PDA

View Full Version : Подарък



imagination888
04-25-2010, 18:35
Здравейте, не знам дали темата е за тук, ако не е може да я заключат, както и да е, искам да се посъветвам с вас какво може да купя на момче за бала му, но искам да е нещо по специално, да не е клиширано, примерно няква снимка в рамка или нещо от сорта, нещо различно, не ми е гадже, просто ми е много добър приятел, но наистина не мога да се сетя какво да му купя :( Ще съм ви много благодарна :)

Sa6eks
04-25-2010, 18:54
НАмери снимки забавни, на него, на теб и него, и ги сложи в самоделен албум :)

Jultenikavo
04-25-2010, 18:55
НАмери снимки забавни, на него, на теб и него, и ги сложи в самоделен албум :)

+1

imagination888
04-25-2010, 18:57
Знам, че е много хубав подарък това, но точно това не искам, не искам подаръка да е със снимки, близки сме, много, но явно не до там да му подарявам снимки, не знам защо ще ми е някак неудобно, други идеи? :?

important
04-25-2010, 19:02
Знам, че е много хубав подарък това, но точно това не искам, не искам подаръка да е със снимки, близки сме, много, но явно не до там да му подарявам снимки, не знам защо ще ми е някак неудобно, други идеи? :? напротив тази идея е страхотна ! :) все пак вашите пътища ще се разделчят все някога и този албум ще му напомня,че някъде в миналото е имал една наистина истинска приятелка :-)

alexcheto0
04-25-2010, 19:29
Знам, че е много хубав подарък това, но точно това не искам, не искам подаръка да е със снимки, близки сме, много, но явно не до там да му подарявам снимки, не знам защо ще ми е някак неудобно, други идеи? :? напротив тази идея е страхотна ! :) все пак вашите пътища ще се разделчят все някога и този албум ще му напомня,че някъде в миналото е имал една наистина истинска приятелка :-)

Съгласна съм, много добра идея, но щом не искаш може да му подариш часовник например и отзад да е гравирано, че е от теб и датата.. Не знам, но нещо такова, което да му припомня за теб, както казаха преди мен. Айде успех! Дано намериш най - подходящия подарък. :wink:

important
04-25-2010, 19:42
Знам, че е много хубав подарък това, но точно това не искам, не искам подаръка да е със снимки, близки сме, много, но явно не до там да му подарявам снимки, не знам защо ще ми е някак неудобно, други идеи? :? напротив тази идея е страхотна ! :) все пак вашите пътища ще се разделчят все някога и този албум ще му напомня,че някъде в миналото е имал една наистина истинска приятелка :-)

Съгласна съм, много добра идея, но щом не искаш може да му подариш часовник например и отзад да е гравирано, че е от теб и датата.. Не знам, но нещо такова, което да му припомня за теб, както казаха преди мен. Айде успех! Дано намериш най - подходящия подарък. :wink: точно трябва да е нещо символично което винаги щом го погледне да му напомня за теб :-)

GregoryHouse
04-25-2010, 20:01
Пистолет! Ще му трябва да се гръмне с такива приятели като теб...


Just...you know...die...

imagination888
04-25-2010, 20:57
Я да го д*хаш бе, ходи се гръмни ти, само не ми говори много, щото ше си изпатиш, кво ми е бе дришльо малък? Нямало е една тема, една единствена тема, където да не съм видяла някой да критикува човека, който пуска темата, пълни нещастници ЗАКЛЕВАМ СЕ!!! Човек да не поиска съвет, тоя сайт е пълен със малки, озлобени тинейджърчета, дето не знаят кво търсят тук и не знаят изобщо за кво са на тая земя . . .

mArMaLaDkA
04-25-2010, 21:07
Дишай, бе. :-o Дишай, издишай и пак: вдишвааш, издиишваш.

Ако е пушач, можеш да му подариш от онези хубави запалки, май zippo бяха, продаваха се едно време в едни хубави кутийки, ала-бала. 8-)

imagination888
04-25-2010, 21:13
не е :shock: мерси иначе наистина това е як подарък

playhard1
04-25-2010, 21:13
Подари му часовник, който ще му хареса спр много. Мен поне това би ме зарадвало, и да си има не е проблем :)

GregoryHouse
04-25-2010, 23:23
Я да го д*хаш бе, ходи се гръмни ти, само не ми говори много, щото ше си изпатиш, кво ми е бе дришльо малък? Нямало е една тема, една единствена тема, където да не съм видяла някой да критикува човека, който пуска темата, пълни нещастници ЗАКЛЕВАМ СЕ!!! Човек да не поиска съвет, тоя сайт е пълен със малки, озлобени тинейджърчета, дето не знаят кво търсят тук и не знаят изобщо за кво са на тая земя . . .

