PDA

View Full Version : Вирус-пароли



gossipgirlfan
04-25-2010, 17:20
Здравейте.
Значи наскоро компютърът ми беше набъкан с вируси, излизаше ми, че имам някакви червеи, троянски и т.н. Оправиха ми го де, ама още докато беше развален ми излезна някакво съобщение, че можело да ми се вземат паролите от Мозила, Интернет Експлрър и т.н. Възможно ли е наистина? Попринцип знам, че има всякакви начини за взимане на пароли... И достатъчно ли е само да си сменя паролите на скайп, пощата и т.н.?

И един друг въпрос: налив скайпа има място, където пишеш имейла си. Ако то се проме ще спрат ли да се получават съобщения на стария имейл?

gossipgirlfan
04-26-2010, 15:05
Някой...?

dPa3HuTeJl
04-26-2010, 15:23
Еми принципно може да ти се вземат така паролите,да ! Но зависи какви са вирусите , смисъл един прави едно друг друго сещаш се .. :) Така че просто си смени всички пароли и няма да имаш проблеми според мен ! А колкото до email-а , ако го смениш пак ще си получаваш съобщенията на стария защото със него вече си се регистрирал , така мисля :?

Sexer
04-27-2010, 07:23
Виж влизаш в настройките на браузъра ти и даваш да ти изчисти цялата лична инфорамция (това са паролите и акаунти те).И вече като тръгнеш да влизаш някаде просто даваш да не ти се запаметяват паролите.Просто всеки път си ги пиши при логин в някои сайт.Но преди това нещо си ги смени на всякаде където мислиш че ти е важно.