PDA

View Full Version : Имам проблем



Sp0t
04-25-2010, 18:31
Вище, имам следния проблем...Той не е точно проблем, а въпрос...Ето го и него: според вас нормално ли е момичетата да са по - високи от мен? Тоест, не че те са много високи, а аз си падам нисичък... :-x това е нещото, което мразя ужасно много в себе си! Аз съм 165см на 16 - 17г., а почти всички момичета на моята възраст са към 170см...Аз знам, че не е нормално но исках да чуя вашите мнения. Доколкото знам е удачно момчето да е по - високо и когато се стигне до целувка то да се наведе към момичето, а не обратното... :( Моля ви помогнете ми с нещо или ми кажете какво да правя, защото ще се побъркам, чувствам се ужасно неловко когато съм с момиче по този въпрос.

П.П - Извинявам се за грешките, ако има такива.

DaemonBoy
04-25-2010, 18:42
За всеки влак си има пътници ;)

Sa6eks
04-25-2010, 18:52
Споко мен, момчетата по-бавно се развиват, ще пораснеш поне с още 5 сантиметра (и аз бях доста нисък сравнение с приятелките )

Sp0t
04-25-2010, 18:56
Мерси за укоражаването :)

important
04-25-2010, 18:57
по думите които си написал мога да ти дам само 2 съвета:
1.хваштай си гаджета които са високи колкото теб или по-ниски
2.носи токчета :-D (тва беше базик)

Sp0t
04-25-2010, 19:04
А, и другият проблем, за който исках мнение е: какво правите ако сте с гадже, което е доста по - задоволено от към пари...Смисъл излизате из центъра, тя има в себе си 10 лева а ти 4 лева ( не казвам, че ми се е случило, но просто искам да знам как да се справям в такива положения) помогнете ми плс, защото аз съм по скалата от 2 до 6 - 3,7 по лв. Знам, че това далеч не са най - важните неща, но все пак...

important
04-25-2010, 19:11
А, и другият проблем, за който исках мнение е: какво правите ако сте с гадже, което е доста по - задоволено от към пари...Смисъл излизате из центъра, тя има в себе си 10 лева а ти 4 лева ( не казвам, че ми се е случило, но просто искам да знам как да се справям в такива положения) помогнете ми плс, защото аз съм по скалата от 2 до 6 - 3,7 по лв. Знам, че това далеч не са най - важните неща, но все пак... да знам неудобно е, но помисли.. това,че другият има повече пари незначи,че е повече от теб :-)

soul1199
04-25-2010, 20:25
да ти имам проблема

YoUcANNOtiMaGiNe
04-25-2010, 21:57
Мерси за укоражаването :)
На 17 ли каза , че си ?! :lol: Въпреки правописните грешки в постовете ти , ще ти отговоря . Абе ман , ти трябва да си много зле , ако си търсиш приятелката по височина , че и сравняваш по някви тъпи мерки и почваш да пресмяташ на ква височина е нормално да се целувате . :booooomb: :D

Monstre
04-25-2010, 22:06
А, аз докато бях още с бившия изпаднах в същото положение. Първо бяхме на една височина, ама после го изпреварих с пръст и половина, и като сложиш ботуша с ток и айде, изглеждах с една глава по-висока от него. :D :D Той беше на 18, ама пушеше адски много и все повтаряше, че си бил нисък заради цигарите. Ем, не знам до колко е вярно, ама на нас не ни пречеше. :)

Споко, ще израстеш на височина. Момчетата от нашия клас едва сега започнаха да стават по-високи, а са 17-годишни. 8-)

Nakadah
04-26-2010, 02:34
За всеки влак си има пътници ;)

да, но въпроса е колко, и какво качество 8)

LadyDi
04-26-2010, 05:40
Спортувай. Зашемети ги с мускули, щом ти липсват сантиметри.

ludikalinki
04-26-2010, 08:05
Ами... хвани си някое миньонче :) Хем ще ти е по-лесно да я носиш на ръце 8)
Можеш да започнеш да спортуваш. Не съм много запознат с това до колко години момчетата продължават да растат, но може да опиташ с плуване и баскетбол.
Що се отнася до парите - никое нормално момиче не би трябвало да прави проблем от "дълбочината" на джоба ти. Здраве и любов не се купуват с пари.

InnoraX
04-26-2010, 08:14
Вище, имам следния проблем...Той не е точно проблем, а въпрос...Ето го и него: според вас нормално ли е момичетата да са по - високи от мен? Тоест, не че те са много високи, а аз си падам нисичък... :-x това е нещото, което мразя ужасно много в себе си! Аз съм 165см на 16 - 17г., а почти всички момичета на моята възраст са към 170см...Аз знам, че не е нормално но исках да чуя вашите мнения. Доколкото знам е удачно момчето да е по - високо и когато се стигне до целувка то да се наведе към момичето, а не обратното... :( Моля ви помогнете ми с нещо или ми кажете какво да правя, защото ще се побъркам, чувствам се ужасно неловко когато съм с момиче по този въпрос.

П.П - Извинявам се за грешките, ако има такива.

Когато си намериш момиче, на нея няма да и пука колко си висок, а какъв си отвътре. И не се притеснявай, аз съм на 18 години и съм 175 :-D

sasitata
04-26-2010, 08:56
според мен не трябва да се отчайваш просто има момчета които израстват по-бавно и това не е нито смешно, нито странно така че споко