PDA

View Full Version : Пиша есета и преразкази



babyZ
04-25-2010, 18:22
Здравейте. Добра съм по български и мога да ви помогна, ако имате да пишете есе, преразказ, анализ и тн по български език и литература.
Цената на 1 есе е 2 лв. ( до 2 листа малък формат ).
От 7 клас, нагоре (до 12 кл.)
За цяла България ( пращам по пощата, където пощенските разходи излизат до 1 лв! )
Пишете ми лично съобщение.


* - сама ги пиша, не преписвам от никъде и няма шанс да бъдете хванати, че не е ваше! :)

Предлагам и готови ( използвани вече теми ) , от когато съм била ученичка. За тях цената е 1 лв.

babyZ
04-27-2010, 11:54
Ъп, хора пари наистина ми трябват а съм много добра ( нямала съм по малко от 5 ), за това пишете ми лс! Пиша ги супер бързо ( за 1 - 2 дни ) !

babyZ
04-28-2010, 18:20
Ъп, отново! Хайде, свободна съм и чакам заявки! :)

DesireToFire
04-28-2010, 19:16
Пиши в темета, където се търсят от помагало или просто в училище и приятели. Предполагам, че доста хора биха се отзовали там :)

babyZ
04-30-2010, 11:10
Ще пусна и там, но ъп сега тук! Хайде хора, пишете ми!
По добре да дадете 2 лв за едно съчинение и да ви пишат 6, отколкото да го препишете от интернет и да ви хванат, нали? ;)

kingkong23
04-30-2010, 12:47
2лв + 1лв пощата за една 6-тица да не съм луд :lol: . По добре сам да си го напиша да си искарам 4 поне и да се кефя на слънцето 8) :grin:

babyZ
04-30-2010, 14:41
Абе всеки си знае, никой не те кара да пишеш! 3 лв са нищо за едно хубаво есе, с което ще изкараш добра оценка!

under_black_sky
05-01-2010, 19:14
А от къде си да ги дам лично :д мене ми трябва спешно за утре към вечерта :D че в понеделника трябва да го предам,но ако не можеш може и за понеделник аз все ще измисля нещо.И аз наистина съм заинтересована.

babyZ
05-01-2010, 19:50
Писах ти лс, ще мога да ти го напиша, аз съм бърза :) !
Можете да ми пишете и на brunettexmagic@abv.bg , защото тук влизам 1 - 2 на ден! Но си проверявам редовно и пощата и лс-тата, така че ми пишете!

AlesandeR
05-01-2010, 20:47
2лв + 1лв пощата за една 6-тица да не съм луд :lol: . По добре сам да си го напиша да си искарам 4 поне и да се кефя на слънцето 8) :grin:
4ерно море много е добре слънце пе4е о6те по добре с 3 лева става о6те по добре

babyZ
05-03-2010, 12:00
ъп!!! :)

casey
05-03-2010, 13:18
Ами ако не ни хареса или не получим 6 обезщетение има ли? 8-)

babyZ
05-03-2010, 14:21
Всеки си има собствено мнение, както и всеки учител, но мисля че щом са ми писали добри оценки значи има за какво! :)

freak.doll
05-03-2010, 17:52
Айде стига с безсмислените постове,аз си взех есе и съм мн доволна! Мн точен човек!

cherrygloss
05-03-2010, 18:20
Според мен това не е правилно, но..
Ако някой разбере ?( Знам , че не са използвани никъде, но знаете , че лъжата винаги излиза наяве.)
Също така, домашната е дадена, за да си раздвижите мозъците, а не да се занимавате друг да ви го пише и дори да си плащате.Помислете, че домашните не са случайна работа и трябва да си ги пишете.. Един ден като се явите на изпит - няма да има кой да ви ги пише дори и срещу пари.
Нямам за цел да проваля нечия тема или бизнес, просто изразявам собственото си мнение.
Авторке, разбирам те, можеш да ги пишеш, но остави хората да си ги напишат, вместо да затъпяват и затъпяват и да прекарат остатъка от живота си пред компютъра.И без това българското общество няма голям потенциал за образование, поне младите( и аз съм сред тях) да имат някакво образование, а не да свикват на чужд гръб. Пак се увлякох ама нищо..
Нищо лично.

babyZ
05-03-2010, 18:27
Разбирам те, но виж и другата гледна точка.
Човек има много домашни, забравил е, не е успял да го напише или му е трудно, какво лошо има да помогна само за 2 лв?
Според мен нищо!

Иначе не работя а уча в момента, така че тези които не знаят да не говорят ;) .
Пишете си в собствените теми, ако нямате нещо, което да искате по темата!

cherrygloss
05-03-2010, 18:30
Разбирам те, но виж и другата гледна точка.
Човек има много домашни, забравил е, не е успял да го напише или му е трудно, какво лошо има да помогна само за 2 лв?
Според мен нищо!
Е да, може би си права :)
Успех в бизнеса . Всъщност кой клас си или вече си завършила? :)

holypotatoes
05-03-2010, 18:51
Колко сте тъпи всичките.
Може да дадете 2 лева да ви напише някой есенцето, а не може да свържете самички 6 изреченийца.
На матурите смърт за вас, необразовани чукундури.