1.Как ще си изпатя? Смешно е да отправяш заплахи който не можеш да изпълниш. А за годините няма да коментирам...
2. Ако беше прочела някой от мненията ми, щеше да забележиш, че давам такива отговори на малоумни теми. Как може да питаш напълно непознат какво да купиш ЗА ПРИЯТЕЛ. Щях да разбера ако беше попитал някй общ познат, който си има някаква идея какъв човек е въпросния ти "приятел". Все едно да излезеш да улицата и да питаш някой напълно непознат какво да му вземеш... Дразни ме, че хората започнаха да изпростяват дори за елементарни неща като тези. Ако продължава тази тенденция...на всички ще ни трябва по 1 пистолет.

Хайде започнете да мислите най-накрая...Internet не е за да замести мозъците ни, а по скоро да ги допълва.

Nakadah
04-26-2010, 02:37
Здравейте, не знам дали темата е за тук, ако не е може да я заключат, както и да е, искам да се посъветвам с вас какво може да купя на момче за бала му, но искам да е нещо по специално, да не е клиширано, примерно няква снимка в рамка или нещо от сорта, нещо различно, не ми е гадже, просто ми е много добър приятел, но наистина не мога да се сетя какво да му купя :( Ще съм ви много благодарна :)

на бал се подарява злато
нищо под 18 карата

аз лично предпочитам жълко злато, но в БГ модата е на бялото...

imagination888
04-26-2010, 08:59
Я да го д*хаш бе, ходи се гръмни ти, само не ми говори много, щото ше си изпатиш, кво ми е бе дришльо малък? Нямало е една тема, една единствена тема, където да не съм видяла някой да критикува човека, който пуска темата, пълни нещастници ЗАКЛЕВАМ СЕ!!! Човек да не поиска съвет, тоя сайт е пълен със малки, озлобени тинейджърчета, дето не знаят кво търсят тук и не знаят изобщо за кво са на тая земя . . .

1.Как ще си изпатя? Смешно е да отправяш заплахи който не можеш да изпълниш. А за годините няма да коментирам...
2. Ако беше прочела някой от мненията ми, щеше да забележиш, че давам такива отговори на малоумни теми. Как може да питаш напълно непознат какво да купиш ЗА ПРИЯТЕЛ. Щях да разбера ако беше попитал някй общ познат, който си има някаква идея какъв човек е въпросния ти "приятел". Все едно да излезеш да улицата и да питаш някой напълно непознат какво да му вземеш... Дразни ме, че хората започнаха да изпростяват дори за елементарни неща като тези. Ако продължава тази тенденция...на всички ще ни трябва по 1 пистолет.

Хайде започнете да мислите най-накрая...Internet не е за да замести мозъците ни, а по скоро да ги допълва.







Значи за да съм добегнала до този сайт си е имало причина нали? Много добре съм имала впредвид възможностите общи приятели и т.н., щом пиша тук значи наистина имам нужда от съвет, така че ти си човека, който най-малко ще ме критикуваш! Никога не съм мислела даже да пускам няква тъпа идиотска тема в глупавия сайт, но явно се е наложило и въпреки всичко, това си е мое решение и ти нищо не можеш да ми кажеш,ЯСно??

yanev4
04-26-2010, 09:04
Я да го д*хаш бе, ходи се гръмни ти, само не ми говори много, щото ше си изпатиш, кво ми е бе дришльо малък? Нямало е една тема, една единствена тема, където да не съм видяла някой да критикува човека, който пуска темата, пълни нещастници ЗАКЛЕВАМ СЕ!!! Човек да не поиска съвет, тоя сайт е пълен със малки, озлобени тинейджърчета, дето не знаят кво търсят тук и не знаят изобщо за кво са на тая земя . . .

