятел не ти е нито приятел, нито роднина, никакъв не ти е. Щом тя не е сметнала за нужно да му споделя какво е ставало в интимния й живот досега, значи така е сметнала за правилно. Изключително мазна, грозна и подла постъпка е да ходиш при някакъв, който познаваш само по име и да почнеш да му обясняваш как си правил секс с приятелката му преди и по колко пъти, че и как преди теб тя не е била девствена.

Pliok0019
04-25-2010, 22:24
Лю
Гризе те това, че не си я преодолял.

Айде спри да им се мешаш.

ArrowsOfDeath
04-26-2010, 10:17
Обсъди го с всичките й бивши какво да правите.

cherinka
04-26-2010, 10:31
Ти откъде знаеш, че тя не му е казала вече?примерно

playhard1
04-26-2010, 11:13
На всяка цена му кажи от свое име, не трябва един брак да започва с измама.

И според мен му кажи. Ти сам каза, че момчето държи да не е разпечатана.. И той се жени за нея с мисълта, че той ще й е първия. И аз знам такива хора, за които това значи много. И аз съм такъв. Работата не е там дали се обичат или не, просто тя няма право да го лъже така.. А е много гадно момчето след това да разбере (свършен факт). Аз ако съм бих му казал.

Serseri91
04-26-2010, 12:30
Лично за мен тези глупости с девствеността преди брака са отживелици, но все пак: ако предположим, че бившата ти приятелка не е правила секс никога досега, но по една или друга причина девствената й ципа се е скъсала, тогава има вероятност сегашният й приятел, бъдещ съпруг, отново да си помисли, че тя го е мамила. :-o

Все тая, даже не знам защо го казах.
Бракът им, ако не се гради на тая лъжа, може да се гради на друга. Ти цял живот ли ще ходиш да му светиш на момичето с кого, къде и какво прави?
Гризе те това, че не си я преодолял.
Въпросният й приятел не ти е нито приятел, нито роднина, никакъв не ти е. Щом тя не е сметнала за нужно да му споделя какво е ставало в интимния й живот досега, значи така е сметнала за правилно. Изключително мазна, грозна и подла постъпка е да ходиш при някакъв, който познаваш само по име и да почнеш да му обясняваш как си правил секс с приятелката му преди и по колко пъти, че и как преди теб тя не е била девствена.

Препрочети какво съм написал аз и какво ти си писала.


На 2-рата страница някои са прочели нещата на диагонал.

Вие тука без да ме познавате ме осъдихте, че не съм я превъзмогнал и съм завиждал.
Аз исках да кажете вие какво бихте направили, а не да коментирате моето душевно състояние.

Преди да се е почнало моля да заключите темата.

Мерси все пак за вижданията ви!

злеееееееееееееееееее

antiWHAT
04-26-2010, 15:18
много ме радва терминът "разпечатана"

Serseri91
04-26-2010, 17:18
много ме радва терминът "разпечатана"


:D :D И мене :D

Canis_Dirus
04-26-2010, 17:32
Make them suffer!
Разкажи у с подробности. Double penatration, букаке, ass to mouth и тн. :grin: :grin:

Serseri91
04-26-2010, 17:39
Готино ще е да отида и да обяснявам как съм "пръснал" трътката на тая и как ми е правила разни духову инструменти :D

xoxi
04-26-2010, 17:49
Аз исках да кажете вие какво бихте направили

Не бих се месила в живота на някой друг. Независимо по какви причини.
Нейн е изборът да излъже, негов е избора да се ожени за нея.
Трети човек няма място в тази картинка.

Seducti0n
04-26-2010, 20:11
Моят съвет също е да не се месиш.Гледай своя собствен живот.Щом бившата е решила да гради бъдещето си върху лъжи-това е нейния избор, а щом се е стигнало до годеж-явно си я бива.

jghgh
04-26-2010, 20:17
Готино ще е да отида и да обяснявам как съм "пръснал" трътката на тая и как ми е правила разни духову инструменти :D
Харесваш ли я още?

Изглеждаш ми баси жалкия.

А тоя твоя приятел какъв е, някъв фанатик ли? Ще го преживее ли ако разбере, че момичето не е било девствено по време на 1вия им път?

А, и също, ако тази е ходила по разни мъже, как не се знае това в града, в който живееш?

Селски драмички.

За мен не е удачно да казваш. Да, факт е, че не е добре бракът да почва с лъжа, от странична гледна точка наистина не е окей, че тя лъже съпруга си, но ти наистина не знаеш мотивите й да го прави, пък и те са щастливи така заедно, защо искаш да развалиш връзката?

Сложен казус е, но ти как си упълномощен да се месиш, не ми е ясно.

Стой, гледай и се чуди..

filmimilmi
04-26-2010, 20:34
Само би изглеждал като най-големия нещастник ако го направиш. Не се бъркай в щастието на другите, минали са 2 години, не си ли успял да й простиш? Или пък ако причината е в "бройката" и желанието ти тя да си признае, че влиза в нея, то не виждам какво още може да ти кажем ако ценностната ти система е такава... :? Щом поне си пред дилема, значи имаш някаква съвест, но ако предприемеш нещо, просто не я измивай с аргумента, че го правиш защото ти е жал за някого.

MakeMeLaugh
04-26-2010, 22:37
Serseri91 ;)