PDA

View Full Version : какво да правя



Fifooooo
04-25-2010, 18:36
проблема ми е следния ходя с едно момиче от 3 месеца и решихме да го направим(и на двамата не ни е за парви път) но сега разбрах че е лапала на един мангал (не се капе абе никаква лична хигиена) и сега направо ме е гнус да я целуна , не сме се виждали от 2 дена казах и че сам на село и утре на даскало ще се видим и незнам какво да правя

Slynchiicee
04-25-2010, 18:51
проблема ми е следния ходя с едно момиче от 3 месеца и решихме да го направим(и на двамата не ни е за парви път) но сега разбрах че е лапала на един мангал (не се капе абе никаква лична хигиена) и сега направо ме е гнус да я целуна , не сме се виждали от 2 дена казах и че сам на село и утре на даскало ще се видим и незнам какво да правя


Това че е лапала на манггалл !! .. Супеерр гнусно еееее... обаче може и да не е било по нейно желание може да я е накарал :( .. а относно .. др .. не я целувайй .. :lol: гадно е наистина макар да чувам такова нещо за 1 път повярвай ми разбирам те.. ако се отвръщаваш вече от нея.. ( ТЯ НЯМА ЛИЧНА ХИГИЕНА ! :shock: ) Как ще го направиш с нея няма ли да те е гнус :( :? незнам ако мислиш че няма да се оправи просто и кажи че неискаш да си с нея.. и се разделете .. :( няма смисъл да се криешш !! Пожелавам ти успех :)

ReachlessGirl
04-25-2010, 18:53
Е вижда се колко държиш на нея .. :x :?
Какво й държиш сметка за минали неща бе?!?! :x

Fifooooo
04-25-2010, 18:55
проблема ми е следния ходя с едно момиче от 3 месеца и решихме да го направим(и на двамата не ни е за парви път) но сега разбрах че е лапала на един мангал (не се капе абе никаква лична хигиена) и сега направо ме е гнус да я целуна , не сме се виждали от 2 дена казах и че сам на село и утре на даскало ще се видим и незнам какво да правя


Това че е лапала на манггалл !! .. Супеерр гнусно еееее... обаче може и да не е било по нейно желание може да я е накарал :( .. а относно .. др .. не я целувайй .. :lol: гадно е наистина макар да чувам такова нещо за 1 път повярвай ми разбирам те.. ако се отвръщаваш вече от нея.. ( ТЯ НЯМА ЛИЧНА ХИГИЕНА ! :shock: ) Как ще го направиш с нея няма ли да те е гнус :( :? незнам ако мислиш че няма да се оправи просто и кажи че неискаш да си с нея.. и се разделете .. :( няма смисъл да се криешш !! Пожелавам ти успех :) наистина тоя я е накарал но не ми казва каква е причината

Fifooooo
04-25-2010, 18:56
Е вижда се колко държиш на нея .. :x :?
Какво й държиш сметка за минали неща бе?!?! :x
ако не държах на нея вече да сам я зарязал но наистина имам големи чувства към нея и се чудя какво да правя

MochaOnMyLips
04-25-2010, 18:57
Чакай малко, тя ли е без лична хигиена, или мангалът :D. Щото във втория случай нямаш реален повод на хигиенична основа да те е гнус. Иначе е разбираемо, моят приятел не го кефи идеята че въобще съм духала на друго момче преди него, камо ли другото...:D:D:D.
Ако според теб момичето си заслужава, дай й още един шанс. Ти си решаваш де...

WILD__BOY
04-25-2010, 18:58
чакай са, мангала ли не се къпе или гаджето ти? или и двамата хахахах :D
ми вземи ги изкъпи ве

Fifooooo
04-25-2010, 19:00
Чакай малко, тя ли е без лична хигиена, или мангалът :D. Щото във втория случай нямаш реален повод на хигиенична основа да те е гнус. Иначе е разбираемо, моят приятел не го кефи идеята че въобще съм духала на друго момче преди него, камо ли другото...:D:D:D.
Ако според теб момичето си заслужава й дай още един шанс. Ти си решаваш де...
той няма лична хигиена и да заслужава си

Fifooooo
04-25-2010, 19:02
чакай са, мангала ли не се къпе или гаджето ти? или и двамата хахахах :D
ми вземи ги изкъпи ве
МАНГАЛАААА

ledenakrasota
04-25-2010, 19:03
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :razz: :razz:



Да ти имам проблема! Предложи й да се изкъпете преди секс за да си по-сигурен и точка.

ReachlessGirl
04-25-2010, 19:04
Ако наистина чувствата ти са толкова силни,колкото твърдиш,нямаше да се чудиш и да правиш личния и живот достояние на целия форум... :?
точно .. как мислиш би се почувствала тя ако види това писание от теб?? :? :?

Станалото станало! Вече е в миналото .. трябвало е още, когато си разбрал да мине покрай теб и изобщо да не представлява проблем.. замисли се дали наистина искаш да я загубиш заради нещо минало? И ако отговора е не тогава се постарай не само на думи .. :?

Fifooooo
04-25-2010, 19:04
[quote="miminko"]Ако наистина чувствата ти са толкова силни,колкото твърдиш,нямаше да се чудиш и да правиш личния и живот достояние на целия форум... :?[/quo
ето това ми трябваше да чуя

Fifooooo
04-25-2010, 19:06
Ако наистина чувствата ти са толкова силни,колкото твърдиш,нямаше да се чудиш и да правиш личния и живот достояние на целия форум... :?
точно .. как мислиш би се почувствала тя ако види това писание от теб?? :? :?

Станалото станало! Вече е в миналото .. трябвало е още, когато си разбрал да мине покрай теб и изобщо да не представлява проблем.. замисли се дали наистина искаш да я загубиш заради нещо минало? И ако отговора е не тогава се постарай не само на думи .. :?
много сте прави изобщо нетрябваше да ми пука,но ми стана гадно като разбрах

MochaOnMyLips
04-25-2010, 19:11
Нормално е да ти стане гадно, особено ако наистина ти пука за нея. Нооо всичко накрая ще се нареди, може би за нея това е било много по-неприятно, отколкото е сега за теб, имай го предвид!

Alex3nd
04-25-2010, 19:15
проблема ми е следния ходя с едно момиче от 3 месеца и решихме да го направим(и на двамата не ни е за парви път) но сега разбрах че е лапала на един мангал (не се капе абе никаква лична хигиена) и сега направо ме е гнус да я целуна , не сме се виждали от 2 дена казах и че сам на село и утре на даскало ще се видим и незнам какво да правя
Измий й езика и устата като сте заедно и утепай мангала :-x и всичко е супер :) :razz:

dPa3HuTeJl
04-25-2010, 19:19
Чакай малко бе тя твоята приятелка не яде ли , не пие ли вода ?? Ти да не мислиш че след като е лапала на тоя мангал (което ми се струва малко съмнително) и нито е пила нито е яла ли ?? :lol: :lol: Я стига глупости .. ходи да я опъваш и тва е ! 8-)

Doga
04-25-2010, 19:47
Неприятно е,но щом я обичаш и държиш на нея,трябва да забравиш миналото и да продължиш напред,с нея!

Slynchiicee
04-26-2010, 10:11
Нормално е да ти стане гадно, особено ако наистина ти пука за нея. Нооо всичко накрая ще се нареди, може би за нея това е било много по-неприятно, отколкото е сега за теб, имай го предвид!


Емии да.. ии не е било .. по нейно желание,както каза ти . ( за духането става въпрос.. ) и не е нужно да знаеш защо не ти казва просто не й е приятно :)