1.Как ще си изпатя? Смешно е да отправяш заплахи който не можеш да изпълниш. А за годините няма да коментирам...
2. Ако беше прочела някой от мненията ми, щеше да забележиш, че давам такива отговори на малоумни теми. Как може да питаш напълно непознат какво да купиш ЗА ПРИЯТЕЛ. Щях да разбера ако беше попитал някй общ познат, който си има някаква идея какъв човек е въпросния ти "приятел". Все едно да излезеш да улицата и да питаш някой напълно непознат какво да му вземеш... Дразни ме, че хората започнаха да изпростяват дори за елементарни неща като тези. Ако продължава тази тенденция...на всички ще ни трябва по 1 пистолет.

Хайде започнете да мислите най-накрая...Internet не е за да замести мозъците ни, а по скоро да ги допълва.

ти си смешен бе.. :razz:

GregoryHouse
04-26-2010, 09:20
Грешиш. Мога и го правя. Защо? Защото е мое право да изразявам мнението си и мога да се възползвам от това си право колкото си искам. И да ще ви критикувам. Като не ви изнася, не ме слушайте (четете). Просто ми писна от глуповати мнения и теми за елементарни неща. Очаквам скоро тема "С какво да си ям закуската? Вилица или лъжица? ПЛС ХЕЛП." Никого не съм спрял да си живее както му е удобно. Просто в случая обществото ни закърнява и това ме дразни. Вървим надолу. Това ме плашеща тенденция, затова ме дразнят такива въпроси свързани с толкова простовати нещица.

И за да е по темата - ако този твой приятел си има хоби, купи му нещо свързано със него по възможност. Ще се зарадва най-малкото защото си му подарила нещо от което се инетерсува и ти знаеш кое е това нещо, което е по важното. Е винаги можеш да минеш и към златото както каза един потребител по нагоре, ако можеш да си го позволиш.


yanev4 смешния си ти. От седмица ти чета постовете и ме изумяваш колко си прост.

imagination888
04-26-2010, 09:46
Съгласна съм, че има доста глупави теми, не го отричам, но специално моя въпрос, както казах вече нуждая се от съвет, както и да е ще спра до тук д-р Хаус, а относно златото мисля, че не носи, а дори и да носи едва ли ще мога да си позволя, предпочитам нещо по сантиментално, нещо по детско, което наистина да му е голям спомен, но просто почти никакви идеи не ми идват

valdesbg
04-26-2010, 09:47
Хаус доста точно се е изразил... ама.. мозък трябва за тая цел. И да си свалите (много) егото.

Иначе по темата - щом ще е за бал - някакво бижу/сребърен накит.

imagination888
04-26-2010, 10:14
Цена приблизително към 25 30 лева, за клиширано вече казах какво мисля, примерно снимка, намек за добър приятел нещо от сорта, момчето казах вече, че не е пушач, не е някъв гъзар да ходи отрупан със злато или тем подобни, съвсем нормален, обикновен човек.

GregoryHouse
04-26-2010, 10:17
Има ли някакво хоби? Например да събира марки и подобни неща? Каква музика слуша? Много подробности. Общо взето ни обясни що за човек е. Обикновен човек е много общо и безлично.

imagination888
04-26-2010, 10:20
Не съм нарекла хора с лоша цел нещастници, приемам критика, но не и по тоя начин (купи му пистолет трябва да се застреля с такива приятели като теб) това нещо изобщо не го наричам критика. Кажи ми в кво съм сгрешила, тогава да ще я приема, но по този начин няма как да стане, при положение че даже не ме познава и още нещо най вече се ядосах, защото, която и тема да погледна все се заяждат постоянно . . .нямам думи, аз не знам за кво изобщо пуснах темата в тоя глупав сайт, като ми беше ясно че някви отворковци ще почнат да се правят на интересни и да изтъкват другите колко са глупави

vanessa101
04-26-2010, 14:50
Подкрепям потребителя по горе, който предлага да му купиш диск с любим изпълнител/ка, мн добра идея е :grin: Може също така да му купиш сребърен пръстен щом не носи злато :) Мисля че до тези пари, които си посочила ще може да му намериш, на този пръстен от вътрешната страна може да напишат името си (както си казвам на галено) или самата ти буква :) ... Успех с купуването на подаръка :)

imagination888
04-26-2010, 17:59
Мерси на всички, не знам как се трие тема ако може някой да я изтрие или да я заключи де да знам, мерси

pentxayc
04-26-2010, 18:02
секс