JuBaCcA
05-03-2010, 21:02
Според мен това не е правилно, но..
Като пораснеш ще разбереш,че доста работи са неправилни и нередни.Момичето е намерило как да изкара някой лев от умението си да пише есе.Така помага на себе си - развива умението/таланти си и помага на другите.Не всеки може да пише есе.Това не се учи,човек не можеш да го научиш да разсъждава,ако самия той не може.Не е до искането,а до това дали можеш.Нима няма хора,които пишат дипломни работи за хиляди левове ? Реферати по 30-40 страници за 400-500лв ? Тях съди,а не есе за 2лв ! "Нищо лично."

babyZ
05-04-2010, 17:19
JuBaCca, благодаря ти за мнението, наистина е точно! :)
И все пак ъп отново!

holypotatoes
05-04-2010, 21:06
Колко сте тъпи всичките.
Може да дадете 2 лева да ви напише някой есенцето, а не може да свържете самички 6 изреченийца.
На матурите смърт за вас, необразовани чукундури.


umri ti we balak 6ti e** maikata !


Няма да умра аз, педе*****е, защото поне сама си пиша домашните.
Ретард скапан, дегенерат вмирисан.

babyZ
05-07-2010, 18:41
Ъп! Не обръщайте внимание на горните постове, имам свободно време и мога да ви помогна, пишете ми лс!

render360
05-08-2010, 20:48
тази твоя тема ме съкруши..извинявай но есето не е просто глупав метод за получаване на оценка по отнемащ времето начин ?! есето е прехвърляне и сглобяване на мисли върху лист хартия по красив начин.а това твоето е гавра с природата бе..нищо лично ама (не че се хваля, аз имам само първич срок 12 отлични оценки на есета и съчинения) това е просто отвратителна експлоатация на ума на младия българин..всеки компетентен човек мисля че може да надраска 1-2 странички вместо да дава 2-3 лева на наивници като теб !..

P.S. колко хиляди пъти ще кажеш Ъп ?

m0o
05-08-2010, 20:53
тази твоя тема ме съкруши..извинявай но есето не е просто глупав метод за получаване на оценка по отнемащ времето начин ?! есето е прехвърляне и сглобяване на мисли върху лист хартия по красив начин.а това твоето е гавра с природата бе..нищо лично ама (не че се хваля, аз имам само първич срок 12 отлични оценки на есета и съчинения) това е просто отвратителна експлоатация на ума на младия българин..всеки компетентен човек мисля че може да надраска 1-2 странички вместо да дава 2-3 лева на наивници като теб !..

P.S. колко хиляди пъти ще кажеш Ъп ?

++ :-D

render360
05-08-2010, 20:55
Колко сте тъпи всичките.
Може да дадете 2 лева да ви напише някой есенцето, а не може да свържете самички 6 изреченийца.
На матурите смърт за вас, необразовани чукундури.


umri ti we balak 6ti e** maikata !


Няма да умра аз, педе*****е, защото поне сама си пиша домашните.
Ретард скапан, дегенерат вмирисан.

ФАКТА ! че този който се е опитал да нахрани holypotatoes , по-точно "пичАА" е наистина ретардирал вмирисан индивид.Може да се разбере по елементарния му речник който се изявява дори в nick-name-a му ии начина по който е написал вербалното си послание (което се ползва от почти всеки 12-13 годишен изостанал умствено човек..) "6"ТИ *** майката..с английски букви..абе аз не сам някакъв гений ама предполагам че ако това момиче иска да взима парите на такива ретарди ,да ги взима по бързо да немогат да си платят нета дано..

Sintya
05-09-2010, 16:57
ФАКТА ! Е че момичето може да пише и се опитва да прави бизнес. Има си оценките, предлага помощ. Не искаш, не пишеш, не се правиш на идиот.
Не разбирам за какво си пишете глупавите мнения, всеки си пуска каквито иска теми, ако те интересува - окей, ако не - какво ти пука въобще за тази тема ?! Надраскай ако щеш 5 реда, за теб си е. Момичето пише теми - за нея си е. Престанете да пишете безсмислени теми и да се храните като няма за кво. Излагате се.
Иначе не бих писала, само че ми омръзна от тея глупости. Човек иска да разгледа темите, не да чете тъпите ви мнения.

JuBaCcA
05-09-2010, 20:43
JuBaCca, благодаря ти за мнението, наистина е точно! :)
И все пак ъп отново!
Никога не говоря просто ей така.

babyZ
05-11-2010, 13:58
ъп!!! свободна съм и мога да ви помогна, пишете лс!

babyZ
05-21-2010, 18:01
Ъп, сега идват празници и имам доста свободно време, за това пишете! :)

babyZ
06-15-2010, 17:39
Ъпдейтвам темата! За всички учащи, които имат затруднения, мога да напиша всяка тема за много бързо време, пишете ми лично. Цените са в началото на темата, но повярвайте ми - заслужава си ! Има доста доволни, така че ако ви е трудно, по добре не рискувайте а ме потърсете ;)

babyZ
02-11-2011, 13:19
Ъпдейтвам темата! За всички учащи, които имат затруднения, мога да напиша всяка тема за много бързо време, пишете ми лично. Цените са в началото на темата, но повярвайте ми - заслужава си ! Има доста доволни, така че ако ви е трудно, по добре не рискувайте а ме потърсете ;)