PDA

View Full Version : Пресъхване на устата.Това не е шега.Помощ...



MaGuSs
04-25-2010, 18:39
Хора от днеска сутринта както станах устата ми постоянно пресъхва.Даже откакто си отворих очите едвам преглътнах първия път.Пих доста вода и влязах в банята да се изкъпя.След това ходих на рожден ден ,там пих айрян /мисля ,че му сложих доста сол/след това кокакола и бира със сламка... след като се върнах вкъщи пак пих около 2-3 чаши вода ,трябваше да сменям чешмата в банята .Докато я сменях ,пак ми пресъхна устата и пак пих вода.Легнах да спа някаде към 15:30 и станах към 20:30 ...Устата ми пак беше пресъхнала и ест. пак пих вода ... вечерях и пак пих вода ,вообще какво става с мене ... моля помагайте... предложете нещо. :o

П.П.101кг. съм и висок 184/може и повече../см. :-o .Утре ще отида на лекар да ме прегледа ,защото кашлям ,ще помоля и да ме изпрати :o на изследвания...

П.П.Много се притеснявам и пишех много бързо... :o

редакт.На 14 съм.Също много устата ми пресъхва и в училище преди всеки час... най-вече преди час по Немски език.Преди 1 минутка изпих 3 чаши вода и сега пак ми пресъхна устата :o :o :o

maksimal
04-25-2010, 18:47
не спомена на колко години си?

cherrygloss
04-25-2010, 19:17
Не знам нищо за проблема ти, но на 14 години 185 см :shock:

MaGuSs
04-25-2010, 19:23
Дам,а в нашия клас един 194см ... :-o

Моля да не се отколяваме от темата ...

ImmortalSportFreak
04-25-2010, 19:40
Не искам да те плаша но може да имаш диабет.(това е само предположение..) Сухотата в устата;силната жажда са възможни симптоми за това.Но от друга страна-казваш че кашляш.. може да е от настинката/грипа.
Всъщност предразположен ли си към диабет ? (родителите ти;роднините имат ли захарна болест?)..

MaGuSs
04-25-2010, 19:44
Никой от семейството няма диабет... или някаква друга захарна болест :-o

Преди да си легна вчера мислих как се отнасям аз към сестра ми и към майка ми ,пожелах си некви там неща /не мисля да ги споделям/ Може и от това да е :lol: някак си подсъзнателно да ми пресъхва ,знам ли .Не вярвам в други неща освен малко в Бог.Хубаво е човек да вярва в нещо ,иначе за къде е тръгнал ???

ImmortalSportFreak
04-25-2010, 19:50
Никой от семейството няма диабет... или някаква друга захарна болест :-o

аа.. това "захарна болест" го използвах като синоним на диабет.. :lol: иначее успех утре и дано да не е нещо сериозно
.. а това че си си пожелал разни неща или вярваш малко в Бог не може да предизвика сухота в устата.... според мен :lol: :lol: 8-)

MaGuSs
04-25-2010, 19:59
Знае ли човек... :?

L0ST
04-25-2010, 20:25
Не знам защо, но първата асоциация, която ми дойде в главата е диабетът. Като ти гледам размерите, не е зле да се изследваш.

Amazingskill
04-25-2010, 20:27
1.84 101kg 14 год :-o Аз съм абсолютно същия :razz:
По темата нямам представа... дано не е нищо серизно - отиди на лекар :)

Abigoria
04-25-2010, 22:06
Изследвай си кръвната захар. НЕ яж солено- солта задържа вода в организма, и трябва да пиеш повече, за да подпомогнеш обмяната. Пък и е вредна за бъбреците.

Жаждата е един от първите симптоми за дехидратиране на организма. Пий ПОНЕ 2 литра ВОДА на ден ( изключвам сокчета и глупости).

Пиеш ли нещо за мускулна маса?

mimsssssss
04-25-2010, 22:30
вода се пие нормално по 3литра на ден, това са чаша от 250мл, значи 1литър е от 4 чаши, значи на ден за да пиеш 3литра, трябва да изпиеш 12 чаши. Ако пиеш по - малко започни повече. Иначе ако изпиваш над тези 3литра, ми се струва че имаш захар... иди на лекар

MaGuSs
04-26-2010, 13:48
Отидах.Каза ,че гърлото ми е червено и това било причината.. :-o

ameli
04-26-2010, 16:32
Майка ми като ме види, че пия много вода ме поглежда подозрително с думите 'Снощи пи ли?' 8-) И много хора са ми казвали, че тая жажда идва от алкохола. Виждам пийнал си си биричка, може от нея да е 8-)

MaGuSs
04-27-2010, 05:30
Майка ми като ме види, че пия много вода ме поглежда подозрително с думите 'Снощи пи ли?' 8-) И много хора са ми казвали, че тая жажда идва от алкохола. Виждам пийнал си си биричка, може от нея да е 8-)

и то със сламка :lol: :lol: .Не не мисля ,че е от бирата ,казах ,че още от сутринта ми пресъхва ...